SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 15-09-2006   #21
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by McBarny
AH da zaboravio sam da pitam ove "galamdzije i rodoljube" sto mi ne odgovorise na onih gore postavljenih par pitanja?



POZ... :P


moje misljenje je da se na kvalitetna pitanja i daju ovakvi kvalitetni odgovori.....



KAO STO VIDIS....
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 16-09-2006   #22
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Ali ja nisam dobio nikakav odgovor sto ce reci da neko prica samo ono sto mu odgovara sto ce opet reci "STO JE BABI MILO TO JOJ SE I SNILO"
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2006   #23
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

e sad ja tebe da pitam zbog cega da navjimo za drzavu koja je ubijala nasu bracu i sestre u bosni i za one kojima je stalo da nas sve proteraju.
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2006   #24
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

McBarny, upravu si ti da je to problem u navijacima,ali kojih navijaca?Onih na terenima i u sportskim halama.Kad je neki savez,dali to bio fudbalski,rukometni ili neki drugi osudio ponasanje navijaca?Nikad...Nakon svakog meca komentar je bio:"Atmosfera je bila velicanstvena"Naravno da je bila velicansvena kada se cuju stihovi "noz,zica Srebrenica","ratko srbski junak"i da ne nabrajam vise.Zar ti nisi svesta kakva pitanja postavljas kako ti kazes "Galamdzijama i Rodoljubima?!Nikada nisam bio galamdzija a jos manje srbski rodoljub a Bogami necu ni biti.poz....
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2006   #25
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

McBarni,stvarno sam imao volju da ti odgovorim na tvoja pitanja,i pokusam da ti objasnim zasto je to tako,bez da koristim nacionalisticki recnik!ali si ti sa tvojim uvredama, nivo konverzacije spustio na nizak nivo.Tako da kada bi hteo dalje da diskutujem sa tobom,morao bi da se i ja spustim na taj nivo a to bi znacilo da bi i ja tebe trebao da vredjam.To nije moj nacin komunikacije sa drugim osobama, zato ostaje ona STRANCEVA konstatacija da se na kvalitetna pitanja i daju ovakvi odgovori tj. pitanja ostaju bez odgovora!



Razmisli malo o ovome i ako nista drugo morao bi da uzmes u obzir da smo i SEJO31-de i ja,a one uvrede su se odnosile na nas dvojicu,pojedinacno duplo stariji od tebe!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2006   #26
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Mislim da se ne treba uopšte,raspravljati,sa bilo kime na forumu!

Činjenica je da su reprezentativci Srbije,ali i navijači,bili isključivi!Nisu priznavali ni zajedničku državu SCG,klicalo se samo Srbiji!

Ali,i to je stvar politike,jer drugih naroda u Srbiji nema,osim Srba,a takođe ni drugih sportista!Ne znam šta su,Arpad Šterbik,Denis Šefik?

Ne mora niko nigde u svetu,da kliče pobedi repr. države u kojoj živi,ali ne mora ni da se raduje porazima!Meni je lično,milo da čujem da je Srbija pobedila u nečemu,ali me ni poraz ne žalosti!

poz
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #27
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Joku ,svaka diskusija sa ljudma njegovog nivoa je suvisna..Ja zavrsavam diskusiju sa njim.samo nas sa "NEMACKIM ZASTAVAMA" nek ostavi na MIRU
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #28
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by halilce
Mislim da se ne treba uopšte,raspravljati,sa bilo kime na forumu!

Činjenica je da su reprezentativci Srbije,ali i navijači,bili isključivi!Nisu priznavali ni zajedničku državu SCG,klicalo se samo Srbiji!

Ali,i to je stvar politike,jer drugih naroda u Srbiji nema,osim Srba,a takođe ni drugih sportista!Ne znam šta su,Arpad Šterbik,Denis Šefik?

Ne mora niko nigde u svetu,da kliče pobedi repr. države u kojoj živi,ali ne mora ni da se raduje porazima!Meni je lično,milo da čujem da je Srbija pobedila u nečemu,ali me ni poraz ne žalosti!

poz


Dobro si napisao halice ovo... i meni je drago sto je srbija osvojila zlato, ali ni poraz me ne smeta.

