SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mediji tv, radio i ostali mediji iz sjenice. prijem kanala, emitovanja itd...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 07-02-2010   #21
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Romansa na pomolu (Anabela i Mladen)




Posle brojnih svađa, prepucavanja i podela, došlo je vreme da se u Kući Velikog Brata dogode i neke lepe stvari...poput romanse između Mladena Radulovića i Anabele.


Ne bira pamet, već srce...u Kući Velikog Brata na pomolu je ljubav između bogatašice i siromaha - Anabele i Mladena.
Nakon uspešno obavljenog zadatka pantomime klan bogatih je kao nagradu od Velikog Brata dobio šampanjac, šlag, jagode, muziku i Mladena...tačnije, dobili su žurku na koju je od siromaha pozvan samo bivši dečko Seke Aleksić.
Dok su ostali siromasi sedeli u svojim skromnim odajama sa flašom kuvanog paradajza i pet "kila" rasola koje su dobili kao poklon od Velikog Brata, bogataši su slušali muziku, đuskali i pili šampanjac. Veliki Brat je zauzvrat tražio samo jedno - da Mladen pokaže Anabeli kako se jedu jagode sa šlagom, tačnije da je hrani.


To je bilo dovoljno, nakon "sanjao sam te" epizode, da i ostatak večeri Mladen i Anabela provedu jedno pored drugog.


"Kako te nije sramota, došao si da kradeš naše devojke", vikao je Bora Drljača na Mladena, na šta je maneken sa širokim osmehom odgovorio: "Pa bolje prvi komšija nego neko drugi".


Iako su slavili pobedu, bogataši nisu bili ništa raspoloženiji od nesrećne "sirotinje". Tako je bilo sve dok Veliki Brat nije počeo da pušta hitove učesnika i dozvolio Divni, Tamari, Aldenu, Eni i ostalima da provire preko žice". Bebićka je đuskala uz njenu "Mrzim spore stvari", Boki uz Karleušinu "Insomniju", Anabela uz svoju pesmu, dok je Mladenu pušten "Aspirin" Seke Aleksić.





Numera je bila propraćena gromoglasim aplauzom, a samo se zbunjeni Bora pitao što je to tako. Kada su mu ostali objasnili da se Mladen pojavio u Sekinom spotu za tu pesmu i da je ubrzo nakon toga postao verenik popularne folkerke, Drljača je uzviknuo: "Ti si bio sa njom!? Pa kakva je u krevetu?".
Kada su ućutkali Boru, i nakon što je Mladen šapnuo Aldenu da je on zapravo ostavio Seku, Veliki Brat je vratio siromahe da se pate dok bogataši uživaju, i pustio sentiš...


Kao na filmu, Mladen je prigrlio Anabelu, stavio svoj obraz uz njen i počeo da joj peva. "Ti me poznaješ najbolje...". Kada joj je otpevao pesmu i izgrlio je, tiho joj je šapnuo na uvo: "Konačno". .
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 07-02-2010   #22
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Ana Bebić izbačena (VIDEO)



Iako je samo Ana Bebić napustila Kuću, Veliki Brat se kao i uvek igrao sa ukućanima i umesto da se spakuju samo nominovani, kofere su po već ko zna koji put pakovali svi!
Ana, s obzirom da se nalazi u siromašnom delu se zbunila jer nije znala kako da izađe, pa je Veliki Brat morao da joj objasni - kroz dvorište, pa dveni boravak i na čuvena vrata.
"Spustite loptu, smirite se, ’guštajte’ i smejte jer su vam ostale još samo tri nedelje" bila je njena poruka ukućanima, a Bora je čak i suzu pustio...

"Nije svejedno čuti svoje ime da si među prvim nominovanim i iznenadilo me jer nisam očekivala. Očito je da se nisam sa svima baš najbolje zbližila".

Za konkurenta Bokija je rekla da je veliki zbavljač i da ga Balkan treba upoznati.
"Kada sam čula da je Boki drugi nominovani znala sam da ja idem vani jer je on zaista veliki zabavljač. Drago mi je što ću konačno videti dečka i roditelje, jer su mi oni najviše nedostajali."
Odmah po Aninom izlasku Veliki Brat je ukućanima saopštio i rezultate ovonedeljnih zadataka - Anabelin tim se vraća u bedu.

