SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 22-02-2006   #21
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

nije mesto za to pitanje ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 22-02-2006   #22
edin_mangas
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2006
Godine: 47
Posts: 147
Default

Selam alejkum



Bravo amla
edin_mangas is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #23
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Ti Hadzovicu(nemogu te nazvati po nicku jer ti ne stoji)bukvalno shvati ono sto ti ja predlozis u mojem poslednjem postu!Ja se nasalis ,kada ti predlozih da nastavis da ovdje pises,a Ti na samo sto nastavi vec i jos zesce udari!

Necu ici dalje,jer smatram da si nebitan i da ne zavredjujes bas ni malo paznje!Zamolio bih admina da ne dozvoli, i ne da prostora ovdje na forumu svakom kom se to prohte da vredja necija verska osecanj!
joku is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #24
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

Čim mi se ne što ne sviđa - daj admina, odmah ukloni, izbriši, cenzuriši!



Niko da se upusti u normalnu polemiku, sa argumentima, nego samo vrijeđanje i ponižavanje i vjerska osjećanja i šta ti ja znam. Shvati, ja ih nemam uopšte i šta da radim? Ovdje nemam svoje raje pa da im aplaudiram na svaki post i na svaku glupost koju izvale, a ni meni bogami niko ne aplaudira. Sve vrijeme mislim da ću naći nekog normalnog, ko će prvo pročitati pa onda donositi zaključke, ali kako vrijeme više odmiče, uviđam da se ovdje stvara jednoumno društvo koje kao kancer odstrani svakog ko razmišlja drugačije. Samo tako nastavite.



P.S. Čekam Tahirovče da se javi.
fraer is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #25
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

Farz je izaći na izbore!!!
fraer is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #26
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

He he he

Pa ja zaista ne znam,svrha foruma i jeste da se iznose razlichita mishljenja,da se polemishe,da se nashali....a kako mi se chini ovde od toga nishta.Komshija Kujo,nije mi jasno shto te toliko povredilo ovo shto fraer pishe...svako ima pravo na svoje mishljenje,a ako te nechije vredja ne mozesh ga eliminisati tek tako,mozesh ga samo ignorisati(bar ovde).Nisam za brisanje postova,ako fraer misli da je efendija lopov poshto nosi armanijeva odela i vozi skupo auto -to neka ide na njegovu dushu i neka i dalje chita kako se efendija gurao laktovima...bla bla.

Ja mogu prochitati ili saslushati svachije mishljenje ali samo neka me mogu povrediti i naterati na razmishljanje a to moze biti SAMO mishljenje osobe koju cenim.Prema tome.....ne se nervirati,"zivot je lep" kao shto rece Benito u onom filmu
amlA is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #27
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Josh ovo zaboravih fraeru da napishem.."uviđam da se ovdje stvara jednoumno društvo koje kao kancer odstrani svakog ko razmišlja drugačije. Samo tako nastavite."

Elem,nemoj da umishljash bash toliko i ne zanosi se.Moram da priznam da su neke tvoje izjave toliko stereotipne(kao ova gore koju sam citirala),da dobijem utisak...da ne treba da izjavim koji
amlA is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #28
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

"Bisere pred svinje" - to je latinska poslovica koju treba čitati između redova. Čitaj u slobodno vrijeme.
fraer is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #29
anes
Gost
 
Posts: n/a
Default

trebalo bi jednu stranu otvorit za ovog tzv.fraera jer nema sagovornika medju nama normalnim svijetom,pa neka covek pise do mile volje
  Reply With Quote
Old 23-02-2006   #30
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

ne. trebalo bi otvoriti konc-logor, pa me tamo smjestiti.
fraer is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #31
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Fraer,sve neshto stichem utisak da si ljut

Sa tobom nema polemike koliko ja vidim...a latinske poslovice sa svinjama i biserima ochigledno ti najbolje shvatash jer si nachitan plaho)))
amlA is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #32
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

Ma nisam ja ljut, već me nervira odsustvo elementarnih pravila polemiziranja: dakle, nema teza, kontrapunktova niti argumenata. Samo gola i bezobrazna sila. Više puta ste svi dokazali da su jači argumenti sile nego sila argumenata! A propos tvojeg posta o "žutim" navodima "zgroženog očevica": on nije imenovan samo zato što je visoki diplomata koji je bio prisutan i kojem nimalo ne bili išao u prilog sukob sa reis-efendijom Cerićem. To je to. Na ovom forumu je najviše postova postavljeno na temu karikatura Poslanika Muhameda, ali niko nije reagirao na činjenicu da je karikature (i to sve) prenijelo i glasilo Islamske zajednice "Preporod" u svom posljednjem broju! To je vijest, ako već meni ne vjerujete, objavio i voljeni novinar Senad Hadžifejzović u sred Hayatovog "Centralnog dnevnika". Ali se o tome šuti.



