SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Old 25-05-2012   #41
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Resko u pravu si....
tidza is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 25-05-2012   #42
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

Korisnici koji čitaju ovu temu: 8 (2 člana i 6 gosta)

Mora da si ih rasanio Halilce svojim histeričnim smehom...
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #43
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

hahahahaha e neka si im rekla cobanice!!! samo vi nastavite, ja uzivam da citam
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #44
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by cobanica View Post
Jel to proradio muški šovinizam ili balkanski budalizam!?

ili oba u paketu!?
Ni Jedno ni drugo, samo traba da se zna ko kosi ko vodu nosi, ko piski sedeci a ko stojeci ..
Meni su zene koje su se bavile visokom Politikom uvijek bile antipaticne i nikad nisam nista zenstveno video u njima..

A ovoj temi Sjenicani su se izjasnili na izborima, Bosnjaci glasali Tadica i vecina Srba Nikolica i to je to ..
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #45
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

tidza is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #46
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ni Jedno ni drugo, samo traba da se zna ko kosi ko vodu nosi, ko piski sedeci a ko stojeci ..
Meni su zene koje su se bavile visokom Politikom uvijek bile antipaticne i nikad nisam nista zenstveno video u njima..
Ipak sa ove dve je i treća stvar u pitanju...
Što se tiče piškenja-nemoj biti siguran da ti se ne može desiti da počneš i sedeći piškiti(ili ne daj Bože ležeći)...

Nije ovde stvar u politici uopšte,niti se ja njome bavim...pogotovo ne visokom...ali ću uvek reći šta mi se dopada ,a šta ne...i nikada ne mogu ostati nema na omalovažavanje nečijeg mišljenja,nacionalne,verske,polne ili bilo koje pripadnosti...

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
A ovoj temi Sjenicani su se izjasnili na izborima, Bosnjaci glasali Tadica i vecina Srba Nikolica i to je to ..
Bdw,ovaj deo nisam sigurna da razumem....
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #47
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ni Jedno ni drugo, samo traba da se zna ko kosi ko vodu nosi, ko piski sedeci a ko stojeci ..
Meni su zene koje su se bavile visokom Politikom uvijek bile antipaticne i nikad nisam nista zenstveno video u njima..

A ovoj temi Sjenicani su se izjasnili na izborima, Bosnjaci glasali Tadica i vecina Srba Nikolica i to je to ..
Valahi(boga mi )nema vam nista bez zena ,pa makar i vodu da nose....ostali bi zedni
mi se bavimo malom politikom,a zenstvene smo tamo gde treba


Citiraj:
U originalu napisano od Tahirovce
Da se mi polako Halalimo, meni ovo mirise da ce smak svijeta - pocele zene da vode visoku politiku.
Ja citam recepte sutra mozda i probam nesto da spremim ...


Stevo Karapandza ,musko,neprikosnoveni ...ne bismo mu se u kuhinju mesale,eto,samo malo mirodjije da dodamo...kao i u politiku..da bolje zamirise..jer ono sto vi zakuhate ili vam se smuci ili prste da polizete....


Imate li kakav dobar recept????
__________________






Bože, ja te ne molim
da me oslobodiš
od životnih patnji,
nego te molim
da me u patnjama ne napustiš.


R. Tagore
misis is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #48
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Cobanice
Znam ja sta ti pises, obratio sam se svim zenama u ovoj temi .
A sta ti nije jasno, rekoh ti kako se glasalo u Sjenici i to ti je misljenje Sjenicana !
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #49
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Misis neznam gde to treba da ste zenstvene ali ovde sigurno ne ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #50
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

brate sta imas protiv toga, pa svako ima pravo da se bavi i prica sta hoce...
ako je tako, onda ne bi trebalo ni da glasaju zene... al ja to tako ne vidim...

