SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mediji tv, radio i ostali mediji iz sjenice. prijem kanala, emitovanja itd...

Reply
Old 21-02-2010   #61
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Veliki Brat VIP 2010: Balkan Song Contest 25.02.2010 (Video)

Nakon izbacivanje Tamare iz kuce Velikog Brata, stigao je novi zadatak koji traje do 21.02.2010 god. u 21 sat. Kada ce se prenositi uzivo na televiziji PINK.
Zadatak se zove BALKAN SONG CONTEST 2010.


Ukucani su podeljeni u 4 grupe... i svaka grupa ce dobiti po dve pesme da spremi... Sav prilog od toga ide u dobrotvorne svrhe!


1. grupa: Bora Drljaca, Era Ojdanic i Divna Karleusa - oni ce spremiti pesme: Zaklina trazi sponzora (Sunshine) i Suada (Plavi orkestar)

2. grupa: Anabela Djigani i Mladen - oni ce spremiti pesme: Ljubavi (Zeljko Joksimovic) i Karolina, ti i ja (Flamingosi)

3. grupa: Lepa Lukic, Boki13 i Ervin Katona - oni ce spremiti pesme: Hajde da se volimo (Lepa Brena) i Insomnia (JK)

4. grupa: Ena Popov, Alden Hadzikaric i Milan Maric - oni ce spremiti pesme: 300 stepeni (Natasa Bekvalac) i Pokusaj (Laka)


[media][/media]
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 21-02-2010   #62
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

i 21.dan u kući je snimljen i može se pogledati prije 23:00 h

pozzz Emina...
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2010   #63
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

link je ovde

Veliki Brat VIP 2010 - 21. dan - online gledanje (Video) izbacivanje Tamare | www.FolkoTeka.com
Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2010   #64
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

23.dan

POGLEDAJTE OVDE

http://www.folkoteka.com/2010/02/vel...ledanje-video/
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM





Last edited by iSelektor; 24-02-2010 at 05:54..
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010   #65
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Veliki Brat VIP 2010: Era: Lepa je đavo (VIDEO)

Pesma Nataše Bekvalac "300 stepeni" otvoriće "Balkan Song Contest" koji će biti održan u četvrtak od 21 čas u kući Velikog Brata, gde atmosfera samo što nije proključala.





Po propozicijama velikih muzičkih takmičenja i u Kući Velikog Brata je određen redosled nastupa. Divna je iz pet činija vadila kuglice sa imenima ekipa i pesmama.


Prvi nastupaju Ena, Milan i Alden sa pesmom Nataše Bekvalac "300 stepeni", drugi Anabela i Mladen koji će otpevati pesmu Flamingosa "Ti i Ja". Zatim nastupaju "reperi od 194 leta" Bora, Era i Divna sa "Žaklina traži sponzora" od grupe Sunshine, a prvi deo takmičenja zatvaraju Lepa, Boki i Ervin sa "Hajde da se volimo" od Lepe Brene.


U drugom krugu, ukućani će nastupati istim redosledom, a izvešće "Pokušaj" od Lake, "Ljubavi" Željka Joksimovića, "Suadu" Plavog orkestara i na kraju "Insomniju" Jelene Karleuše.


Naravno, svaki nastup će pratiti i originalne koreografije koje su ukućani spremali proteklih dana.


Međutim, u kući je atmosfera dostigla i više od 300 stepeni. Era i Bora su u ispovedaonici "osuli paljbu" na Bokija i Divnu.


"Tako bi ih zapucao, uh! Ali, ne mogu, ona mi je prijateljica, ali ono nedonošče...", rekao je Era aludirajući na Bokija.


Sve je počelo prethodne noći, koju su "stari vukovi" proveli u istom krevetu jer ih je "prepala nakaza".


"Lepa je nabila jorgan na glavu i krenula prema nama. Ta nakaza nas je uplašila. Lepa je po prirodi neki đavo", rekao je Era.


