SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mediji tv, radio i ostali mediji iz sjenice. prijem kanala, emitovanja itd...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 31-01-2010   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default VIP Veliki Brat - Srbija 2010. sezona 4. Online-gledanje

upravo na upload ide rezime prvog dana u koci velikog brata...
imacemo za gledanje oko 23:00 ako sve bude u redu,jer poslednjih dana imam malo problema sa serverima za upload...
potrudicemo se da svakim danom imamo dnevne preglede...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 01-02-2010   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

1.NOC
POGLEDAJTE OVDE

Last edited by iSelektor; 01-02-2010 at 23:42..
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2010   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

upravo se obradjuej materijal jucerasnjeg pregleda dana u kuci VB...
snimak za gledanje mozete ocekivati pre 00:00h ako sve bude u redu sa serverom,je ru poslednje vreme cesto imamo problema sa istim...
ja sam malo pre pogledao materijal i mogu reci da se ukucani lepo zabavljaju i polako se pripremaju za ozbiljnost situacije koja ce doci...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2010   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

1.DAN

POGLEDAJTE OVDE
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2010   #5
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

upravo je pocela obrada dnevnog pregleda drugog dana u kuvi VB...
ako sve bude u redu mozemo j epogledati pre ponoci...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2010   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

2.DAN

POGLEDAJTE OVDE
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2010   #7
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010 - Bogatašima prvi sati u siromašnom delu (Video)

Danas su prešli 'Bogataši' u siromašni deo i poceli su da ogovaraju onako dostojanstveno...

Uzivo 4. dan!
Ujedno mozete i da vidite novi zadatak koji su dobili da urade...
Pogledajte par minuta tog snimak:

Veliki Brat VIP 2010 - Bogatasima prvi sati u siromasnom delu (Video) | www.FolkoTeka.com
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010   #8
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010 - Dan 5. Zadatak: Kljucanje Nojeva (Video)

Zanimljiv zadatak imali su ukucani Velikog Brata VIP tacno u ponoc.



Pocetak petog dana u velikom bratu je poceo sa zadatkom za ukucane, koji su izvrsavali Anabela (bogati) i Ena Popov (siromasni). Zadatak je bio u odelu nojeva, svezanih ruku, sa vestackim kljunom da izbodu sto je vise moguce naduvanih balona!

Pogledajte snimak, kako je to izgledalo...

Veliki Brat VIP 2010 - Dan 5. Zadatak: Kljucanje Nojeva (Video) | www.FolkoTeka.com
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010   #9
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

3. dan u kuci Velikog Brata VIP 2010

POGLEDAJTE OVDE:

Veliki Brat VIP 2010 - 3. dan - online gledanje | www.FolkoTeka.com
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010   #10
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Boki: Ero, jel imate vi sina za mene?

Nema ni nedelju dana kako su se domaći selebritiji uselili u Kuću Velikog Brata, a već su počele prve čarke. Jedan od "stalnih učesnika" je Boki 13.





Prvo veče su svi bili zaprepašćeni njegovom pojavom, onda su ga zavoleli, navikli se na njegovu neposrednost, ponašanje "dive" i konstantno "peckanje" ostalih VIP-ovaca.
Bokijeve "mete" od početka su bili: Alden(a), Ervin ("dođi u Makedoniju pa da se zajedno prošetamo ulicom ruku pod ruku svi da nas gledaju"), "slatki" Mladen kojeg neprestano masira preko ograde, Švaba (zbog kojeg je posle samo četiri dana tražio da napusti Kuću Velikog Brata) a koji ga je optužio da je bezobrazan i da "ima 130 kila", i na kraju Era Ojdanić.


"Je li Boki, koje ti je mama godište", upitao je Era Bokija koji je, nakon što je postao bogataš setno sedeo uz ogradu sa "siromašnom" Divnom Karleušom i uzdisao da mu je "iza rešetaka bilo lepše".
"Ima 48 godina, što?".


"To su najbolje godine, da me upoznaš sa mamom kada dođem kod tebe u emisiju", šalio se Era.
"Moja majka je dama, znam ja njen ukus vi niste za nju, verujte mi. Ne bi vas ni pogledala". "Ne znaš ti kakav sam ja", uporan je bio Era u provociranju Bokija, a onda je Makedonac "otvorio usta".
"Ero, jel imate vi sina?".