meni je drago sto se svi ukljucuju u to !
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #51
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

pazljivo sam procitao i nigde nisam primetio "prepucavanje"
svi imaju pravo da iznose svoje misljenje, neki iskreno i argumentovano, drugi smisleno i prkosno i to svi treba da postujemo.
vrlo dobro je sto nemamo svi isto misljenje jer samo iznosenjem svojih stavova,svih nas, postoji sansa da vidimo koliko smo u pravu ili pak u zabludi.
to sto ja mislim nikako ne znaci da sam u pravu ali zato neko drugi treba da mi ukaze,argumenovano, da to nije dobro.
mene jos niko nije ubedio u dobrobit izbora Nikolica za predsednika, i dalje vidim sve najgore u tom coveku.
ja nemam problema sa postovanjem naroda,nacionalnosti,polova,polnih devijacija ali nikako ne podrzavam nacinaliste i osvedocene homofobe tipa Nikolc.
mrzim cetnike, on za sebe kaze da je cetnik, to je u dokazao i zato ga mrzim i mrzim sve koji ga postuju i koji su glasali za cetnika i znam da tako misli bar jos 6.000.000 stanovnika srbije a medju njima je 90% srba.

zao mi je sto niste razumeli Reskov smisao za humor i pokusaj da na profesionalan nacin spusti loptu koja je nicim podignuta, a drago mi je sto zene komentarisu i sto se interesuju za politiku i za sva desavanja jer i njihov glas mora da se cuje i bude u ravni sa svima.
samo postovanjem svih prema svima bice dobro svima, drugacije nikome nece biti dobro.
tadic j srbin kao i nikolic, ali nikada nija radi ni govorio ono sto je onaj i zato niko od Bosnjka i svih ostalih nacionalnih zajednica nema problema da ga prihvati.
ali dobro, 1.5 miliona je reklo da ga hoce, onih drugih 5 miliona sa pravom glasa nisu videli alternativu i pustili "titanik" na putovanje...


__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #52
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ko poznaje Sandzaklije taj razumije sta si napisao i zna da ti Sandzaklija mozda moze oprostiti ili nikad zaboraviti ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #53
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Pokusacu vam prenijeti rijecima i jako mi je zao sto nisam u prilici da vam tu atmosferu prenesem u slici i tonu ali su onog trenutka kada se sve to dogadjalo pred mojim ocima sva moja cula bila u potpunosti paralizovana.
Na jednoj velikoj sportskoj manifestaciji mladih prije par mjeseci ovdje u Njemackoj, gdje je kao jedini predstavnik zemalja sa Balkana ucestvovala reprezentacije Srbije,usli su srpski navijaci njih nekih hajde recimo stotinjak,noseci sa sobom veliku zastavu "Beli orlovi".Vecina navijaca bila je u starosnoj dobi izmedju 19-30 godina.Tek nakon pola sata njima su se pridruzili stariji muskarci obuceni u crno,sa dugom kosom i bradama noseci na glavama subare i sajkace.Udaljeni od mene i par nas koji smo vjerojatno jedini u sali mogli razumjeti sta klicu na nekih desetak metara,nisam mogla primjetiti sta nose na sajkacama i subarama.Tek na poluvrijeme kada su prolazili pored nas,vidjela sam kokarde,sva sam utrnula sto od nevjerice sto od bijesa i ogromnog razocarenja.Moja prijateljica koja je inace rodom iz Nisa,gledala je u mene i pitala me dali i ja vidim ono sto je ona vidjela.
Na sto sam ja samo klimnula glavom i rekla joj da ne zelim gledati i da je najbolje da ignoriramo
.Na pocetku drugog poluvrijemana usli su u sali sa pjesmom .Ko to kaze ko to laze Srbija je mala,nije mala nije mala tri put ratovala i opet ce i opet ce ako bude srece.
Prijateljica se samo okrenula i pitala ih na njemackom dali su normalni na sto su oni poceli urlati i pljuvati po njoj,ne znajuci da im je zemljakinja.Pokusala sam da je umirim da ne bi situacija eskalirala jer je valjalo izaci nakon utakmice.I krenulo bi mi od ruke da nisu odjednom okacili crnu cetnicku zastavu sa mrtvackom lobanjom.U meni su se zeludac i crijeva podigla do grla a moja prijateljica je odjednom ustala i prikrala se tribinima gdje je povukla istu tu zastavu i viknula na srpskom tako glasno da se citava sala okrenula u tom smjeru:Jebem vam majku poganu cetnicku! Na trenutak je bilo zatisje jer su bili iznenadjeni da govori srpski a onda su krenuli gadjati flasama i predmetima na nju ,tako da su se umjesali obezbedjenje a bogme i policija.zahvaljujuci njima uspjeli smo izvuci zivu glavu i otici bezbjedno kuci.
Da su igrom slucaja tu bile i druge reprezentacije bivse nam Juge ,nekako bih i to razumjela,ima nas svakakvih,ali niko bas niko nije ni jednim gestom doprineo razvoju situacije i nacinu navijanja.
Moja je prijateljica sutjela i plakala na putu kuci a ja sam bila ta koja je tjesila i govorila joj bice bolje,ne brini malo je takvih i oni ce izumrijeti.
Nakon ovih izbora pila sam kahvu sa njom juce i pricala o svemu ,njen komentar je bio
"Nece se nista promjeniti na bolje,jer najveci neprijatelj Srbije su sami Srbi"
Ja ipak zelim vjerovati da ce biti bolje jer htjeli mi to ili ne komsije smo a ja komsijama nisam nikad mislila zlo!


