SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Old 14-10-2009   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default Sta hoce Zukorlic?

Šta hoće Zukorlić?



Predstavnici Islamske zajednice u Srbiji tvrde da je vojna vežba nedavno održana na Pešteru bila uperena protiv Bošnjaka s ciljem da ih zastraši

BEOGRAD - Predstavnici Islamske zajednice u Srbiji tvrde da ostaju pri stavu kako je nedavno održana vojna vežba "Odlučan odgovor 2009" na Pešteru "demonstracija sile" koja je, pre svega, upućena prema Bošnjacima, kako bi ih zastrašila! Naime, IZ u Srbiji prethodno je poslala saopštenje u kome osuđuje pomenutu vojnu vežbu i tvrdi da je ona "kršenje međunarodnog prava"!

- Nismo se obratili državnim organima, već smo samo uputili saopštenje medijima, u nadi da ćemo dobiti neku povratnu informaciju. Odgovora, međutim, zasad nema i, iskreno, mi to i ne očekujemo budući da ova država nema volje da razgovara s manjinskim narodom - ističe portparol Islamske zajednice u Srbiji Sead Šaćirović i dodaje:
- Nije to bila nikakva vežba, već demonstracija sile, koja je sprovedena na teritoriji gde živi manjinski narod, što je protivno međunarodnom pravu. Uostalom, na sve dokumente i žalbe koje smo do sada uputili, bilo Ministarstvu odbrane, vera ili prosvete, nismo dobili nikakav odgovor ili komentar. To dovoljno govori o nevoljnosti države da s nama razgovara.

Inače, u saopštenju se dodaje i da je naziv vežbe "Odlučan odgovor" poruka Bošnjacima da ih "aktuelni režim doživljava kao opasnost, a ne kao ravnopravne građane države Srbije".
S druge strane, nekadašnji načelnik Generalštaba srpske vojske Branko Krga u izjavi za Kurir kaže da nema razloga da se Bošnjaci bune i plaše.

- Pešter je, jednostavno, dobar poligon za vežbe, jer postoji dugo, a i teren je pust. Ne verujem da bi neko u državi želeo da demonstrira silu nad nekim manjinskim narodom - ocenjuje Krga.
I profesor Fakulteta bezbednosti Zoran Dragišić u izjavi za naše novine ocenjuje da je ta vojna vežba odrađena na Pešteru "zato što tamo već decenijama postoji vojni poligon".

- Svrha vežbe, u suštini, jeste demonstracija sile, ali nikako prema manjinskom narodu. Bošnjaci nemaju razloga da se plaše - ocenjuje Dragišić. Upitan da li se slaže sa ocenom IZ u Srbiji da je izvođenjem vežbe prekršeno međunarodno pravo, naš sagovornik odgovara:

- Ni u jednom međunarodnom dokumentu ne postoji klauzula da jedna država ne sme da održava vojnu vežbu na svojoj teritoriji tamo gde se nalazi manjinski narod. Mislim da su takve izjave date samo u dnevnopolitičke svrhe i ništa više od toga.


ZILKIĆ BEZ KOMENTARA
U Islamskoj zajednici Srbije, na čijem čelu je reis-ul-ulema Adem Zilkić, juče nismo mogli da dobijemo stav povodom vojne vežbe održane na Pešteru.
- Reis-ul-ulema nema komentar u vezi sa tim pitanjem - rečeno je Kuriru u njegovom kabinetu.


MO: NIJE BILO PRIMEDBI
Iz Ministarstva odbrane (MO) odgovaraju da do sada nije bilo primedbi u vezi sa održavanjem vojne vežbe.
- Skoro svi predstavnici lokalne samouprave bili su na vojnoj vežbi, kao i lokalno stanovništvo. I nije bilo primedbi. Ako imaju neke zamerke, neka se obrate lokalnoj samoupravi - rečeno je Kuriru u Ministarstvu odbrane.
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-10-2009   #2
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post

- Svrha vežbe, u suštini, jeste demonstracija sile, Bošnjaci nemaju razloga da se plaše



