SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 21-10-2009   #41
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

tema je šta hoće Zukorlić? Moj odgovor je: onaj koji to ne shvata sada neće shvatiti nikada.
homar is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 22-10-2009   #42
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Upravu si, danas su modernija vremena, ja sam onaj koji klika!!!

A veruj mi da nisam za ta hladjenja, ali kad krenes tako onda neko mora da reaguje. Ovo gore sto pise nije problem, ja tako i volim kad se pise, ali ne kad vrijedjas druge...

lako je napisati glup, budala itd... ali probaj nesto da napises sto ima smisla a ne vrijedja, kao prethodni post!

A grijesis ako mislis da ja tek tako hladim... mora da ima jak razlog, ali necu da gledam kako druge ponizavas, to ne ide, zato uskacem, a neko mora jel tako?

Ni u becu ne mozes da se ponasas kako hoces, nego ima neko sto pravi red i mir, tako je i ovde... zato te molim da lijepo pisemo... i sve je ok... a veruj mi kod drugih bi davno bio uklonjen, nego, STA HOCE SAD ZUKORLIC?
Ccccccccccc pa mislim,stvarno,kakve su ovo izjave?Covek ima svoje misljenje,ne slaze se sa misljenjima nekih ovde...pa sta?!Ja u tome ne vidim nikakvu uvredu,niti omalovazavanje.On misli da je na ispravnom putu,a ti ga nazivas"izgubljenom dusom"(to bi on,vec, mogao kao uvredu da shvati)...pa onda(objasnjavajuci njemu ,bezbeli da objasnjavas i nama ostalim)kako svugde postoji red i mir...zamisli,mi to nismo znali....
I jos da pitam za te medalje.To se dodeljuje na granicnom prelazu ili predsednik opstine ima tu cast?
amlA is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #43
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

E vidis poenta je u tome, sto su njegovi postovi izbrisani...
Jer su bile uvrede... a ti prvo pitaj pa onda pisi... ja sigurno ne pisem ovo zato sto mi je zelja, niti ga znam niti me zanima u tom pogledu...
tih tih tih sto je stala u zastitu... hajde neka ti neko isprica prvo pa onda da nastavimo diskusiju...
Ovako bezveze je da svoju pamet trosis a ne znas nasta je trosis...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #44
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

A znaci,treba prvo da se "spremim pa da dodjem na cas"?Izvini,a ko ti brise tablu?
Nisam stala u zastitu,procitala sam to sto pise(otkud ja znam sta profesor brise) i napisala svoje misljenje.
A i nije potrebna neka pamet da se napise komentar ovde...nemo' ti da se brines,nego zakaci te medalje i cosaj
amlA is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #45
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

postovi su izbrisani uz dogovor sa moderatorima... i molio bih te da se ne brines za mene...

mozemo se podjebavat ovde koliko hocemo, ali ne vodi nicemu, ako nesto imas portiv mene, obrati mi se privatno pa da rijesimo, ali nema potrebe ovde.... temu smo bili vratilio na prvobitno stanje... molio bih da ostane tamo... a za medalje, ne sekiraj se ti... tu su kompetentni ljudi za to...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #46
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
postovi su izbrisani uz dogovor sa moderatorima... i molio bih te da se ne brines za mene...

mozemo se podjebavat ovde koliko hocemo, ali ne vodi nicemu, ako nesto imas portiv mene, obrati mi se privatno pa da rijesimo, ali nema potrebe ovde.... temu smo bili vratilio na prvobitno stanje... molio bih da ostane tamo... a za medalje, ne sekiraj se ti... tu su kompetentni ljudi za to...
U posljednje vrijeme počinješ da vrijeđaš političke neistomišljenike, niko ti ne daje za pravo da to radiš, bez obzira na poziciju koju na ovome forumu imaš. Prepusti politiku svom prezimenjaku, ima više afiniteta od tebe, vjeruj mi.
homar is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #47
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Hajde da vas jos jednom zamolim da se zavrsi na ovome , i da se vratimo temi ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #48
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Quote:
Originally Posted by homar View Post
U posljednje vrijeme počinješ da vrijeđaš političke neistomišljenike, niko ti ne daje za pravo da to radiš, bez obzira na poziciju koju na ovome forumu imaš. Prepusti politiku svom prezimenjaku, ima više afiniteta od tebe, vjeruj mi.
O cemu ti majke ti... ja se u politiku ne mijesam niti me zanima... a citaj malo bolje!
I da najlakse se braniti rijecima, ti imas poziciju ovde...
Ne dam jednostavno niko da se vrijedja, svidelo ti se to ili ne...

