SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 28-10-2009   #21
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sad kad predsedniku drzave mozes *ebavat mater gde hoces izmigolji se junaka i junaka, a za slobove vladavine lizo se sa mirko marjanovicem ni na hudbu vlast nije smeo pomenut a kamoli da izda neko saopstenje ..
Nego skrecemo sa teme ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 29-10-2009   #22
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
verujte mi,dugo vremena unazad pokusavam da nadjem i jednu dobru stvar od ugljanina i da je kazem i pohvalim ali ne uspeva mi...



E buraz, sad si me stvarno iznenadio,kako bre ne mozes da nadjes ni jednu dobru stvar od ovog doktora stomatologije sa pokvarenim i zutim zubima. Pa ja njega vise volim slusat nego ista, tad se tako slatko ismijem da ne mozes vjerovat, ma ni Ckalja mu nije ravan
Jes doduse da ima veliku publiku koji uopste ne kapiraju njegove viceve,mastanja i lazi ali sta ces, to je opet do njih jel de
E da, ovo sa Turcima, neznam stvarno sto se dize tolika prasina kad je on takvih papirica sa Turcima potpisao na stotine. Razlika je u tome sto sada potpisuje zbog nekakvog interesa Srbije a mozda i Turske, ko zna zbog cega, nama je 20 godina odmagao pa zasto bi mu sada vjerovali. Izgradice par kilometara asfalta i to je sve
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2009   #23
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Jes mi ovde svi glupi ,neznamo nista - pa cekamo tako po neko iz Amerike da nam objasni...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2009   #24
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by carsija View Post
Prava su se u Sandzaku krsila Bosnjacima dugo. 91, 93, 95, 99, 2002, danas.

Samo su ljudima fitilji izgleda razliciti.

Jedino sto mogu zakljuciti je da Zukorlic stvarno ima dug fitilj.
Posle hiljade iseljenih, Sjeverina, Strpca, policijske torture, izbacivanja ljudi sa posla, njemu se upalio skoro i cini mi se da su mu tu vatru nalozili oni koji su se uz njegove skute lijepo bili ususkali..
Zukorlic je uvijek sa manje ili vise intenziteta ukazivao na greske i propuste.
Nekada je imalo manje potrebe za tim zato sto je bosnjacki politicki korpus imao koncenzus po pitanju nasih vitalnih interesa,i iz tog razloga(i samo iz tog razloga) se on tada nije previse bavio politikom i politickim pitanjima.
Medjutim kako su se desavanja na politickoj sceni Sandzaka,iz godine u godinu, bitno mijenjala(da ne ulazim u detalje poznati su nam) tako je i Zukorlicev politicki angazman dolazio do sve veceg i aktivnijeg izrazaja.
Danas je njegova participacija u politickom zivotu Sandzaka ne samo opravdana vec je i prijeko potrebna....
  Reply With Quote
Old 29-10-2009   #25
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
ali davati znacaj tom delu intervjua a ostalo zapostaviti je glupost, to je kao da kazes lijep ovaj auto steto sto su mu patosnice ovako male ...
Pa ti si brate prvi takav... i to bas slucaj vezan za auta... milion puta smo imali tu diskusiju
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2009   #26
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Zukorlic je uvijek sa manje ili vise intenziteta ukazivao na greske i propuste.
Nekada je imalo manje potrebe za tim zato sto je bosnjacki politicki korpus imao koncenzus po pitanju nasih vitalnih interesa,i iz tog razloga(i samo iz tog razloga) se on tada nije previse bavio politikom i politickim pitanjima.
Medjutim kako su se desavanja na politickoj sceni Sandzaka,iz godine u godinu, bitno mijenjala(da ne ulazim u detalje poznati su nam) tako je i Zukorlicev politicki angazman dolazio do sve veceg i aktivnijeg izrazaja.
Danas je njegova participacija u politickom zivotu Sandzaka ne samo opravdana vec je i prijeko potrebna....



