SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mediji tv, radio i ostali mediji iz sjenice. prijem kanala, emitovanja itd...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 15-10-2009   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default "60 Minuta" - FTV politicki magazin

od danas,pa svake naredne sedmice,potrudicemo se da postavljamo za pregled ovog politickog magazina,inace jako popularnoh u BiH i regionu...
emisija je vezana uglavnom za desavanja u BiH,ali prati i region,tako da je jako dobra...
po meni su jako realni,bez dlake na jezikiu,bez starha i srama od bilo koga ili bilo cega...
urednik je Bakir Hadziomerovic
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-10-2009   #4
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Brate da li mozes da nadjes onu emisiju sa mladicem, kad je bio on sa nekim do tada ne objavljenim snimcima u "60 minuta"

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2010   #5
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Default 60 minuta sa Bakirom

11. 01. 2010



Sretna Nova godina – sezonu štrajkova u 2010. otvorili poniženi radnici Lukavačke koksare
Svečanom akademijom u Banjoj Luci obilježena 18. godišnjica Republike Srpske, zašto su Dodikovi režiseri zaboravili napomenuti njene osnivače
Skandalozno – šta je Carl Bildt pisao svom prijatelju Slobodanu Miloševiću na dan pada Srebrenice 11. jula
Tužiteljstvo BiH potvrdilo izvještavanje “60 minuta” od prije pet i po godina – podignuta optužnica za CEMT kriminal
Kladioničarski kutak – kako smo u oktobru 2009. prognozirali da će novi hrvatski predsjednik postati dr. Ivo Josipović
Jadranka Kosor – Čelična Lady hrvatske politike izbacila kriminaliziranog Ivu Sanadera iz HDZ-a
Za 60 minuta govore: Samuel Žbogar, Mladen Ivanić i Ivo Josipović




Video




Potreban program za pregled :/
  Reply With Quote
Old 12-01-2010   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ovde sam ti pomerio post @fatih,onu temu brisem zbog dupliranja...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2010   #7
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

[QUOTE=Tahirovic;180665]Brate da li mozes da nadjes onu emisiju sa mladicem, kad je bio on sa nekim do tada ne objavljenim snimcima u "60 minuta"

Isto pitanje stranac,nedavno je bila ta emisija
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2010   #8
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

neverujem,jedino sto mogu obecati je da cu pokusati,ali to je skoro pa nemoguce...
ovo je materijal koji niko od nas ne cuva,vec samo se pogleda i brise sa diska...
imao sam,gledao,dobra je emisija bila...
videcemo...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2010   #9
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Rarica View Post
Brate da li mozes da nadjes onu emisiju sa mladicem, kad je bio on sa nekim do tada ne objavljenim snimcima u "60 minuta"

Isto pitanje stranac,nedavno je bila ta emisija
Rarice mislim da trazis onu epizodu specijalnog (vanrendno) izdanja emisije "60 min." od 10-og juna u kojoj su emitirani eksluzivni snimci iz zivota R. Mladica te ako se radi o toj emisiji pogledaj OVAJ snimak no ako sam pogresio navedi malo vise podataka da se sjetim ..vec...

Snimak je OK
  Reply With Quote
Old 12-01-2010   #10
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Hvala fatih i Stranac,jeste to su ti snimci,ja sam gledala tu emisliju ali su mnogi zainteresovani da to pogledaju,zato sam pitala....U svakom slucaju hvala
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2010   #11
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Meni ovaj link ne radi fatih, jel imas neku alternativu...
STRANAC, vidi ti ako ti radi, skini fajl pa ga digni ako mozes na tvoj nalog...

Pozz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2010   #12
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Probo sam juce ni ja nisam mogao da otvorim ovaj link...
Ako uspemo da otvorimo postavicemo na SU...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2010   #13
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Default

Evo ti html kod



Inace laufa super izuzev mozda kod pojedinih sa slabom konekcijom

Pokupi s Neta Real Player 11 i probaj

Probaj OVDJE otvoriti Radio Sarajevo u istom programu >>>
  Reply With Quote
Old 13-01-2010   #14
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Hahaha bas si duhovit fatihe, dajes nam html kod u vidu sliku... pa uzmi ti pa ga prepisi...

Meni je real player 12 sp plus, pa nije radio, a radio federacije radi bez problema, mada njega ima u nasem toolbaru... moze da se slusa...

Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2010   #15
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Default

Lipi moj da sam ga tek onako pljunuo na forum klikom na Citat opet ti nebi bio u cjelokupnosti vidljiv no ubaci nam pristup za attachment za razne fajlove da se moze sto sta i okaciti
  Reply With Quote
Old 14-01-2010   #16
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Wink Nasa posla

2 mjeseca zatvora zbog prijetnji smrću Bakiru Hadžiomeroviću
Četvrtak, 14 Januar 2010

Opštinski sud u Sarajevu na 2 mjeseca zatvora, odnosno godinu uslovno, osudio je 41-godišnjeg Samira Drakovca iz Sarajeva zbog prijetnji smrću Bakiru Hadžiomeroviću, uredniku političkog magazina 60 minuta.
Tokom suđenja Drakovac je priznao djelo, izrazio žaljenje pa mu je sud izrekao uslovnu kaznu, prenosi Ftv.

Drakovac je prijetnje smrću uputio e-mailom:

„sreća tvoja pa nisam jedan od tajkuna ove jadne, osiromašene i napaćene državice, jer da kojim slučajem jesam, prva stvar koju bih uradio bi bila ta što bih raspisao veoma visoku nagradu za tvoju glavu, i to odsječenu...“.
  Reply With Quote
Old 19-01-2010   #17
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Default

60 Minuta | Bakir Hadžiomerović | 18.01.2010.| Utorak, 19 Januar 2010

Kako je Carla del Ponte skrivala dokumentaciju o direktnoj umiješanosti beogradskog režima u agresiji na BiH. Kriminalizirani zastupnici federalnog parlamenta krenuli u konačni obračun za federalnom Finansijskom policijom. Reketaši, sve vam je u šaci - Kriminalizirano SDA rukovodstvo BH Telecoma krenulo stopama kriminaliziranog Harisa Bašića. Svi bokseri Milorada Dodika - Udaraju i kad nisu u ringu. Za 60 minuta govore: Zvonko Jurišić, Haris Silajdžić, Željko Komšić




VIDEO; http://www.zshare.net/videoplayer/pl...40168866020e02
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
60 minuta, ftv, magazin, politicki


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:28. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)