Nedugo posle, dok su bili zaključani u spavaćoj sobi, Boki je Eru nazvao seljačinom.


Bora je pokušao da smiri situaciju, ali je Divna "dolila malo ulja na vatru" rekavši da Boki ne misli na čoveka sa sela već osobu koja se ponaša prostački.


Makedonac je nastavio sa provociranjem pevušeći: "Bojiš se, bojiš se nemaš m..a", što je Eru razbesnelo i u nekoliko navrata je Bokiju čak i zaporetio - testom za hleb.


POGLEDAJTE VIDEO SNIMKE OVDE
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010   #66
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Veliki Brat VIP 2010: Zašto smo ušli u Kuću?



...zbog Ere i Bokijevih haljina...

Ostalo je samo tri dana pre neko što neki od učesnika rijalitija Veliki Brat odšeta sa Košutnjaka bogatiji za 50.000 evra. Kako se bliži kraj druženju, tako se i sami učesnici prisećaju "prošlih dana". Kako su odlučili da uđu i zbog koga?
Poslednjih mesec dana u Kući Velikog Brata vladala je ljuta borba bogatih i siromašnih. Svađali su se, voleli, plakali, mirili, ponovo svađali...a onda seli i pričali kako su se obreli tu gde jesu.
"Sećam se da mi je neko rekao da ulaze Era i Bora u Kuću", počela je Divna. "Oduševila sam se, ma šta oduševila, vrištala od sreće...Da sam znala šta me čeka od njih, nikada ne bi ušla", smejala se Divna pred okupljenim ukućanima prepričavajući način na koji su je "producenti, stilisti i ćerka" prevarili da uđe u Kuću.
"Onda čujem ulazi Boki 13 i spremio 17 haljina da ih nosi po Kući, kuku! Ja spakovala tri para pantalona i dve tunike!", smejala se Divna.
Slično se "desilo" i Mladenu. "Sećam se da me je keva pitala 'šta ćeš tamo, ulazi onaj mali buljavi pevač...kako se zove...Era! Era Ojdanić! Nemoj da ulaziš u Kuću!'. Samo joj sam se nasmejao i rekao da se sećam kako je on već jednom učestvovao u Velikom Bratu i da je bilo ok...".
Svi su složni u jednom, Era im je "zagorčao" boravak u Kući. Nekima više, nekima manje.
A, onda je Boki 13 ispričao da je u Kuću ušao iz inata.

"Kupujem ja materijale, biram haljine i zazvoni mi telefon, a na telefonu neka devojka me pita da li bih da uđem u Kuću Velikog Brata. Rekoh, 'slušaj devojče, ja sam u velikoj gužvi, zovi me kasnije!'. Zove ona kasnije i ja joj kažem da neću. Posle toga sedim sa mamom i tatom i kažem im da su me zvali iz Beograda da uđem u Kuću, ali da najverovatnije neću ući. Tada se moj ćale nasmeje i kaže 'Ti da uđeš!? Već smo pobudaleli od tebe još i ti tamo da pobudališ?! Sedi tu'. E, onda sam iz inata odlučio da dođem", rekao je Boki.

Makedonac je ispričao i kako je reagovao kada je čuo ko ulazi u Kuću.
"Čuo sam da ulaze Era i Bora i nisam mogao da se setim ko je ko od njih dvojce. Kada sam otišao u karantin video sam da je Bora gospodin čovek i džentlmen, a ne kao ova seljačina ovde (i pokazuje na Eru), a onda sam video da ulazi i majka i bilo mi je lakše".

Tada je "Trinaeska" zamolio ostale da mu iskreno kažu kako su reagovali kada su ga videli u haljini i štiklicama. Svi su mahom odgovarali sa "ok" ili "mi nemamo predrasude", ali je samo Bokijeva drugarica Lepa priznala da je bila "malo šokirana".