Odlicno receno, svaka cast
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2009   #27
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Zukorlic je uvijek sa manje ili vise intenziteta ukazivao na greske i propuste.
Nekada je imalo manje potrebe za tim zato sto je bosnjacki politicki korpus imao koncenzus po pitanju nasih vitalnih interesa,i iz tog razloga(i samo iz tog razloga) se on tada nije previse bavio politikom i politickim pitanjima.
Medjutim kako su se desavanja na politickoj sceni Sandzaka,iz godine u godinu, bitno mijenjala(da ne ulazim u detalje poznati su nam) tako je i Zukorlicev politicki angazman dolazio do sve veceg i aktivnijeg izrazaja.
Danas je njegova participacija u politickom zivotu Sandzaka ne samo opravdana vec je i prijeko potrebna....
on je poceo da se oglasava kad mu je prvi put udareno po dzepu tj od kako je otvoren drzavni fakultet u Novom Pazaru, kad se oglasio pre toga ?
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2009   #28
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pa sve ti je pitanje dzepa i interesa moj Resko.Mozda ti je poznata jedna Engleska poslovica koja kaze da "Ne postoje vecni prijatelji i vecni neprijatelji-postoji samo interes".
Tako ti je to u svim sferama zivota,u porodici,komsiluku,carsiji,drzavi,politici..tazbin i()...pa ako hoces tako ti je i u nasoj IZ.
Ja sam savrseno svestan toga kao i cinjenice da i Zukorlic,kao i svaki drugi covek,ima dobar procenat svog licnog interesa u obavljanju funkcije na cijem je celu.
Veruj mi da ja po tom pitanju ne gajim nikakve iluzije.
Na kraju krajeva pa zar to nije jedna sasvim normalna i prirodna stvar.Covek radi i ima novcanu nadoknadu za posao koji obavlja.
Mozda je to,po ukusima nekih,i previse luksuzno u odnosu na zivot koji zivi narod u Sandzaku ali ako uzmemo u obzir da u ovoj drzavi i najobicniji kriminalci zive kraljevski onda mi mnogo lakse pada kada vidim i jednog obrazovanog i pismenog coveka da uziva u plodovima svog intelektualnog rada.
A tog intelektualnog rada kod Zukorlica ima i na pretek i sto je najbitnije on je uspeo da savrseno dobro izbalansira svoj licni interes sa intresom zajednice u kojoj zivi...zato ga narod voli i otuda ima toliku podrsku.

Sa druge strane imamo Zilkica na cijem primeru vidimo jednu kristalno jasnu situaciju u kojoj se covek bori iskljucivo za sebe i za svoj goli interes(ili interes jedne manje grupe) a koji je,na jedan jeftin i zdravom intelektu uvredljiv nacin,pokusan da se predstavi kao interes od nacionalnog znacaja....


Meni je,kao obicnom smrtniku,bitna sledeca stvar a to je da kad upalim TV i na njemu gledam neku emisiju da u toj istoj emisiji vidim ljude koji me predstavljaju u verskom,nacionalnom i intelektualnom smislu na nacin koji odgovara mojoj veri mojoj naciji...i mom intelektu.

Eto na to se svodi sav moj interes podrske Zukorlicu i njegovoj ekipi.
  Reply With Quote
Old 29-10-2009   #29
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Pa sve ti je pitanje dzepa i interesa moj Resko.Mozda ti je poznata jedna Engleska poslovica koja kaze da "Ne postoje vecni prijatelji i vecni neprijatelji-postoji samo interes".
Tako ti je to u svim sferama zivota

mozda ,ali da li je u Islamu?
On nije direktor coca-cole, delte ili predsednik neke stranke, vec bivsi vodja ISLAMSKE zajednice, IZ nije profitabilno preduzece niti akcionarsko drustvo kako je ga on zamislio vec verska institucija...

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
ali ako uzmemo u obzir da u ovoj drzavi i najobicniji kriminalci zive kraljevski onda mi mnogo lakse
Poceli smo zivot kriminalaca porediti sa zivotom onih koji su placeni da budu primer ostalim vernicima, super primer za vernike koji nisu placeni da budu vernici, koji jednostavno veruju ...


nego mislim da bi trebali komentare u ovoj temi usmeriti na najavljene investicuje turske u Sandzak ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2009   #30
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post


nego mislim da bi trebali komentare u ovoj temi usmeriti na najavljene investicuje turske u Sandzak ...
Ako trebam da hvalim nešto što Suljo najavljuje već 20 godina, onda bez mene, sve je poznato, samo budale mogu vjerovati takvim prevrtljivcima.
homar is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2009   #31
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Mozes i da kritikujes ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009   #32
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
On nije direktor coca-cole, delte ili predsednik neke stranke, vec bivsi vodja ISLAMSKE zajednice,
nego mislim da bi trebali komentare u ovoj temi usmeriti na najavljene investicuje turske u Sandzak ...



