SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mediji tv, radio i ostali mediji iz sjenice. prijem kanala, emitovanja itd...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 29-09-2009   #41
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
E Dido da je u pitanju nekolicina manijaka bilo bi lako. Ovo je sve smisljenjo i organizovano od pojedinih partija u politicke svrhe. Isto vazi i za organizacije obraz i 1389.
istog sam misljenja...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 29-09-2009   #42
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
E Dido da je u pitanju nekolicina manijaka bilo bi lako. Ovo je sve smisljenjo i organizovano od pojedinih partija u politicke svrhe. Isto vazi i za organizacije obraz i 1389.
Da,da slazem se potpuno u te MANIJAKE sam i mislima ubacio pojedinu bagru iz nekakvih "patriotskih" stranaka!
dido is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009   #43
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Ovo je sve smisljenjo i organizovano od pojedinih partija u politicke svrhe. .

Slazem se. Prije par dana napadnut je i Libijski drzavljanin, tukli su ga nekolicina njih i sipkom mu razbili glavu,nije mi poznato kako je on zavrsio i da li je uopste prezivjeo.
Takodje, pre nekoliko dana, "zalutali" metak je pogodio i Britanskog drzavljanina u jednoj pucnjavi kod Kalemegdana a jedan Australijanac je dobio batine od grupe huligana
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009   #44
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

C c c c... pa s'kim mi zivimo!

I treba sad da im verujem kad mi kazu da je Srbija pravna drzava i da je raskrstila sa Milosevicem fasizmom??!

No za Francusku,iako je zaprepastena ovim divljastvom,jedan covek medju 65 miliona,koliko ih ima,ne predstavlja nenadoknadiv gubitak...oni na kraju krajeva imaju svoju zemlju i nemoraju vise,ako to nece, nikad da kroce svojom nogom u bolesnu Srbiju...ali pitanje je sta mi Bosnjaci da radimo i kako i na koji nacin mi da se odbranimo od ovakvih i slicnih divljaka sa kojima smo nazalost osudjeni da zivimo i sa kojima treba nekakvu buducnost da gradimo!

PS
Rasim Muminovic je napisao knjigu "Fenomenologija Srpske genocidne svijesti"...vrijedi procitati verujte mi.
  Reply With Quote
Old 30-09-2009   #45
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Voljeo bih tu knjigu procitati.
Zaista tesko nama sa kim zivimo i izgleda da cemo se tesko izvuci ikada iz tog tamnog vilajeta.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009   #46
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Rasim Muminovic je napisao knjigu "Fenomenologija Srpske genocidne svijesti"...vrijedi procitati verujte mi.


Hvala buraz, potrudicu se da ovo nabavim, mada ja to ovamo tesko mogu da nadjem. Inace , pisac je rodom iz Trijebina i znam da je predavao na jednom fakultetu u Sarajevu, cini mi se politickih nauka, nisam siguran.
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009   #47
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

"Ispunjena patoloskim uobrazenjima,mitskim maglama i konzervativnim navikama,ona(misli se na neo-fasho ideologiju) podstice svoje nosioce na krivicna djela i destruktivno razaranje materijalnih dobara...
Posto im ne mogu pomoci ni zdravi djelovi njihova naroda,sa njima mogu zivjeti samo mazohisti."

FSGS
Prof Muminovic
  Reply With Quote
Old 19-11-2009   #48
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Brzina odnela tri života

B. S. - R. M, 19.11.2009 12:39:23
Poslednja promena: 19.11.2009 20:18:23 Ocena: 1.00 (Glasova: 7)
Komentara: 0
Ostaci automobila / Foto M. Labudović