Sto su mi izjave ovakvog tipa odnekud poznate
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009   #3
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Svi su oni znali dace dase ova vezba odrzi I Zukorlic i Zilkic i Suljo i Rasim i Muriz. Zasto to nisu pricali prije vezbe nego kad vezba prodze . Samo me strah da ne bude opet one godine kad Suljo pobeze za Tursku a pojedinci pojedose batine. Samo dase sad ne desi da nam pobegne Zukorlic za Bosnu ili za Arabiju ,pa da ne bude po ledzima neki clanova. Svi su oni isti.Tako ja mislim.
__________________
´´Gospodaru moj,podari mi istrajnost u vjeri i snagu u izvrsavanju naredbi.´´
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009   #4
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Dzigal View Post
Svi su oni isti.Tako ja mislim.


Pogresno mislis
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009   #5
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Nerko,i ja se slazem da su u sutini oni isti,
ali ipak sam duboko u ubedjenju,i napisao sam i sinoc u nekoj od tema,da ovo nema veze sa ovim sto Zukorlic pokusava da prikaze...
nasilju u evropi je kraj za jedan dugi niz godina.
stvaranje omiljenog svetskog poretka je napravljeno na nacin kako je odgovarao svetslkim mocnicima i oni nemaju sta da menjaju i prekrajaju.
i srbija se stisala,nema vise niko ni u njoj raspolozan za ratna destva,pogotovu sada kada su na putu evroskih i svetskih integracija...
srbija vise nema vremena za pogresan korak,jer buducnost lepe zemlje sa lepim nacinom zivota joj je pod znakom pitanj bas iz tih razloga...
i opet da ponovim da im nacin ratovanjem u opste nije potreban,jer imaju mnogo bolje instrumente za ostavrivanje svojih ciljeva i ideja...
nego,Muftija iskoristava povoljnu klimu koja je nastala ternutno i zeli da dobije jos malo vetra u ledja pa taman te izjave bile i tipa ovoga,koji po meni,ne ocitava ni sliku ni priliku..
izjave ovoga tipa smo mogu da stete,suzivot sa nasim komsijama,ne samo u gradu i regionu,nego i sire je nemonovnost,i samo uz dobre odnose postoji sansa da idemo na bolje...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009   #6
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Slazem se ja u tom stavu sve si ti u pravu Stranac. Al daj da vidimo sta je dalje sa nasim narodom . Vidite da iz dana u dan sve je manje radni mesta . Srbija daje Sandzaku na cevcicu zamazu tom narodu dole oci . Sve je vise gladni goli bosi u Sandzak. Nista ne ide na bolje. Uradi se neki par metara novog puta par mostova srusi se koja zgrada i malo nove Fasade. To je sve oke a sta je sa poslom sa radnim mestima . Bila je jedna tema ovde oko sklanjanja oni drveni kijoska sta je sa tim narodom dal dobise nova radna mesta. Znam i to da Muftija ima za sebe dosta sigurno dal ce podijelit tom narodu sta. Selam
Mozda je i glupo sve ovo al gledam jednu realnu sliku.
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009   #7
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Šta hoće Zukorlić?
On hoce da budemo ravnopravni sa nasim komsijama u zajednickoj drzavi!!!

Sve ostalo su nijanse....
  Reply With Quote
Old 14-10-2009   #8
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Dzigal View Post
Vidite da iz dana u dan sve je manje radni mesta .


Upravo je to ono sto muftija stalno ponavlja i o cemu govori gdje god se pojavi.
Voleo bih da znam proporciju zaposlenosti u Sandzaku uzimajuci u obzir procenat Bosnjackog i Srpskog stanovnistva. Diskriminacija je sasvim ocigledna i nije nimalo slucajna vec je dobro planirana, a on je taj koji se nimalo ne boji da prikaze svijetu pravo stanje stvari .
Dzigal, razumijem tvoju frustraciju na trenutno stanje, ali moras priznat da se za razliku od prethodnih 15tak godina , ipak nesto radi sto je rezultat i promjene svijesti kod naroda koji ce, nadam se, otvoriti oci i rascistiti s politikom i politicarima koji su ih vodili u ambis.
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2009   #9
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Eto sad se pored politike bavi i socijalnim i ekonomskim pitanjima , univerzalni vojnik ....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2009   #10
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
univerzalni vojnik...
ŽAN KLOD VAN DAM... bese on u tom filmu?
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009   #11
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Glas islama/Naše viđenje

