SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 08-05-2008   #21
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Ali ti svoj osnovni odgoj nosis od kuce, dok ga neko nikada nece ni imat
Pa, naravno! Svi ste vi civilizovani, i "odgojeni" dok ja nisam! Super... Konstatacija ti je na mestu... Ti si moj idol!!
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 08-05-2008   #22
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default

Ako bih samo mogla da se nadovezem na ove predhodne postove i ovo dodam,a da se neshvati "negativnom konstatacijom".Hajde da i mi budemo malo tolerantni...mozda,da krenem od sebe same..i da zavrsimo sa ovim"proganjanjem"Prijepoljke.Takva je kakva je...htjeli mi to ili ne,ipak je ona clanica naseg foruma,jer ako nastavimo ovako,vrijedjanje na vrijedjanje,dosipanje ulja na vatru,kako nas narod kaze,nevodi bas nicemu.Tolerancija je ipak postovanje, prihvatanje i uvazavanje bogatstva razlicitosti , to je ipak nasa forma izrazavanja i nacin da budemo ljudi,to je ono sto zavisi od NAS samih,za OSTALE nemozemo i nemoramo da brinemo jer kad tad ce se izvuci na povrsinu sami.Nadam se. jer za svoje postupke ipak jos uvijek vazi ono dobro staro pravilo,ODGOVARAMO SAMI,ma kakvi oni bili.
mersija is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2008   #23
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Nismo mi ti koji treba da prestanemo mersija. Ja nebih nista ni progovarao da je ovo prvi put. Ali skoro da nema clana sa kojim se ona nije zakacila, ili dala neki takav komentar. Ne vidite vi pobrisane postove, ali mi moderatori sve to mozemo naknadno da vidimo. Mogu da ti kazem da je i bolje da ne vidis kakvih sve tu stvari ima, i svaki put je Prijepoljka i jos neko drugi. Dokle vise?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2008   #24
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default

Znam i u redu je,sve su u pravu,ali bas u svakoj temi,ne da se drzimo teme,vec uvijek ali konstantno "takvi"clanovi ovog foruma izgube jednostavno covjeku volju za "druzenje"...pa zar nema lijeka za to?
Pa se na kraju pitamo,gdje je onaj a gdje je ovaj.Cijenim i postujem ovaj forumu kao i svakog clana na njemu,ali vi kao Moderatori morate onda da stavite tacku na to...

Pozzz
mersija is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2008   #25
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Tmusa muko mojalijepo je da odgovoris na pitanje al ne bi bilo suvisno kada bi istovremeno i postavio pitanje.
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008   #26
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hahahahahahahahahah, vecito isti problem sa njim
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008   #27
Perica
Registrovan
Početnik
 
Perica's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Godine: 35
Posts: 379
Default

Quote:
Originally Posted by hurmasica View Post

da infantilno mentalne ejakulate Prijepoljke brisu sa tema kojima ocito nije

dorasla.Ne radi manjka intelegencije pomenutog clana(ne bih da sebe definiram kao

kompetentno bice)vec rad nepoznavanja elementarnog fundamenta zdrave

konstruktivne komunikacije.Vise je nego zalosno kad nestane argumenata koristiti

ruralni rjecnik,biti primarno konfuzan samom sebi a ktome ekvivalentno i ostalim

sudionicima u komunikaciji.
...uz duzno postovanje tvojeg elementarnog fundamenta, osjecam se duznim da kao muskarac i uvom slucaju gentlmen budem na strani prijepoljke,ne samo zato sto je SVI napadate,vec zato sto je ni priblizno ne poznajete(govorim zato sto je licno znam)
prijepoljka je djevoka bez predrasuda,i neko ko je zaista bezazlen i dobronamjeran stoga mislim da ste prenaglili u osudama,pogotovo @hurmasica.

molio bih da mi odgovovris kako je moguce govoriti "nebi sebe da smatram kao kompetentno bice",a istovremeno dajes sud i to zaista ponizavajuci i krajnje kompromitujuci,zaista nije fer od tebe!

