SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 13-08-2008   #61
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
DJ Edy
ovih dana imam jako malo vremena da bi opsirno pisao na forum(za opsirne odgovore),a to sto ti pises su obicne gluposti,prvo si se izjasnio da si politicki neopredeljen,ali iz dana u dan sve vise i vise licis na Denisa,i on tako rece da je neopredeljen a pogledaj mu dnevnik.
pisacemo se jos,samo je pogresna tema ti pises o prosloj Skupstinskoj vecini,a tema je vezana za sadasnju.....
Imas vremena za toliko da das po neki pravi odgovor, a tih odgovora nema. Ja na Denisa ne mogu nikako da licim I sam to znas. politicki nisam opredeljen, samo sve kriticki posmatram, nisam od ljudi koje ne zanima sta se desava u njihovom okruzenju. I tom Denisu kad pocne da prica o politici samo vicem "aha, jeste, tako, moguce" a ne slusam niti me zanima. Nisam ni jednom naveo koja je stranka bila na vlasti ili koja je odgovorna za probleme o kojim pricamo, reko sam opstinska vlast i iza toga stojim, a ko je bio na vlasti je totalno nebitno.

Sto se tice dnevnika samo mogu da pitam kakav je to bio prije Denisa ???
__________________
Mix is my live
dj_edy is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 13-08-2008   #62
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja sam ti dao pravi odgovor,da to sto pricas vezano za deponiju kod pijace nije odluka vlasti,vec su gradjani sami tu bacali smece i na jos nekoliko mesta u gradu gde su bile kistre.
dnevnik isti nije mi se svidjalo ni kako je Zuhra uredjivala....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #63
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ja sam ti dao pravi odgovor,da to sto pricas vezano za deponiju kod pijace nije odluka vlasti,vec su gradjani sami tu bacali smece i na jos nekoliko mesta u gradu gde su bile kistre.
dnevnik isti nije mi se svidjalo ni kako je Zuhra uredjivala....
Ako su sami gradjani bacali zasto to niko nije sprecio ? Ako nista drugo zasto barem nije postavljen znak za zabranjeno bacanje smece, ili bilo sta da se to spreci. jesu li sami gradjani organizovali taj sleper i utovarivac da se smece na 15 dana odatle sklanja. zasto niko nije reagovao toliko dugo ? A gradjani su negde morali da odlazu smece, kad vec nema nikog da to uradi, i pored toga sto se stavka "smece" redovno placa uz racun za vodu.

Nemoj da shvatis pogresno ovo o cemu ja pricam, da ja nesto imam protv one ili ove vlasti. protiv sam svakog ko ne radi svoj poso onako kako treba i kako moze. Verovatno bi ova pitanja trebalo postaviti na nekom drugom mestu ali tema se sama nametnula. tome je veliki doprinos dala i "lejla" koja je napisala par reci i usutela se.
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #64
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Natpis je imao,istina kao da nije.
krizni stab je organizovao da se smedje odvozi kamionima na deponiju na Govedjak,ali ne i da se tu baca smece,svi smo mi protiv tih sto ne rade kako treba svoj posao ali glavni krivci za problem sa smecem su ona grupica ljudi sto su blokirali put ka mestu koje je opstina odredila za deponiju, i oni koji su ih podrzavali u tome nebili kroz taj problem izdejstvovali uvodjenje prinudne uprave.
evo ja cu sad otvoriti temu vezanu za rad komunalnog preduzeca pau njoj mozemo diskutovati o toj temi,da ne kvarimo ovako lijepu temu ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #65
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Natpis je imao,istina kao da nije.
krizni stab je organizovao da se smedje odvozi kamionima na deponiju na Govedjak,ali ne i da se tu baca smece,svi smo mi protiv tih sto ne rade kako treba svoj posao ali glavni krivci za problem sa smecem su ona grupica ljudi sto su blokirali put ka mestu koje je opstina odredila za deponiju, i oni koji su ih podrzavali u tome nebili kroz taj problem izdejstvovali uvodjenje prinudne uprave.
evo ja cu sad otvoriti temu vezanu za rad komunalnog preduzeca pau njoj mozemo diskutovati o toj temi,da ne kvarimo ovako lijepu temu ....
Od svega ovog samo se slazem da ne treba kvari ovako lijeeeeepu temu
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #66
lejla
Registrovan
Početnik
 
lejla's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Sarasota,FL
Godine: 42
Posts: 482
Default

