SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mediji tv, radio i ostali mediji iz sjenice. prijem kanala, emitovanja itd...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 11-07-2007   #1
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default NEVER FORGET SREBRENICA"11.07.1995-11.07.2007"

_DAN ZALOSTI_
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 11-07-2007   #2
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #3
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #4
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #5
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #6
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

11.07.1995-11.07.2007



SVIM ŽRTVAMA NEKA JE VJEČNI RAHMET

PORODICAMA ŽRTAVA SABUR

A ZLOČINCIMA NAJTEŽA KAZNA.
  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #7
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #8
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

Danas tužni ispraćaj 465 žrtava genocida
__________________
"Znam da nista ne znam"

Posjeti www.enes-arh.8m.net
Eko is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2007   #9
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ne zaboravi!!!!
  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #10
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ne zaboravi!!!!
  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #11
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ne zaboravi!!!!
  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #12
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

Među prvima stigao do slobodne teritorije. Muhamed Alić nije prepoznao put kojim je stigao do slobode
Eko is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2007   #13
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

jedan od rijetkih, koji je stigo..(
  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #14
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

zanima me kako je u Sjenicu za vrijeme "DAn zalosti" ???
  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #15
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

Pa posto nisam u sjenici, nemogu ti pouzdano reci ali mislim da to puno, pogotovu mladih, ljudi veze nema a ni ne interesuje ih. Dole je najprece gledat kako nekog zeznut...
Eko is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2007   #16
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Eko
Pa posto nisam u sjenici, nemogu ti pouzdano reci ali mislim da to puno, pogotovu mladih, ljudi veze nema a ni ne interesuje ih. Dole je najprece gledat kako nekog zeznut...


bas me zanima, dali ima po kaficima muzika i tako`?? sjecam se kada sam se desio za Dan Zalosti u Bosni, bilo je stvarno duzno...nigdje muzike...tako i treba.
  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #17
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Majka Srebrenice



Navrsava se punih 12 godina otkako je suza boli obavila moj grad Srebrenicu. Drage majke obracam vam se iz moje duse, a znam da je u dusi svih majki ista bol. Sigurna sam da ni jednog trenutka niste zaboravile nestanak nasih sinova, ni agresiju i genocid koja je izvrsena na nas grad. Ovo je jos jedan dan da se ovako okupimo i iznesemo nase zelje i bol.



Holandijo, da li si i ti danas u danu nase sjete i tuge kao i majke onih sinova koje si ti izdala. Ti si Holandijo prvi svjedok, ti si gledala pokolj nasih sinova, ti si ugasila mlade zivote nasih sinova. Pomogla si zlocincima da nas pokriju tugom i bolim. Tvoji su vojnici ucesnici genocida, Allah je svjedok istini i vasoj jednakosti.



Koliko puta majke Srebrenice traze samo jedan odgovor, koliko puta smo dokazivale, nizasto drugo nego za zivote nase djece. Nasim ocima niko ne vjeruje. Nase su price dosadne. Ne dajmo drage moje da zaborave nasu tragediju koju su nacinili. Poigrali su se zivotima nasih sinova, istjerajmo pravdu bar sada. Zasto da nam ne daju da nas grad Srebrenica ne bude u sastavu genocidne Republike Srpske koja je stvorena na kostima nase djece.



Majke ako su oni zaboravili nasu tragediju ne dozvolite da vas natjeraju na ono sto ne mozemo i ne smijemo. Majka svog sina ne moze niti zeli zaboraviti. Koliko je pogubljeno jedinaca, iza kojih ni tracak uspomena nije ostalo, koliko je nas majki sto je izgubila dva, tri, cetiri, pa i pet sinova, od kojih isto ni tracak uspomena.



Hiljadama djece je ostalo bez svog >>BABE<<. Rat je stao, ali svaka njihova prica je nestanak BABE. Veca je rijeka potekla Bosnom od nasih suza nego sto tece drina ovih 12 godina suza majki, sestara, djece, supruga i oceva.



Sve mi majke imamo samo jednu zelju, imamo jednu ranu za koju molimo cjeli svijet da nam pomogne. Nismo gladne, ne trazimo zabave i veselje, majke SREBRENICE TRAZE SINOVE mrtve ili zive.



Majka Malic Suhra





preuzeto iz : Bilten Srebrenica - broj 39
  Reply With Quote
Old 11-07-2007   #18
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

E buraz, ja neverujem sto veceras nema uzivo svirka neđe, a da ti ne pricam o alkoholu koji se popije. Pa eto ima sada tema pa cemo sutra da vidimo koliko ce se ljudi javiti i mozda se nađe neko da nam kaze kako je bilo u Sjenici.
Eko is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2007   #19
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

SDA Sandzaka i ogranak stranke u Sjenici organizovao je odlazak za Srebrenicu,jutros jue oko 4h otisla organizovana kolona, to rade zadnjih 5 godina........
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2007   #20
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Eko
E buraz, ja neverujem sto veceras nema uzivo svirka neđe, a da ti ne pricam o alkoholu koji se popije. Pa eto ima sada tema pa cemo sutra da vidimo koliko ce se ljudi javiti i mozda se nađe neko da nam kaze kako je bilo u Sjenici.


u pravu si brate, bas me zanima, ......
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
forget, srebrenica


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Predskolska ustanova "Jela Jovanovic i Emina Bucan" Lakota |ljiv| Skole 9 31-01-2013 07:38
"Ljubav preko žice" za 21. vek - internet muvanje Tahirovce Ljubav i ...još po nešto 19 18-10-2009 05:04
Registry - Al' nemo' posle biDne "Kuku lele.....!" iSelektor Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 19-02-2009 22:23
Glasanje za nagradu "Davorin 2007" i na internetu borichi Muzika i Video 3 21-08-2008 14:35
"Gornja Skola" jedna slika ispred glavnog ulaza Elvis_A Skole 4 17-12-2005 21:27


All times are GMT +2. The time now is 09:37. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)