SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 12-02-2012   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Vitni Hjuston nije vise medju zivima

Diva raskošnog glasa Vitni Hjuston čija je muzika obeležila poslednje dve decenije dvadesetog veka, preminula je 11. februara u 48. godini, saopštila je njena predstavnica za štampu.



Prema rečima Kristen Foster, pevačicine menadžerke za odnose s javnošću, Hjuston je umrla u subotu veče, ali uzrok i mesto njene smrti nisu saopšteni, prenela je agencija AP.

Na vrhuncu slave, sredinom osamdesetih i tokom devedesetih, Vitni Hjuston je bila jedno od najporadavnijih muzičkih imena. Publiku je oduševljavala iskrenim interpretacijama i neponovljivim glasom.

Rođena 9. avgusta 1963. godine u Nju Džerziju, počela je da se bavi pevanjem kao dete. U ranoj mladosti sarađivala je sa muzičarima kao što su Čaka Kan i Džermejn Džekson, pevajući im prateće vokale. U to vreme zapala je za oko muzičkom mogulu Klajvu Dejvisu.

“Prvi put sam je čuo da peva kao deo tačke njene majke koja je nastupala u jednom klubu. To je bio tako zadivljujući nastup”, kazao je kasnije Dejvis u intervjuu za emisiju “Good Morning America”. “Kada sam čuo tu mladu devojku kako daje takvu strast pesmi, mislim, zaista sam se sav naježio.”

Debi album nazvan jednostavno “Witney Houston” objavila je 1985. godine, prodavši ga u milione kopija. Hit “Saving All My Love for You” doneo joj je prvu Gremi nagradu za najbolji ženski pop vokal.

__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 12-02-2012   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

i mi cemo je uvek voleti. ostavila je veliki i neizbrisiv trag na svetskoj muzickoj sceni.
skoro da nema coveka a da mu jedna od omiljenih pesma nije upravo od Vitni.
neka pociva u miru,prerano je otisla...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2012   #3
peca
Registrovan
Domaćin
 
peca's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arnhem Netherlands
Posts: 8,592
Default

Zivot je samo trenutak u vremenu....pamticemo je po prekranim pesmama i Andjeoskom glasu!! Neka pociva u miru ...
peca is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2012   #4
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

sto se potresoh uhh ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2012   #5
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

U najtezim trenutcima zivota insan nadje u svom porodu razlog da zivi i bori se sa svim nedacama,ne znam kako nije makar to bio razlog da ustane i krene iznova.
Prva pomisao kada sam cula vijest o njenoj smrti je bila pjesma koju pjeva sa svojom kcerkom.

__________________
Love Means Never Having to Say You're Sorry
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2012   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Ovako se Dubai seća Vitni Hjuston

Godinama unazad spektakularna fontana u Dubaiju "igra" po notama hita Vitni Hjuston "I will always love you". Snimak je najgledaniji danas na kanalu YouTube.

Otišla je još jedna velika zvezda svetske muzike.

Vitni Hjuston, žena sjajnog glasa i pesama, muzička diva, napustila je svet 11. februara 2012. godine.

Iza odličnih muzičara ostaju njihove pesme. Pamtiće se i pevati njeni hitovi, a jedan od njenih najvećih "I will always love you", poslužio je za muzičku podlogu za spektakularnu fontanu u Dubaiju.

Ovo se dogodilo još pre osam godina, kada je nastupala u Emiratima za Dan zaljubljenih. Ali, snimak je danas apsolutni hit na internetu i na kanalu YouTube.

Od tada do danas, a verovatno će tako biti i u budućnosti, svetlosti i voda "igraju" po notama jedne od najlepših ljubavnih pesama.

Pogledajte

!
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2012   #7
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

e brate svaki snimak ovde sto si postavio u nemackoj ne moze da se gleda zbog autorskih prava!

RIP Whitney...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2012   #8
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

steta sto ne mozes da pogledas ovaj snimak iz Dubajia
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
hjuston, medju, nije, više, vitni, zivima


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:30. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)