SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Old 20-05-2012   #21
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ali pazi kad si definitivno u pravu...
u prilog ovoj tvojoj hipotezi idu i najnoviji rezultati sa izbora
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-05-2012   #22
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Quote:
Originally Posted by cobanica View Post
Lako je tebi Stranac sa zapada praviti poređenje BMW I Juga....ajde probaj uporediti Jugo i šinska kola...
Jugo je brate naš autu,kakav god da je hranio je jedan grad....a i dalje se poistovećuje sa propašću...ma znam da si se zezao ,al eto došlo mi...isto kao što se reč-imenica SELJAK koristi kao zamenica za nepismenost,nerazum,nekulturu i ostalo..
Gledala sam tu sprdnju od reči i jednog i drugog...I KAO GRAĐANIN SRBIJE KOJI ŽIVI I RADI U NJOJ,ŠKOLUJE SVOJU DECU,LEČI SE,sa punim pravom mogu reći da ni u jednoj reči bilo koga od njih dvojice nisam prepoznala boljitak za sebe kao običnog građanina Srbije...
E da ,koga još u Srbije briga ko je veći ili manji Srbin od njih dvojice...ne bih rekla da se ijedan bori za svoj narod,a da se bore za SVOJU zemlju tu se apsolutno slažem......i još da dodam,nikad veći napor nije trebao biti ulošen nego sad da bi jedna prosečna porodica Srbije opstala...ljudi su na izmaku snage...ja lično ni u jednoj reči ,opet ću reći ni jednog od učesnika,nisam prepoznala izlaz ili ublažavanje ove situacije ....TAKVO RAZVIJANJE EKONOMIJE MOŽE USKORO DOVESTI SAMO DO GRAĐANSKOG RATA...
Ucinilo mi se da imam vakta za kratku repliku.Hajde da probam u par rijecenica da "opravdam"sebe,mada kada sam pisala svoj komentar nisam ni jedne dakike pomislila da cu trebati objasnjavati o tome koliko respektiram insane koji zive i rade na selu,suvisno je pisati o tome u kom kontekstu je koriscena imenica Seljak. Moje etiketiranje Nikolica kao Seljaka odnosi se na njegov intelekt,verbalnoj komunikaciji,plan i program koji je ponudio(nigdje ga ne cuh i ne razumjeh)kontra argumente koje je ponudio u TV Duelu su vise nego "kafanska politika",onaj rekla-kazala mentalitet ,etc.etc
Ne bih se slozila da nije vazno ko je veci "srbin" jer je konacan izbor pokazao da Srbija ima vise"seljaka" nego "gradjanina".Da razjasnim vise onih koji ne vide nista dalje od onih "medja " sela a manje onih koji gledaju u dunjaluk i dunjalucka zbivanja.
Ni na zapadu u zemljama u kojim zivimo ne cvjeta raskos svakom,veliki dio zive kao podstanari i izdvajaju skoro pa polovicu ako ne i vise jedne place za stanarine a onda dodju i ostali porezi ,pa kad sve saberes sta god zaradis na koncu potrosis ili ti sistem izvuce iz dzepa.Sto je dobro i funkcionira za sve nas je pravni i socijalni sistem. Nije nastao preko noci ,vec je stotinjak godina unazad zapoceo i jos uvjek se razvija i trazi bolje resenje za probleme svih gradjana neovisno od toga ko su odakle su i koje su vjeroispovjesti.
A jedna Mala balkanska zemlja koja pati za tim da postane velika,hoce da ratuje,pa kad rat zavrsi da postane bogata,da zivi u izobilju za samo desetak godina.Sto je mnogo mnogo je i za "nebeski narod" od kog je kako mi se cini i sami Bog digao ruke.
Ne postoji narod na svijetu koji je sam po sebi destruktivan kao sto je to srbijanski.Nikolic ce odvesti Srbiju u jos vecu ekonomsku krizu koja ce donijeti nemire i nahraniti tlo na kome ce aveti cetnicke sijati sjeme mrznje naspram svega sto nije srpsko.Pouceni iz bliske proslosti znamo gdje nas vode ti drumovi naime do potpunog kolapsa bas u svakom smislu.
Ne likujem jer dobro znam sta je zlo kod komsije moze bit zlo i po meni.
__________________
Love Means Never Having to Say You're Sorry
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2012   #23
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