P.S. Još uvijek čekam odgovor Tahirovčeta, jer ću ga žestoko demantirati. Pokazat ću mu da je tekst koji spominje (sasvim slučajno, ja sam autor članka) navodi tačno te dvije rečenice, ali da je članak zapravo bio o srebreničkim i žepljanskim izbjeglicama u Sandžaku, koje su MUP Srbije i služba Javne bezbijednosti hvatali i odvodili u logore u Srbiji. Mnogi su umrli ili ubijeni na tom putu, a ja sam napravio priču o groblju u Priboju, na kojem su sahranjeni. No, vas to očito ne zanima. Uostalom, po tom članku je snimljen i dokumentarni film koji je otkupila i TV B92 i koji će uskoro biti prikazan i kod vas. Broj članova ovog foruma je sto hiljada puta manji od broja pretplatnika magazina za koji pišem i, u biti, nemam ni potrebe da se prepirem sa vama. Ali su mi zaista slatki napori koje udruženo ulažete. To priznajem.
fraer is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #33
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Uh,nisam znao da pises za The New Yoek Times!!!!!!!!

Sala mala ,stvarno necu vise sa tobom polemisati vise.Nek si ti nama ziv i zdrav.
joku is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #34
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

"Kad narasteš dovoljno da proviriš iza ograde, prvo što ćeš vidjeti su ljudi koji će te zasuti kamenjem." David Lee Roth
fraer is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #35
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Fraeru nemas me za sta demantovati,rekao sam ti svoje.tvoje je pravo za koga ces raditi i pisati,nebih dalje o tom clanku(ne da necu nego nije mesto).

Ali ponavljam zgrozen sam casopisom,nemoj svatiti licno...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #36
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

Obrisan post.Tahirovce!!
fraer is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #37
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sa tim recnikom pisi u novinama za koje pises,zamolio bih te da mi se ne obracas na taj nacin,ako sam te uvrijedio sto mi nije bio cilj izvini ali ja nisam psovao...

Evo ti si u pravu, ako ti je tako lakse ja se povlacim...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #38
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

Ok, izvini zbog teških riječi. Moraš me shvatiti - imam najbolje namjere i radim što najbolje znam. Nažalost, što više saznajem, sve sam više razočaran. Moram ti reći - jedino je tačno da sam pogrešno napisao prezime. Naime, čovjek koji nas je upoznao (Džemail se zove), šuška kad priča, pa sam i ja pogrešno prenio. Ostalo je sve tačno - vidjet će se u Haagu, gdje je otišla dokumentacija do koje sam došao. Tebi ći poslati cijeli tekst, čisto da vidiš.



Ljudi, ponavljam: post koji sam postavio ima za cilj da razvije raspravu o tezama koje je Jasmin Merdan iznio u intervjuu; o vehabizmu, o ilsamu, o razdoru među muslimanima. Do sada nisam vidio niti jedan komentar na tu temu, ali su svi našli za shodno da pričaju o stvarima o kojima objektivno ništa ne znaju. Ja tu nisam iznio svoje mišljenje, već Jasmin. Ja sam samo napravio razgovor sa njim, povodom knjige koju je objavio. Zapanjen sam lavinom reakcija koje se odnose na medij u kojem radim, mada ih razumijem. No, neovisno od toga šta vi mislite o tim novinama, mene zanima šta mislite o tome što je čovjek rekao. Da me ne zanima, nikada ne bih ni postavio taj tekst. Hvala lijepo.
fraer is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #39
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Rekao sam jednom i stojim iza toga da posle onog clanka o Cericu necu citati te novine, ma o kom one pisale pa i o mom djedu,ali pricao sam opet sa njim i sve je tacno sto si rekao i napisao i tacno je da si pogrijesio prezime,preziva se Sejdic.Ja sam tebi duzan izvinjenje jer nisam skontao njegovu pricu o tome,on se iznervirao na druge ljude koji su posle tumacili njegove rijeci,znaci IZVINI i halali..i stavi tacku na to.

sto se tice tvoje teme rado bih davao svoje komentare na to ali jednostavno neznam sta da napisem,ima nekog prepucavanja medju dzemtlijama,slusao sam obe strane i jednostavno nemogu da ocenim ko je u pravu...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2006   #40
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

Ok, svaka čast.



Mene sad stvarno zanima slijedeće: Prošlo je vrijeme baskijskih, ruskih ili irskih terorista - fokus je na akcijama za koje su odgovorne organizacije povezane sa selefijama, odnosno vehabijama (mada je ovo pogrdan naziv za njih). Zanima me zašto je vehabijski pokret tako nasilan u propagiranju svoje ideologije i u svojoj manifestaciji?
fraer is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
neg, nije, svaki, terorist, vehabija


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ovo Nije Normalno STRANAC Ovo i ono 54 07-12-2012 04:42
Ljubomora nije ljubav Tahirovce Ljubav i ...još po nešto 6 13-05-2009 15:08
Nije gotovo!!! Setite se 90-ih... Prijepoljka Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 3 13-05-2008 16:27
Nije Oglas! borichi Mali oglasi 24 01-05-2008 01:16
Lov Nije Samo Lov, Lov Je DruŽenje Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 5 31-01-2008 18:55


All times are GMT +2. The time now is 22:23. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)