SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 22-09-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Kuca "Velikog brata" ponovo puna

Na TV B92 počeo treći serijal „Velikog brata”

I dvojnik Radoša Bajića u kući





Svet:
Učesnici šou programa sa kojima ćemo "deliti dobro i zlo" naredna tri meseca večeras su ušli u kući. A oni su: Danica Kordić (22), "hodajući maler" Nikola Dančević (25), Milan Boričić (26), Indijana Pejić (24), Violeta Raleva (20) i poljoprivrednik koji voli seks Radiša Miljković (49). Posebnu pažnju izazvala je silikonska lepotica Sandra Valdenović (20), plesačica i pevačica poznatija kao Sexy Sandra, koja je rekla nekoliko fantastičnih stvari o sebi. "Moje telo je savršeno", što su gledaoci mogli i da vide prilikom njenog predstavljanja u minijaturnoj haljini, i "Ja sam bolja od ostalih devojaka jer sam kompletna". Saznali smo i da Sexy Sandra voli da čita romane, ali ne zna ko je napisao "Romea i Juliju" (?!), i misli da je ljubav bitnija od obrazovanja, a nedavno je dobila i nepristojnu ponudu od 20.000 evra. U pitanju je bio, naravno, seks za jedno veče. U kuću "Velikog Brata" ušli su i Karlo Zagorac (32), starleta Jovana Pavlović (22), koja je obećala da neće koristiti vibrator u kuhinji, Vladimir Arsić (23), nekadašnja manekenka i veliki borac Tatjana Jovančević (36), i mladić koji je izborio mesto u Kući putem glasova na sajtu "Facebook" i putem sms glasova publike tokom “useljenja” Manuel Stojanović, dečko koji je "ful ok", ali mu devojke kažu da je glup.

Blic:
Počeo je treći serijal popularnog serijala „Veliki brat” na Televiziji B92. U poznatu kuću na Košutnjaku sinoć se uselilo dvanaest ukućana - Danica Kordić iz Inđije, Nikola Dančević iz Zaječara, Milan Boričić iz Podgorice, Indiana Pejić iz Banjaluke, Violeta Raleva iz Skoplja, Radiša Miljković iz Aleksinca, Sandra Valterović iz Novog Beograda, Karlo Zagorac iz Beograda, Jovana Pavlović iz Kraljeva, Vladimir Arsić iz Užica i Tatjana Jovančević iz Zemuna i jedan od momaka koji su se prijavili preko „Fejsbuka”, Manuel Stojanović. Stanari će se narednih sto dana boriti za nagradu od sto hiljada evra.

Danica je studentkinja iz Zaječara. Hobi joj je sakupljanje mudrosti. Nikola je sklon trapavosti, greškama i zasmejavanju drugih ljudi. Smatra da u životu ništa nije uradio kako treba, da je neozbiljan. „Svi mi govore da sam nesposoban i traljav”, kaže on. Milan je mali čovek iz Podgorice. Obožava trikove sa kartama i ima bolestan smisao za humor - kao mali je simulirao samoubistvo. Indiana radi na prekookeanskim brodovima, gladna je života, ljubavi i izazova, a ponosna je na sebe zato što je obišla ceo svet. Violeta je prva takmičarka koja dolazi iz Makedonije. Bavi se modernim baletom, a snimala je spotove za razne poznate makedonske izvođače. Uzor joj je Džim Keri.
Radiša je najstariji ukućanin. Voleo bi da bude poznat, a ukoliko pobedi, novac će pokloniti u humanitarne svrhe. Sandra radi kao pevačica na svim poznatim splavovima i klubovima u gradu. Na zadnjici ima istetoviranu škorpiju. Nedavno je snimila himnu za gej populaciju.

- Provokativna sam, intrigantna i dobro izgledam - kaže za sebe. Karlo je radio kao voditelj, a hobi su mu muzika, oslikavanje tela i dizajn. Jovana Pavlović je po zanimanju starleta, a radila je kao promoterka i igračica. Vladimir je di-džej koji voli da zabavlja ljude. Željan je slave i novca. Tatjana Jovančević dolazi iz Zemuna, interesuje je slikarstvo i pisanje, trenutno piše autobiografiju. Imala je nesreću nakon koje je ponovo prohodala.
Svi oni će u narednih mesec dana živeti u ne tako sjajnim uslovima života - spavaće u istoj sobi, a dva ukućanina će biti primorana da spavaju u kadi uz koju se, u spavaćoj sobi, nalaze i cevi za vodovod, kao i pisoar (!?). Ukoliko žele da se kupaju, ukućani će to moći da učine u dnevnoj sobi, gde im je pored kade postavljena i WC šolja koju mogu da koriste ukoliko im dosade čučavci koji se umesto šolja nalaze u kupatilu, dok se poljski WC nalazi i u dvorištu.
Inače, najavljeno je da bi za nekoliko dana ukućani mogli da dobiju društvo, a šuška se da bi prag kuće mogli da pređu blizanci.


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
kuca, ponovo, puna, velikog brata


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:50. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)