SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Deo za probe i testiranje foruma Svako ko želi nešto da proba i postavi neki sliku ili pesmu, može ovde prvo da proba, pre nego što postavi u pravoj temi!

Reply
Old 09-04-2014   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default www.SJENICA.com je najbolje rangirani sajt iz Sandzaka

U ovu, devetu po redu, godinu postojanja usli smo sa puno entuzijazma i optimizma.
Sa uvecanim tehnicim kapacitetima, velikom zeljom da svoj grad predstavimo na nacin koji mu odgovara, znali smo da je pitanje dana kada cemo biti na tronu.

Ekipa mala ali odabrana, sto je najbitnije uigrana, a tehnicki dobro potkovana
uspela je u svojoj nameri.

Ipak, ono sto moramo priznati, ovaj rezultat dugujemo objektivnosti koju su prepoznali nasi clanovi i posetioci.

Informacija objavljena ovde je nesto sto se veruje i niko u nju ne sumnja.
Svi znaju da iza nas ne stoji ni jedna politicka partija, neki lider, organizacija i slicno.
Postojanje ove stranice omogucio je i odrzava @Tahirovic i niko drugi.

Dok su se drugi mediji iz sandzaka, borili prljavim igrama, objavljivanjem laznih, narucenih, i vesti sa podrskom jednoj strani, sa bombasticnim naslovima i neistinitim sadrzajem, mi smo strpljivo i lagano radili i objavljivali samo ono u sta smo sigurno i ostavili prostora za sve subjekte naseg drustva kao celine.

Jako bitna stvar kod nas je nepostojanje kompleksa.

Primetili smo da pojedinici na nekim sajtovima su jako iskompleksirani.
Tako mali ljudi, sa jos manjim imenima, trude se da ih sto vise istaknu.
Potpisuju se tamo gde se niko i nikada nije potpisivao, tamo gde im nije mesto, tamo gde nemaju zaslugu, ali kompleks ih tera na to.

Neki drugi pak sebe zovu novinarom a da posteno ni dve reci ne znaju da sastave kako treba.
Hvale se kako rade za neke medije, honorarno, a ne pricaju da ti honorari nisu visi od cene jednog hamburgera.
Ali ne, bitno je da se on potpise i da kaze kako je on napiso nesto za neki medij.

Svi su oni produzena ruka onih koji ih placaju, orkestrirano orudje u rukama politickih partija, za koru hleba ljube d*pe svojim predpostavljenim.

www.SJENICA.com - Oficijelni sajt grada Sjenica je i po tome drugacija.
ovde niko ne radi za novac, ovde niko ne dobija, nije dobio, niti ce dobiti dinar za svoj rad.
Odrzavanje i rad ovog sajta placa vlasnik licno, iz svog dzepa, bez svoje racunice.

Ovde ljudi rade iz ljubavi, entuzijazma, zelje za dobro svakome i svom gradu.
To je izgleda kljuc uspeha, to je ono sto sto nas je dovelo do ovde.

I ako smo imali bolje rangove u proslosti, sada smo imak najbolje plasirani od svih sandzackih sajtova.

Zelimo da vam se zahvalimo na poverenju i obecavamo da necemo stati!


Redakcija www.SJENICA.com - Oficijelni sajt grada Sjenica
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 09-04-2014   #2
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

I mi se vama zahvaljujemo najljepse,jer da niste zasluzili nebi ste dosli do ovoga naravno,bravo,zelim vam jos puno godina da nastavite sa tempom kojim ste i zapoceli,ja sam sretna i presretna za ovaj forum SJENICKI,jednostavno moram bar malo virnut ako ne svaki bar svaki drugi dan,osjecam se prijatno,opusteno,jednostavno kao magnet me nesto privlaci,sretno jos jednom i jos puno uspjeha u daljnjem radu ,veliki drugarski pozdrav od TIDZE
tidza is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #3
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Lepo napisano a i tacno

Nekada je mnogo vise korisnika bilo, ali su mislili da mogu sve ono sto inace u pravom zivotu ne smeju, pa su saseceni i ovde i onda su preteci otisli.

