SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mediji tv, radio i ostali mediji iz sjenice. prijem kanala, emitovanja itd...

Reply
Old 15-07-2007   #41
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 15-07-2007   #42
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
ja sam brisao.........


??? sto?
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2007   #43
Daki
Gost
 
Posts: n/a
Default

Neka si...
  Reply With Quote
Old 16-07-2007   #44
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Post je bio postavljen, mogao je da se procita nebitno ko ga je postavio ali mislim da je Tahirovce ipak pravilno postupio sto ga je izbrisao. I pored svega sto se desilo, ipak treba se biti realan i ne smijemo reci da su " SVI ISTI "
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2007   #45
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

Nemozemo reci da su svi isti, ali ljudi takodje treba da razlikujemo srbe i cetnike. E sad ko se od Srba nalazi u tom cetnik njegova stvar, a ti bjezi od njega. Sjenica nije toliko velika da se ne zna ko je ko i kog da se cuvas a kog ne. To je isto za sva manja mjesta. U vecem gradu vjerujem da nikog ne intereuju te svari.

Dajte ljudima posao i solidan zivot videces koliko ce biti nacionalizma, gledajuci ovdje u BiH kad je posao i biznis u pitanju nema nacionalnog preznaka, samo da je biznis dobar i to svi saradjuju, jedu piju zajedno, ponekad se zacudis kako sve funkcionise.
__________________
"Znam da nista ne znam"

Posjeti www.enes-arh.8m.net
Eko is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2007   #46
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Nazalost obim zlocina,divljastva i varvarizma koji je ispoljen u Srebrenici kao i broj zrtava i nacin na koji su to cetnici odradili cesto ima za posledicu da se kompletna Srpska populacija izjednacava i optuzuje za taj uzasni genocid.Mislim da se moramo cuvati takvih kvalifikacija i kolektivnih osuda jer ZLOCIN je uvijek individualan i svako ko ga je pocinio mora licno da odgovara...

E sad ono sto nas tera da ih sve trpamo u isti kos je to da danas;i nakon 12 godina od tog uzasnog zlocina; glavni akteri tog krvavog pira se i dalje setaju slobodni uzivajuci protekciju kako vladajucih struktura tako i sirokih narodnih masa.To nepostojanje politicke i narodne volje da se zlocinci izvedu pred sud pravde nas navodi da Srbima zalijepimo etiketu kolektivne krivice.

Da vas samo podsetim na cinjenicu da je Draza Mihajlovic uhvacen samo nekoliko meseci nakon zavrsetka rata u bivsoj Yugi i to na potpuno istoj teritoriji na kojoj se danas "nalaze" optuzeni za ratne zlocine i to u znatno otezanijim uslovima nego sto su to danas.

Tada je postojala narodna volja danas je nema i citav problem se odvija u tom zacaranom krugu.
  Reply With Quote
Old 16-07-2007   #47
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Nisu svi isto, podrzavam to! Jednostavno genocid u Srebrenici nesmije da se zaboravi!!!!



Eto u moj komsiluk zivi jedna zena sa djetetom iz Srebrenice, zalosno je da ona vise nema porodicu osim sina njenog!
  Reply With Quote
Old 16-07-2007   #48
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Valida ovaj forum je otvoren za sve Sjenicane(i one koje iz bilo kog razloga VOLE Sjenicu) bilo koje nacije i veroispovesti,tako da prozivanje i vrijadjanje bilo koga nije pozeljno, i ja zalim ljude u Srebrenici kao i svi NORMALNI ljudi, ali ponavljam ovde smo da se zabavimo i opustimo, pa i ako je neki problem vezan za Sjenicu mozemo prodiskutovat, ti imas 16godina i moj savet ti je da se ponasas tako,ima ko je zaduzen da hvata radne zlocince i da im sudi(a ko smatra da ti ljudi ne rade svoj posao kako treba neka ih kazni na izborima a ne ovde),uzivaj u mladosti i skolskim danima.........
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2007   #49
torcA_L3
Registrovan
Početnik
 
torcA_L3's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: Novi Pazar, ponos SandzakA
Godine: 35
Posts: 71
Default

Sto se tice tih 25000 sto se spremaju da idu put Kosovske Republike (ako dodje do nezavisnosti), cista je laz! Ne smiju oni, nebi smeli ni na Bosnu, ali tad Bosna nije imala svoju vojsku, pa je bilo lako... Pa misle isto ce biti na Kosovu, ali malo morgen... Spremni su Albanci, a i mi smo (Sandzaklije)
__________________


Samo TORCIDA SANDŽAČKA, samo PAZAR, samo SANDŽAK, samo BOSNA!!! Allahu Ekber
torcA_L3 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2007   #50
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
Valida ovaj forum je otvoren za sve Sjenicane(i one koje iz bilo kog razloga VOLE Sjenicu) bilo koje nacije i veroispovesti,tako da prozivanje i vrijadjanje bilo koga nije pozeljno, i ja zalim ljude u Srebrenici kao i svi NORMALNI ljudi, ali ponavljam ovde smo da se zabavimo i opustimo, pa i ako je neki problem vezan za Sjenicu mozemo prodiskutovat, ti imas 16godina i moj savet ti je da se ponasas tako,ima ko je zaduzen da hvata radne zlocince i da im sudi(a ko smatra da ti ljudi ne rade svoj posao kako treba neka ih kazni na izborima a ne ovde),uzivaj u mladosti i skolskim danima.........
[B]



U pravu za neke stvari, ali i sam kazes "zalim ljude u Srebrenici kao i svi NORMALNI ljudi" indirektno ih i ti prozivas, jer vecina Srba nije svjestna sta je tamo bilo i nece da priznaju. Sad jel to normalno?