OSVRT NA IZJAVE SRBIJANSKIH ZVANIČNIKA TOKOM NEDAVNO ODRŽANIH VOJNIH VJEŽBI NA PEŠTERI
U svojoj izjavi Predsjednik je bio vrlo jasan naglašavajući da i ova vježba ima za cilj „očuvanje nacionalnih interesa države i srpskog naroda“, što je još jedan od plodova diskriminatorske preambule državnog Ustava.
U srijedu 07.10.2009. godine zeleni pašnjaci Pešterske visoravni bijahu pregaženi tenkovskom i drugom mehanizacionom skalamerijom Vojske Srbije u, kako reče Ministar odbrane, najvećoj vojnoj vježbi ove armije u posljednjih dvadeset godina. Bar kako se na medijima moglo vidjeti, velika vojna i policijska sila sjatila se na krov Sandžaka uz silne zvučne, vizuelne i druge psihoefekte, trudeći se da se predstave kao respektabilna snaga, spremna da odgovori svakom bezbjednosnom izazovu.
No, vježba prođe, a šta poslije? Jako mnogo materijala za analizu i pouke Pešterski seljaci nastaviše da izgone stoku na pašnjake, koja će zbog obijesti „efikasne armije“ frktati tražeći neku čistu i zdravu travku koju nije zgnječila čelična gusjenica, točak ili čizma. A taj seljak je, de facto, građanin države Srbije, odavno izbačen sa svim svojim sunarodnicima iz Ustava, a jedan je od pet građana otjeranih sa svojih kućnih pragova, rasijanih širom svijeta, tražeći tračak slobode i čestito zarađen zalogaj.
Ipak, najupečatljivija slika je poduža izjava predsjednika Republike Borisa Tadića, koji pod tenkovskom cijevi, u imidžu savremenog vrhovnog komandanta, zadovoljno pokazuje da se u skoro sve razumije i da je ovom demonstracijom sile ispunjena njegova želja. Nije samo jasno odakle izvire toliki moralni cinizam za jednom takvom porukom. Zašto se proevropski Predsjednik ne zapita da li je baš taj tenk granatirao Sarajevo, Vukovar ili Dubrovnik, ili je mjesecima bio ukopan na brdu iznad Novog Pazara očekujući komandu da sravni sa zemljom prijestolnicu Sandžaka i tako se osveti Turcima za petstogodišnju vladavinu ovim prostorom. U toj izjavi Predsjednik više puta podvlači da zna odakle dolazi opasnost po bezbjednost države, izbjegavajući da jasno označi potencijalnog neprijatelja. Dovođenje ove vježbe u vezu sa Kosovom predstavlja nespretno maskiranje stvarne pozadine ove akcije, jer bi se u suprotnom moglo shvatiti da Srbija ponovo pokazuje zube NATO armiji, koja stvarno gospodari prostorom Kosova.
Ne može se reći da Predsjednik ne zna međunarodne propise po kojima se vojne vježbe ne mogu održavati na teritoriji gdje pretežno žive pripadnici manjinskog naroda. Ali baš zato su tu dva bošnjačka ministra čije su uloge nezamjenjive. Njihovim prisustvom šalje se poruka kako se sandžački političari raduju što smo doživjeli da budemo „počašćeni“ ovim događajem. A sve one koji nisu kao dva sandžačka ministra i njihovi pristalice čeka ODLUČAN ODGOVOR, što je bio zvaničan naziv ove vojne vježbe. Organizator se potrudio da na ovaj vojni izlet dovede i jednog turskog oficira, kako neko, ne daj Bože, ne bi pomislio da je ova vježba okrenuta protiv muslimana.
Ipak, u svojoj izjavi Predsjednik je bio vrlo jasan naglašavajući da i ova vježba ima za cilj „očuvanje nacionalnih interesa države i srpskog naroda“, što je još jedan od plodova diskriminatorske preambule državnog Ustava. Dakle, postoji nacionalni interes države i njenih institucija, kao i nacionalni interes isključivo srpskog naroda. A šta je sa nacionalnim interesima trećine građana Srbije koji ne pripadaju srpskom narodu? I ovaj put „proevropski“ Predsjednik je pokazao šta misli i koliko brine o njima. Jadno su izgledale i slike na kojima se vidi kako se predstavnici lokalnih samouprava utrkuju da dotaknu nekog od državnih i vojnih glavešina.
A šta narod veli? I da ništa ne kaže, sa lica mu se vidi da ga ni surova klima, ni zulum raznih vladara nisu poštedjeli. Ipak, previše su svježa sjećanja kada su ljudi u sličnim uniformama harali devedesetih ovim prostorom. A na stotine je onih čija rebra i bubrezi nikada neće biti izliječeni od silnih batina onih koji su to činili u ime istih nacionalnih interesa, a i danas hodaju nekažnjeno, i to baš ovdje na Pešteri.
Tvrdnja kako je vojska uvijek gradila, a to će i dalje činiti, cinizam je sam za sebe. Da, vojska će graditi put za selo Buđevo, jedino srpsko naselje u ovom dijelu Pešteri. A što da ne? U pitanju je nacionalni interes. I ovo narod nekako mora preživjeti, pa makar uz crni humor. Nastojeći da normalizuju život, čuju se komentari: „Dobro se potrefi sunčan dan da im tenkovi ne prokapaju“, ili: „Čudna neka vojska, stariji im kamioni od generala.“ A to znači da ODGOVOR nije bio tako odlučan jer se narod nije uplašio.
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009   #12
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Glas islama/Naše viđenje


