SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 5 votes, 4.20 average.
 
Old 02-04-2009   #41
elvira zekovic
Registrovan
Početnik
 
elvira zekovic's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5
Default U znak protesta

Sta reci na sve ovo sto se desava nasem sugradaninu Rami Tahirovicu ,od mene velika podrska ,mislim da svaki covjek ima pravo da voli i vjeruje u ono sto zeli to je pravo svakog covjeka na zemaljskoj kugli koje mu se nemoze oduzeti bez obzira na nacinalnu i vjersku pripadnost,zao mi je iskreno sto mu se to sve desava on licno to nije zasluzio.Ja iskreno nikad nisam bila za SDA ali nemogu ni suditi nekom ako voli tu stranku .Moje licno misljenje je da je novinarima najpametnije da nisu stranacki opredjeljeni jer to kvari njihov ugled ,mante se ljudi politike nije dobro donjela nikom gledaj te u buducnost ucite i voli te.Pozdrav svoj Sjenickoj raji bez obzira na vjeru i stranacku opredjeljenost bitno je biti u svemu ovom razuman i COVJEK.
elvira zekovic is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 02-04-2009   #42
dahtim
Gost
 
Posts: n/a
Default

Lepo je procitat sjenickoj raji nema veze na nacionalnost,al moramo da se priviknemo da razlikujemo nacionalnosti oni nas na to teraju jeroni stvqaraju to i takvu atmosveru.SDA je nasa a sve druge njihove.SELAM RAMU nastavi dalje za RAJU
  Reply With Quote
Old 02-04-2009   #43
dz.biber
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2008
Location: EU
Godine: 52
Posts: 183
Default

Samo vi tako nastavite da pisete pa ce vam SDP i kolege zabraniti forum.Ja ti politike onima koji hoce i znaju da rade za dobrobit SJENICE se zabranjuje rad.Imali zvanicne izjave od partija i licnosti koje se u ovoj temi pomoinju ja cekam .
PS. MS za Rama T.
dz.biber is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2009   #44
Shurjak
Gost
 
Posts: n/a
Default

NE moze ti niko nista,jaci si ti nego oni svi!!!!!!!!!!!!! Idemo dalje,podrska ne izostje!Kralj si ,i kralj ces ostati! Ako te nece BASTILJA Pazarska,TUTIN je tu. Samo napred!!!
  Reply With Quote
Old 12-04-2009   #45
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs up Intervju: Mladjo Tripkovic

Intervju: Mladjo Tripkovic

[gvideo]http://video.google.com/videoplay?docid=7808639917419875473[/gvideo]
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2009   #46
dahtim
Gost
 
Posts: n/a
Default

sdp nemoze zabranit nas rad jer zabranom bi dokazali dasu nemocni jedino nas mogu kazniti i vratiti legendu RAMA TAHIROVICA da nastavi onde gde je stao.Mladjo hvala ti na podrsci koju si u intervju dao.MS svima idemo dalje
  Reply With Quote
Old 13-04-2009   #47
Shurjak
Gost
 
Posts: n/a
Default

Hvala Mladju nastavniku,na ovakvoj podrsci*(istini).Malo ko zna da ceni RAMOV rad i njagova dobra dela. On nije nikada mesao svoj posao sa politikom, niti sa versko razlikom.TOo je ono sto ga cini covekom. da su i ostali takvi nikada nebi bilo diskriminacije,prema postenim ljudima.
  Reply With Quote
Old 13-04-2009   #48
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs up Intervju: Dr. Esad Zornic

Intervju: Dr.Esad Zornic

[gvideo]http://video.google.com/videoplay?docid=-880879185820229410[/gvideo]
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2009   #49
Erdan
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 4
Default

RAMO I AKO SAM DOSTA MLADJI I AKO TE NEZNAM ALAHAMI SI IM NAJPAMETNIJI
Erdan is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #50
Shurjak
Gost
 