No da bezveze ne raspravljamo o necemu sto je bilo i ne ponovilo se, samo se sekiramo bez potrebe i ja se svaki put iznerviram nanovo.

Ok treba svi da se pazimo, druzimo, cuvamo, ali treba imati nekad dozu opreza i kao sto sam kazao ranije zna se ko je ko. Ja nikada ne mogu da kazem za Gorana, znate ga svi pogotovu ti Tahirovce, da je on nacionalista ili nesto tako, ali ima onih za koje svi znamo kakvi su i sta od njega ocekivat.
Eko is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2007   #51
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

Quote:
Originally Posted by torcA_L3
Sto se tice tih 25000 sto se spremaju da idu put Kosovske Republike (ako dodje do nezavisnosti), cista je laz! Ne smiju oni, nebi smeli ni na Bosnu, ali tad Bosna nije imala svoju vojsku, pa je bilo lako... Pa misle isto ce biti na Kosovu, ali malo morgen... Spremni su Albanci, a i mi smo (Sandzaklije)
Moram i za ovo da dam komentar. Nemoj neko da mi zameri al osjetljiv sam na ovu temu.

Cetnici su nekad mogli sve zato sto su i sve drzali, vojsku, ekonomiju, a sad tesko da mogu i ozbiljnije da zaprijete a kamoli da napadnu nekoga. Proslo je to vrijeme kad su prvo propagandom zastrasivali ljude, mi se povucemo a oni vladaju.

Treba svi da budemio svesni da cemo kad tad opet biti zajedno u jednoj zajednici, ako bog da u Evropskoj uniji. Tu nema granica niti vecih prepreka. Tako sto prije to shvatimo prije cemo se bacit na rad i privredjivanje a izbacicemo iz sebe nacionalizam i strijemicemo ka jednom cilju...
Eko is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2007   #52
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Proslo je to vrijeme kad su prvo propagandom zastrasivali ljude, mi se povucemo a oni vladaju.
Sad objelodanjuju nekakve teroriste kod nas i u Bosnu,pa kad nas Amerika priupita dvije-tri stvarcice, Srbija ce biti ta koja ce se povuci...

A mi....?
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007   #53
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

"A mi".... kao i obicno nastradacemo, sta nam je cinit kada ponekad nemamo izbora. To ti se zove rodjen u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu...
Eko is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007   #54
sejdzo
Gost
 
Posts: n/a
Default

Nema rata bez turaka!!!ej bre bice pucanja,ja iskreno ne bih voleo da dodje do toga,dosta smo zrtava pogubili i sada ih se samo secamo...ne bih da se mene neko seca ...volim da zivim!!!razmislite.....DESILO SE,NE PONOVILO SE...
  Reply With Quote
Old 23-07-2007   #55
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

Ti bi jos da uzivas u Sunđer Bob-u, pa ti se zato zivi???
Eko is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007   #56
sejdzo
Gost
 
Posts: n/a
Default

Naravno,bolje BOB nego ROB!!!
  Reply With Quote
Old 23-07-2007   #57
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

Eko is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007   #58
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
A mi....?
Pardon. Pogresno sam se izrazila,nisam mislila "mi",nego muslimani...a to nismo bas svi ovde,bar tako mislim... Ostalim,respect...imam puno prijatelja,koji nisu islamske veroispovesti,i ZNAM (barem mislim da znam) da me nikad ne bi uvrijedili nekim losim komentarom,a kamoli "noz na mene digli"... Isto tako,ima muslimana za koje bi,sto se mene tice,bolje bilo da se nisu ni rodili. Ono sto se trenutno desava ukod nas(mislim na tu pricu o vehabijama,Amerima,Srbima...) ,je za mene neobjasnjivo,i ne volim da o tome razmisljam,da ne bih dosla do pogresnog zakljucka...
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2007   #59
Daki
Gost
 
Posts: n/a
Default

MI SMO ZAKON
  Reply With Quote
Old 24-07-2007   #60
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Aha!
supergirl is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
forget, srebrenica


Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Predskolska ustanova "Jela Jovanovic i Emina Bucan" Lakota |ljiv| Skole 9 31-01-2013 08:38
"Ljubav preko žice" za 21. vek - internet muvanje Tahirovce Ljubav i ...još po nešto 19 18-10-2009 06:04
Registry - Al' nemo' posle biDne "Kuku lele.....!" iSelektor Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 19-02-2009 23:23
Glasanje za nagradu "Davorin 2007" i na internetu borichi Muzika i Video 3 21-08-2008 15:35
"Gornja Skola" jedna slika ispred glavnog ulaza Elvis_A Skole 4 17-12-2005 22:27


All times are GMT +2. The time now is 20:54. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)