Ali okrenite se malo oko vas gde god da ste u bilo kojoj drzavi.

U nemackoj fudbalskoj reprezentaciji mislim da ima najmanje nemaca pa je i dalje nemacka "DEUTSCHLAND DEUTSCHLAND DEUTSCHLAND". Cinjenica da je to Srbija, kod mnogih je to boljka. Nisu svi srbi bili u ratu i nisu svi srbi "klali i ubijali nasu bracu" kao sto procitah gore negde. Kao ni sto svi nemci nisu bili fasisti i sta ja znam vec. Pa i tu ima NACISTA ali to nikoga ne smeta... Dajte molim vas, manite se toga sto je politika nekad uradila... Osvojili smo zlato, da osvojili SMO MI zlato. Sjenica je ipak u Srbiji i drago mi je zbog toga.

Ali ipak svako ima pravo na svoje misljenje ali mislim da ovo sto sam ja napisao i uporedio je 100% tako... jer ja sigurno i najsigurnije ne navijam ni za jedne ni za druge (srbi ili bosnjaci), jer me ta razdvajanja vise nerviraju.

Sad ce neko doci sa komentarom, ali oni to tako ne vide kao ti, vec navijaju i navijaju i govore sve i svasta, ali toga ce nazalost uvek biti... kao i nacionalista koji su fanatici u sportu i za drzavu...



Pozdrav svima
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #29
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

ma oni nek pobedzuju ili gube najtuznije je sto posle svake pobede podizu tri prsta i tako pokazuju ko su i sta su.a svi znaju ko si bili ljdi sto podizu ta tri prsta
liliput is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #30
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Lilipute,dragi moj komšija,molio bih te da i ti ne budeš isključiv!

To podizanje tri prsta,za nas Bošnjake je odurno zbog mnogih stvari koje su se dešavale za vrijeme rata u Bosni,i to onih najogavnijih!

Smatram da nas u Sandžaku nerviraju ta tri prsta,zbog silnih rezervista koji su defilovali našom čaršijom 90-tih godina!

Reći ću samo još ovo;Podizanje tri prsta,u ratu,na utakmici,po meni je ,ZLOUPOTREBA verskog običaja!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #31
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

evo svi znaju kezmana dosao je ove godine u fenerbahce i zbog ta tri prsta sto je podigao kada je dao gol bosni u beogradu ima problema sa timom i navijacima.ceo svijet povezuje ta tri prsta sa cetnicima
liliput is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #32
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

To oko tri prsta sam završio!

A u BGD štampi,pisaše prije neki dan,da su Fenjeri,dočekali Kežmana kao KRALJA(doslovce u naslovu),još i potkrepljeno slikom sa aerodroma,prilikom dočeka!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #33
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

pa posle je jedan novinar nasao tu sliku sa tri prsta. i na kraju je izasla jedna vest kako kezman pomaze trojici bosnjaka u skolovanju sto je po meni to prava laz!!
liliput is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #34
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Za te ostale podatke nisam čuo!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #35
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

A,šta je ovo sa Strancem!Nema ga ovako kasno?

Da ne menjaš,pelene,stari druže moj?
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #36
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

HEHEHE,KAKO SI BRZ!!!!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #37
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

tako je bilo ove dve nedelje kezman je napravio najvecu gresku dolazeci u fenerbahce.dao je dva gola vec ali nista od fenerbahcea a nece ni biti
liliput is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #38
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by halilce
A,šta je ovo sa Strancem!Nema ga ovako kasno?

Da ne menjaš,pelene,stari druže moj?


gledah nesto na tv-u pa umalo ne zaksnih... eto me...

ne bih ja o ovoj temi,jer ja cu morati da kazem ono sto mislim i sto sam siguran da je 99% istina,a onda verovatno ima ovde i onih koji ni po kakvu cenu ne zele da cuju istini i smatrace to nekakvom uvredom,pa smatram da trebam ostati van ovo teme,a koliko cu jos izdrzati ne znam...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #39
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

O kojoj temi,Zlato,Kežman ili PELE-ne?

dal ću te naljutit?
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006   #40
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

istina stalno boli.najbolje kazi sta mislis
liliput is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vaterpolu, zlato


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:36. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)