PS.Tahirovce potpuno si u pravu sto se zena i politike tice,Stranac ,cijenim tvoju iskrenost i altruizam,misis i cobanica hvala na muhabetu i svako dobro!
__________________
Love Means Never Having to Say You're Sorry
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #54
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

@hurmasice, suvisna ti je ova prica ovde! takvih navijaca ima svuda i iz svih drzava! dakle suvisna! kukolja ima svakom zitu!

@stranac, brate ne valja mrzeti... mrznja proizvodi sve sto smo do sada prosli. moje dete ne zna ni da postoji rijec mrznja. dakle izbaciti to iz nas! i buducim generacijama pokazivati da rijec mrznja ne postoji!

ne znamo kako ce nam biti. optimista sam i nadam se najboljem. ni ja nisam ljubitelj nikolica, ali sta je tu, alternativa nije postojala.

ja sam za da i zene kazu svoje misljenje i da pisu o politici, ne razumem zasto je to muski posao?

Ja i kuvam i perem i cistim sam... nemam problema sa tim...

Zaboravimo taj primitivizam, zivimo u 21 veku!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2012   #55
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

brate,i da kazem da "ne volim" znacenje ce ostati isto,ali ne mogu...
takve mrzim iz dna duse i ne mogu da kazem drugacije jer
"BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM"

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2012   #56
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post

ja sam za da i zene kazu svoje misljenje i da pisu o politici, ne razumem zasto je to muski posao?

Ja i kuvam i perem i cistim sam... nemam problema sa tim...
pogledaj sto im se kurvinski umiljava Popnes ih na tog konja i sledece sto ce traziti od tebe je i da popu*is sam sebi puno je sejtana u njima, samo malo ako ti popusti paznja odma si donji cijeli zivot ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2012   #57
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

cuj umiljava... hahahahaa ne ozbiljan sam!
volim da imam zene koje su na nekoj istoj talasnoj duzini kao ja, pa cak i intelekt isti, ni losiji a ni bolji
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2012   #58
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

@hurmasice, suvisna ti je ova prica ovde! takvih navijaca ima svuda i iz svih drzava! dakle suvisna! kukolja ima svakom zitu!

Komentar ti ne pije vodu,jer si samo povrsno procitao i "uhvatio" se samo za uvod!