"Imam i sina i ćerku", zbunjeno je odgovorio folker. "A kakav vam je sin? Mogli biste da nas upoznate, ali ako je takav kao vi nemojte molim vas. Samo ako je fin, mogli bi da se 'družimo'", uspeo je Boki 13 Eri da zatvori usta.


Kasnije, kada ga je Švaba, što on kaže, "još jednom pogledao ispod oka" i nakon što je Bora gledajući u Bokija rekao da je "sve manje pravih muškaraca", Boki je otkrio kako je izgledao njegov sistematski pre ulaska u Kuću.


"Ja sam hipohondar, a još se bojim...krenuli da mi vade krv, muče se, jedva našli venu i taman da ubodu ja vrisnem 'NE!'. Nisam im dao da me pipnu. Posle toga kažu 'radi EKG', a ja gledam one žice...nije mi bilo dobro. Ali, zato kada sam došao kod psihologa...", zasmejao se Boki zajedno sa "siromasima" koji su ga bez daha slušali.


"Ulazim ja kod nje u miniću, sedam, prekrštam noge, a ona me gleda otvorenih usta", rekao je najpoznatiji makedonski transvestit. "Gleda me ona, pita 'kako ste', a ja rekoh bolje ja da pitam nju kako je ona...Rekla je da je dobro...".


Četvrte večeri je publika, pored toga kako je Boki bio obučen na pregledu, bila u prilici da od "majka" Divne sazna da su se Jelena Karleuša i Duško Tošić upoznali u ateljeu kod fotografa Dejana Milićevića i da je Brena samo 11 sati nakon što je prikazan spot za pesmu "Tihi ubica" zvala "Kikija iz Infinitija" da uradi isti spot i njoj.


Izvor: NewsRide.net
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010   #11
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Pevači, Boki i Ana prvi na crti

Boki "Trinaeska" i Ana Bebić prvi nominovani VIP ukućani. Svađa Bokija i Švabe, Mladen sanjao Anabelu, Era stavio Lepin palac u usta.





Prve svađe u kući Velikog Brata i prve nominacije, koje su za epilog imale da će se za pstanak boriti Makedonac Boki "Trinaeska" i Ana Bebić, nekadašnja učesnica takmičenja Operacija trijumf.
Princip nominovanja je bio ovakav - novopečeni bogataši i sadašnji siromasi su birali po dvoje između sebe.
Dojučerašnji siromasi, koji uživaju u izobilju hrane, udobnim krevetima i drugim luksuznim stvarima, po četiri negativna glasa dali su Anabeli i Bokiju. Po dva negativna glasa imali su Era, Bora Drljača i Švaba, a Lepa Lukić i Crnogorka Sanja nisu imale nijedan glas.


Pošto su Anabela i Boki imali isti broj glasova, o tome ko će biti prvi nominovan odlučio je kapiten druge ekipe, Alden. On je odlučio da spasi Anabelu.
"Izabraću Bokija. On je takav kakav jeste, ali meni to malo ne prija. Malo je provokativniji nego što to moj ukus može da podnese", rekao je Alden.


Za Anabelu su glasali Švaba ("kvari atmosferu"), Bora Drljača, Era ("neraspoložena je, odvaja se od ekipe") i Lepa Lukić ("osetljiva je, ne uklapa se u igru"). Za Bokija su se odlučili Švaba, Bora Drljača, Sanja i Era ("očekivao sam da će se više zezati, ali iz dana u dan pada mu rejting atmosfere").
Kod dojučerašnjih bogataša nije bilo toliko neizvesnosti. Većina se izjasnila za Anu Bebić.
Sadašnji siromasi su bili mnogo fini u obrazloženjima nominacija, a neki čak nisu ni imali razloge nego su rekli dva imena, pa šta bude.
Ervin, Divna i Alden su rekli da su sa Anom ostvarili najmanje kontakta, dok je Mladen rekao njeno ime, a nije imao razlog.
Manekenka Tamara imala je tri negativna glasa, po dva snagator Ervin, Alden i Mladen, Ena je imala jedan, a za Divnu Karleušu niko nije glasao.
Nominacijama su prethodile svađe u kući i to među novopečenim bogatašima. Boki se požalio Velikom Bratu na Švabu, optužujući ga da je "siledžija od koga se plaši".