"Raspitala sam se ko je Boki i kakav je i šta radi, pa sam očekivala sve i svašta...ali, kada si ušao sa onom ogromnom mašnom na glavi...to nisam očekivala", bila je iskrena Lepa.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010   #67
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Veliki Brat VIP 2010: Stres pred kraj rijalitija

Stres je nadjačao finaliste četvrte sezone VIP Velikog Brata. Lepa plače zbog zadataka, Era radi sve kako bi privukao "pažnju kamera" na sebe, a Boki se u sredu rasplakao i napustio Kuću kako bi primio injekciju





Još jedan dan u Kući Velikog Brata je prošao uobičajeno - Lepa se nervirala oko zadatka, Era je pokazivao svoje "zmijsko telo" Bori Drljači, a Anabela i Mladen se svađali. Potpuno neočekivano, stres je najviše pogodio popularnog "Trinaesku".


Dok su se Boki i Lepa svađali u ispovedaonici oko uvežbavanja sada već "nesrećne" koreografije što za Lepu Brenu i "Hajde da se volimo", što za JK i njenu "nesanicu", Era i njegov kolega hiphoper Bora Drljača su u siromašnom delu Kuće imali važnija posla. Odmeravali su kako ko od njih izgleda nakon mesec dana boravka u Kući.
"Vidi me, vidi kako izgledam", šepurio se Era u narandžastim boksericama uvlačeći stomak. "Vidi, boga ti, kako izgledaš, nigde stomaka nemaš...", hvalio ga je Bora.


"I ti si smršao, ali vidi me! Vidi sise, kamen! Vidi kako su čvrste", nastavljao je Era svoju borbu protiv stresa davno oprobanim receptom - izmotavanjem. "Ma sve sami mišići. Babe kad te vide dole u Bečićima na plaži, sve padaju odmah!", briljirao je Drljača. Ipak, kasnije je Milan tiho ipak morao da mu objašnjava da "zemlja zombija" iz pesme "Insomnia" nije zapravo prava zemlja...






Nastavlja se i ljubavna drama. Iako je kraj blizu, što znači da su skoro četiri nedelje u kojima ju je Mladen obasipao pažnjom prošle, Anabela i dalje sumnja u manekenova osećanja.





Danima je depresivna, išla je čak i kod psihologa, a sve zato što se boji "šta će videti kad izađe napolje".
Sve je počelo prepirkom oko toga da joj bivši dečko Seke Aleksić ne poklanja dovoljno pažnje. Kasnije se svađa produbila kada je Mladen počeo da uvežbava pesme za Balkan Song Contest potpuno sam.
"Što ja ne bih bila napolju dok ti pevaš?", upitala je Anabela raspevanog Mladena. "Šta ćeš napolju", pravio se Mladen da ne razume pitanje. "Pa ti sve pevaš. Neću da pevam. Iskoristi šansu, neću ja da ti je kvarim". Kasnije je Anabela u ispovedaonici rekla Velikom Bratu da se malo "ohladila" jer Mladen nije zadovoljio njenu "potrebu da kao žena ima zaštitu u Kući", već je ostao u prijateljskim odnosima sa Bokijem.






Kasnije ga je čak ispitivala da li je on od Velikog Brata dobio tajni zadatak da zavede neku pevačicu u Kući.
"Ja se ponašam kako se ponašam. Nisam imao zadatak", kratko je odgovorio maneken, a kasnije je u razgovoru sa Bokijem priznao da se ohladio. Valjda od zadatka...Kako bilo, Anabela se kasnije te večeri rasplakala, a Lepa ju je tešila.