Njima to baš i nije teško palo, jer su tamo već bili, međutim opšti haos je nastao kada su saznali da sa sobom mogu da ponesu samo po jednu kesu stvari!
Kako će Boki izdržati bez svoja tri kofera i nekoliko bundi!?

[media][/media]


Šesti dan u Kući počeo je Alden zahtevom za zdravim životom, odnosno da ukućani ne treba da puše i bogatašima je "ukrao" cigarete zbog čega je VB njegov tim kaznio oduzevši im novi šporet koji su dobili dan pre.

S druge strane, ako je verovati ukućanima, leptirići lete na sve strane: Alden je u ispovedaonici rekao da je zaljubljen u Enu i da su leptirići u stomaku, valjda nekakav znak.



Druge večeri, nakon što je sanjao Anabelu, Mladen je Velikom Bratu rekao da je sanjao Lepu i Eru i da mu se više sviđa Lepa. "Ali, najviše mi se sviđa Anabela", dodao je "na vreme".
Ervin je rekao da će od VB tražiti da sve noževe ukloni jer je atmosfera krajnje napeta kod novopečenih bogataša, na šta je Boki odbrusio "da noževe ne planira da koristi u te svrhe i da psihopate treba da idu da se leče".

U međuvremenu Era je u ispovedaonici "okrpio" novog kapitena tima.
"Anabela je žena sa dva lica. Bacila je oko na ovog 'siromašnog' manekena Mladena, a on je fin momak, vaspitan... Već se treće veče nakon ulaska u Kuću sa njim balavila kroz ogradu, a ovamo glumi neko ludilo i sve je kao fina jer je gledaju je ćerke i njen bivši muš, koji je divan čovek".

[media][/media]


Za Makedonca Era nije imao ni malo lepše reči: "Ovaj nesvrstani je strašna tračara, sluša šta se priča i onda ode kod žena i priča. On je ljigavac, krme jedno. Ne daj ga Bože u familiji."

Makedonac mu u "poverljivom" razgovoru sa Velikim Bratom nije ostao dužan: "Neću ni da promenim ponašanje ni da upadam u diskusije, najbolje je da sve iskuliram. Nemam ja šta da pričam sa ovim Erom".
Nakon što je Veliki Brat objavio prve nominacije, Divna se opet roditeljski postavila i rekla da iako nije svejedno, treba ovo sve prihvatiti kao igru.

[media][/media]


"Ušao si tu prvi put i nisi svima legao kao osoba", prokomentarisala je Ana Bebić.
Boki je ove nominacije uporedio sa Oskarom rekavši da je to pravi odnos snaga, dok je Lepa bila iznenađena što je Boki nominovan je on veliki šoumen.

A šoumen je u razgovoru sa svojim "bivšim telohraniteljem" Ervinom analazirio Erin vizuelni identitet.
"Neko ko ima takav špicast nos je ološ. Ma on ne vodi računa o ličnoj higijeni. Prži luk, smrdi!"
Veliki Brat je čarke prekinuo novim "skečom". Ukućani su dobili zadatak "Igra memorije", za bogate su se borili Boki i Anabela (11 grešaka), a za siromašne Mladen i Ana (4 greške), i za nagradu su dobili jednu "ulaznicu" za žurku bogatih koju su dali "onom koji će se najviše obradovati Anabeli".

A za "golupčiće" Veliki Brat je u ispovedaonici pripremio šampanjac, šlag i jagode, pa su njih dvoje i demonstrirali kako se to jede, što je Anabeli bio prvi put, a repete je bilo i za ostale bogataše, dok se "sirotinja" u nadi da će biti pozvani na žurku doterivala, a prisutvovali su joj kratko i to samo preko žice su nazdravljali čajem!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2010   #23
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

uskoro za gledanje 7.dan
ako sve bude u redu pre 00:00h
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2010   #24
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Anabela: Ne sviđa mi se Mladen!

Anabela otvorila dušu Bokiju 13 rekavši da nije zaljubljena u Mladena. Lepa ipak zna bolje...

Romansa između Anabele i manekena Mladena Radulovića na kratko je skrenula pažnju siromasima-povratnicima sa činjenice da su sada u "pritvoru" na manjoj udaljenosti od "neprijatelja" Ere.