ne mogu a da ne dodam da su tvoji postovi zelja za dokazivanjem nekakve nadprosjecne pismenosti.
jer zaboga mi svi na ovom forumu treba da vidimo sta je to i kako izgleda "ispravan" lingvisticko fundamentalni stil...
i ni pod koju cijenu pisati niskokarakterne ejakulate koji su proizvod primarno konfuznih ekvivalenata...,odnosno u njima se prepoznaju elementi i pojmovi koji se inace ne koriste u svakodnevnom komuniciranju,pogotovu ne na forumima...
bez uvrijede @hurmasice,ali kako drugacije objsniti tekstove i nepotrebne lingvisticke pojmove vec kao "filozofiranje", kad sve to sto se napise ovakvim "komplikovanim" stilom moze da se napise u mnogo kracem kontekstu,i sto je meni draze nasim lijepim svakodnevnim bosnjackim dijalektom...

jos jednom moje postovanje prema tebi kao zeni-dami,i prihvati ljude onakve kakvi jesu-ili u protivnom nemoj donositi teske sudove koji mogu da ogroze nekoga,jednostavno zaobidji ga...jer i oni tebe prihvataju i uvazavaju koliko vidim svi na ovom forumu naravno i ja sa njima...

pozzzz......
__________________
Nisam GINEKOLOG... ali mogu pogledati!
Perica is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008   #28
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default

GREENEYES>>Kako li je samo omogucavati interaktivno usvajanje osnovnih vjestina i "teoretskih" znanja u oblasti NEverbalne komunikacije i nacina fukcionisanja ovog fenomena,za one koji ga NEMAJU?Licno mislim, da stavrno ima "osoba"sa izvjesnim problemima u socijalnom integrisanju, dijelom zbog nepovoljnog socijalnog okruzenja u kojima sami zive, a vecim dijelom izgleda i zbog svojih PSIHOFIZICKIH karakteristika.Dobro je da nismo svi isti.Covjek mora biti necemu odan da bi bio u stanju da sacuva svoj "ego".
I dalje ipak mislim da je najbolja solucija"ignorisanje".Za mene mozes da smatras "takav"vid komunikacije kakav ti jedino izgleda znas je ZAVRSEN.

Ovo napisah ovdje da nekvarim"temu"...
mersija is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008   #29
Hida
Registrovan
Početnik
 
Hida's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Landskrona
Godine: 55
Posts: 629
Default

[quote=mersija;
I dalje ipak mislim da je najbolja solucija"ignorisanje".Za mene mozes da smatras "takav"vid komunikacije kakav ti jedino izgleda znas je ZAVRSEN[/quote]


Samo ignorisanje vjeruj mi, ja ima vec duze vrijeme ne citam njegove postove samo ih zaobilazim, niti su vrijedni niti zanivljivi.
Hida is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008   #30
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Hida View Post
Samo ignorisanje vjeruj mi, ja ima vec duze vrijeme ne citam njegove postove samo ih zaobilazim, niti su vrijedni niti zanivljivi.
Prosto je neverovatno koja koincidencija...
Ja potpuno isto mislim,ali identicno znaci uopste ne citam te bolesne postove!
  Reply With Quote
Old 09-05-2008   #31
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 38
Posts: 1,214
Default

Slazem se sa Hidim i Sanelom.Odredjene ljude mozete samo da stavite na 'IGNORE'-to je jedino resenje.
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008   #32
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by sanela View Post
Prosto je neverovatno koja koincidencija...
Ja potpuno isto mislim,ali identicno znaci uopste ne citam te bolesne postove!
Pa i nemoj! Ionako nisu pisani za tebe!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008   #33
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Quote:
Originally Posted by Perica View Post
...uz duzno postovanje tvojeg elementarnog fundamenta, osjecam se duznim da kao muskarac i uvom slucaju gentlmen budem na strani prijepoljke,ne samo zato sto je SVI napadate,vec zato sto je ni priblizno ne poznajete(govorim zato sto je licno znam)
prijepoljka je djevoka bez predrasuda,i neko ko je zaista bezazlen i dobronamjeran stoga mislim da ste prenaglili u osudama,pogotovo @hurmasica.