Seljak. Moje etiketiranje Nikolica kao Seljaka odnosi se na njegov intelekt,verbalnoj komunikaciji,plan i program koji je ponudio(nigdje ga ne cuh i ne razumjeh)kontra argumente koje je ponudio u TV Duelu su vise nego "kafanska politika",onaj rekla-kazala mentalitet ,etc.etc
Ne bih se slozila da nije vazno ko je veci "srbin" jer je konacan izbor pokazao da Srbija ima vise"seljaka" nego "gradjanina".Da razjasnim vise onih koji ne vide nista dalje od onih "medja " sela a manje onih koji gledaju u dunjaluk i dunjalucka zbivanja.


Nevidim razlog zasto u pogrdnom smislu etiketitrati, nekoga pa i deo gradjana ,i nazivati ,,seljakom,,ako drugacije misle!!!!
Ako su Srbi,zbog prava da drugacije misle ,,Seljaci,,sta je sa Grcima,Spancima,Francuzima,,,cini mi se da su i oni pokazali nezadovoljstvo po pitanju politike i ekonomije koju vode njihovi politicari.....ali kad oni javno kazu da su za promene oni su ,,gospoda,,

A jedna Mala balkanska zemlja koja pati za tim da postane velika,hoce da ratuje,pa kad rat zavrsi da postane bogata,da zivi u izobilju za samo desetak godina.Sto je mnogo mnogo je i za "nebeski narod" od kog je kako mi se cini i sami Bog digao ruke.

Ko od gradjana Male balkanske zemlje Srbije govori o ratu?????

Nikolic ce odvesti Srbiju u jos vecu ekonomsku krizu koja ce donijeti nemire i nahraniti tlo na kome ce aveti cetnicke sijati sjeme mrznje naspram svega sto nije srpsko.Pouceni iz bliske proslosti znamo gdje nas vode ti drumovi naime do potpunog kolapsa bas u svakom smislu.

Mogu se desiti socijalni nemiri...kao svugde u svetu....a mi besmo ovce pa da ce nas Nikolic vodati gde on hoce...

Ja nisam srbijanka ili ti srpkinja i ne osecam se ugrozenom u zemlji SRBIJI a zivim u visenacionalnoj sredini (23 nacije po popisu stanovnistva)...Ne zivim DOBRO ne zato sto je u ovoj zemlji neko veci ili manji srbin ,vec sto mi je neko za ovih poslednjih 20 godina ukinuo mnoga prava smanjujuci mi svojom neefikasnom politikom i osecajem za privredni razvoj,pravo na rad,na lecenje,na skolovanje,pravo da zivim od svog rada,jer su rasprodali i unistili sve ,ali sve sto je funkcionisalo.Obecavali su otvaranje novih radnih mesta,a otpustali radnike,obecavali nekakve akcije ,pa javno iznosili da je to bio marketinski predizborni trik,sprovodili neodrzive reforme u skolstvu,zdravstvu, pravosudju.....nesto sto da ste dali ,,seljaku,,da uradi ne bi uradio jer bi mu bilo jasno da ne mozete sijati na nepripremljeno zemljiste....Gradjani srbije su glasali za PROMENU....a ne za povampirivanje cetnickih aspiracija...Evidentno je da zivimo na minimumu osnovne zivotne egzistencije,ali boze moj,zar ta Kriza o kojoj se govori u Srbiji nije i opsta ,,globalna kriza....Ni u okruzenju se ne zivi dobro..u ostalom pravo na izbor je neotudjivo pravo svakog coveka pa makar sta ili koga on birao...

Ne mislim da je u pogrdnom smislu reci,,Sljak,,bilo ko ako drugacije misli.
__________________






Bože, ja te ne molim
da me oslobodiš
od životnih patnji,
nego te molim
da me u patnjama ne napustiš.