Veče nakon žurke na kojoj su zvezde večeri bili Anabela i bivši dečko Seke Aleksić, pevačica je otvorila dušu Bokiju.

"Ne znam šta da radim, što je od toliko devojka izabrao mene”, kukala je Anabela iznenađenom Makedoncu.

“O kome pričaš, o Mladenu”, upitao ju je Boki na šta je Anabela tužno klimnula glavom.

“Ja sam mislio da ti se on dopada!? Izvini, ali dečko je zaljubljen u tebe i mislio sam da osećaš isto

“Ne, on se meni dopada, ali ne tako”, rekla je Anabela. “Ne želim da ga povredim, ali ne želim da se tu nešto desi ili priča po Kući”.

“Pa izvini, neke stvari ne mogu da se isplaniraju, jednostavno se dese. Ako ti se ne sviđa reci mu, nemoj dag a zavlačiš”, savetovao je Boki, a onda dodao i da je siguran da Anabela greši samo da to ne sme da prizna. “Divni ste zajedno i on je mnogo dobar i fin momak. On je zaljubljen u tebe I ti si zaljubljena u njega”, nakon čega je Anabela još jednom rekla “ne”, okrenula se i otišla.

Boki ne bi bio Boki da tu malu tajnu nije otkrio njegovoj prijateljici i partnerki u zadacima Lepoj Lukić.

“Pa to samo ona ne zna da je zaljubljena”, smejala se pevačica. “Jel? Nije zaljubljena u njega I teško joj je da mu to kaže? Pa što joj nije bilo teško kada je igrala sa njim”, završila je Lepa.

Nekon toga, Anabela I Mladen su ipak nastavili druženje preko žice, a Era je sledeće jutro “okupirao” šporet kako bi ispekao hleb koji je umesio samo za sebe.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2010   #25
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Era i Lepa nastavili "šamaranje"




Lepa Lukić i Era Ojdanić znaju se "sto godina", ali je prosto neverovatno da su prijateljstvo uspeli da poremete u Kući Velikog Brata i to samo posle nedelju dana boravka u njoj.
Era je povredio Lepu, ona je zatražila i uspela da dobije njegovo smenjivanje sa mesta kapitena siromašnih, potom je Era svašta napričao o koleginici u ispovedaonici da voli da se kocka i da je "baba u 90. godini"...


Da li zbog "negativne energije", što bi rekla Divna Karleuša, koja se oseća u bogataškom delu kuće ili iz ko zna kojih razloga, tek Era i Lepa ne mogu očima da se pogledaju, a ne propuštaju priliku da razmene još neku uvredu.


Tako je bilo i u subotu kasno uveče, posle izbacivanja Ane Bebić. Veliki Brat je ponovo rotirao ekipe, pa su se Era, Lepa, Anabela, Bora Drljača, Crnogorka Sanja, Boki "Trinaeska" i Švaba opet našli "na svome", u siromašnom delu kuće.
Era je razgovarao sa Borom Drljačom u trpezariji, kad je odjednom počela razmena udaraca sa Lepom, koja se već bila spakovala u krevet.
"Ona priča o ostalim koleginicama kao kurvama, stalno priča kako su samo naduvale usne i sise a ne znaju da pevaju. Za Anu Bekutu kaže da je baba koja je naduvala sise, a ona žena i lepo izgleda i lepo peva. Što napada koleginice?", vikao je Era jasno i glasno da bi ga Lepa čula.
Lepa mu je odgovorila da je "kreten", "govno" i da je on najveći kreten na estradi, koji se slikao go za novine. "Imam šta i da pokažem, što se ti nisi slikala gola", rekao joj je Era, na šta mu je Lepa uzvratila: "Imaš ćevap! Poserem ti se posred tog ćevapa!" .


Era joj je odgovorio da "može da se posere negde drugde", onda ju je optužio da je zavisnik o kockanju.
"Ti lažeš narod, bre! Kao 'Lepa je fina, gospođa'...Nisi, nego čim vidi keca i kartu, ona doživi orgazam. Jednom prilikom je jedna ekipa u kojoj je bio i Zoki Kalezić tako odrala da nije imala pare za taksi da se vrati kući nego je stopirala. Ja sve znam", rekao je Era, a Bora Drljača mu je po svom običaju povlađivao.
Era i Bora Drljača, koga je odlazak Ane Bebić tako pogodio da nije mogao da zadrži suze, potom su se bacili u sređivanje siromašnog dela kuće, čudeći se kako su njeni prethodni stanari ostavili takav nered, prljavštinu i đubre iza sebe.
"Od toliko devojaka, ja i ti čistimo!. Pa to je ludnica!", govorio je Bora Drljača.