Ipak, da stres uzima danak među učesnicima VIP Velikog Brata govori i činjenica da je Boki, nakon opasne svađe sa Erom prethodne noći i šutiranja njegovih papuča nakon čega je Era tražio od VB da povede računa o njemu i "njegovom nasilju", proveo popodne u suzama, nakon čega je napustio Kuću kako bi primio injekciju. "To je stres, valjda će se vratiti još malo", kratko je prokomentarisala Ena u sredu popodne.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #68
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Od sada idu svi strimovi sa naseg servera... Da ne bi bilo vise razmisljanja hoce li raditi ili nece... UZIVAJTEEEE

24 dan u kuci velikog brata

Veliki Brat VIP 2010 - 24. dan - online gledanje (Video) | www.FolkoTeka.com

by STRANAC
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2010   #69
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Veliki Brat VIP 2010: Polufinale u Kući Velikog Brata

Veliki Brat polako "otkazuje" gostoprimstvo svojim VIP ukućanima...Izbačeni Bora, Divna, Ena, Mladen i Alden.





Mesec dana u Kući Velikog Brata se privodi kraju i to kako!
U petak veče organizovana je polufinalna "čistka" među VIP stanarima, a prvi koji je stradao od malog broja glasova publike i tako izgubio šansu da osvoji 50.000 evra bio je Borislav Bora Drljača. Za njim je "izletela" i Divna Karleuša!
Iako je u prvi mah Bora mislio da se voditelj šali sa njim kada mu je saopštio da ima samo trideset sekundi da napusti Kuću ("ja ne mogu ni da ustanem za 30 sekundi"), ubrzo se oglasio i sam Veliki Brat.
"Što me ostavljaš ratniče!", zavapio je Era za "starim vukom". Ipak, Drljača nije bio tužan poput svog drugara pa je odmah po izlasku i zapevao: "Crnooka postaće ti vruće ako ti se Drljača privuče...".






"Osećam se odlično! Ne znam šta je to da su do sada samo žene ispadale, ja bih izbacio sve muškarce!", rekao ukućanin koji će ostati upamćen u ovom serijalu kao neko ko je "otplakao" svako izbacivanje.
Bora je otkrio da "podržava ljubav između Mladena i Anabele", kao i da je Era njegov favorit.
Nekoliko minuta kasnije, pridružila mu se i Divna Karleuša...koju je jedva iz naručja pustio uplakani Boki
"Bilo mi je divno u Kući, pamtiću ovaj boravak po novim prijateljstvima i gubitku jednog starog...mislim na Eru". Favorit joj je Boki...i Ervin...i Mladen...






Sledeća je Kuću napustila "stara ukućanka" Ena Popov koja je objasnila "prirodu odnosa" između nje i Švabe.
"Ja nisam jedna od onih koja digne nos kada joj neko iskaže simpatiju, ali on i ja se ne razumemo, energije nam se ne poklapaju. Cenim njegovu iskrenost i hrabrost da izjavi tako nešto, ali...".
Sledeći izbačeni ukućanin ušao je u Kuću Velikog Brata uz pesmu "Aspirin" Seke Aleksić, a izašao uz "Nevaljalu" koju peva Anabela. "Bolja je ova pesma od one prve", rekao je maneken iz Negotina.
O Anabeli..."Biće tu svačega! Zaljubio sam se!", otkrio je Mladen svoja osećanja i dodao da mu "ne smeta što je Anabela starija i ima dvoje dece".
Poslednji polufinalista koji se oprostio od nagrade je Alden Hadžikarić, odnosno Bokijeva "Aldenka" i jedan od učesnika rijalitija koji je već prve večeri zajedno sa Erom izbačen iz Kuće - u siromašni deo Kuće.


LEPA I MILICA RASPLAKALE UKUĆANE!




Najemotivniji trenutak večeri ipak nisu bile suze ukućana na rastanku, već poklon Lepog Brata za Lepu Lukić. Svi pamtimo koliko se Lepa vezala za bebu igračku u zadatku. Bebu Milicu je na kraju zadatka "isplakala" i zatražila od Velikog Brata da joj se "smiluje" i pokloni joj je na kraju serijala.
Naravno, rečeno - učinjeno! Lepa je u ispovedaonici sa Bokijem i Ervinom saznala da će se u stvarni svet vratiti sa Milicom.