R. Tagore
misis is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2012   #24
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Alal vera misis, podrzavam te 100% u razmisljanjima!
Drugu alternativu nismo imali... a ono sto smo imali nismo hteli!
Sad je tako kako je, promena ce biti... da li ce biti bolje ili gore vrijeme ce pokazati!

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2012   #25
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Napisah pozamasan post i iskreno obrisah ga ili bolje receno reducirah na par rijecenica ,
Ne vidim svrhu polemisati oko dogadjaja koji tek predstoje,voljela bih da sam optimista po pitanju promjena ali bicu kao i uvjek iskrena i reci cu da nisam.

Zasto sam bila sigurna vise nego 100% da ce upravo @misis dati repliku na moj post?
Zenska intuicija ili?
Boze koliko prasine oko imenice seljak,haman zar se trebam ponovljati da misliti drugacije ne smatram seljanstinom,vec je upitan nacin na koji razmiljas.
Ma nek vam je hairli novi predsjednik a vrijeme ce pokazati kakve ce on promjene donijeti.



hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2012   #26
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

Quote:
Originally Posted by hurmasica View Post
Napisah pozamasan post i iskreno obrisah ga ili bolje receno reducirah na par rijecenica ,
Ne vidim svrhu polemisati oko dogadjaja koji tek predstoje,voljela bih da sam optimista po pitanju promjena ali bicu kao i uvjek iskrena i reci cu da nisam.

Zasto sam bila sigurna vise nego 100% da ce upravo @misis dati repliku na moj post?
Zenska intuicija ili?
Boze koliko prasine oko imenice seljak,haman zar se trebam ponovljati da misliti drugacije ne smatram seljanstinom,vec je upitan nacin na koji razmiljas.
Ma nek vam je hairli novi predsjednik a vrijeme ce pokazati kakve ce on promjene donijeti.


Draga Hurmo,imate pravo na svoje misljenje,ja cu ga uvaziti i necu reci da ste seljanka....

Sta vi, Postovana Hurmo, imate protiv misis pa vam 100% opsedam intuiciju????

Koja je razlika izmedju misliti i razmisljati?????odnosnao nacin na koji razmisljete???pokusavate da me naucite da mislim????a ja odavno Mislim i postojim....
Hvala na lepim zeljama povodom novog predsednika,mi cemo se vec nekako sa njim snaci...i kao gradjanin ove male zemlje na brdovitom Balkanu, cije misljenje i stavove deli vecina mojih zemljaka ,gradicemo, sa ili bez ,,nuznog zla,,lepe odnose sa svojim komsijama...
Draga Hurmo,slobodan sam gradjanin ove,, seljacaste,, srbije ne libim se replicirati nikome pa ne znam zasto ne bih i vama????Postujem vase strahove i pesimizam,ali postujte i vi moju teznju ka boljem,zar vam se u zivotu nikada nije desilo da zamenite dotrajalu stvar??? i naravno ne znate da li ce ona biti kvalitetnije,ali verujete da hoce i tezite ka tome...
misis is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #27
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

Pošto si mene citirala evo da odgovorim...
Ne bih dužila sem rekla da se apsolutno slažem sa misis...u svakom slovu...sa razlikom što ja jesam srpkinja i i s ponosom mogu reći da potičem iz jedne srpske seljačke obrazovane,kulturne i razumne porodice koja živi generacijama u gradu ,ali uspešno upravlja svojim imanjem na selu generacijama unazad...ne smatram sebe niti svoje ''nebeskin narodom'',a još manje destruktivnim...i naravno da ničije mišljenje,narodnost,versku pripadnost ne omalovažavam...niti ću...svako ima pravo da stvari sagleda iz svog ugla...i da izrazi svoj stav...što ne znači da se ostali moraju složiti...
pozdrav za obe...
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #28
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Zamolila bih uvazenu gospodu admiistratotore,da pod obavezno poniste ovu dosadu temu,rado dolazim ovdje na forumu i zelela bih i dalje,ali me bas iritiraju pojedini spotovi,ima puno boljih i zaimljivih tema od OVE....Pozdrav
tidza is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #29
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

