SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 05-06-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Mukovic iz BNS-a u kontroli vrsenja kazni

Predsednik Bošnjačke narodne stranke (BNS) Mujo Muković izabran je za člana Komisije za kontrolu izvršenja krivičnih sankcija, saopštila je Skupština Srbije.



Na tu poziciju njega je imenovao Odbor za rad, socijalna pitanja, društvenu uključenost i smanjenje siromaštva.

Muković je član poslaničke grupe Srpske napredne stranke u Skupštini Srbije.

N. Kočović
sto plus
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 06-06-2014   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

pero radi u kontroli leta, a kad je bio mali hteli da ga bace ...

__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2014   #3
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Koje sad ovaj?koliko to stranaka imamo?Ko glasa za ove ljude?
joku is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2014   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

to je jedan mnogoo dobar covek, jedan od retkih kojeg politika nije uspela da iskavari.
neko na koga mozes da racunas u po dana u po noci, kao na sebe.
covek koji je napravio sdp rasima ljajica velikom i jakom strankom.
posten i pravican.
otisao je od rasima pre 4-5 godina jer nije mogao da podnese lopovluk u stranci.
sada ima svoju stranku, i vec dva mandata je u vladi srbije sa liste sns.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2014   #5
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Hvala STRANAC na informacijama!Nisam nikad cuo za njega!Cim je na listi SNSa znaci da ima izborni potencijal!Mada mislim da imamo previse stranaka i da treba ove male da se ugase!
joku is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2014   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

praksu malih stranaka, zapravo koje samo imaju predsednika, da ne kazem vlasnika, pocela je sda kako bi lekar-stomatolog kojeg iz miloste zovu doktor dobio jos koju titulu.
tako je sa par malih stranaka, one omeragiceve, one dzudzeviceve, i jos dve tri dobio cuvenu "lista za sandzak"

onda su se svi koji su napustali nacionalni korpus setili se da osnuju stranku. i u sjenici je imalo nekih koji su imali stranku, cini mi se onaj smrkovic.

nego, one nisu bitne, one samo participiraju u vlasti zahvaljujuci velikima koji im bace kosku da ne laju.

ovog mukovica znam licno, bili smo nekad u prve redove zajedno, i znam kako je razmisljao i sta je radio.
predivan, porodican, pametan i strucan covek.
kada se zadesio tu gde je bio, kod rasima, nije imao snage da napusti ono sto je on stvorio, jer kao generalni sekretar je bio alfa i omega, a rasim kada bi dosao iz bg samo je sretao one ulizice koji su mu dodavali papuce i zatvarali prozore da ga promaha na ubije.

ceo koncept razvoja sdp je bio njegov i njegovim zalaganjem je postala to sto jeste u sandzaku.
dok je rasim po bg izigravo manekena ovaj jado nije vidjo cestito familiju, vec non-stop po selima sandzackim, mahom tutinskim, vodio borbu sa najtvrdjim gnezdom sda.

kad ga je zdravlje izdalo, bar sam cuo tako jer davno se nismo videli ni culi, resio je da napusti ono sto je gradio, jer se tesko nosio da onim skorojevickim laktasima, tipa onog gradonacelnika mahmutovica, koji pogradose i cefine sa majke.

ovako je mirniji, pomaze kom moze i koliko moze, nema puno stresa i opet je u politici.

ljudi koji jednom zakorace u politiku, tesko je napustaju, to je najjaca centrifuga koju mogu opisati samo oni koji su je doziveli, da ne kazem preziveli
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2014   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Neznam kakav jecovek a sto se tice politike nema nikakvu podrsku, on u rodjenom Tutinu ne moze da predje cenzus. Uzeli ga ovi iz sns da kazu kako na listi imaju i manjine. Da se kandidovao sam ne bi imao glasova ni za odbornika a kamoli za poslanika ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2014   #8
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Kad smo vec kod politickih stranaka,voleo bih da se pojavi,stranka,naravno sa novim ljudima,koja bi imala demokratski kapacitet i koja bi bila prihvatljiva za sve,bez obzira na nacionalnu pripadnost!
Ne bi nam se tada desavalo da slusamo,na primer,Sulja koji u nedostatku drugih tema,mratav,hladan izjavi da je ugrozen bioloski opstanak bosnjaka!Slazem se ali ne od vecinskog naroda,nego zbog ekonomske situacije!
A jos veci je biser,onog Dzudjevica koji hoce da iz prezimena izbacimo ic!covek je za psihijatrisko posmatranje!Bas ce o tome narod razmisljati,dok se bori za goli ekonomski opstanak!
joku is offline   Reply With Quote
Old 11-06-2014   #9
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

