SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 20-09-2008   #21
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

B92 Info su na televiziji najavili kao besplatan, i jeste bio 2 meseca a sad se za reemitovanje placa i skuplji je nego mnogi svetski kanali, ne znam trenutno cenu ali pogledacu pa cu da napisem, a inace i nije neki kanal
__________________
Mix is my live
dj_edy is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 20-09-2008   #22
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by dj_edy View Post
B92 Info su na televiziji najavili kao besplatan, i jeste bio 2 meseca a sad se za reemitovanje placa i skuplji je nego mnogi svetski kanali, ne znam trenutno cenu ali pogledacu pa cu da napisem, a inace i nije neki kanal
et nebi skodilo da fali jedan info kanal ...........al znam da ide koliko platis, toliko ces gledati
__________________
www.sandzak-sport.com
ado is offline   Reply With Quote
Old 20-09-2008   #23
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Meni je B92 info jedini kanal koji upali kad ustanem iz kreveta i uz kafu gledam vesti i onda spustim pa jos samo slusam... Meni je sve preko IPTV, cak imam i IPTV...

IPTV za Srbiju jos ne radi, ali za sve ostale zemlje radi i moze se 5 dana dobiti besplatno, ko nije neka proba...

Pozzzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008   #24
edis_mumin
Registrovan
Početnik
 
edis_mumin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Muminovska mahala
Godine: 37
Posts: 810
Default

Ima viska kanala sa domacom muzikom. Cuo sam da ce valjda ponovo da izvrse anketu vezanu za listu kanala koje ljudi hoce da gledaju. Po meni, treba vratiti TV Nova, ubaciti jos neki filmski kanal. Koliko sam ja razumeo, problem je u gazdi KDS-a, pa "cepa" besplatne kanale... Sve u svemu nije lose, mada iskreno kazem da je bolja nego u Sarajevu (oni nemaju HRT)
edis_mumin is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008   #25
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by edis_mumin View Post
Sve u svemu nije lose, mada iskreno kazem da je bolja nego u Sarajevu (oni nemaju HRT)
Nije bas tako, u SA ima HRT1, a HRT2 nema kada su utakmice jer i taj HRT u Sjenici je nelegalan. B92 ima prava prenosa utakmica lige sampiona za teritoriju Srbije, a mozes ga gledati i na HRT2 i na BHT, e upravo iz tog razloga nema nekada HRT2. Ali TV NOVA ima.
ado is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008   #26
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Quote:
Originally Posted by edis_mumin View Post
Ima viska kanala sa domacom muzikom. Cuo sam da ce valjda ponovo da izvrse anketu vezanu za listu kanala koje ljudi hoce da gledaju. Po meni, treba vratiti TV Nova, ubaciti jos neki filmski kanal. Koliko sam ja razumeo, problem je u gazdi KDS-a, pa "cepa" besplatne kanale... Sve u svemu nije lose, mada iskreno kazem da je bolja nego u Sarajevu (oni nemaju HRT)
Sto se tice izbora kanala " kolko para takvi kanali " ne mozes ocekivat da imas kanale kao u vecim gradovima. sve se vrti oko broja korsinika. evo ti malo proste racunice, ako neki KDS operater ima 1 000 korisnika i pretplatu od 400 din, a drugi 5 000 korisnika i pretplatu od 600 din jasno koliko koji operater moze da ulozi u autroska prava za "bolje" kanale.
Sto se tice TV Nova negde sam vec pricao o tome tako da ne ponavljam... moje licno misljene je da treba da budemo srecni i zahvalni sto je neko ulozio toliko para i sto imamo sasvim solidnu kablovsu
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008   #27
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ja jesam zadovoljan kablovskom u Sjenici...
Ali ipak mislim da gazde malo cicijaju... Pricam iz iskustva...
Jer koliko ulazes toliko i dobijas nikako drugacije...
Narod treba necim privuci, a ne to im je sto im je daj sad da uzimamo para!

Treba uvoditi novine, poboljsavati kvalitet i svakodnevno raditi na tome...

Sve u svemu ipak hvala... jer kako bi drugacije provodio noci u Sjenici da nije kablovske!

Pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008   #28
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Sve u svemu ipak hvala... jer kako bi drugacije provodio noci u Sjenici da nije kablovske!
Cafe 6, zene, nadje se po nesto
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008   #29
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Hehehe da da... nego kad sam bio u Sjenici i svratim u cafe 6, nema zena... pa samo sedeli onako do zore, molili kuhare da nam prave da jedemo itd....
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2008   #30
edis_mumin
Registrovan
Početnik
 
edis_mumin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Muminovska mahala
Godine: 37
Posts: 810
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post
Nije bas tako, u SA ima HRT1, a HRT2 nema kada su utakmice jer i taj HRT u Sjenici je nelegalan. B92 ima prava prenosa utakmica lige sampiona za teritoriju Srbije, a mozes ga gledati i na HRT2 i na BHT, e upravo iz tog razloga nema nekada HRT2. Ali TV NOVA ima.
Sto se tice konkretno zastite prava, onda imaj na umu da u Nisu postoje dva provajdera Kablovske televizije i nijedan ne postuje ta prava, cenzurisanjem sadrzaja. To nije slucaj samo u Sjenici...

Quote:
Originally Posted by dj_edy View Post
Sto se tice izbora kanala " kolko para takvi kanali " ne mozes ocekivat da imas kanale kao u vecim gradovima. sve se vrti oko broja korsinika. evo ti malo proste racunice, ako neki KDS operater ima 1 000 korisnika i pretplatu od 400 din, a drugi 5 000 korisnika i pretplatu od 600 din jasno koliko koji operater moze da ulozi u autroska prava za "bolje" kanale.
Sto se tice TV Nova negde sam vec pricao o tome tako da ne ponavljam... moje licno misljene je da treba da budemo srecni i zahvalni sto je neko ulozio toliko para i sto imamo sasvim solidnu kablovsu
Ne brani ga, i sam znas koja je cepidlaka. Sam se upustao u taj posao, ko mu je kriv, mora malo da cuje sta narod hoce. Nije ispostovao ugovor sa ankete; mi smo pitpisali i TV Nova je bila na spisku.
Jeste sada, za 400din treba da mu klecem? Daj... nisu male pare koje tvoj gazda uzima sa kabovske, moze i malo da ulozi u kanale. Ista je cena i ovde, u Nisu, pa imaju i Explorer, History Channel... Ne kazem da je lose, ali me konkretno nervira sto je taj kanal bio emitovan, pa je skinut zbog nekih glupih razloga, a svi znaju stoa je pravi razlog
edis_mumin is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2008   #31
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ne znam ja sta je pravi razlog...
Hocel mi neko reci?

Pozzz

Meni je TV Nova totalno cool kanal... Ja ga ovde isto gledam preko IPTV...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2008   #32
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Koliko ja znam vise nije FREE, i zato je skinut sa liste.
ado is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2008   #33
edis_mumin
Registrovan
Početnik
 
edis_mumin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Muminovska mahala
Godine: 37
Posts: 810
Default

Placa se, to je razlog sto je skinut. To nije Cool kanal, to je EXTRA kanal. Bolji je od svih domacih kanala, zajedno.
edis_mumin is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2008   #34
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ja ovo nisam skonto .....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2008   #35
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
ja ovo nisam skonto .....
"Nova TV" je kanal koji je bio ranije free na satelitu Amos, i da nismo imali kablovsku mogli smo ga pratiti, tako su ga i ovi sa kablovske preuzimali dzabe i nisu imali potrebe placati za njega. Od kada je TV Nova uvela kodiranje signala, znaci mora kablovski operater da plati Novoj TV za koriscenje prava tv prenosa.
Kablovski operater nece da plati Novoj TV , i zato nemamo taj program.

To je iz mog ugla gledanja.
ado is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2008   #36
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by edis_mumin View Post
Placa se, to je razlog sto je skinut. To nije Cool kanal, to je EXTRA kanal. Bolji je od svih domacih kanala, zajedno.
Pa i Nova TV je nas kanal koliko ja znam...
A znaci u tom grmu lezi zec, nije vise free... Na Amosu je pored NOVE TV bila i OBN, isto je bila free, ne znam da li je sada...
Ja sam ih jos tada gledao...

Pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2008   #37
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

OBN je ostao FREE,Nova TV je zaključana u paketu DIGI TV,u Nagra keys 2,ali imaju kodovi koji se menjaju svakog meseca i otključavaju 130 i kusur kanala,među njima i Novu TV!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2014   #38
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Da li postoji neki kontakt email od KDS VIZIJE u Sjenici?

Ako neko zna, neka nam se javi ili privatno ili ovde... HVALA
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #39
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

nacicemo...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
kds, vizija


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:07. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)