"Rekao je da će on mene da prevaspita, ima pogled siledžije, a ponašanje psihopate i ja se bojim. On mi deluje kao psihički rastrojen čovek. Ovako je sve fin, ali znate kako kažu 'ispod Mire 300 vire'. Ja sa Milanom neću u spavaću sobu, po cenu da izađem. Ili ja idem ili on - nema treće", kategoričan je bio "Trinaeska".


Ipak, ostao je u Kući, a kada je Švaba hteo da izgladi situaciju Boki je to odbio.
"Ne obraćaj mi se!", rekao je Boki Švabi koji je pokušao da izgladi odnose. "Ti si bezobrazan i ne znaš da se ponašaš. Imaš 130 kila a nećeš da pomogneš devojkama da odnesu kofere. Ti i ja smo završili", uzvratio je Švaba Makedoncu.


Švaba je potom u ispovedaonici objasnio kao nesporazum jer je "Boki pun sebe i bezobrazan".
"Kada bi samo malo obratio pažnju na ponašanje sve bi bilo u redu. Ja sam kriv što sam sebi ovo dozvolio i pao na provokacije nebitnih ljudi. On je šalu shvatio pogrešno. Kao pojava mi je interesantan, duhovit je. Ne posmatram ga ni kao muškarca ni kao ženu."


MLADEN SANJAO ANABELU, KAKVOG JE UKUSA LEPIN PALAC?




Bilo je još interesatnih momenata u Kući Velikog Brata prethodnog dana.
Tako je Mladen, poznat po tome što je bivši dečko Seke Aleksić, i koji je do sada jedva bio primetan, odlučio da malo "pogreje" atmosferu.


Mladen je ulovio trenutak kada ostali ukućani ne gledaju i Anabeli preko ograde "šapnuo": "Noćas sam super sanjao - sanjao sam tebe kako samio sedimo u dvorištu, zezamo se i pričamo".
Anabela se našla u čudu, tvrdeći da je garant zeza, ali nakon njegovog uveravanja, zbunjeno je sninula duksericu uz obrazloženje da joj je vruće!


Dok su Mladen i Anabela razmenjivali nežne rečenice, Era je uspeo da iznervira dugogodišnju prijateljicu i koleginicu Lepu Lukić.


Povod za svađu bilo je to što je Crnogorka Sanja rekla da Lepu doživljava kao majku, na šta su Era i Bora Drljača počeli da sipaju: "Možda pre kao babu ili čukunbabu", da bi Era finiširao: "Čukunbaba je baba koja se čuka!".


Lepa je otišla u spavaću sobu i pričala je sa Bokijem o Erinom prostakluku, kada se pojavio Era.
"Ti si bre jedan prostak, takvo ponašanje ne priliči jednom pevaču. Ja sam za to da se zezamo, ali ne moraš da psuješ", rekla mu je Lepa, na šta je Era počeo da joj se umiljava da bi joj u znak pomirenja posisao nožni palac!!!


U međuvremenu su ukućani dobili i drugi dnevni zadatak - po jedan ukućanin će da obuče kostim patke, a na kljunu će imati iglu kojom treba da probuši što više balona.
Posle kraće rasprave bivši bogataši su zaključili da je Ena najbolji izbor, dok će Erin tim predstavljati Anabela.
"Želim da nam donesem bod. Potrudiću se da budem što bolja jer nam trebaju i cigarete", obećala je Anabela.


Međutim, obećanje nije i ispunila jer Ena nije bila naivna i spustila se na kolena i ofanzivno krenula u bušenje balona.
Posle ovog zadatka, tim predvodi Divna Karleuša vodi sa 2:0, jer su pobedili u oba zadatka.
Hoće li bivši bogataši uspeti da povrate svoje "carstvo"?