"E, sirotinjo i Bogu si teška! Sve ove devojke koje su bile pre nas a i ove naše, znaju samo da rašire noge kad treba, da se našminkaju i napirlitaju...A ti i ja, moj Boro, istresamo ćilime. Posle, Era voli da se svađa! Pa, pogledaj ovo! Jebaću im mamicu! Ma, pametni su tvoji sinovi što se ne žene, da ti kažem. Pa, koga da žene, kad nijedna neće da čisti!? Sve je otišlo u k...", pričao je Era dok je tresao ćilime
Dok su Era i Bora Drljača, kao ona dva Mapetovca, čistila i zanovetala, Boki "Trinaeska" je opet slao signale snagatoru Ervinu preko žice.





"Ervine, da idemo posle ovoga ti i ja u jedan šoping! Baš bi bilo idealno", rekao je mu je Boki. Ervin se ponovo branio svojom devojkom, a onda je Boki zavapio u mikrofon: "Marija, pusti ga, molim te u šoping, kupićemo ti cipele".


Veliki Brat se ipak posvetio problemu između Lepe i Ere tako što ih je spojio u novom zadatku - gađanju pitama i pogađanju pojmova koji počinju na slovo "P".
Da li zbog želje da se osveti svom timu što ga je smenio sa vlasti, ili je prosto zaboravio šta mu je Veliki Brat nekoliko puta rekao, tek Era je u takmičenju protiv bogatih Mladena i Aldena promašivao odgovore jedan za drugim.


Poenta igre je bila da ko zna pitanje dotakne svog člana ekipe, zavali mu pitu u lice i onda odgovori na pitanje.


Mladen je lepio Aldena, a Era lepu Lukić. Svi su umirali od smeha, a Lepin komentar je bio: " "Kad ću ja malo Eru, on se jedva dočepao da me lepi!".
Jedno od pitanja Velikog Brata na koje Era nije znao da odgovori bilo je "pica", ali je u Erinoj interpretaciji to postalo "kaprićoza". Umesto "pirane" Era je rekao "ajkula", a kad je Veliki Brat pitao kako se zove muški polni organ, Lepa je povikala: "Znam ja" i svi su popadali od smeha. Ipak, Mladen je uzeo bod na tom pitanju.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2010   #26
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

vecerasnje snimanje i upload radila je @skorpija
jer ja nisam bio kuci,i ona ce postaviti ovaj materijal,a izgelda da ce nastaviti ona da radi VIP VB dnevne preglede...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2010   #27
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

sedmi dan u kući velikog brata

POGLEDAJTE OVDE

Veliki Brat VIP 2010 - 7. dan - online gledanje (Video) | www.FolkoTeka.com
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2010   #28
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Obozavam kad nas zene prate i rade sa nama.. HVALA SKORPIJO a i STRANCU sto te je naucio...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2010   #29
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Bravo @skorpija,odlicno...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2010   #30
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Molim i uvijek Zlatko ovo je za mene jedini i najdrazi forum. Kad sam tu bolje da vidite haira, uživam i doprinosim koliko mogu...pozzz
Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2010   #31
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Bravo @skorpija,odlicno...
Molim i drugi put.....e sad imaš vremena za rekreaciju
Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2010   #32
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

nagna nagna
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2010   #33
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
nagna nagna
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2010   #34
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

to sam tebi nanijetio brate, posto sad imas vise slobodnog vremena
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2010   #35
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

uskoro pregled 8. dana u kuci VB...
bice oko 23:00h
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2010   #36
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

8.dan

POGLEDAJTE OVDE

Veliki Brat VIP 2010 - 8. dan - online gledanje (Video) | www.FolkoTeka.com
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2010   #37
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Pesma pomirila siromahe

Muzičko jutro u Kući Velikog Brata - pesma pomirila siromahe i produbila jednu vezu...