U STRAVIČNOM sudaru "mercedesa" i cisterne, koji se dogodio u četvrtak oko 11 časova na autoputu Beograd - Niš, na oko kilometar od naplatne rampe Bubanj potok, poginuli su Darko Korać (26), Velibor Bulatović (29) i Radava Bošković (30), svi iz Bijelog Polja.
Prema nezvaničnim informacijama, nesreća se dogodila kada je "mercedes" podgoričkih registracija DD38, koji se velikom brzinom kretao desnom trakom autoputa, u traci ka Beogradu, pokušao da pretekne cisternu, aranđelovačkih tablica, vlasništvo "Šumadija transa". Umesto da pređe u traku za preticanje, "mercedes" je udario u cisternu, a zatim i u bankinu, gde se zapalio.
Hitna pomoć, koja je stigla za nekoliko minuta, izvukla je povređenog Radava Boškovića sa zadnjeg sedišta "mercedesa", koji je još uvek davao
znake života. Na kolovozu je počela borba za njegov život. Lekari su pokušavali da ga spasu, ali su njegove povrede bile smrtonosne i ubrzo je preminuo. Korać i Bulatović su poginuli odmah po udaru u bankinu.
Vatrogasci su uspeli da ugase požar u motoru "mercedesa". Dve vatrogasne ekipe su iz automobila izvukli tela dvojice Bjelopoljaca. Vozaču Darku Koraću nije mogao da pomogne ni "erbeg", dok je suvozača "zarobio" motor.
Iz zastoja dugačkog čak dva kilometra, vozači su izašli iz svojih automobila i posmatrali ceo događaj.
- Prošao je pored mene, nekih desetak kilometara odavde - kaže stariji čovek. - Vozio je između 200 i 220 kilometara na čas. Mislim da se nekoliko sekudni pre udesa kretao iza vozila pod pratnjom policije.
Na putu su se mogli videti ostaci automobila. Cisterna je pretrpela samo manje oštećenje na zadnjem delu. Tragovi kočenja cisterne, bili su dugi nekoliko desetina metara.
Vozač cisterne, nije želeo da daje izjave. Sedeo je utučen u vozilu saobraćajne policije.
Trojica poginulih mladića, koji su u sredu kasno uveče krenuli za Beograda, potiču iz uglednih bjelopoljskih porodica.
Otac Zoran, majka Beba i brat Žarko ostali su bez svog starijeg sina i brata Darka Koraća, vlasnika bara u Bijelom Polju. Velibor - Šiljo Bulatović, nedavno je diplomirao u Beogradu. Njegov otac Vojislav, majka, kao i sestra Biba, tek su planirali da proslave završetak njegovog školovanja. Zavijena u crno je i porodica Bošković, vlasnika štamparije iz naselja Pruška. Za njim su ostali sestra i roditelji.

DAN ŽALOSTI
VEST o tragediji kod Bubanj potoka potresla je Bijelo Polje, a predsednik opštine Tarzan Milošević naknadno će proglasiti datum dana žalosti.
dido is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2012   #49
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Preminula žena koja je digla ruku na sinove

Milena Došen iz Kozarske Dubice, koja je u porodičnoj kući ubila jednog sina, a drugog teško ranila, preminula je u banjalučkom Kliničkom centru, potvrdila je zamenik portparola Okružnog tužilaštva Banjaluka Mira Miletić.


Braća Dragan i Srđan Došen (Facebook)

Miletićeva je novinarima rekla da je Dragan Došen, koji je operisan u banjalučkom Kliničkom centru, i dalje životno ugrožen.

Milena Došen je u subotu teškom psihičkom rastrojstvu pucala u dvojicu sinova dok su spavali, a zatim je popila sirćetnu kiselinu u nameri da izvrši samoubistvo.

Njen stariji sin Srđan dovezen je mrtav u bolnicu u Gradiški, dok je mlađi Dragan sa teškim povredama glave prebačen u bolnicu u Banjaluku.

Otac mladića u trenutku tragedije nije bio u kući.

(Beta)
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2012   #50
peca
Registrovan
Domaćin
 
peca's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arnhem Netherlands
Posts: 8,592
Default

Ocitio se vidi da je zena psihicki bolesnik,ali moj mozak ne moze nikako da svati,da majka moze nesto ovako da uradi! Zar Covek ne treba i zivot dati za svoje dete..?!! Neka im je vecna slava ....
peca is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2012   #51
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Zaklao cuvara na pijaci

Đuro G. (30) iz Begeča uhapšen je zbog sumnje da je ispred Futoške pijace u Novom Sadu Novosađaninu Slavku Kaluški (5, radniku JKP „Tržnica“, nožem prerezao vrat!