u tutinu pored sda ne moze cak ni muftija da prodje kojem je vise od pola tutinske opstine krvno srodno.
tutin i sda, a i pisali smo negde vec o tome, fenomen su za razmatranje.
tako da ni mukovicev zavidan rezultat nije za ocekivati u takvom okruzenju.

ali cinjenica je njegova ljudskot, dobrota, postenje, karakter, veliki radnik, neko ko daje celog sebe za nesto sto radi.
kada bi tako svi obavljali svoj posao nema toga sta ne bi moglo da se uspe.
od njega se moze uciti kako se ne odustaje na prvoj stepenici, kako se ne odustaje na kineskom zidu, a rezultat ce doci sigurno, kad-tad.

sto se tice ideje o stranci koja je prihvatljiva svima, nije da ne postoji a nije ni da ne bi mogla.
jovanovicev ldp je stranka svima prihvatljiva, stranka koja nema medjuetnickih mrlja, ljudi koji su vise puta ponovili rec genocid i zlocin u srebrenici, nego svi bosnjacki politicari u bosni i sandzaku.

ali avaj, nema nas narod za takve sluha i razumevanja, njima je bolji suljo kad prica kako se istrijebismo a nas nikad vise i nikad bolje nije bilo.

nego dobro, nije ni on sve kriv i ostala deca su nemirna ali je on od sve dece najgori
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2014   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
tako da ni mukovicev zavidan rezultat nije za ocekivati u takvom okruzenju.

ali cinjenica je njegova ljudskot, dobrota, postenje, karakter, veliki radnik, neko ko daje celog sebe za nesto sto radi.
Ali kako se bez ruzultata na izborima postaje poslanik ? imas 50 glasova i ti si poslanik? dal on ima postenja, ljudskosti i karaktera ja u to ne ulazim ali znam da nema legitimitet da bude poslanik.
A postenijih i radnih i dobrih ima puno u Sjenici ali to nije karta za skupstinu, vec glasovi na izborima. Da se ne lazemo , ovaj covek je uzet zato sto je Bosnjak iz Sandzaka da bi ovi dojucerasnji radikali imali sa kim da se slikaju ako im slucajno iz EU postavi pitanje da li su jednonacionalna stranka? Da su hteli da budu tolike demokrate bili bi napredna stranke srbije a ne srpska napredna stranke ...
skonto JOKU ?
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2014   #11
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ali kako se bez ruzultata na izborima postaje poslanik ? imas 50 glasova i ti si poslanik? dal on ima postenja, ljudskosti i karaktera ja u to ne ulazim ali znam da nema legitimitet da bude poslanik.
A postenijih i radnih i dobrih ima puno u Sjenici ali to nije karta za skupstinu, vec glasovi na izborima. Da se ne lazemo , ovaj covek je uzet zato sto je Bosnjak iz Sandzaka da bi ovi dojucerasnji radikali imali sa kim da se slikaju ako im slucajno iz EU postavi pitanje da li su jednonacionalna stranka? Da su hteli da budu tolike demokrate bili bi napredna stranke srbije a ne srpska napredna stranke ...
skonto JOKU ?
Stvarno,kad vidim šta pišeš Rešade,ja popizdim..doslovno..
Pa jebote,imaš li ti svoju avliju i dal vidiš dalje od one breze đe si lijepio plakate?
Zaboravi ti,Esada Džudža,Bajrama Omeragića sa liste Dr.Sulejman Ugljanin,koji se skoro 8 godina vodaše ruku pod ruku i predtavljaše Bošnjake,a nemaju ni kancelariju svojih partija,a kamoli članove?? A demek,vođe stranaka..znaš li im imena tih stranaka?
Onaj je zanovijetalo u tehničkom mandatu evo 5-6 godina,a Bajro sa zavežljajem na štapu došo iz Mitrovice,a noso je odijela markirana i ko zna šta još? I đe je tu poštenje?
Ne branim Muja,nemam ništa sa njim,ali je činjenica da je SDP dok je on bio predsednik u Tutinu bila jaka..
I ne pričaj u inat i šta rade ostali,kada ste vi to unazad godinama radili i ljudi samo slede vaš primer.
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2014   #12
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Naravno da sam skonto zbog cega im je On potreban!narocito takvu potrebu imaju nacionalisticke stranke a ova koja trenutno vlada je ultranacionalisticka!Mogu oni sada da pricaju sta hoce,znamo ih ko su i sta su!
Sto se tice Tutina,oni imaju gospodina Kucevica,koji iza sebe ima rezultate,koji su vidljivi,tako da Zukorlic moze da bude u krvnom srodstvu sa cijelom tutinskom opstinom,opet nece imati sanse,kao i svi ostali!
Uveren sam da neki drugi politicar ima rezultate kao Kucevic,da bi odmah osnovao stranku a On je ostao i dalje veran stranki SDA!I to govori kakav je on kao covek!
Zanimljivo je da je i nama ovde ,postalo normalno ,da je Zukorlic politicki faktor!A covek je verski vodja tj.muftija,samo da se izjasnim da moj nije!
MOzete zamisliti kako nas drugi vide?sigurno misle,kakav je to narod,kada im je ovakav verski vodja!
A on osniva stranku,kandiduje se za predsednika Srbije,samo da bi uzeo pare iz budzeta,ide po svijetu i skuplja pare,sigurno ste gledali na kakav nacin...
joku is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2014   #13
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Smile