Veliki Brat je ukućane, tradicionalno, probudio muzikom. Ovog puta u pitanju nije bio hit ni jednog od učesnika rijalitija već "makedonska pesma" koje je pravo u srce pogodila Bokija 13.
"Lepa, izlazi da igramo", vikao je tek razbuđeni Makedonac, a onda izvukao Lepu iz kupatila. Siromasi su pevali, igrali, a čak su i Era i Lepa "progovorili".


Kasnije je druženje i dobra atmosfera preneta i na bogataše koji su jutro počeli ljubavnim problemima i ogovaranjem siromaha.
"Kako to da mi nemamo ništa od hrane?", pitao se Ervin. "To su sve ovi kada su se selili potrpali u kese umesto odeće i pojeli".


Kako bi prekinuli bockanje sa one strane ograde, siromasi su ponovo udarili u pesmu - "Insomnia" Jelene Karleuše, "Mito bekrijo", a onda je kraljica narodne muzike otpevala "Čaj za dvoje" nakon čega su ukućani i "sa ove i sa one strane žice" nagradili Lepu nezapamćenim aplauzom.





Za to vreme su se oko šporeta na kojem se krčkao đuveč sa piletinom "motali" Bora i Era i iz sveg glasa pevali "Ako neće, ako neće, nek se ne nameće", a onda je i Boki rešio da oproba svoj talenat. Nakašljao se, zatreptao očima, pogledao preko žice pravo u fotelju na kojoj je sedeo "jedan bogataš" i pustio glas...
"Jedno drugom smo bili sve, prva ljubav, sreća i proleće, sada prošlo je...shvati Ervineeee!".
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2010   #38
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Seka i Gagi aminuju ljubav bivših

Gagi Đogani u ulozi Velikog Brata. "Veliki Brat poziva Anabelu u ispovedaonicu...". Zorica Marković pomirila Eru i Lepu Lukić.





Bivše ljubavi novopečenog "para" u Kući Velikog Brata Seka Aleksić i Gagi Đogani "popričali" sa Mladenom i Anabelom.


Popularna folkerka Seka Aleksić i bivši Anabelin suprug Gagi Đogani, gostovali su u emisiji "Veliki Brat ' Veliki Mozak", a Gagi je dobio priliku da na nekoliko trenutaka postane Veliki Brat i pozove je u ispovedaonicu.


Anabeli je Veliki Brat (od kojeg se nedavno razvela) pustio Mladenov snimak iz ispovedaonice u kojem priča o leptirićima koje oseća kad vidi Anabelu. Kad je odgledala snimak Gagi ju je upitao: "Šta misliš o snimku? Šta ti se sviđa kod Mladena?".


"Mislim da je fin momak, kulturan, duhovit, ali ne sviđa mi se na taj način", rekla je Anabela, a Veliki Brat je oduševljeno, sa osmehom na licu rekao "ok", što inače ne radi...


Kada se vratio u studio Gagi je otvorio dušu o Anabeli... "Iznenadila me je kako se snalazi i mislim da je to ok, dan pred ulazak tražila je blagoslov od mene i rekao sam joj da bude ono što jeste i zato ju je nacija zavolela. Mislim da će biti u finalu"...A onda je prozborio i o Mladenu.


"Mladen nije njen tip, ja poznajem Anabelu, to je zatvoren prostor i ona traži srodnu dušu, vidi se da je Mladen ’kulturiška’, ali nije on njen tip", analizirao je Gagu Đogani. Ipak, priznao je i da odlazi od televizora kad su njih dvoje u kadru.


"Izbegavam da gledam situacije gde su zajedno i maze se, ipak, bio sam sa njom 18 godina, ona je deo mene..Mislim da je Mladen ok momak, ali je malo navalentan. Doduše, Anabela ga kulira".
Na pitanje voditeljke da li joj je za tih 18 godina priredio roomantičnu situaciju kao što je njoj i Mladenu omogućio Veliki Brat kada im je dao da jedu jagode sa šlagom i piju šampanjac, Gagi je rekao: "I kod mene je ona jela jagode".
Onda je došao red da romansu u Kuži prokomentariše i Mladenova bivša verenica Seku Aleksić koja je otkrila da je bila pozvana da u ovom serijalu VIP Velikog Brata uđe u Kuću, ali da organizatori "nisu mogli da ispune njene zahteve".


Nije ni ona organizatorima ispunila jedan "zahtev", a to je da odglumi Velikog Brata i pozove Mladena u ispovedaonicu.


