SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 12-07-2013   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Muamer Hukic opet boksuje sa Arslanom

Promoterska kuća Saurlend potvrdila je revanš meč između Muamera Hukića i Firat Arslana. Svetski šampion u WBO kategoriji kruzer verziji Huk braniće 14. septembra šampionski pojas u "Hans-Martin Šlejer" hali u Štutgartu, u Nemačkoj.




Poslednji put ova dva boksera iz Nemačke sastala su se 3. novembra 2012. kada je Huk pobedio jednoglasnom odlukom sudija (115-113, 115-113 i 117-111) na Gerri Veber Stadionu u Haleu. Odmah nakon njihovog uzbudljivog susreta Arslan je zatražio revanš.

"I dalje verujem da sam pobedio u toj borbi. Trebalo bi da sam ja svetski šampion ", rekao je bivši WBA šampion koji živi u blizini Štutgarta.

42-godišnji Arslan je nedavno pobedio Varola Vekiloglua.

"Neću dozvoliti da moja druga šansa da osvojim krunu izmakne. Boriću se na domaćem terenu protiv Huka i verujem u pobedu".

Za Hukića, drugi meč protiv Arslana je pitanje časti.

"Razumem da je razočaran Firat. Ja sam bio u istoj poziciji nakon što sam se borio sa Aleksanderom Povetkinom. Video sam sebe kao pobednika u tom meču, ali sudije nisu. To je upravo razlog zašto sam uvek govorio da ću dati Arslanu revanš čak i ako on nije bio moj obavezan izazivač", rekao je Huk koji je pripreme za ovaj meč započeo ove nedelje u klubu Balkanboksing na Košutnjaku (Beograd), a u četvrtak nastavio u Berlinu.

Frederik Nes, generalni direktor tima Sauerland, takođe uzbuđen zbog velikog boks spektakla u Štutgartu.

"Ovo je jedna od borbi koje su na samom vrhu spiska želja bokserskih fanova. Njihova prva borba bila je puna drame i uzbuđenja. Zato ja ne mogu da dočekam 14. septembar".
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
arslanom, boksuje, hukic, muamer, opet


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:19. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)