Posts: n/a
Default

Kod ljudi karakternih nije bitno kojoj politickoj opciji pripadas,vec sposobnosti i umece kako posao obavljas. Svaka cast dr.ESADU ZORNICU,na istinitom komentaru buducnosti ove vlasti,i podrsci Sjenickom snimatelju,RAMU!!!!!Selam svim ljudima koji su uz RAMA!!!
  Reply With Quote
Old 14-04-2009   #51
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Pre par mjeseci pitali su u jednoj dzamiji u nemackoj sta se to desava u Sandzaku a jedan mumin Albanac je reko. Nista se u Sandzaku ne desava, kad se oni koji to rade budu bojali Allaha sve ce to doci na svoje mjesto.Kada se nasim ljudima kaze Allah je naredio tako i tako oni potvrdno mahaju svojim glavama a cim okrenu ledja govore muftija je rekao tako je ispravno, reis je rekao itd. Takvi ljudi danas nanose nepravdu ljudima poput Rama nemajuci straha od Gospodara svjetova, misleci da nece biti pitani za nepravdu koju cine svom narodu.Hvala Allahu da mu zivot ne ovisi o njima a Ramo ima sina u USA koji te olose moze kupiti sa svim njihovim gnjidama.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2009   #52
Gilic
Gost
 
Posts: n/a
Default

Gospodo Sa Regionalne Televizije!(enese)upitao Bi Vas Dali Vi Postojite Radi Gradjana Ili Gradjani Radi Vas.uskratili Ste Nam Nase Gradjansko Pravo I Onemogucili Nam Informisanje Sa Teritorije Sjenicke Opstine,otpustanjem Gosp. Novinara Rama Tahirovica A Pri Tom Neznajuci Da Ste Izgubili Kompletnu Arhivu Opstine Sjenica.ako U Buduce Nastavite Da Slusate Nekakve: Nacelnike ,presednike,ministre Brzom Ce Se Vasa Televizija Zatvoriti. Visa Polovina Gradjana Sjenice Vas Bojkotuje I Ne Gleda Vas. Ne Budite Vise Stranacka Televizija Vratite Se Gradjanima,vratite Legendu Sjenickog Kraja Rama Tahirovica.
  Reply With Quote
Old 17-04-2009   #53
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default Intervju: Prof. Miljojko Jelic

Intervju: Miljojko Jelic - Prof. fizicke kulture i predsednik KUD Stavalj

[GVIDEO]http://video.google.com/videoplay?docid=-2363231239576941897[/GVIDEO]
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2009   #54
foto_Sapko
Blok
Dobar
 
foto_Sapko's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: SJENICA KLADNICA
Godine: 39
Posts: 1,396
Default

Pa sta li oni misle i cemu li se nadaju???? Oni nisu ni svjesni svoje nesvijesti mislim na ove SLIJEPCE koji neznaju Sta vrijedi a to je nas RAMO
__________________


Kladnicanin al najljepsi
foto_Sapko is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2009   #55
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default Intervju: Sadija Rozajac

Intervju:Sadija Rozajac
Predsednica sindikata solidarnost PIK Pester

[GVIDEO]http://video.google.com/videoplay?docid=8979351642601078888[/GVIDEO]
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2009   #56
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs up Intervju Milomirka Dobric - www.Sjenica.com

Intervju Milomirka Dobric - www.Sjenica.com (HQ)



Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2009   #57
Shurjak
Gost
 
Posts: n/a
Default

O, Boze jaki pomozi nejakom! Muriz je stvarno puko covek, obavezno ga treba smestiti u Lazu Lazarevic,na ispitivanje i utvrdjivanje dali je normalan??? Daje otkaze ljudima,a za humanost nezna,k'o da nezna sta je bolest. pa ljudi moji nije sve u pare kako on misli,nekada je dovoljno ljudima reci samo lepu rec.NEMOGU da verujem da toliko zla nosi u sebi!!!!
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
protesta, znak


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Donacija U Znak Secanja Na Alena Salihagica Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 24 23-11-2007 11:39


All times are GMT +2. The time now is 16:15. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)