Samo da napomenem da je Muftija Zukorlic i dalje jedini vodja JEDINE IZ a to sto pojedini vjeruju u neke vjestacke tvorevine, kao sto rekoh u nekim prethodnim postovima, to je opet njihov problem s kojim se trebaju suocit.

E sad da ne skrecemo s teme, nego da usmjerimo komentare na investicije Turske u Sandzak
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009   #33
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
E sad da ne skrecemo s teme, nego da usmjerimo komentare na investicije Turske u Sandzak
Jbg,Sanžak se proširio!
Šta... Pa đe ti živiš,nisi znao?
Eee,tebra..
Sad ti je Sandžak do Kraljeva,tačnije do Lađevaca,znaš..
Onaj fudbalski teren,što uzleću oni privredni avioni,a sleću oni Steltovi vaši...prinudno doduše!

E,tu Livadu Lađevačku,će Turska da asvaltira,da opet poleću oni aviončići..al samo sezonski..galba po 3 meseca!


Kako će Vam biti sletanje,neznam..
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009   #34
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Halilce jel to stvarno za taj aerodrom ili je neka zajebancija, nisam cuo za to do sad... ili mi promaklo

Pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009   #35
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Naravno da je istina i da se i o tome pregovaralo!
Pokušaću sad da nađem u vestima,a i naRTV(regionalna),izjave sa sastanka privrednih delegacija,govori se o tome!
Meho Mahmutović,kaže da će biti dobro da se sredi taj aerodrom,jer...."ko će da nam doleti,kad mora da sleće u Bgd,a posle da putuje 5 sati do Pazara"(slobodan citat,ali ne menja suštinu)!

Znaš Zlatko,ja ću tebi da zabranim da komentarišeš sve vezano za Sandžak pa i Srbiju!
Jebote,gori si no Nostradamus...
halilce is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009   #36
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Press
Poseta turskog predsednika Abdulaha Gula
Turci odmah ulažu 36,5 miliona evra!

Turske banke finansiraju 85 odsto gradnje puteva na Pešteru i rekonstrukciju aerodroma Lađevci * Naše vlasti pozvale turske investitore da grade autoput na deonici od Ivanjice do crnogorske granice. "Turkiš erlajnz" zainteresovan za kupovinu "Jata", Turci pregovaraju i o kupovini FAP-a, IMT-a i Fabrike stakla u Paraćinu
1


Turski predsednik Abdulah Gul juče se sa predsednikom Borisom Tadićem dogovorio da turske banke ulože 36,5 miliona evra u izgradnju puteva Novi Pazar - Tutin i Novi Pazar - Sjenica, kao i u rekonstrukciju aerodroma Lađevci kod Kraljeva, saznaje Press! Predsednici Gul i Tadić razgovarali su i o mogućnosti da "Turkiš erlajnz" kupi "Jat", a dogovoreno je i da se krene u pregovore sa turskim investitorima o kupovini FAP-a iz Priboja, Fabrike stakla iz Paraćina, ali i beogradskog IMT-a!
Dvojica predsednika sa najbližim saradnicima juče su precizirali da se u izgradnju puteva na Pešteru uloži ukupno 30 miliona evra, dok će se u modernizaciju aerodroma Lađevci (osposobljavanje aerodroma za civilni i privredni obraćaj) uložiti 13 miliona. Dogovoreno je da 85 odsto ovih sredstava daju Turci (36,5 miliona), a ostatak će uložiti Srbija.
Grade i autoput
Kako saznajemo, naši pregovarači su predsedniku Gulu i njegovim saradnicima kao jedan od projekata ponudili i da turski investitori grade autoput kroz Srbiju, i to na potezu od Ivanjice do crnogorske granice.
2
Sem za "Jat tehniku" Turci su, kako saznajemo, izrazili veliku zainteresovanost i za kupovinu srpske aviokompanije "Jat". S obzirom na to da je njihov nacionalni prevoznik "Turkiš erlajnz" u ovoj godini ostvario rast profita od 14 odsto, ovo interesovanje bi lako moglo da se izrodi u konkretan posao.
- Turci će insistirati da se pre eventualne kupovine "Jata" ovoj kompaniji ponovo pripoji firma "Jat tehnika". Oni su, naime, zainteresovani da u Beogradu naprave regionalni centar, preko koga bi uzeli kompletno tržište bivše Jugoslavije... - kaže za Press jedan od srpskih pregovarača, koji tvrdi da Turci ne bi menjali ime "Jata", jer procenjuju da je to dobar brend.


