SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 2 votes, 5.00 average.
 
Old 25-01-2008   #61
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
hahahahaha sto mi ne rece prije da uzmem cips i kolu da imam sta radim dok citam ovo...
Kao prvo ja tebi nisam pozeleo, da sedis kuci da cutis i cekas muza da dodje kuci sa posla, pa prvo noge da mu operes, pa da mu postavis da jede i onda da ides da se brines za decu... sta bre obdaniste, idi tamo i zabavljaj decu i cuti... to ja tebi nisam pozeleo... Ti meni i droge i alkohol i sve ostalo hahaha
Da si mi bliza sad bi te potapsao po ramenu

Ali ti treba da shvatis da moje dijete ima pravo da samo bira put i nema price oko toga... moje dijete niti ce da se krsti niti ce da uci dove prije jela, kad dodje vrijeme sam ce se izjasniti, a moje je da mu objasnim sta je sta...

A iskreno da ti kazem, toliko pametujes da mi je jednostavno muka od toga, ponasaj se bre ko zensko ko sto je bog ostavio, a ne tako, ne znam, nemam objasnjenja... U tvojim postovima nema smajlija, izraza emocije, sve ti se svodi na veru, samo o tome pises... koga/kome ti pokusavas ovde tim ponasanjem da imponujes?
Jedino se ti razumijes u to, o boze svasta....

Cuj da polazem racun, kako sam detetu dao ime, pa halo, meni se vrti kod toga o mom detetu o mom nasledniku, ja ga ne pravim za nekoga tamo, da nebi polagao racune, vec za sebe... Moj se sin zove Nico-Devin Tahirovic i ima najbolje ime na svijetu, i dijete koje je zasluzilo to, da sam istetovirao njegovo ime VELIKIM slovima na ruci...

Jedini racun koji je polazem jeste onaj da mu pruzim zdrav zivot, da ima krov nad glavom i normalnu okolinu, nista drugo...
A ti kad budes imala decu radi sta hoces, polazi racune kom hoces, ali molim te nemoj mene vise uzimati usta...
Ocigledno je da smo ja i ti dva razlcita svijeta...
Kazes ipak je ovo samo forum... hahaha veruj mi da ovde vise covek moze da upozna nekoga kakav je, nego kad stojis ispred njega i pretvaras... iz tvojih slova moze da se protumaci kakva si ti i svako drugi... za to ne treba da sedim pored tebe i da te slusam...

Napisah ti gore i opet cu, koristi nekad neki smajli, nasali se nekad, nemoj svaku tvoju misao iznjetu ovde na forumu obrazloziti samo verom i sta treba i sta ne treba... daj malo smijeha, ako nista baci taj smajli Nemas pojma koliko jedan smajli moze da promijeni ceo text i kontekst recenice ili misli koje imas...

Suvisno je dalje pisati , odmakosmo sa teme, sto se tice vrtica, svakome je prepusteno kako ce i sta ce... a ovo moje i tvoje misljenje o nama mislim da ne interesuje druge mnogo!!!

Pozdrav Tahirovic
Ovaj post treba uramiti, i cuvati! KAKO JE MOOOOCAN! Svaka cast!!!!
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 25-01-2008   #62
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Daki. View Post
Od ovih pare koje Zilkic zaradjuje, a evo vidi se bolje da se ne pravi nista...
Haj prevedi ovo
ja nisam skonto......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2008   #63
mik.mak
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 47
Default

Quote:
Originally Posted by lejlaa View Post
Prvo nezahvalno je pisati ovako o drugima,jer malo mi jedni o drugima znamo,ipak je ovo samo forum,znaci pismena forma-komuniciranja na daljinu, samo mozemo da naslutimo koliko je ko iskusan u zivotu i uopste kakav je ko od nas ovdje sa foruma,al eto ti sam sebe uzdizes-iskustvom u zivotu,mozda i jesi pa neka ti bude,al tesko onom ko se sam fali.