molio bih da mi odgovovris kako je moguce govoriti "nebi sebe da smatram kao kompetentno bice",a istovremeno dajes sud i to zaista ponizavajuci i krajnje kompromitujuci,zaista nije fer od tebe!

ne mogu a da ne dodam da su tvoji postovi zelja za dokazivanjem nekakve nadprosjecne pismenosti.
jer zaboga mi svi na ovom forumu treba da vidimo sta je to i kako izgleda "ispravan" lingvisticko fundamentalni stil...
i ni pod koju cijenu pisati niskokarakterne ejakulate koji su proizvod primarno konfuznih ekvivalenata...,odnosno u njima se prepoznaju elementi i pojmovi koji se inace ne koriste u svakodnevnom komuniciranju,pogotovu ne na forumima...
bez uvrijede @hurmasice,ali kako drugacije objsniti tekstove i nepotrebne lingvisticke pojmove vec kao "filozofiranje", kad sve to sto se napise ovakvim "komplikovanim" stilom moze da se napise u mnogo kracem kontekstu,i sto je meni draze nasim lijepim svakodnevnim bosnjackim dijalektom...

jos jednom moje postovanje prema tebi kao zeni-dami,i prihvati ljude onakve kakvi jesu-ili u protivnom nemoj donositi teske sudove koji mogu da ogroze nekoga,jednostavno zaobidji ga...jer i oni tebe prihvataju i uvazavaju koliko vidim svi na ovom forumu naravno i ja sa njima...

pozzzz......

Vjerojatno da je adoloscentna impulsivnost i uzrocnik njene brzopletosti koju ti definiras kao bezazlenost i dobronamjernost.
Nisam jurista da bih osudjivala ili presudjivala ali smatram da je moja reakcija na "proseravanje" u mojim postovima(kako ta ista bezazlena i bez predrasuda @prijepoljka znade napisati)i vise nego umjerena.Budi siguran da je nisam ni "dotakla" a kamoli "pozabavila " njom.

@perica Kada sam napisala da nisam "kompetentna" odnosilo se na odredjivanje IQ osobe ali da mogu uzeti sebi za pravo na sto i dalje insistiram da su odredjene teme namjenjene bicima koja mnogo intenzivnije percipiraju dunjaluk i zbivanja u njemu.Osobe koje nemaju sto sta napisati iz ovog ili onog razloga nisu prinudjene da razumiju ili da se oglase.
"Nadprosjecna pismenost"svrstat cu to u svoj fond rijeci u rubrici"hibridi lingvistike".

Ne smatram sebe niti posebnom,niti nadprosjecnom,ne bolujem od egozentricnosti ,nemam potrebe za epicentrom na forumu niti zelim sebe postaviti na pijedestal.Samo prizeljkujem kako sam to negdje u jednom svom postu napisala susresti srodne duse koje vole citati medjuredove,koja vole konverzaciju na malo zreliji nivo nego li ti adoloscentski..
Ja sam samo zaljubljenik metafore!Volim se igrati rijecima onako kako bi se to nas rahmetli Alija Isakovic u svojoj knjizi"Taj covjek" igrati znao.
Nacin pisanja na koji ti apelujes je suhoparno pisanje vijesti.
Na definiranje mojih tekstova kao " filozofiranje" moj bi se uvazeni Profesor.Muhic dusom nasmijao i rekao"Nema gore kazne nego ostaviti insane zivjeti u zabludi" dok ja osobno smatram istu definicuju vise komplimentom nego uvrijedom.
@perica ma koliko tesko bilo akceptirati moj "komplikovani stil" pisanja nemam intenzije promjeniti sebe jer onda to vise ne bih bila ja vec ono sto drugima odgovara.Priznat ces uz duzan respekt - da bi to bila prevelika zrtva!