"Joj, Brate, ovo mi je najveća nagrada u karijeri!", plakala je Lepa od sreće. "Samo molim te, izvadi joj baterije da ne plače svaku noć!".
Kasnije nakon izlaska iz ispovedaonice Lepa je sa ostalim ukućanima podelila radosne vesti i... sve ih rasplakala. Plakao je Bora i ljubio Lepu, grcao je i Boki....
Pogledajte kratak intervju sa Enom Popov, a onda i najemotivniji trenutak u Kući Velikog Brata.






Polufinalno veče je završeno. U Kući je ostalo šest superfinalista - Boki, Milan, Ervin, Era, Lepa i Anabela. Pobednik četvrtog serijala VIP Velikog Brata će biti poznat za manje od 24h!

Izvor: http://www.folkoteka.com/2010/02/vel...velikog-brata/
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2010   #70
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Kompletno polufinale Velikog Brata VIP 2010 pogledajte ovde

Veliki Brat VIP 2010 - Polufinale - Komplet video snimak - 26.02.2010 | www.FolkoTeka.com
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2010   #71
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Polufinalisti Velikog Brata VIP 2010 nastavili prepucavanje i po izlasku iz kuće

VB pljuvačina!





Izbačeni učesnici „Velikog brata VIP“ pokazali su da će se loši odnosi započeti u kući na Košutnjaku nastaviti i po izlasku


Mladen: Ne bih imao seks sa Anabelom!
Bivšeg verenika Seke Aleksić po izlasku je sačekalo najviše pitanja o odnosu sa Anabelom.
- Zaljubio sam se. Koliko, videćemo – rekao je Mladen Radulović i demantovao da, kako je Gagi tvrdio, gradi karijeru na Anabeli.
- Nek Đogani priča šta hoće. Nisam muška sponzoruša i ne zloupotrebljavam njegovu bivšu suprugu – izričit je bio maneken koji je bio optužen i od strane Anabeline sestre Aide Bukve da se nije poneo kao džentlmen jer nije stao na njenu stranu kada ju je Boki napao.
- Nisam hteo da se mešam, to je njihova stvar – kratko je prokomentarisao Mladen, priznajući da nije primetio da se Boki loži na njega i dodao da mu ne smeta što ga optužuju da nosi samo stvari koje mu je Seka kupila.
- Imam dosta poklona od nje, ali me ne čudi da su samo o tome ljudi pričali – iskren je bio Radulović koji je otkrio i da je on upoznao Seku sa budućim suprugom Veljkom. Na kraju, na pitanje da li bi imao seks u kući s Anabelom, da je ona to htela, rekao je:
- Naravno da ne bih nikada.


Bora: Boki je prljav i aljkav
Folk veteran Bora Drljača je najpre osuo paljbu po Bokiju 13.
- Ne znam ko su mu roditelji, ali su od njega napravili neurednog čoveka koji se maže puderom za trpezarijskim stolom za kojim posle moramo da jedemo. Glumi kako vodi računa o higijeni a prljave stvari ostavlja svuda po kući – rekao je Drljača koji nema lepo mišljenje o Erinom ponašanju.
- Eru sam podržavao samo zato što mi je prijatelj. Mislim da je preterao u svađama – konstatovao je Bora, osvrnuvši se na pretnje koje je uputio Divni kada joj je rekao da joj je bolje da mu ne staje na žulj.
- Nju sam tek u kući upoznao i ovako ću reći: ona je samo jedna od 100 osoba koje rade na radiju i koju ljudi znaju samo zato što je majka Jelene Karleuše.


Alden: Era nema mozga!
Kao što se i moglo očekivati, prvo pitanje koje je sačekalo Bosanca Aldena Hadžikarića bilo je da prokomentariše to što ga je Era pred svima nazvao Turčinom.
- Čovek je nekompletan kad može tako nešto da kaže. Jedino objašnjenje je da nema mozga – rekao je Alden i potvrdio da mu se sviđa Ena.
- Od drugog dana sam zaljubljen u nju.