Kazes da Lejlu nebi nikad podcijenio, a odmah zatim kazes da mi zelis nekakav brak,i jos mi kazes kako bi zelio da ja zivim po tebi tim nazadnim zivotom!,pa to bi bilo isto kad bih ja sada rekla: Tahirovica nikad nisam podcijenila niti cu,ali mu zelim da se lijepo nasmrce,i do kraja zivota drogira,bas onako kako se to po evropi radi,i da uziva cjeli zivot u razvratu kojem on pripada.... i jos dodje neko musko kojem nije mjesto medju zenama i pocne da mi faleta o necemu o cemu on nema ama bas nikakve veze... eto kako ti sad izgleda tvoje pametovanje kad ti se prevede sa druge strane!


Pogrijesno si konstatovao,nije da nemam odgovor vec necu da odgovaram na provokacije-moj ahlak mi ne dozvoljava tako nesto.
Na tvoje prve prozivke ja sam ti odgovorila sa SELAM-ALEYKUM,ti si odgovorio na njega sa provokacijom-precutala sam,pokusala sam sa hadisima da unesem mir u ovoj temi,ali nije islo,ponovo si me prozivao-ne znam zasto ,jeli samo zato sto sam neko ko pokusava da zivi onako kako je naredjeno od Gospodara svijetova.

I da kazem jos nesto vezano za samu temu,posto sam ja uglavnom negodovala na postove pojedinih kad su pisali o samoj vjeri ono sto je neistina.
Upoiznata sam dobro sa radom jednog takvog zabavista,skoro je identicno sa drugim zabavistima.
Glavna razlika je u tome sto je osoblje jako pazljivo,i sto je briga o djeci daleko veca,a prostorije neuporedivo cistije.
Zatim prednost je sto se u takvim vrticima djeci ne serviraju virsle i pastete sa svinjskim mesom,i kompletna ishrana je jako kvalitetna,i cista.
Djeca se organizovano preuzimaju sa adrese gdje stanuju,i isto tako se vracaju kucama organizovano-sa maksimalnom odgovornoscu.
Sto se tice vijerskog zivota tu je prednost data higijeni,kao sto to ISLAM nalaze,naravno djeca vaspitavana u ovakvom vrticu nikad nece steci naviku da se prije jela krste-sto je cest slucaj u klasicnim vrticima da djeca vidjevsi od pravoslavnih vrsnjaka i sama to rade-jer nisu nauceni da trebaju reci BISSMILAH'I!!!
Pa sto mi rekli-BUJRUM, ko gdje zeli neka vodi svoje dijete,jer svi su vlasni da odlucuju o svom djetetu,ali ce jednog dana isto tako biti pitani,polagace racun pred Allahom,pocevsi od toga kako su ime dali djetetu,pa do toga kako su ga uputili.

SELAM

Sellam-alejkum za tebe Lejla,i neka te Uzvisheni Allah nagradi za tvoj sabur.
Nastavi da budesh to shto jesi i ne treba ti vece bogatstvo.
mik.mak is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2008   #64
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ja sam takodje upoznata sa radom ovih ustanova,i verujte da bih svakom preporucila takav vrtic.
Nebih sada da navodim pojedinosti ali kod nas u N.P. sve je veca zainteresovanost za njih.
Pozdrav za tebe lejlaa, svidelo mi se tvoje razmisljanje.
  Reply With Quote
Old 28-01-2008   #65
lejlaa
Gost
 
Posts: n/a
Smile

Heeej!!! Alejkym-sellam tebi mik.mak!!!
Nek si se konacno javio.
Ja sam ono sto sam,nadam se da cu i ostati... SELAM.
  Reply With Quote
Old 11-02-2008   #66
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by lejlaa View Post
Heeej!!! Alejkym-sellam tebi mik.mak!!!
Nek si se konacno javio.
Ja sam ono sto sam,nadam se da cu i ostati... SELAM.


Pa, niko te ni ne tera da se menjas! Cak stavise, lepo je biti SVOJ! To podrzavam, samo ne treba reilgiju gurati u sve moguce stvari, onda ona gubi na svojoj lepoti! Ti ne ubij, ne kradi, ostalo je sve manje vise vazno!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2008   #67
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
Pa, niko te ni ne tera da se menjas! Cak stavise, lepo je biti SVOJ! To podrzavam, samo ne treba reilgiju gurati u sve moguce stvari, onda ona gubi na svojoj lepoti! Ti ne ubij, ne kradi, ostalo je sve manje vise vazno!
...gresis!...ovaj....silno gresis sinko
lejla je neko ko je dostojan postovanja
a ti mik.mak! ...nista ti,ccc!!!...nema te ni na mapi!
  Reply With Quote
Old 11-02-2008   #68
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by sanela View Post
...gresis!...ovaj....silno gresis sinko
lejla je neko ko je dostojan postovanja
a ti mik.mak! ...nista ti,ccc!!!...nema te ni na mapi!