Uz put da potenciram da sam ja zaljubljenik "bosnjackog jezika" i ako si me bez "predrasuda citao" zamjetit ces da ga obilato eksploatisem i da je to meni osobno izuzetna satisfakcija.
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2008   #34
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

deo pp poruke od perice

e pa dobro,reci cu ti kratko necu ti se obracati,ali kloni me se kao najveceg zla,jer ne slutis sta te moze snacu vjeruj mi!!!
ako me prozoves ili banujes doci cu ti u sjenicu i policu te naftom za pocetak!!!

banovo sam ga i nema ga da dodje u Sjenicu,hehehe
e klinjo ja sam popio vise nafte nego sto ti potrosio sa autom...

meil od perice

pokajacas se ljuto kokosaru jedan zazalices sto si ikad dosao na internet.

e da znas sinko od kad sam ja na internet,davno to bese,mislim da si ti tad bio u osnovnoj skoli,e da na ovaj forum si ti dosao a ja sam domacin,evo sad da ti domacin nesto poruci
ja sam jedan od osnivaca ovog foruma,puno je ljudi doslo na ovaj forum,neki su se zadrzali ,neki odma otisli,neki samo citaju,nebitno u sustini svi su dobro dosli,tebi porucejem da ovde nisi dobro dosao,imas na internetu jos milion foruma pa probaj kod njih,ili napravi svoj forum pa okusaj srecu......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2008   #35
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Resko , nista se ne sekiraj . Ako te neko polije naftom ovih dana , znacemo ko je , imamo i dokaz
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2008   #36
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Inat je pogan zanat!!!

Danas je sve moguce,svakakvih mozgova ima tako da kad jednom belaj bude.... ...kakva je korist od dokaza!
  Reply With Quote
Old 20-05-2008   #37
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
deo pp poruke od perice

e pa dobro,reci cu ti kratko necu ti se obracati,ali kloni me se kao najveceg zla,jer ne slutis sta te moze snacu vjeruj mi!!!
ako me prozoves ili banujes doci cu ti u sjenicu i policu te naftom za pocetak!!!

banovo sam ga i nema ga da dodje u Sjenicu,hehehe
e klinjo ja sam popio vise nafte nego sto ti potrosio sa autom...

meil od perice

pokajacas se ljuto kokosaru jedan zazalices sto si ikad dosao na internet.

e da znas sinko od kad sam ja na internet,davno to bese,mislim da si ti tad bio u osnovnoj skoli,e da na ovaj forum si ti dosao a ja sam domacin,evo sad da ti domacin nesto poruci
ja sam jedan od osnivaca ovog foruma,puno je ljudi doslo na ovaj forum,neki su se zadrzali ,neki odma otisli,neki samo citaju,nebitno u sustini svi su dobro dosli,tebi porucejem da ovde nisi dobro dosao,imas na internetu jos milion foruma pa probaj kod njih,ili napravi svoj forum pa okusaj srecu......
Eh, kad bi samo znao tog KLINJU... Ma, pozeleces da te zapali cim te polije!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2008   #38
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Nemoj te se deco zadijevat, lijepo se igrajte
__________________
Ja medjutim, ti medjutish, on medjuti...
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2008   #39
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

hahahahaha
Prijepoljka evo sam se usro.
ima sve moje podatke,zna gde radim,izlazim,zivim
ako treba moze i da se najavi kad dolazi,odazvacu se pozivu da se ne muci covek da me trazi..

dobio sam jos jedan preteci meil od njega :

nicim nisam povrijedio pravila,nisam te ni pomenuo...znaci cisto kurcenje...dobro!!!

zgadi ce ti se forum kunem ti se svim na svijetu,e je*** ti familiju moronu jedan bolesni .....slobodno naruci invalidska kolica...trebace ti sok soba al ona prava

povredio je pravila
prvi put posle upozorenja rekao je ako me banujes policu te naftom
na drugi nick nema pravo dok mu ne istekne ban na prvi nik,a i to bi mu dopustio da nisam video prvi preteci meil,posle drugog preteceg meila,banova cu mu svaki naredni nick u naredna 2 meseca..
imam njegov IP i pretece meilove,dovoljno je sve to da prosledim telekomu pa da ostane i bez adsl_a...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2008   #40
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Strucnjak-IP adresa moze da se pormeni, ako nisi znao...
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
soba, Šok


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
SOBA IZJAVLJIVANJA LJUBAVI...///Sme li neko...? tmusa Ovo i ono 77 28-05-2008 00:50


All times are GMT +2. The time now is 19:27. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)