SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mediji tv, radio i ostali mediji iz sjenice. prijem kanala, emitovanja itd...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 16-01-2010   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Sandra Bulok i Meril Strip podelile nagradu

Filmski poljubac Sandre Bulok i Meril Strip

Dve glumice čestitale jedna drugoj nagradu za najbolju glumicu sočnim poljupcem.



Ovogodišnja dodela nagrada filmskih kritičara "Critic's choice awards" ostaće upamćena po tome što je film "Hurt locker" Ketrin Bigelou proglašen za najbolje filmsko ostvarenje, a ne "Avatar", ali i "fajtu", a potom i poljupcu dve najbolje glumice u protekloj godini.

Sandra Bulok i Meril Strip podelile su priznanje za najbolju glumicu za filmove "Džuli i Džulija" i "The Blind Side".

Dve glumice su izvele mali performans, prvo su jedna drugu pozivale na tuču, a onda su rešile da se pomire i poljube...



Najviše nagrada osvojili su Džejms Kameron i Kventin Tarantino.

"Avatar" je proglašen za najbolji akcioni film, a to ostvarenje dobilo je i više nagrada u tehničkim kategorijama, kakve su kamera, montaža, scenografija, zvuk i vizuelni efekti.

"Prokletnici" su nagrađeni za najbolju glumačku postavu. Kristof Volc dobio je nagradu za epizodnu ulogu, a Kventin Tarantino za scenario.

Dve nagrade pripale su filmu "Crazy Heart" - Džef Bridžiz proglašen je za najboljeg glumca za ulogu kantri pevača i alkoholičara Bada Blejka, a numera "The weary kind" za najbolju pesmu.

Nagrada za najbolji animirani film pripala je filmu "Do neba", koji je nagrađen i za najbolju filmsku muziku.

Džejson Rajtman nagrađen je za najbolji adaptirani scenario, za film "U vazduhu".

Nagrada za najbolju žensku epizodnu ulogu pripala je Mo'Nique, za film "Precious".

Dobitnike nagrada Critic's choice biraju članovi udruženja Broadcast Critics, najvećeg severnoameričkog udruženja filmskih kritičara zaposlenih na televiziji, radiju i Internetu.

Ta priznanja jedna su u nizu nagrada pred dodelu Oskara, zakazanu za 7. mart. Za najboljeg pokazatelja za Oskare važe Zlatni globusi, koji će biti dodeljeni u nedelju.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 16-01-2010   #2
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Da nije ovaj poljubac malo vise od prijateljskog polupca ili mi se samo cini?
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2010   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Da nije ovaj poljubac malo vise od prijateljskog polupca ili mi se samo cini?

vala su se lijepo pridrzale...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2010   #4
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Ovo su mi nalomiljenije glumice.....a za poljubac,pa ja i peca se ovako ljubimo....joj dok ovo prochita
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2010   #5
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Ovo su mi nalomiljenije glumice.....a za poljubac,pa ja i peca se ovako ljubimo....joj dok ovo prochita
Ima li koja slika????
adnan is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2010   #6
peca
Registrovan
Domaćin
 
peca's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arnhem Netherlands
Posts: 8,592
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Ima li koja slika????
Naravno da ima....
peca is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bulok, meril, nagradu, podelile, sandra, strip


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:56. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)