Kaluška, koji naplaćuje pijačninu na Futoškoj pijaci, povređen je kada ga je juče nešto pre osam sati po vratu nožem posekao osumnjičeni Đuro G. Prema prvim pretpostavkama, žrtva je kolateralna šteta u ovom događaju jer ga je osumnjičeni najverovatnije zamenio sa njegovim kolegom, koji je ga nekoliko sati ranije izbacio s pijace.
- Radnik „Tržnice“ je zatekao nepoznato lice pre nego što je pijaca bila otvorena. Da bi ga sprečio u nameri da ukrade nešto iz mnogobrojnih tezgi, kolega ga je zamolio da napusti pijacu. Muškarac je to i učinio, preskočivši ogradu tržnice. Samo nekoliko sati kasnije, na Slavka je nožem nasrnuo nepoznati muškarac, prerezavši mu vrat, i to na svega nekoliko metara od ulaza u kancelarije naše firme - za „Alo!“ je ispričao jedan od radnika firme koja brine o pijacama u Novom Sadu.
Nakon što ga je pijačar najurio s pijace, Đuro G. se najverovatnije vratio kako bi se osvetio, ali ovaj put je na pijacu došao s nožem u rukama. Prišao je Slavku najverovatnije zbog iste uniforme misleći da ga je on prethodno pronašao na zaključanoj pijaci i odmah na njega nasrnuo nožem.
- Slavko je samo nekoliko minuta pre nego je napadnut bio kod moje tezge. Ispričali smo se i rekao mi je da ide da radi, te da ćemo se nešto kasnije videti. Kako se udaljio od mene, ubrzo je nastala neka gužva, nakon čega su mi javili da je Slavka neko pokušao da zakolje. Nisam verovala šta mi pričaju - za naš list priča Vera, žrtvina supruga, dodajući da je napadač njenog supruga najverovatnije zamenio s kolegom koji je radio u prethodnoj smeni.
Prema priči preplašenih prodavaca, napadač je pijačaru prišao s leđa i bez ikakvog objašnjenja posekao ga po vratu, nakon čega je pobegao. Okrvavljeni Slavko, držeći se za vrat, uspeo je da dođe do službenih prostorija, odakle ga je kolega svojim automobilom prevezao u bolnicu, gde mu je ukazana pomoć. Njemu su konstatovane lakše telesne povrede i već posle podne je pušten na kućno lečenje. Osumnjičeni se sam predao policiji ubrzo nakon krvavog događaja, koji su zabeležile sigurnosne kamere na pijaci. On će uz krivičnu prijavu biti priveden na saslušanje istražnom sudiji Višeg suda u Novom Sadu zbog sumnje da je izvršio krivično delo teškog ubistva u pokušaju.

Radi 30 godina
Slavko Kaluška na novosadskim pijacama radi preko 30 godina. U svom radnom veku nikada nije dolazio u sukobe, a kolege o njemu kažu da je u svakoj situaciji znao da nađe kompromis. Sa Verom, koja se bavi pijačnom prodajom, živi preko 20 godina.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2012   #52
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Ubila dete nozem

Nožem ubila svoje trogodišnje dete


Mladenovačka policija uhapsila je S. S. (34) zbog sumnje da je ubila svoje trogodišnje dete, potvrđeno je u MUP-u Srbije.

U Ministarstvu unutrašnjih poslova Beti je rečeno da je u toku saslušanje, posle čega će biti poznato više o okolnostima tog događaja.

Beogradski mediji javili su da je S. S. svoje dete ubila nožem u Mladenovcu oko 13 sati.

Kako piše Blic, prema prvim podacima, majka je dete nožem ubola u stomak. Od zadobijenih povreda, dete je odmah preminulo.