Turski pregovarači su rekli da su veoma zainteresovani i za ovaj posao. Prema planu, turski investitori bi autoput preko Peštera gradili po principu koncesije - dobili bi pravo da u nekom vremenskom periodu naplaćuju putarinu.
Ovo su najznačajniji rezultati prvog dana posete turskog predsednika Abdulaha Gula Srbiji.
Inače, predsednik Tadić dočekao je svog turskog kolegu ispred Palate Srbija uz intoniranje himne dve države. Svečanom dočeku predsednika Turske prisustvovali su ministri Vuk Jeremić, Dragan Šutanovac, Mlađan Dinkić i Rasim Ljajić.
Posle razgovora u četiri oka, dvojica predsednika pridružili su se sastanku delegacija obe države, koje su potpisali pet bilateralnih međudržavnih sporazuma: o tehničkoj i finansijskoj saradnji, o ekonomskoj i saradnji u oblasti infrastrukturnih projekata, kao i dva sporazuma o socijalnoj sigurnosti (pogledaj okvir).
4


Sporazum u oblasti infrastrukture predviđa obezbeđenje povoljnih uslova finansiranja projekata. Kao prioritet označeni su izgradnja i rekonstrukcija saobraćajnica Novi Pazar - Tutin i Novi Pazar - Sjenica i "pripadajućih putnih objekata", u dužini od ukupno 65,99 kilometara.
- Novac za izgradnju obezbediće turska Eksim banka, koja će finansirati 85 odsto posla i obezbediti kredit u iznosu od oko 30 miliona dolara. Oko 15 odsto vrednosti projekta biće finansirano iz budžeta Srbije. Sporazum podrazumeva da turska strana angažuje izvođača radova koji je obavezan da angažuje podizvođače radova u Srbiji, i da u Srbiji nabavlja opremu i materijal - rekli su nam u Ministarstvu ekonomije.
3
Ni reč o Islamskoj zajednici
Prema našim saznanjima, tokom jučerašnje posete predsednika Gula najmanje vremena posvećeno je političkim temama.
- Turska delegacija jasno je poručila da neće igrati ulogu posrednika u pomirenju dvojice muftija Moamera Zukorlića i Adema Zilkića. Rekli su da ih uopšte ne zanima njihov sukob, jer smatraju da bi bilo kakvo mešanje bilo kontraproduktivno. Provejavala je tema stanja u BiH, i konstatovano je da će Srbija i Turska zajedno nastupati u rešavanju prilika u BiH - priča za Press sagovornik iz vrha vlasti, koji je učestvovao u razgovorima.


Na razgovorima sa turskom delegacijom Tadić je ukazao na značaj izgradnje autoputa koji bi povezivao Beograd i Podgoricu i bio garancija ekonomskog razvoja Sandžaka i prosperiteta bošnjačkog stanovništva u toj oblasti, što bi podrazumevalo i izgradnju industrijske zone u Tutinu. Tadić je istakao da je od velike važnosti i ulaganje u region Raške i Zlatiborski okrug. Predsednik Tadić je predložio i izgradnju turskog kulturno-obrazovnog centra na Koridoru 10 nedaleko od Beograda, koji bi "bio prilika da se na ovim prostorima ponovo susretnu dve različite kulture i religije".
Po završetku razgovora, predsednici Tadić i Gul izjavili su da su dve države dostigle "najviši nivo bilateralnih odnosa u istoriji", i da se pred nama otvaraju nove perspektive za produbljivanje političke i ekonomske saradnje.
5
Cvetković: Veliki potencijal za saradnju Turske i Srbije
Premijer Mirko Cvetković je u razgovoru sa predsednikom Turske Abdulahom Gulom istakao da na polju ekonomskih odnosa dve zemlje postoji veliki potencijal za poboljšanje trgovinske razmene, kao i privlačenje turskih investicija.
- Tokom razgovora je konstatovano da su dobri bilateralni odnosi Srbije i Turske značajni za stabilnost regiona i da je neophodno dalje unapređenje svih oblika saradnje. Na sastanku je podvučen značaj realizacije infrastrukturnih projekata u Srbiji, za koje je Turska iskazala zainteresovanost - saopštila je Vladina Kancelarija za saradnju s medijima.