Svaka prica ima po svojoj konstrukciji,uvod,zaplet,kulminaciju i na koncu rasplet,koji sam po sebi namjece fascit.
Fascit ove price nisu navijaci,vec moja prijateljica i njena reakcija na nacin navijanja.
Trebala sam biti ja po nekoj logici ta koja bi usla u konflikt sa njima.Ona je riskirala svoju sigurnost,znam da to nije samo ucinila radi mene vec i radi sebe.
Kosmoplit poput nje nije raritet,samo malo nas ima hrabrosti suprostaviti se.
Zna da u njoj imam prijatelja i da nam obema nije bilo vazno ko smo i odakle smo vec da smo jedna u drugu namirisali duse dobrih insana.
Ima nade za sve nas samo pod uvjetom da svoj glas dajemo onima koji imaju miris ciste duse.



hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2012   #59
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Ja znam dobro sto sam to napisao! I opet kazem, ta vrsta price je suvisna.
Za razliku od nekih, riskirala je...

@stranac, nije isto ne voleti nekoga i mrzeti nekoga... pokusaj to da izbacis, veruj mi da je bolje!

dovoljno je sto nas sa strane lakim ubodima pokusavaju huskati jedne protiv drugih, a u svoju avliju se ne gleda... ne daj se time izazivati... MNOGO SMO, JOS, JACI od njih i toga!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2012   #60
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

PS.Tahirovce potpuno si u pravu sto se zena i politike tice,Stranac ,cijenim tvoju iskrenost i altruizam,misis i cobanica hvala na muhabetu i svako dobro!

Draga Hurmo ,doboro te naslo....sve pohvale tvojoj prijateljici...tako bi odreagovala vecina ,,seljaka,, u srbiji,,smatrajuci da ta,, predstava,, tih ,,navijaca ,,nije u redu ni u skladu sa njihovim ubedjenjem.
Da li si ti ikada bila u maloj balkanskoj zemlji Srbiji? ako nisi ja te pozivam kao gosta da sagledas da mi nismo ni raritet,ni neemancipovan narod, ni divljaci ...vec naprotiv....Napomenuh negde da zivim u visenacionalnoj sredini maksimalno ispostovana i makslimalno postujuci druge.Predstavu koju si ti dozivela meni je nepoznata i za osudu.Neprijatnost zbog svoje nacionalne i verske pripadnosti nigde nisam dozivela niti se osetila ugrozenom,od Subotice,preko Sandzaka pa ni u sred Nisa....


pogledaj sto im se kurvinski umiljava Popnes ih na tog konja i sledece sto ce traziti od tebe je i da popu*is sam sebi puno je sejtana u njima, samo malo ako ti popusti paznja odma si donji cijeli zivot ...


Kontekst ,,konj-politika,,stratumovanje,,gore-dole,takodje mi je nepoznato.Zar nije diskriminacija ne dozvoliti nekome pravo na misljenje i stav ,samo zato sto je pripadnik zenskog pola??to treba da znaci da nema mozga,pet cula,sve ekstremitete ili da sam umobolna.Kao poslovnu zenu,majku..itekako me dotice ,,politika,,.Doticu me sve posledice koje ona proizvodi,bile one dobre ili lose..pa ako ja direktno ,,trpim,,to na svojoj ,,kozi,,zasto ne bih se ,,bavila,, istom u cilju doprinosa da bolje zivim.Izjasnila sam se da ne zivom dobro ,iskljucivo , zbog lose ,,politike,, koja se vodi po pitanju ekonomije ,u privredi,laznih obecanja,ne funkcionisanja u zdravstvu,skolstvu,sudstvu,o nebrizi za porodicu i decu,siromastvo..sto su zivotni problemi i zato je moj stav bio Promena.Promenu nam ne mogu doneti isti,jer da su hteli i zeleli i mogli ,danas bi ziveli dobro i ne bi ih menjali.Ne kazem da ce ovi biti savrseni i da ce se desiti cudo!!! nece ali smo bar pokusali:Nije greh pasti,greh je ne podici se.

To sta ,,Cuci,, u nama zna samo dragi bog,ne volim ekstremne vrednosti ,pa ni gore -dole...ja sam za opciju

misis is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
duelu, nikoli, nikolic, tadic, veceras


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:28. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)