Uviđaj u kući zločina obavlja mladenovačka policija, koja je privela osumnjičenu majku.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2012   #53
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Majci ubici stalo srce u zatvoru

Profesionalni vojnik Milena Stojanović, koja je 2. aprila ove godine nožem usmrtila svoju jednogodišnju ćerku Janu, pronađena je mrtva u Specijalnoj zatvorskoj bolnici u Beogradu.

Ona je u beogradskom zatvoru očekivala suđenje za ubistvo.

Prema prvim informacijama koje prenosi Tanjug, uzrok smrti Stojanovićeve, koja je juče oko 13 sati zatečena mrtva u svom krevetu, je prestanak rada srca, ali će se tačna dijagnoza znati tek nakon obdukcije.

Zvanični organi iz Uprave za izvršenje krivičnih sankcija i Ministarstva odbrane isključuju mogućnost samoubistva, jer na njenom telu nije bilo vidljivih tragova nasilja.

Stojanovićeva je, nakon kratke vanbračne veze sa kolegom sa posla iz Prokuplja, odlučila da se sa detetom vrati kod roditelja u selo Pejkovac kod Žitorađe.

Ona je na dan tragedije devojčicu prošetala po ulici, a zatim uvela u kuću i nanela joj više uboda nožem u grudni koš i stomak, a zatim je istim oružjem sebi nanela višestruke povrede po telu.

Nakon zbrinjavanja u bolnici u Prokuplju, ona je prebačena na Neuropsihijatrijsku kliniku niške Vojne bolnice.

Veštačenje njenog psihičkog stanja obavljeno je i u Psihijatrijskoj bolnici u Gornjoj Toponici, a od 8. juna je bila u Specijalnoj zatvorskoj bolnici u Beogradu.

Pretpostavlja se da je Milena ubistvo počinila pod uticajem patološkog psihičkog stanja koje nije otkriveno ni rigoroznim pregledima koje prolaze kandidati za profesionalnu vojnu službu.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2012   #54
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Nišlija ubio majku oklagijom
IZVOR: BLIC
Niš -- U Nišu u stanu zgrade u bulevaru Nemanjića broj 50 policija je našla telo 78-godišnje žene S.M. koju je, kako se sumnja ubio 48-godišnji sin M.M, saznaje Blic.

Pretpostavlja se da se to desilo pre dva-tri dana kada su rođaci poslednji put videli nesrećnu ženu. Nezvanično, ubistvo je počinjeno oklagijom, a osumnjičeni, koji je psihički bolesnik, potom je leš čuvao u stanu.

Kako se nezvanično saznaje, osumnjičeni je muškarac koji je pre dve godine u stanju teškog psihičkog rastrojstva odsekao sebi polni organ i bacio ga u klozetsku šolju, o čemu su mediji izveštavali.

On je nakon ubistva majke, da bi prikrio neprijatne mirise koji su počeli da se šire u stanu palio tamjan, a pored ulaznih vrata pronađena je i plinska boca pa policija proverava da li je na taj način pokušao da spreči ulaz policije u stan.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2012   #55
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Porodična tragedija u Beogradu
IZVOR: BETA, RTS
Beograd -- U Beogradu jedna osoba ubijena, dve povređene u porodičnom nasilju. Unuk upao u stan i na smrt pretukao babu. Stric i strina u Urgentnom centru, javlja RTS.




Beogradska policija uhapsila je večeras Nebojšu R. (24), koji je u Opštini Čukarici na smrt pretukao svoju babu. Kako je agenciji Beta rečeno u MUP-u, do tog porodičnog nasilja došlo je oko 17.30 u ulici Nikolaja Gogolja.

"Nebojša R. je uhapšen zbog sumnje da je letvom naneo povrede baki, stricu (72) i strini (61)", rečeno je u MUP-u, gde su nezvanično naveli da je starica preminula od povreda.

Kako RTS nezvanično saznaje, R.N. je došao u stan u Gogoljevoj ulici u kojem su živeli njegovi baba, stric i strina. Babu je pretukao na smrt, dok su stric i strina na reanimaciji u Urgentnom centru.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
crna, hronika


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Nezavisna Crna Gora - Da ili ne fraer Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 102 25-10-2006 10:53


All times are GMT +2. The time now is 17:32. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)