SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 17-09-2006   #41
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

BICE DANA ZA MEGDANA....
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 17-09-2006   #42
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by halilce
O kojoj temi,Zlato,Kežman ili PELE-ne?

dal ću te naljutit?


ti si moj prijatelj i tu NEMA LJUTIS.....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2006   #43
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Ja cu opet da priupitam ove sto nece da odgovore "STA ONO BESE PO SJENICI KAD SU IGRALI BRAZIL I TURSKA"?Cije su onda zastave kruzile?



AKO SAM JA OVIM PITANJEM NEKOGA UVREDIO ONDA SE IZVINJAVAM I GOVORIM da su me pojedinci pogresno razumeli i u jedno cu da prekinem sa odgovorima na ovu temu tj jest ovo je moj poslednji post u vezi sa ovim.



Da bih mogao da raspravljam sa ljudima o ovoj temi oni moraju da znaju da sagledavaju stvari sa vise aspekata a ne samo sa jedne strane govoreci da je samo ispravno ono sto oni vide.

Neka ostali clanovi ali samo realno gledajuci kazu da li sam ja bilo kakvom neljudskom recju uvredio pojedince ili sam izvrsio samo blagi udar na njihovu sujetu.



Nazalost samo mali broj ljudi je razumeo sta sam ja u stvari hteo da kazem.Oni ce se sami prepoznati a ja samo mogu da im kazem SVAKA CAST jer od samog pocetka oni uspevaju da sagledaju stvar iz svih uglova.Ti ljudi su uspeli da me ubede da imaju zrelo razmisljanje kako o samoj ovoj stvari tako i o celokupnoj situaciji I DA ME UBEDE da ovaj post nije postavljen samo kako bi neko iznasio svoja nacionalisticka opredeljenja.



Onoj drugoj strani KOJU SAM UVREDIO se opet izvinjavam ali i AKO

IMAJU DUPLO GODINA KO STO RECE OVAJ GORE mogu samo da kazem da u opste nemaju zrelo razmisljanje vec non stop pokusavaju da skrenu paznju na ono sto je bilo i na ono sto im ne odgovara a da se pri tome u opste ne osvrcu na buducnost ni na ono sto tek treba da se stvara.



to sto sam ih nazvao rodoljubima treba da im bude kompliment.Ako su pojedinci nahuskavali na rat to nije cinila Srbija.Na kraju krajeva drugu zemlju niko od nas nema.

Treba da znate i ovo da sam u najtezim godinama i ja odrastao u Sjenici A vi treba sad da mi odgovorite (ovi uvredjeni) da li ja sada trebam da imam lose misljenje o Bosnjacima kad mi je prvi komsija Bosnjak najbolji drug Bosnjak profesori su mi svi bili Bosnjaci?



I za kraj samo da kazem jos ovo:

U celom skoro svetu postoji grupa propaliteta olosa hokstaplera i baraba koji na nesrecu biraju najistaknutija mesta da bi se eksponirali.Takvi na zalost odlaze na utakmice skandiraju sve i svasta ali i njima na kraju puca pendrek po ledjima.Verujte mi da sam svakoga dana sa pozicije na kojoj se nalazim u mogucnosti da vidim sijaset takvih ljudi polomljenih noseva ruku nogu,modrih tela.

Takvi ljudi su izabrali put koji ce im doci glave.To svakako nije u redu ali slozicete se I JEDNA ENGLESKA IMA SVOJE HULIGANE.



I jos nesto OVI STO SU DVA PUTA STARIJI OD MENE verovatno imaju decu mojih godina ili malo mladju.Ako ih vaspitavaju sa onakvim ubedjenjima koja mislim da imaju mogu samo da kazem da nisu na dobrom putu jer ce takvo vaspitanje najpre skoditi njima samima.

Ja znam kako su mene vaspitavali moji roditelji jer da su me vaspitavali u nacionalistickom duhu verovatno ne bih ziveo tamo gde sad zivim.

Sjenica je moj grad i ako sam otisao prividno iz njega uvek cu se rado vracati svojim drugarima,prijateljima,komsijama bez imalo predrasuda i stetnih ubedjenja.



kao sto rekoh ovo je moj poslednji post na ovu temu i molio bih moderatore da je skinu jer vise nema svrhe raspravljati o necemu sto se odmah ispolitizuje.

SRdacno VAS SUGRADJANIN McBarny
keiselbach is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vaterpolu, zlato


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:36. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)