Divna: Mladen je bio pravi dečko za Seku Aleksić!
Radost što će uskoro videti, kako je sama rekla, svoja tri deteta, Divni Karleuši donekle su pokvarila pitanja u vezi sa komentarom koji je Seka Aleksić ostavila na internetu nazvavši je „mama prasicom“.
- Je l‘ sad treba da groknem da bih odgovorila na to?! (smeh) Ako misli da sam prasica, nemam ništa protiv, ali moram da naglasim da sam osoba koja je najmanje jela u kući – rekla je Divna osvrnuvši se na blizak odnos u kući sa bivšim Sekinim dečkom.
- Mladen je divan momak, upoznala sam ga mnogo pre njegove veze sa Sekom. Mogu samo da joj poručim da je pogrešila što je raskinula s njim – iznela je utisak mama Karleuša dodajući da je u kuću ušla jer planira rijaliti šou, a ne da bi reklamirala ćerkin koncert.
- Smišljam emisiju poput šoua Opre Vinfri, pošto slično izgledamo! (smeh)


Ena: Imala sam strah od Švabe!
Ena Popov u svom drugom pokušaju nije uspela da pobedi u „Velikom bratu“ a komentare da je uobražena smatra zabludom drugih.
- Nisam uobražena nego stavljam stvari u životu na svoje mesto – rekla je Ena i pojasnila zašto je bila odbojna prema Milanu.
- Na taj način sam pokušavala spontano da mu pokažem da ne želim da imam ništa sa njim. Plašio me je, jer me je gledao pola sata kroz prozor izbezumljeno. Ako sam ispala zbog toga što sam ga odbijala, drago mi je – prokomentarisala je Popovova i dodala da nije bila u vezi sa Gojkom Kačarom.
- Porodični smo prijatelji i drugari iz detinjstva – rekla je Ena, koju je potom zbunilo pitanje kako su porodični prijatelji kad je njena mama rekla da nema pojma ko je on
- Ok, mama ga ne zna, ja ga znam.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2010   #72
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

i,pobednik je

Milan-Švaba....

ČESTITAM,ZASLUŽENO....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2010   #73
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Švaba je pobednik!

Milan Marić, koji je pre 12 godina ostvario kultnu ulogu Švabe u filmu "Rane", pobednik je četvrtog VIP serijala Velikog Brata!




Pre 12 godina govorio je "šta je bilo, miševi" u kultnom filmu "Rane", a sada Milan Marić može istu prozivku da uputi svim VIP ličnostima u Kući - pobedio je u četvrtom izdanju Velikog Brata sa poznatima!
Četiri nedelje bili su bogati, siromašni, zaljubljeni, posvađani, na ledu... Ovo je bio najgledaniji VIP serijal Velikog Brata ikada.


Kao i prethodne večeri, kada je izletelo petoro finalista, izbacivanja su bila brzinska. Batler koji je svima zagorčavao život, Era Ojdanić, prvi je izbačen u velikom finalu! Voditelj Maca bukvalno ga je izvukao na "prepad", tako da je pevač stigao samo da par puta vikne "jakna, jakna"!


"Ljubi vas vaš Era", pozdravio je publiku pre nego što se izgrlio sa "ratnikom" Borom, Maci ponudio sve gratis ako se bude ženio kod njega u motelu, a "Tamarici i Sanji" se izvinio za sve gluposti.


Sledeći je ispao Ervin, koji se mirno i tiho pokupio iz Kuće, isto kao što je u njoj i boravio. Rekao je da mu je najviše falila njegova Marija, najteže palo pevanje u zadacima, a sa svima u Kući se lepo složio.


Uz zvuke "Srce je moje violina" ispala je "Miličina mama" Lepa Lukić, koja se izljubila sa svima.