A i fejsbuk je mnogo korisnika odvukao ne samo sa ovog foruma, vec sa mnogih.

I tome ce doci kraj, a mi cemo biti ovde... raditi ovde i objektivno izvestavati.

Ja ne pripadam ni jednoj partiji iliti stranci, niti me zanima, mene samo zanima sjenica kao grad.

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2014   #4
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 54
Posts: 391
Default

Sa mali zakasnenjem zelim i ja da vam cestitam na ovome uspehu!!
Pre svega tebi Tahirovic,kao pokretacu sajta i naravno tvojem malom ali dobro odobranom timu,Tahirovce,STRANAC,Halilce...

Mnogo dobru stvar,radite momci!!!Ovaj sajt je nesto najbolje sto je moglo da se desi i tvrdim da ste vise ucinili na prezentaciji Sjenice od svih politickih stranaka zajedno!

Hvala vam za vrijeme koje trosite ovde,da bi smo Mi bili informisani o svim dogadjajima,koje se desavaju u Sjenici!

Sto se tice samog foruma,sa nostalgijom se secam vremena sa pocetka rada ovoga sajta!Mada je sasvim prirodno sto jedni odlaze,drugi dolaze,dolaze nove generacije i to je OK!Ne znam koliko je hiljada do sada napisano na ovom forumu ali mislim da nikada nije preskocena granica lijepog ponasanja!I to govori da su sjenicanke i sjenicani dobri ljudi!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2014   #5
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Quote:
Originally Posted by joku View Post
Sa mali zakasnenjem zelim i ja da vam cestitam na ovome uspehu!!
Pre svega tebi Tahirovic,kao pokretacu sajta i naravno tvojem malom ali dobro odobranom timu,Tahirovce,STRANAC,Halilce...

Mnogo dobru stvar,radite momci!!!Ovaj sajt je nesto najbolje sto je moglo da se desi i tvrdim da ste vise ucinili na prezentaciji Sjenice od svih politickih stranaka zajedno!

Hvala vam za vrijeme koje trosite ovde,da bi smo Mi bili informisani o svim dogadjajima,koje se desavaju u Sjenici!

Sto se tice samog foruma,sa nostalgijom se secam vremena sa pocetka rada ovoga sajta!Mada je sasvim prirodno sto jedni odlaze,drugi dolaze,dolaze nove generacije i to je OK!Ne znam koliko je hiljada do sada napisano na ovom forumu ali mislim da nikada nije preskocena granica lijepog ponasanja!I to govori da su sjenicanke i sjenicani dobri ljudi!!

hvala brate, mnogo znace ove reci.

Nastojacemo da i dalje budemo to sto jesmo, i ako nas je sve malo fejsbuk zaustavio nazalost, svi su otisli tamo
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2014   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

hvala i u moje ime, godi

dokaz, da su ljudi ovde, haman pa, deset godina je nesto sto nema reci da se opise i sto je vrednije od svega, a nama urednicima vetar u ledja da ne izneverimo poverenje koje nam je dato.

oko stvari mozemo da se ne slazemo koliko hoces, mozda je i dobro sto nemamo svi isto misljenje, jer ako nema alterntiva, coveku je lako da bude na pogresnom putu.
ako ima alternativu, veca je verovatnoca da pogodi pravi put.

ovde mozemo da razgovaramo, pregovramo, slazemo, ne slazemo, ali nikad necemo dozvoliti nekome da uvredi nekoga ni po kom osnovu.
to nikada nismo dozvolili i velika je zahvalnost clanovana tome.

inace, sjenicanima zaista treba odati pocast na ucescu u razgovorima.
jedan sam od admina nase fb stranice, za 5 godina, imali smo 2-3 negativna, ali nimalo ruzna komentara medju clanovima.
ni to nismo dozvolili, odmah smo reagovali.

na drugim stranicama pominjanje familije je pre nego pozdrav.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
najbolje, rangirani, sajt, sandzaka, wwwsjenicacom


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:15. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)