I Tahirovce,pritahiri malo,vidis da je halilce pri kraju sa zivcima!Dobro,pobedjujete stalno i imas razloga da se hvalis ali imaj malo obzira prema politickim protivnicima i njohovim frustracijama!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2014   #14
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja nisam pominjao da li mu stranka ima ili nema kancelarije, vec koliko on sam dobija glasova na izborima. Esku i Bajru niko nije poklonio mandat zbog imena i adrese stanovanja nego su iz zaradili za izborima. Al ti to ne mozes da skontas, vazda kad pricas oko politike promasis da ne kazem ispadnes glup, nije to za tebe ne basta te, okani se toga da nebi svaki put pizdeo doslovno ...
Joku, skonto si ..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2014   #15
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by joku View Post
I Tahirovce,pritahiri malo,vidis da je halilce pri kraju sa zivcima!Dobro,pobedjujete stalno i imas razloga da se hvalis ali imaj malo obzira prema politickim protivnicima i njohovim frustracijama!!!
Nisam isfrustriran,ne dao bog,ničim u životu..ali jednostavno ponavljanje iste priče svih ovih godina,nerealne i neiskrene mi ide na..

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ja nisam pominjao da li mu stranka ima ili nema kancelarije, vec koliko on sam dobija glasova na izborima. Esku i Bajru niko nije poklonio mandat zbog imena i adrese stanovanja nego su iz zaradili za izborima. Al ti to ne mozes da skontas, vazda kad pricas oko politike promasis da ne kazem ispadnes glup, nije to za tebe ne basta te, okani se toga da nebi svaki put pizdeo doslovno ...
Joku, skonto si ..
Koliko su ti Bajrica i Džudžo imali glasova i kako su to zaradili????Daj mi imena njihovih stranaka,samo naziv ako se uopšte sećaš..i kako su oni to zaradili i dđe im je minuli rad sad,zadnje 4 godine?To da li je politika za mene ili nije,da li ću ispasti glup ili ne,baš me zabole..ali brate..ono što ste vi radili i vama bilo normalno,nemojte drugima pripisivati kao nenormalno..A što se tiče priče tvog ljidera,on priča priču zadnjih godina koju je muftija ponavljao bar dvije godine prije njega i to vam je sad normalno i on je izumeo toplu vodu...i pritahirovce
halilce is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2014   #16
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Mucno mi da ti objasnjavam, ono da znam da ce urodit plodom ja bi i pokusao da ti objasnim al dzaba ne ide ti ovo gradivo nikako .. antitalenat si za politiku ..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2014   #17
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ti..ako ne zamijeniš Suljka,neće ga niko..takvog demagoga nisam sreo još
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bns, bnsa, kazni, kontroli, mukovic, sns, srbija, stranka, vrsenja


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:47. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)