A ocigledno ne citas dovoljno, ja se politikom ne bavim, samo dejstvujem tamo, gde mi se javi da ima ili moze da nastane problem...
E zbog toga samo ja reagujem...

Hahaha politicke neistomisljenike...

a ako malo pobratis paznju, svi mogu da napisu sta hoce, i onaj o vehabizmu i onaj o sulju i onaj o zukorlicu... ne zanima me...

Boze sacuvaj kako se ovde tumace stvari to je haos...

Resko ja pokusavam da zavrsim ali vidis da ne ide, uvijek se neko javi da mu smeta nesto.
Najbolje od sada ne diskutovati nego jednostavno odmah odstraniti one sto vrijedjaju.
ja pokusavam da sve prodje bez banovanja, da ukazem da se to ne radi, ali ne odmah se pocinje mene ukljcivati u politiku hahahahahaha

TOTALNI HIT... :icon_cheesygrin :
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #49
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Sta imam ja tebi privatno da se obracam,obracam ti se kao moderatoru.
A da brinem...ne brinem,samo kazem...forum je ovo,pa valjda moze da se kaze ako nekom nesto zasmeta.
Za te medalje i te "kompetentne ljude"....
Nego,pisite vi dalje ovde i ponasajte se fino(ono....idite cesto u Sjenicu i t d),jer "neko nas posmatra,neko nas stalno gleda"
amlA is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #50
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

samo ti brani dalje svoga... i treba tako... za to ti skidam kapu... i ako znas da nije u pravu branices ga... svaka cast

al opet ZAVISNOST JE CUDO...

odoh da twittujem @boc boc bocka trava pu pu puna mrava...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #51
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post

mozemo se podjebavat ovde koliko hocemo, ali ne vodi nicemu, ako nesto imas portiv mene, obrati mi se privatno pa da rijesimo, ali nema potrebe ovde.... temu smo bili vratilio na prvobitno stanje... molio bih da ostane tamo...
posle ovog posta sva dalja prepucavanja su glupost,icice u nedogled vratimo se temi ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009   #52
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
E vidis poenta je u tome, sto su njegovi postovi izbrisani...
Jer su bile uvrede... a ti prvo pitaj pa onda pisi... ja sigurno ne pisem ovo zato sto mi je zelja, niti ga znam niti me zanima u tom pogledu...
tih tih tih sto je stala u zastitu... hajde neka ti neko isprica prvo pa onda da nastavimo diskusiju...
Ovako bezveze je da svoju pamet trosis a ne znas nasta je trosis...
A sta je sa njegovim uvredama koje si isto izbrisao. Pricas samo o jednoj strani. Sta ti ustvari hoces.
suad is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009   #53
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nista Suade zavrseno je sa tim ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009   #54
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Koga stvarno interesuje "Sta hoce Zukorlic" neka pogleda ovaj video pa neka sam izvede zakljucak:


Emisija "Kontra gard"-Me?ihat Islamske zajednice u Srbiji
  Reply With Quote
Old 26-10-2009   #55
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Kad se covjek davi i za slamku se hvata.
Zato ne cudite se ponasanju zlukorlica.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009   #56
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Mrze ga zato sto je musliman , a do juce ga lizali - kasno skontali da je musliman ?
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
hoce, sta, zukorlic


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:21. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)