A šta narod veli? I da ništa ne kaže, sa lica mu se vidi da ga ni surova klima, ni zulum raznih vladara nisu poštedjeli. Ipak, previše su svježa sjećanja kada su ljudi u sličnim uniformama harali devedesetih ovim prostorom. A na stotine je onih čija rebra i bubrezi nikada neće biti izliječeni od silnih batina onih koji su to činili u ime istih nacionalnih interesa, a i danas hodaju nekažnjeno, i to baš ovdje na Pešteri.
Tvrdnja kako je vojska uvijek gradila, a to će i dalje činiti, cinizam je sam za sebe. Da, vojska će graditi put za selo Buđevo, jedino srpsko naselje u ovom dijelu Pešteri. A što da ne? U pitanju je nacionalni interes. I ovo narod nekako mora preživjeti, pa makar uz crni humor. Nastojeći da normalizuju život, čuju se komentari: „Dobro se potrefi sunčan dan da im tenkovi ne prokapaju“, ili: „Čudna neka vojska, stariji im kamioni od generala.“ A to znači da ODGOVOR nije bio tako odlučan jer se narod nije uplašio.

..............
  Reply With Quote
Old 17-10-2009   #13
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Na osnovu ovog pisanja i citiranja ja zakljucih da je cilj vojske bio da zaplasi narod na pesteri i da veze nema sa vezbom?
Mislim da svi ovo vide jednostrano i ne zele da vide kao nesto normalno...

Kosovo je blizu... a mi smo nazalost na granici sa kosovom...

Pogledajte pakistan i indiju... sta mislite gde se izvode vojne vezbe? Nece je sigurno izvoditi na jugu indije, neee nego na granici sa pakistanom...

Ne mogu da verujem da postoje ljudi koji jos pisu i zive od proslosti a jos vise narod koji to cita i podrzava...
Kako bi bilo da smo bili u ratu, da smo izgubili najblize... ? Kao sto je slucaj u bosni ili hrvatskoj...
Bilo je batina, to znamo, i meni moji najdrazi su dobili... ali ne gledam vise na to, gledam naprijed...
A to gore napisano je samo sranje kroz gusto granje i jos jedan pokusaj narod razdvojiti po svaku cijenu...
Sta hoce, rat? Drzavu?