- U prošlosti smo imali mnogo nesuglasica, ali želimo da vidimo našu budućnost u razumevanju i prijateljstvu. Neslaganje oko Kosova i Metohije ne sme da poremeti naše odnose i da doprinese njihovom urušavanju. Snažno podržavamo jedni druge na putu evropskih integracija, kao i programu Partnerstvo za mir. Kao što je Turska nezaobilazan činilac u rešavanju globalnih pitanja, tako je i Srbija nezaobilazan činilac u rešavanju regionalnih pitanja - rekao je Tadić, i dodao da Srbija podržava integritet i suverenitet svake zemlje u regionu i sa pažnjom prati butmirski proces:
- Za Srbiju, kao garanta Dejtonskog sporazuma, prihvatljivo je sve što se dogovore tri naroda i dva entiteta u BiH...
Gul: Garanti mira
Predsednik Gul izjavio je da su Srbija i Turska dostigle najviši nivo bilateralnih odnosa, koji nemaju samo političku, već i privrednu dimenziju.
6
Gul nema vremena za parlament?
Predsednica Skupštine Srbije Slavica Đukić-Dejanović izjavila je danas da je obraćanje predsednika Turske Abdulaha Gula poslanicima otkazano zato što je njegova poseti kraća od prvobitno planirane, a ne zato što su protiv tog obraćanja bile pojedine opozicione stranke.
- Ta sednica je otkazana zato što se pri definitivnom usaglašavanju protokola prosto ocenilo da će Gul nešto manje vremena boraviti u Beogradu nego što je bilo planirano, i onda se išlo metodom eliminacije, u skladu sa predlogom njegovog protokola - rekla je Đukić-Dejanović.


- Tadić razmišlja strategijski o viziji svoje zemlje i viziji za ceo Balkan, što je od koristi i Srbiji i njenim bilateralnim odnosima sa Turskom. Pozvaćemo naše poslovne ljude da se više angažuju. Srbija je saobraćajno na ključnom mestu na Balkanu, jer kroz nju prolaze svi važni putevi. Turska i njene kompanije su zainteresovane za saradnju. Dokle god se Srbija i Turska budu zalagale za rešavanje istih problema, biće mira na Balkanu - kazao je Gul, ističući da dve zemlje imaju odnose zasnovane na prijateljstvu, ali i bezbednosti.
Danas, drugog dana posete, dvojica predsednika će posetiti Kapelu mira u Sremskim Karlovcima i Petrovaradinsku tvrđavu u Novom Sadu. Po povratku u Beograd, predviđeno je da predsednici učestvuju na sastanku "Ekonomski razvoj Sandžaka".

kraj
Fakti:
U prisustvu šefova dve države Borisa Tadića i Abdulaha Gula, predstavnici vlada Srbije i Turske potpisali su pet bilateralnih međudržavnih sporazuma:
- Sporazum o tehničkoj i finansijskoj saradnji (potpisao ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić)
- Sporazum o ekonomskoj saradnji i Sporazum o saradnji u oblasti infrastrukturnih projekata (potpisali ministar ekonomije Mlađan Dinkić i turski ministar rada i socijalne politike Omer Dinčer)
- Sporazum o socijalnim aktivnostima i Administrativni sporazum o sprovođenju socijalne sigurnosti (potpisali ministar za rad i socijalnu politiku Rasim Ljajić i turski ministar rada i socijalne politike Omer Dinče)
halilce is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009   #37
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Eto,Zlatko..
Po ovome ispada,da ako će u Sandžak uložiti 2/3 od 36 miliona,1/3 će morati u Srbiji...
Daj,da vidimo sa Suljom,da od milijarde dolara Ruskog kredita,u obrnutoj proporciji uloži u Sandžak!

Ovo,može sa Suljom Reško da završi!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009   #38
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Sandzak da ulozi?
Pa odakle bre?
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009   #39
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ne Sandzak, nego Rusi u SandzaK. Zajebava Halilce pusti ga ..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009   #40
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Predaleko se ide sa ovim pisanjem pa su neki poceli da nazivaju budalame one koji veruju nekome kome oni ne veruju.
Selam
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
intervju, sulejman, ugljanin


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:25. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)