SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 27-08-2009   #21
Shurjak
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Mozda me nisi dovoljno shvatio, ja upravo to i govorim. Narodu su mazali oci sa asfaltiranjem ulica a sada ce neko skupljat poene na smecu. Na kraju, nece moci ni to jer ce kao i sve ostalo u gradu preuzet Uzicani, Cacani, Kraljevcani, Varosaci........... a narod neka i dalje samo klima glavom i klice svojim simpatizerima



U pravu si Eko, sve sto je bilo nase sada je u rukama svih gradova Srbije samo nase nije. I to komunalno dok se ne privatizuje, ili ne predje u N.Varos gradjani se nece opametiti, razmisljati o sebi i za svoje dobro,nego ce po starom i dalje glasati zbog toga sto mu je neko rodjak,komsija, kolega i iz hatara,a svaka vlast je skupljala glasove samo obecanjima da ce smece ,deponije regulisati pa opet ista pesma. Svi smo krivi ,i svi smo ovo dozvolili, kako kaze narodna"MI NJIH U NEDRA ONI NAS U REBRA"Mensur Gicevic je se kandidovao navodno samo zbog smeca a ono ista pesma!
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 29-08-2009   #22
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Quote:
Originally Posted by Shurjak View Post


U pravu si Eko, sve sto je bilo nase sada je u rukama svih gradova Srbije samo nase nije. I to komunalno dok se ne privatizuje, ili ne predje u N.Varos gradjani se nece opametiti, razmisljati o sebi i za svoje dobro,nego ce po starom i dalje glasati zbog toga sto mu je neko rodjak,komsija, kolega i iz hatara,a svaka vlast je skupljala glasove samo obecanjima da ce smece ,deponije regulisati pa opet ista pesma. Svi smo krivi ,i svi smo ovo dozvolili, kako kaze narodna"MI NJIH U NEDRA ONI NAS U REBRA"Mensur Gicevic je se kandidovao navodno samo zbog smeca a ono ista pesma!
Kad sam ja rekao dasu oni svi isti vi ste skocili na mene da nisam u pravu.Sad kad gledamo kako grad propada oni pune svoje dzepove i izvode iste igre ko Cigani sa medvedima .Samo nasi to presednici rade sa nama oni CIGANI MI MEDVEDI
__________________
´´Gospodaru moj,podari mi istrajnost u vjeri i snagu u izvrsavanju naredbi.´´
Dzigal is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
deponija, grad, hoce, ponovo, postati


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:22. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)