Quote:
Originally Posted by dj_edy View Post
Ti dodjes jednom godisnje i ne cudi me sto ne znas gde je smetliste, a ja sam put do smetlista na uvcu naucio napamet, ali ni tu vise nije smetliste vec na "govedjaku" i to na mnogo gorem mestu nego sto je bilo. pored samog puta, kad budes isla prema Novoj Varosi obavezno zatvori prozore da ne navuces neku bolestinu. Znam i za to da mnogi ljudi nemaju uslova da smece odlazu toliko daleko, i zato su smece odlagali bas u taj bukres. Ne znam tacno gde je taj deo bukresa, ali znam da je ta vlast koju ti branis, kao privremeno smetliste odredila lokaciju kod gimnazije ! ! ! I to je bilo uredu ??? pored skole, pored zelene pijace, na tranzitnom putu ??? Istina, sad tu vise nije smetliste ali nam kao uspomena ostaju psi lutalice, smrad koji se i danas oseca kada se prodje, i jedna VELIKA bruka za opstinsku vlast koja je to dozvolila.
Ko je kriv ??? Naravno da je opstinska vlast jer svi vode neku svetsku i drzavnu politiku, a ono za sta cu nadlezni i ne pomisljaju da rade. Opstina treba da pomogne to javno komunalno preduzece da ne bi bilo ovakvih problema.

Prvo:Ja mozda fizicki poslednjih nekoliko godina nisam u Sjenici,ali dusa i srce su mi tamo.zivim za dan kad cu ici u sjenicu.sjenica kakva daje meni je najlepsa,i mislim da niko bolje od mene ne zna sta se tamo desava.
Drugo:u svom postu nisi naveo gde se nalazi ta tvoja deponija.pa me je zainteresovalo.jer deponija na svakom koraku.i nije imalo potrebe ovoliko da duzis.
BUKRES je u centru grada.sa glavne ulice se vidi smece.
Ti koliko krivis vlast ja isto toliko krivim narod.
Sto ima mesara u Sjenici tu su donosili i bacali kosti.jeli oni nisu u mogucnosti da nose smece na Govedjak?
__________________
Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni,a jos cudnije kako

nam bas to malo nedostaje
lejla is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #67
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Quote:
Originally Posted by lejla View Post
Prvo:Ja mozda fizicki poslednjih nekoliko godina nisam u Sjenici,ali dusa i srce su mi tamo.zivim za dan kad cu ici u sjenicu.sjenica kakva daje meni je najlepsa,i mislim da niko bolje od mene ne zna sta se tamo desava.
Drugo:u svom postu nisi naveo gde se nalazi ta tvoja deponija.pa me je zainteresovalo.jer deponija na svakom koraku.i nije imalo potrebe ovoliko da duzis.
BUKRES je u centru grada.sa glavne ulice se vidi smece.
Ti koliko krivis vlast ja isto toliko krivim narod.
Sto ima mesara u Sjenici tu su donosili i bacali kosti.jeli oni nisu u mogucnosti da nose smece na Govedjak?
Prvo: Ne mozes ti, koja si prisutna samo dusom i psihom, bolje znati sta se desava u Sjenici od nas koji smo ovde svakog dana, ako gresim ti me ispravi ali argumentima. I meni je Sjenica najlepsa i najbolja, zato sam i ovde, da nije tako verovatno bih bio na nakom drugom mestu jer imam mogucnosti za to.
Drugo: Nijedna deponija nije moja a inace smece nosim na Govedjak, i protiv sam svake divlje deponije.
Ako mislimo na isto mesto u Bukresu vise nema deponije, postavljena je kistra, to nam je od opstinske vlasti.
Sto se tice mesara i njihovog smeca tu se u potpunosti slazem sa tobom, to je nemarnost, neodgovornost ali ipak i dalje ostaje problem veceg broja ljudi koji nemaju mogucnost da smece nose na Govedjak
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #68
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

E da zaboravio sam da kazem da ima nova tema otvorena vezana za javno komunalno preduzece. kako rekose da ne kvarimo ovu lijepu temu...
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #69
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default Šta Radite,bre???