Hm, ne kazem ja da nije vredna postovanja, pa procitaj post, ZENO!!!!!!! A i neko sam ko zivi u skladu sa vremenom, sto ne znaci da nema mesta religiji, ali opet ostajem pri svome
-ne ubij, ne kradi, ostalo je sve manje vise vazno!!!
P.S-I TI SE POTRUDI DA ZIVIS U REALNOSTI! Izgleda da si "pukla" na nekoga sa one strane ekrana! Nista licno!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #69
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
Izgleda da si "pukla" na nekoga sa one strane ekrana! Nista licno!
hmmmm...
kazes nista licno,pa nebi ja rekla...
zasto si prozvala lejlu,nije valjda da se ti brines za njenu poboznost...hahaha
  Reply With Quote
Old 12-02-2008   #70
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by sanela View Post
hmmmm...
kazes nista licno,pa nebi ja rekla...
zasto si prozvala lejlu,nije valjda da se ti brines za njenu poboznost...hahaha

Njena poboznost-njena stvar! Sarvseno me se ne tice njen zivot....
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2008   #71
lejlaa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
Pa, niko te ni ne tera da se menjas! Cak stavise, lepo je biti SVOJ! To podrzavam, samo ne treba reilgiju gurati u sve moguce stvari, onda ona gubi na svojoj lepoti! Ti ne ubij, ne kradi, ostalo je sve manje vise vazno!
Nema potrebe za ovakvim instrukcijama sa tvoje strane,ni ja tebi ne preudiciram sta ces biti,ali cinjenica je da si nesto htjela reci sa ovom prozivkom,slijedeci put budi konkretnija.
  Reply With Quote
Old 13-02-2008   #72
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by lejlaa View Post
Nema potrebe za ovakvim instrukcijama sa tvoje strane,ni ja tebi ne preudiciram sta ces biti,ali cinjenica je da si nesto htjela reci sa ovom prozivkom,slijedeci put budi konkretnija.

Pa, trebala si da shvatis, veoma je jednostavno!!! Htela sam ti samo reci da ne treba reilgiju gurati u sve moguce stvari, onda ona gubi na svojoj lepoti! Toliko!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2008   #73
lejlaa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Daga djevojko,nema potrebe da ti bilo koga upucujes,niti na to imas pravo.
To sto sam ja rekla;ostacu to sto jesam!,nikom ne zasmeta osim tebi!???
  Reply With Quote
Old 18-02-2008   #74
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Talking

...lejla tebi svaka cast...ali mnogo je bolje,,vidim da si prava vernica...da verujes ali za sebe kao sto zapravo jeste..a ne da dokazujes drugima kako ti verujes...jer rijetko ce se nac neko da te razumije...ima njih procitaju jednu knjigu pa dodju na forum da propisuju islam...pokusaju nekog da spuste i slicno...i sve ostale oko njih koji ne klanjaju,ne poste,.i slicno smatraju nevernicima..i javljaju se nesuglasice....
za devojke vernice..sestre..kazu da zive kao da su u 18-om vijeku....pravim vernicama koje su srcem i dusom muslimanke svaka cast...dok postoje one..koje ja licno znam..nose te marame...cisto onako..da se to vidi...ima i njih da bi se udale hehe,,smijesno ali istina,,poznajem takve...ili da bi se istakle u drustvu da drugima fol prenose islam i sl...

lejlaa,nastavi tako

sellam
__________________
Ja volim da preteram,ne zameri,ja radim to iskljucivo iz ljubavi..
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
islamskog, otvaranje, sjenici, vrtića


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Otvaranje sezone lova 2008/09 u Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 3 21-10-2008 14:17
Predlog za otvaranje nove Rubrike Shele Ovo i ono 28 26-07-2007 16:59


All times are GMT +2. The time now is 00:13. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)