ne mozemo da ponistimo realnost!
ne mozemo da se krijemo stalno! tema nije dosadna... imaju se razliciti stavovi i pogledi na sve i treba sve i saslusati i cuti. sve dok je u granicama normalnog i bez licnog vredjanja!
smatram temu jako bitnom kao gradjaninu srbije i grada sjenice
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #30
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Mislim bar po mom misljenju da ovo prepucavanje nevodi nicemu,a sto se tice SJENICE uvijek mi je bila i ostala draga i budno pratim sva zbivanja u samoj SJENICI i sire....
tidza is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #31
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

tidza is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #32
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Stranac, pisemo se u temi recepti ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #33
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
ne mozemo da ponistimo realnost!
ne mozemo da se krijemo stalno! tema nije dosadna... imaju se razliciti stavovi i pogledi na sve i treba sve i saslusati i cuti. sve dok je u granicama normalnog i bez licnog vredjanja!
smatram temu jako bitnom kao gradjaninu srbije i grada sjenice
U potpunosti se slazem sa vasim stavom!
Tema je odlicna i kao takva neophodna i svrsishodna oslikavajuci nasu realnost.Ovde nije rec o prepucavanju vec o iznosenju razlicitih stavova i misljenja koji imaju za cilj da se prekine sa praksom precutkivanja i guranja pod tepih stvari koje nam smetaju ili koje ne zelimo da cujemo.Tema nista manje nije dosadna od,,ko ce posle mene,,a svako ima pravo izbora u kojoj ce temi ostaviti svoj trag.


Mislim bar po mom misljenju da ovo prepucavanje nevodi nicemu,a sto se tice SJENICE uvijek mi je bila i ostala draga i budno pratim sva zbivanja u samoj SJENICI i sire....
Sjenicki forum posecen je ne samo od sjenicaka (po poreklu) pa makar gde oni ziveli vec i od drugih sto ga je izdiglo iznad nekog lokalnog foruma,i kao takav potrebno je da se bavi temama koje nisu lokalne.Sem toga, Sjenica se nalazi u toj Srbiji i, hteli mi to ili ne ,deli sudbinu sire drustvene zajednice.Izlisno je naglasavati da li volimo sjenicki forum ili ne jer ,prosto ne bismo bili ovde,i apropo toga,potrebno je izneti svoj stav i replicirati na pojednine postove podrazumevajuci korektnost u svakom smislu,jer navodi tipa:,,povampirenje cetnickih aspiracija,,ili podrazavanje i sijanje straha nije dobro! Navod da ce neko poci u rat i da ce se ponoviti devedesete prosto ne stoje i vredjaju intelekt .Zar mislite da mene neko,pa i taj novoizabrani ,moze povesti i zavesti i promeniti moj stav ,privrzenost prema pripadnicima bilo koje vere i nacije.Vlast je promenjiva ,ali utisci i ono sto nosite u sebi ne moze vam niko izmeniti.Postovanje i prijateljstva, koja ja nosim kao deo svog zivota ,a radi se o velikom vremenskom periodu,iz Sjenice ,Sandzaka pa i BiH ne moze potreti niko pa ni vlast.Svi gradjani ove Srbije ,pa i sjenicaci, delimo istu sudbinu,sto bi reki,,krckamo se u istom loncu,,i evidentno je da ne zivimo dobro, navela sam u predhodnom postu zasto,iznela sam cinjenice.Gradjani srbije su glasali kao su glasali za Promenu,da li ce ona biti dobra ili ne videcemo...Nama kao ziteljima ove male zemlje na balkanu ostaje da se trudimo da nam bude bolje ,da zahtevamo od vlasti da nam omoguci normalan zivot i da sankcionisemo sve ono sto nije dobro i ne dozvolimo da se promeni kurs miroljubive politike koja nas moze vratiti u proslost.
misis is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #34
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

??????? Najmapetnije mi da zaobidjem i ne petljam se tamo gdje mi nije mjesto,mada se trudim sto je moguce vise,ali mi nekad film pukne ko i svima,imamo pametnijih stvari pisati ovdje a ne o politici,ali o tom potom....
tidza is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #35
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Bio sam u Beogradu 3 dana,jbg..ni jedan od političara ne dođe da kupi krompir,a baš je bio "po standardima EU"


Dva dana,kila jednog prodao nisam,ali zato trećeg dana..kada sam im zapevao pesmu..rasprodao sam sve..