POTRAZITE SNIMAK "KLJUCANJE" OVDE KOD NAS NA SAJTU i POGLEDAJTE KAKO JE IZGLEDALO TO
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010   #12
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

lepo,lepo...
pratimo najgledanije desavanje na balkanu,prema svim statistikama ovaj show prati svaki 3 covek...
nego,da ne duzimo,mi smo uvek u centru desavanja pa tako i ovaj put...
za vas,i samo zbog vas,potrudicemo se da blagovremeno budete obavesteni o svim desavanjima iz kuce VB...
upravo je pocela obrada 4.dana u kuci VB na Košutnjaku VIP serijala,cetvrtog po redu...
ovaj snimak,uz malo srece,mozete pogledati pre ponoci...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #13
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Veliki Brat VIP 4. dan -

4.DAN

POGLEDAJTE OVDE...


Obavezno pogledajte kako je Era Ojdanic popusio palac na nozi....

Last edited by iSelektor; 05-02-2010 at 01:16..
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #14
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Era dobio pedalu, Anabela nova Kraljica u timu (VIDEO)

Posle zestokih svadja ove noci izmedju Ere Ojdanica i Lepe Lukic, koje su sa strane posmatrale i ostale zene iz tima bogatih, doslo je smene kapitena.

Nadglasan je sa 4:3 glasa da ne bude vise kapiten, a protiv njega su glasali: Lepa Lukic, Anabela, Bokurva 13 i Sanja Crnogorka!

Kapiten je sada Anabela... A deo glasanja mozete pogledati i na ovom snimku, koji je emitovan malopre, 05.02.2010 posle ponoci:

Veliki Brat VIP 2010: Era dobio pedalu, Anabela nova Kraljica u timu | www.FolkoTeka.com
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #15
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Era Ojdanić: 'Lepa Lukić 40 godina laže narod' (Video)

Upecali smo u kasnim vecernjim satima kako Era Ojdanic "preti" Lepoj Lukic da ce svakog dana novu pricu ispricati o njoj, kakva je ona zaista!?!?!
Da li je samo tajni zadatak u pitanju ili je stvarno tako, videcemo...


U svakom slucaju pogledajte tu "pretnju" i pratite nas, jer cete biti izvestavani redovno...




Pogledajte taj snimak OVDE
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #16
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Era uvredio Lepu , žene sprovele puč u bogataškom delu kuće. Novi kapiten Anabelu

Veliki Brat: Buržoaska revolucija, Era smenjen!



Dok su bili siromašni, živeli su u nemaštini, ali su se lepo slagali. Ali, lukuz ume da pokvari čoveka...

Kapiten novopečenih bogataša Era Ojdanić preživeo je jedan pokušaj smenjivanja, kada je njegov prijatelj Bora Drljača pokušao da nahuška ostale protiv Ere zbog toga što ih je povukao sa sobom u siromašni deo kuće Velikog Brata.

Ali u noći između četvrtka i petka, Era nije uspeo da se izvuče. U bogataškom delu kuće Velikog Brata dogodila se svojevrsna buržoaska revolucija, čiji je vođa bila Lepa Lukić, koja nije mogla da pređe preko Erinih uvreda.

Sve bogataške žene, uključujući Bokija "Trinaesku", solidarisale su se sa Lepom i odlučile da naprave puč - Era mora da ode, a umesto njega izglasale su Anabelu. Ali, tek iz drugog pokušaja.

Era je smenjen glasovima Lepe, Anabele, Crnogorke Sanje i Bokija. Bora Drljača je bio protiv smenjivanja Ere, a Švaba je bio manje-više uzdržan. Zapravo, nije mogao da veruje čime se bave odrasli ljudi.

Kandidat "opozicije" Anabela dobila je potrebnu većinu glasova u drugom krugu glasanja i Era je morao da preda vlast.

Kada je konačno smenjen Era je prišao novom kapitenu Anabeli da joj čestita i potom je poljubio. "Čestitam ti od srca i da najebeš što pre!".

Razlog zbog kojeg je Era smenjen je u tome što je uvredio Lepu Lukić, a njih dvoje su odlučili da prekinu dugogodišnje prijateljstvo! "Lepa je otpevala svoje", poručio je Era Ojdanić.

Eri nije bilo pravo što ga smenjuju, ponašao se kao neki vlastodršci iz novije istorije Srbije, ali je na kraju ipak priznao poraz. Ipak, zamerio je Anabeli što je potrčala za "foteljom".