Držala se damski, nije joj bilo teško da bude sluškinja, ali nije htela da otkrije da li će prijateljstvo sa Ojdanićem nastaviti ili ne. Za Bokija, uprkos pitanju "gde spava mlada", Lepa je imala "samo najbolje reči", iako se smejao "kao lud na brašno". Pevačica koja nikada nije krila da joj je jedna od najvećih patnji činjenica da nema potomstvo otkrila je i jednu od najemotivnijih tajni svoje ličnosti, i boravka u Kući - vezivanje za Milicu.


"Nikada nisam htela da usvojim dete, zbog posla nisam tu po pet meseci, pravo dete me ne bi ni prepoznalo kada bi me videlo nakon toliko vremena", rekla je diva narodne muzike.


Četvrti izbačeni superfinalista bio je makedonski voditelj Boki13, koji je izašao uz pesmu "Slatka mala" JK i burno negodovanje publike, kojoj je njegov stajling očigledno bio previše, a nikakva objašnjenja da je "sve to šoubiznis" nisu pomogla.


"Ovakvo iskustvo nisam mislio da ću ikada doživeti. Publika je možda mogla da vidi ko je stvarno Boki13, bio sam zabavan. Ništa ne bih promenio, ni u Velikom Bratu ni u svom životu. Za mene, ovo je pobeda", rekao je najkontraverzniji ukućanin četvrtog VIP VB. Ipak je, kao i Lepa, rekao da verovatno neće nastaviti druženje sa Erom.


"I on se šminkao, i tražio da od mene pozajmi četkicu za rumenilo i puder", otkrio je Boki. Što se tiče devojaka, Bebićka "ima dobre noge", Sanja je prelepa, Tamara je "onako", a tu se našla i "Aldenka".


Poslednji finalista koji je ispao bila je Anabela, bivša lepša polovina Funky G, što je značilo da je Švaba pobednik! Anabela se u suzama izljubila sa ćerkama Lunom i Ninom, ali i Mladenom!


"Zaljubila sam se! Ako ste mogli da me gledate kako jedem i spavam, možete da me gledate i kako volim", rekla je pevačica.


Pobednik je bio u šoku, kao svojevremeno i Ivan Ljuba. Prelazio je rukama preko lica, jedva disao, smejao se, nije ni sam znao šta da radi sa sobom!
Za izlazak pustili su mu pesmu "Ja u životu imam sve" Beogradskog Sindikata, najglasnija podrška bio mu je Era, koji je odmah otvorio šampanjac, i publika, koja mu je dala majicu sa Švabinim likom!


"Ne znam, emocije rade, samo hvala", bio je skroman Milan.


U okviru "normalnih" izbacivanja, Kuću su napuštale samo devojke - pevačica Ana Bebić, i manekenke Sanja Brnović i Tamara Simić. Ispred Kuće bili su i finalisti izbačeni u petak, od kojih je maneken Mladen izazvao najviše povika podrške, ali i uvreda od okupljene publike.


U toku finala, nastupe su imale Jelena Karleuša i ukućanima dobro poznata "buji, paji" pesma - "Insomnija", kao i panonska barbika Nataša Bekvalac sa novom pesmom "Dve u meni".


U prvom izdanju VIP VB pobedio je fudbaler Saša Ćurčić Đani, u drugom crnogorska kreatorka Mimi, odnosno Mirjana Đurović, a u prošlogodišnjem VB All Stars pobedio je Miki Đuričić, poznatiji i kao "inventar" Kuće.

izvor: www.NewsRide.net
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2010   #74
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Veliki brat VIP 2010: Finale - Švaba pobednik, komplet video snimak!

Veliko finale Veliko VIP brata odrzano 27.02.2010 godine. Snimalo smo cele vece, pa izvolite pogledajte kako to izgleda!


by Stranac


Veliki brat VIP 2010: Finale - Švaba pobednik, komplet video snimak! | www.FolkoTeka.com
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2010, brat, onlinegledanje, sezona, srbija, veliki, vip


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:21. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)