SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 10-10-2012   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Dacic: Moguc prekid dijaloga s Pristinom

Premijer Srbije Ivica Dačić kaže da bi zahtev da Srbija poštuje teritorijalni integritet Kosova koji se navodi u izveštaju Evropske komisije mogao da vodi ka zatvaranju dijaloga Beograda i Prištine.





"Dosta sam uznemiren ovakvom izjavom jer umesto da pomogne početku dijaloga ona može da ga zatvori. Možda je bilo od Srbije poštenije tražiti da prizna nezavisnost Kosova nego da prizna državni integritet", rekao je Dačić na konferencije za novinare u Vladi Srbije pošto je od ambasadora EU u Srbiji Vensana Dežera dobio izveštaj o napretku Srbije.

Dačić je rekao da je iznenađen izostankom razumevanja za napore Srbije na njenom evropskom putu i napore u normalizaciji odnosa sa Prištinom i istakao da Srbija neće pomoći Prištini u zaokruživanju nezavisnosti Kosova.

On je najavio da će formulacije o Kosovu iz izveštaja EK biti predmet ozbiljnih političkih razmatranja u Srbiji.

"Srbija je bila spremna za politički dijalog već u oktobru, ali sada ovo pred nas postavlja pitanje da li je to samo mekša alternativa za priznavanje nezavisnosti Kosova, jer ja još nisam sreo teritorijalni integritet bez suvereniteta", rekao je Dačić novinarima.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 10-10-2012   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

kosovo,nacionalni interes...???
ljudi su stvarno ili slepi ili glupi...
na kosovu zivi sveka nekoliko desetina hiljada srba...
koncentrisali su se u severnom delu mitrovice i par sela tipa lesak,zvecan i sl.
nemaju policiju,nemaju vojsku,nemaju instituciju i misli da je to njihova teritorija...

ko gleda insajder zna u cemu je fora...
milijarde se peru na kosovu, i zato nije interes mocnika da se izgubi kosovo,jer isti ti mocnici finansiraju politicke stranke koje iz dana u dan sve vise narusavaju,i onako nakaradnu, sliku o srbiji...


STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2012   #3
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

EH stete velike sto ce Dacic prekinuti dijalog sa KOSOVOM,ko mi je pa on,haha,kosovari ce se nasikikirat za njim,alergicna sam na njega 100%
tidza is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
dacic, dijaloga, moguc, prekid, pristinom


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:07. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)