"Ti se boriš za vlast, a ne za boljitak. Ponašaš se kao da si svastika Velikom Bratu ili, ne daj Bože, žena", rekao je Era Anabeli, koja mu je odgovorila da uopšte ne želi titule i vlast već da pokušava da olakša život Lepoj Lukić, koja joj mnogo znači.

"Ero, ovog puta si preterao", rekla mu je Anabela, a Bora Drljača je iz pozadine "potpirivao": "Vidi ga, kao Tito, ne da vlast, he, he, he".

Lepa Lukić se umešala u raspravu. "Mi smo bili zadovoljni kako je Era obavljao posao kapitena, ali nismo zadovoljni vređanjem, to nećemo da trpimo, već hoćemo da se zezamo i veselimo".

A do pre neki dan joj je navlačio čarape, čak joj je sisao i nožni palac...

Lepa Lukić nije jedina koju je Era uvredio. I Crnogorka Sanja sa kojom se baš lepo slagao, okrenula mu je leđa, posle njegove rečenice da su Crnogorci poznati po časti i dostojanstvu, a da misli da ona nije Crnogorka.

To je Sanju pogodilo, ali i Eru njeno brecanje. "Prema tebi sam se ponašao kao otac, a vidi je sad. Od sada smo ti i ja 'dvojke', ne poznajemo se", rekao joj je folker.

U međuvremenu, i siromasi su se pojavili i iznenađeno pratili događaje u bogataškom delu kuće.

"Dobro je što ste došli da vidite, da i vas ne zadesi ova katastrofa. Ma vas neće, vi ste normalni", rekao im je Era.

Divna Karleuša je bila zadovoljna što je jedna žena preuzela vlast, pa makar to bilo i u suparničkoj ekipi. "Žene treba da smenjuju muškarce", zadovoljno je konstatovala majka Jelene Karleuše, a Era se nadovezao na njene reči: "Ne, vi žene treba da MENJATE muškarce".

Da ne bude baš potpuno crno veče za bogataše pobrinuo se Veliki Brat, koji je saopštio da su bogataši pobedili u igri pantomime, što znači da su oosvojili žurku u petak uveče.


Pogledajte deo SVADJE OVDE
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #17
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

pocela je obrada petog dana desavanja u kuci VB...
ako sve bude u redu moci cemo da pogledamo snimak oko 23:00h...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #18
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Erino šaputanje u ispovedaonici

Zvezda "stiropol" epizode Era Ojdanić u ispovedaonici šapnuo (?!) Velikom Bratu istinu o Lepoj Lukić.

Ko gubi ima pravo da se ljuti....i to Era Ojdanić, bivši kapiten klana bogatih, itekako koristi.

Nakon što se pošteno "isprozivao" sa Makedoncem, za kojeg misli da je "sramota koja predstavlja časnu naciju Makedonaca", a potom i Crnogorkom i Lepom Lukić, revoltirano otišao u ispovedaonicu kod Velikog Brata kako bi rekao istinu koju narod zaslužuje da čuje posle "toliko godina".

"Sad ću da vam kažem šta sve kolege i nacija pričaju o Lepoj Lukić. Ona je dvolična, ona laže celu naciju, ali Brate mene ne može", u jednom dahu je izgovorio folker.

"Ona se pravi fina, a njoj kad pomeneš da ima 70 i nešto godina ona bi ti sodu bacila u oči! Šta ima da se stidi, dobra je pevačica, zabavlja naciju...što krije", "pitao" se Era, a onda se nagnuo ka kameri kako bi Velikom Bratu, i samo njemu (ne i svim gledaocima pored malih ekrana), šapnuo veliku tajnu.

"Lepa je kockarka! Ona to nikada nije priznala, kaže kao 'volim ja tako nekad...', a ovamo se kune u keca i triling".
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #19
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

5.DAN

POGLEDAJTE OVDE

http://www.folkoteka.com/2010/02/vel...ledanje-video/

Last edited by iSelektor; 06-02-2010 at 00:20..
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2010   #20
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

veceras u 21 pocinje prvo izbacivanje u kuci VB...
ako sve bude u redu imacemo pregled izmedju 01:00 i 02:00h...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2010, brat, onlinegledanje, sezona, srbija, veliki, vip


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:19. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)