Mislim da naslov teme govori sve. da bi prestale prepirke oko toga sta jeste a sta nije uradila opstinska vlast, hajde da pratim taj rad kroz dela, hajde da vidimo sta to oni rade za nas narod i nas grad ... Evo ja cu za pocetak navesti jedan primer

Javno komunalno preduzece ovih dana na vise lokacija u gradu postavlja kistre za odlaganje smeca i redovo kistre prazni na mestu predvidjenom za to.

Neka budu samo argumentovani primeri, bez "rekla-kazaka"

Ako mislite da tema nije dobra, brisite je

Last edited by dj_edy; 13-08-2008 at 18:28..
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #70
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

tema je bas super...
ima nesto sto se zove transparentnost,i nasi politicari bi morali da nauce sta to znaci i da to postuju...
pogotovu je to bitno u zemljama koje su u tranziciji i cija se politika i oslikava na lokalnim nivoima...

eto,hajde sad vi sa lica mesta,saljite snimke,slike,ili pisane dokumente da vidimo

ŠTA RADITE, BRE...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM





Last edited by STRANAC; 13-08-2008 at 18:34..
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #71
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Upravo to i ocekujem, video snimci, slike, dokumenta...ne samo reci....

Last edited by dj_edy; 13-08-2008 at 18:52..
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #72
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ako se slažete,ja bih joj promijenio naziv!
Eventualno,prebacio temu i postove sa slikama (četiri koalicije...)
I nek se zove ŠTA RADITE,BRE?
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #73
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

nemoj u postove sa slikam, ipak je ovo aktuelno, a naziv bi bio bas adekvatan, kako se ranije nisam toga setio
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #74
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by dj_edy View Post
a naziv bi bio bas adekvatan, kako se ranije nisam toga setio
tu smo...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #75
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

To što je u podforumu aktuelno,i to se da prebaciti!
Čini mi se da ste saglasni Vas dvojica?

ŠTA RADITE,BRE,mislim da je baš idealan naziv i u temi politike!
Tema za kritike i pohvale opštinske vlasti!
Saglasni?
halilce is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2008   #76
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

autor se pita....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2008   #77
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Završeno je!
Bujrum,pohvalite ili kritikujte sve što mislite da opštinska vlast radi ili ne radi kako treba!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2008   #78
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

dobra tema...mada ne zivim u sj...ali za vas grad je ovo super tema
  Reply With Quote
Old 14-08-2008   #79
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

www.sjenica.com

je toliko bitna stvar za sva desavanja u sjenici da joj vise nema premca,i vremenom ce samo postati jos i vise...
sto se tice sjenicana sa svih strana,nema ga a da ne posecuje ovu stranicu...
sa poboljsanjem internet konekcije,dobili smo jako puno clanova bas iz same opstine sjenica,sto je jako bitno...
VI,koji zivite dole ste zapravo okosnica povezanosti ove stranice sa svima u belom svetu...
VASI izvestaji,slike,klipovi i svakakav ostali materijal koji postavite ucinice ovu stranicu jacom i uticajnijom a samim tim ce se povecati i pritisak javnog mnjenja na rad opstinskih institucija...
zato,i ako volonterski,shavtite da je vas rad u ovoj temi pa i na ovoj starnici jako bitan i vremenom ce postajati sve intezivniji i intenzivniji...

pisite,slikavajte,snimajte
jer sve sto se ne zabelezi jednim od ovih nacina-isto kao i da se desilo ni postojalo nije...
ovde cemo imati RAZGLEDNICU opstinskog delovanja,
i moci da saznamo za odradjene i projekte u pripremi...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2008   #80
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

more....motku pa u skupstinu...hahaha
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bre, radite, sta


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Gdje ste i sta radite? borichi Predstavljanje članova 451 06-07-2009 17:14
Sta radite kad ste tuzni???.. Ms. Valentina Ovo i ono 34 16-10-2008 16:25


All times are GMT +2. The time now is 11:27. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)