Seka je nakon gledanja epizode "Ljubav preko žice" u kojoj su glavne uloge igrali Anabela i Mladen, rekla da "nije imala vremena da gleda rijaliti i ne zna tačno šta se dešava", ali je dodala i ovo: "Sladak su par".
„Neću da pričam o mojoj privatnosti da li je Mladen pažljiv i ostalo, ali slatki su“.
Za to vreme u ispovedaonici su sedeli Era, Lepa i Bora. Veliki Brat je bila njihova drugarica Zorica Marković. Tema razgovora ' pomirenje Ere i Lepe.
"Ima ljubavi među siromasima. Era je filmski poljubio Lepu. Ne znam da li joj je prijalo...", rekao je Bora Drljača.


"Brate, bio je to najiskreniji poljubac na srpski način“, rekao je Era.
"Ja sam bila zatečena“, rekla je Lepa. "Hteo je filmski da me poljubi, uhvatio me za glavu, a ja brzo zatvorila usta...", oglasila se kraljica narodne muzike.


Onda je Veliki Brat (aka Zorica Marković) rekao "akcija" i Era je ponovo zgrabio Lepu i poljubio je filmski. Ali, "u periferiju" usta, kako je to objasnio Era. Pošto je Veliki Brat bio srećan, zamolio je ukućane da mu se pridruže u pesmi: "Noćas sam sanjao plavog slona...".
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2010   #39
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010 - Emisija: Veliki mozak (08.02.2010) Video

Gosti:

Zorica Markovic
Nebojsa Pajkic
Sasa Vidic
Seka Aleksic

Pa pogledajte emisiji:

[media]&feature=player_embedded[/media]

[media]&feature=player_embedded[/media]

[media]&feature=player_embedded[/media]

[media]&feature=player_embedded[/media]

[media]&feature=player_embedded[/media]

[media]&feature=player_embedded[/media]
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2010   #40
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Mladen dobio sina

Novi zadatak u Kući - čestitke Mladenu, postao je otac zdravog i lepog plastičnog dečaka!





Jutro u Kući Velikog Brata počelo je više nego prigodnom pesmom "Insomnia" Jelene Karluše. Razlog zbog kojeg će bogataši patiti od nesanice narednih par dana je prinova. Otac "bebe" koja je od ranog jutra plakala, tražila da jede i da se nosi je Mladen Radulović.


"Majku nema, ja sam samohrani otac", kukao je Mladen dok je ljuljao lutku bebe i nežno je pridržavao za vrat. Lutka je obučena u plavu odeću što znači da je Mladen preko noći postao otac zdravog, malo kenjkavog doduše, dečaka. Dok su se ostali bogataši "razvlačili" po krevetu, maneken je stavljao sina u krevetac, koji više podseća na korito, ponovo ga uzimao u ruke kada bi zakmečao, hranio ga, a onda ga "uvalio" Aldenu.


"Ti ćeš biti dadilja", rekao je bivši verenik Seke Aleksić. "Ja moram da popijem kafu".
"Što ga ne daš Anabeli da ga pričuva", doviknuo je Ervin. Od vike, sin se rasplakao. Tata je jurnuo nazad po malenog, uzeo ga u naručje i pokušao da ga umiri. Tada se oglasila i "baba Divna". "Daj ga meni malo...".


Mladenovog naslednika Boki je "krstio" imenom Kristifor. Dečak je usvojen sa Tajlanda, što su ukućani saznali iz njegove krštenice.


"Ništa nije spavao, zato je takav...", vajkao se Mladen, a onda je otkrio da je došlo vreme da se promeni pelena. Sin umalo nije pao sa kreveta dok je ćale pokušavao da ga presvuče.
Za to vreme siromasi se polako bude. Oni su umesto prinove dobili plazna televizor. Šta će gledati...ne znaju ni oni, ali Veliki Brat će im uskoro otkloniti sve nedoumice.


U toku je i glasanje publike putem SMS-a za omiljenog ukućanina, a naredno izbacivanje biće obavljeno na novi način. Dvoje ukućana koji budu imali najmanje glasova biće nominovani za "povratak u stvarni svet", a ostali ukućani će glasanjem izbaciti jednog od njih.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2010, brat, onlinegledanje, sezona, srbija, veliki, vip


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:38. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)