Boze sacuvaj...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009   #14
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Hoce da ubiraju politicke poene, pokusavaju da zarade na milosevicem zlocinima oni koji su najmanje tog zla osetili ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009   #15
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Ne mogu da verujem da postoje ljudi koji jos pisu i zive od proslosti a jos vise narod koji to cita i podrzava...


Zlaja ako neko pise i zivi od proslosti onda su to ponajvise Srbi jer samo bih da te podsetim na cinjenicu da se Kosovski Boj odigrao jos davne 1389 a oni i dan danas kompletnu svoju filozofiju,mitologiju i ideologiju baziraju na tom tagicnom porazu.
Ilustracije radi pomenucu rijeci onog krvoloka Mladica koje je izrekao neposredno pred masakr nekoliko hiljada (nenaoruzanih)Bosnjaka:

-Danas je dosao dan da se osvetimo Turcima na ovim prostorima itd itd....


PS
Sve su to jos uvijek sveze rane da bi se olako zaboravile zbog samo par kilometara asfaltnog puta ili zbog sumnjive slatkorecivosti aktuelnih politicara.

Pozdrav za tebe!
  Reply With Quote
Old 17-10-2009   #16
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Ipak, u svojoj izjavi Predsjednik je bio vrlo jasan naglašavajući da i ova vježba ima za cilj „očuvanje nacionalnih interesa države i srpskog naroda




E ne mogu ni ja da shvatim pojedine ljude. Ova tema nebi trebalo da nosi naziv Sta hoce Zukorlic, jer svi znamo sta on hoce i sta trazi ( sigurnost Bosnjackog naroda i garanciju da se zlocini vise ne ponove ), greska je jedino u tome sto je jedini u Sandzaku koji javno smije da kaze ono sto svi znaju.
Naziv teme bi trebalo da glasi "Sta hoce Tadic" ?????
Zamislite samo da Armija BiH vrsi vjezbe na teritoriji Republike Srpske ili na samoj njenoj granici ??????? Neko rece da je to normalno
Zaboravih da citiram medjunarodni propis po kojem se vojne vjezbe ne smiju vrsiti tamo gdje zivi manjinsko stanovnistvo
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009   #17
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

joj zukorlie i sigurnost Bosnjackog naroda e da znam da mi je on sigurnost odmah bih se obesio iz bezbednosnih razloga ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009   #18
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Na osnovu ovog pisanja i citiranja ja zakljucih da je cilj vojske bio da zaplasi narod na pesteri i da veze nema sa vezbom?
Mislim da svi ovo vide jednostrano i ne zele da vide kao nesto normalno...

Kosovo je blizu... a mi smo nazalost na granici sa kosovom...

Pogledajte pakistan i indiju... sta mislite gde se izvode vojne vezbe? Nece je sigurno izvoditi na jugu indije, neee nego na granici sa pakistanom...

Ne mogu da verujem da postoje ljudi koji jos pisu i zive od proslosti a jos vise narod koji to cita i podrzava...
Kako bi bilo da smo bili u ratu, da smo izgubili najblize... ? Kao sto je slucaj u bosni ili hrvatskoj...
Bilo je batina, to znamo, i meni moji najdrazi su dobili... ali ne gledam vise na to, gledam naprijed...
A to gore napisano je samo sranje kroz gusto granje i jos jedan pokusaj narod razdvojiti po svaku cijenu...
Sta hoce, rat? Drzavu?

Boze sacuvaj...
Pa na ovome bi ti zavidio i Tadić i Suljo, prijavi se za potparola za Sandžak u Suljinom kabinetu, položio si.
homar is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009   #19
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
e da znam da mi je on sigurnost odmah bih se obesio iz bezbednosnih razloga ...


Prvo, nisam nigdje ni rekao da je on sigurnost a drugo, ako se nisi obesio iz bezbednosnih razloga pocetkom 90tih kad ti ljider i doktor stomatologije sa pokvarenim i zutim zubima pobjeze za Tursku, neces ni sad
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009   #20
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ako bi mi zukorlie obezbedjivao sigurnost obesio bih se za primer, to sam hteo da kazem ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
hoce, sta, zukorlic


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:58. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)