Ps...šta znaju ovi iz EU,šta je marketing...
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #36
hanuma
Registrovan
Početnik
 
hanuma's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Bruxelles, Belgique
Godine: 56
Posts: 172
Default

Mislim bar po mom misljenju da ovo prepucavanje nevodi nicemu,a sto se tice SJENICE uvijek mi je bila i ostala draga i budno pratim sva zbivanja u samoj SJENICI i sire....
Sjenicki forum posecen je ne samo od sjenicaka (po poreklu) pa makar gde oni ziveli vec i od drugih sto ga je izdiglo iznad nekog lokalnog foruma,i kao takav potrebno je da se bavi temama koje nisu lokalne.Sem toga, Sjenica se nalazi u toj Srbiji i, hteli mi to ili ne ,deli sudbinu sire drustvene zajednice.Izlisno je naglasavati da li volimo sjenicki forum ili ne jer ,prosto ne bismo bili ovde,i apropo toga,potrebno je izneti svoj stav i replicirati na pojednine postove podrazumevajuci korektnost u svakom smislu,jer navodi tipa:,,povampirenje cetnickih aspiracija,,ili podrazavanje i sijanje straha nije dobro! Navod da ce neko poci u rat i da ce se ponoviti devedesete prosto ne stoje i vredjaju intelekt .Zar mislite da mene neko,pa i taj novoizabrani ,moze povesti i zavesti i promeniti moj stav ,privrzenost prema pripadnicima bilo koje vere i nacije.Vlast je promenjiva ,ali utisci i ono sto nosite u sebi ne moze vam niko izmeniti.Postovanje i prijateljstva, koja ja nosim kao deo svog zivota ,a radi se o velikom vremenskom periodu,iz Sjenice ,Sandzaka pa i BiH ne moze potreti niko pa ni vlast.Svi gradjani ove Srbije ,pa i sjenicaci, delimo istu sudbinu,sto bi reki,,krckamo se u istom loncu,,i evidentno je da ne zivimo dobro, navela sam u predhodnom postu zasto,iznela sam cinjenice.Gradjani srbije su glasali kao su glasali za Promenu,da li ce ona biti dobra ili ne videcemo...Nama kao ziteljima ove male zemlje na balkanu ostaje da se trudimo da nam bude bolje ,da zahtevamo od vlasti da nam omoguci normalan zivot i da sankcionisemo sve ono sto nije dobro i ne dozvolimo da se promeni kurs miroljubive politike koja nas moze vratiti u proslost.
__Dijelim tvoje misljenje misis, ne zivim u Sjenici dugi niz godina ali imam familiju dole i odlicno znam kakva je situacija i u Sjenici i cijeloj Srbiji, bila sam razocarana rezultatima glasanja no izgleda da su promene bile neminovne.Vrijeme ce pokazati da li ce biti bolje ili ne...________________
hanuma is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #37
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Da se mi polako Halalimo, meni ovo mirise da ce smak svijeta - pocele zene da vode visoku politiku.
Ja citam recepte sutra mozda i probam nesto da spremim ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #38
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Da se mi polako Halalimo, meni ovo mirise da ce smak svijeta - pocele zene da vode visoku politiku.
Ja citam recepte sutra mozda i probam nesto da spremim ...

Jbg..nama zakon ne dozvoljava ni 30% da se bavimo kulinarstvom,a njima baš u tom procentu da sede u parlamentu...
Zato..slobodno se vi bavite visokom politikom i na forumu....i u tom procentu
halilce is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #39
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

Jel to proradio muški šovinizam ili balkanski budalizam!?

ili oba u paketu!?
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #40
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ovde više niko nikog ne sme da citira..
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
duelu, nikoli, nikolic, tadic, veceras


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:37. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)