SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 08-04-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default VUCIC ODLUCIO: Umesto Zvezdi i Partizanu pare idu - BOLESNOJ DECI!

Budući predsednik Vlade Srbije rekao je da država neće više davati ogromne količine novca Zvezdi i Partizanu i najavio da će taj novac ići u Fond za lečenje obolele dece



Budući premijer Srbije i lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić rekao je da će ubuduće Srbija davati novac za lečenje bolesne dece, a ne za pomoć sportskim klubovima Crvenoj zvezdi i Partizanu!

- Bio sam jedan od krivaca što su klubovi dobili podršku države, a nisam dobio ni jedno hvala. To je moja greška i ispao sam poprilično naivan u toj situaciji. Ubuduće će mnogo više novca odlaziti u Fond za lečenje obolele dece, koji ćemo osnovati nego u Zvezdu ili Partizan – rekao je Aleksandar Vučić na konferenciji za novinare posle razgovora o formiranju Vlade Srbije zajedno sa SPS-om.

Lider Srpske napredne stranke najavio je da će večeras izneti tačne cifre koliko je država do sada dala novca košarkaškim i fudbalskim klubovima Crvena zvezda i Partizan i da to “više neće biti praksa”.

- Sve ću reći večeras. Zvezda i Partizan su dobili mnogo mnogo para od države i tome će se stati na put – rekao je Vučić.

Podsetimo Lazar, Bojan, Nevena, Filip, Ana, Tamara, Anita, Vanja, Veljko, Ljubica, Miroslav, Marija, Anđela, Lidija… I ko zna još koliko njih. Možda neki vaš poznanik, komšija, prijatelj ili rođak. Teško bolesni, u državi u kojoj ne mogu da se leče, bez novca za lečenje u inostranstvu i bez podrške iste te države.

I sve je manje vremena.

(D. Zlojutro)
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 08-04-2014   #2
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Svaka cast, ovaj me lik sve vise i vise odusevljava!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2014   #3
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

ovo mi zvuci nekako licno,ko da je on dao svoje pare za ova dva kluba,a ne drzavne...no i to cemo vidjet.,ova ideja fantasticna,samo nemoj da roditelji bolesne dece,za lecenje opet ,,pruze''ruku po ,,svijetu'' i pored tog fonda,usta ne sumnjam...
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2014   #4
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Posle dužeg vremena,tačnije od ubistva Đinđića,jedini političar kojem verujem ama doslovno svaku riječ..Mislim da će Vučić biti drugi čovek koji će obeležiti jednu epohu,ali na pozitivan način..
Tito,velikan
pa Milošević..negativno
Đinđić pa sada Vučić...
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2014   #5
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

i ja se svaki dan odusevim po nekom njegovom izjavom, ali do sad nista jos u delo ne vidim.
krupne reci je izreko, videcemo, ako uradi pola od recenog bice dobro.
nego da se ne izuvamo prije vode, mi smo skloni tome!


za sada ga ljudi vide ovako




__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #6
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Vala mu i pripse....
halilce is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja sam izgleda veliko zlopamtilo pa mu nesto i ne verujem, mislim da puno palamudi al videcemo ....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #8
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ne razumem, pa vec je krenulo uvelike, citate li nove koje lazu po vama?
Svaki dan hapsenja koliko hoces...
Autoput se radi takodje uvelike, beograd na vodi takodje. Licno se uverio u to BG na vodi. Radovi su u toku, takodje znam lika koji ima kucu tamo, koji je sad u programu eksproprijacije...

Dakle ide se i radi se.

Nadjite snimak od preksinoc sa RTS-a sa Vucicem
Ja mu verujem a i jesam zlopamtilo vece nego ti tahirovce veruj mi...

Ko bi mogao drugi da izvede sve ovo? Mozda suljo?


Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #9
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Napisao sam mozda, a i vec sam negde napisao nemam neke argumente zasto mu ne verujem ali jbg ne mogu da mislim jedno a pisem drugo. I SDA je u prosloj vladi saradjivala sa njima mozda ce i u sledecoj,ali ja neznam zasto al jednostavno mislim da laze. A moj me" insekt "nikad ne vara.
npr I Djindjica su svi hvalili i pre i posle smrti a ja ga nisam mirisao, npr i velja Ilic je ne prosijan ali ipak mi drazi nego npr Ceda ... Canak mi je simpatican draskovic antipatican itd ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2014   #10
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ili sam ja preterani optimista,ili si ti Reško,nepopravljivi pesimista..ili stvarno toliko zaslijepljen sa tim stranačkim verovanjima u SDA kao u Kur-an,da ne kažem ikonu..Ili,nećeš da vidiš..jednostavno..
Istina je,činjenica je da je išao na Pale,izjavljivao da će ubiti 100 muslimana,ali je i Drašković sekao ruke po Pazaru,pa je ispao veći demokrata od Ilića,koji je šutao novinare i jebavao (namerno bez tačkica) majku kom je stigao,a rušio Miloševića.
Činjenica je da dečko ima muda da se uhvati u koštac sa svima i svime,i više nego što je Đinđić ih imao,a imao ih je..
Biće i taj Beograd na vodi,biće i taj deo auto-puta do Boljara,rekao čovek za 4 godine,neka bude i za 5 halal mu bilo,ali će biti makar 3 meseca prije 4 godine.
I verujem da će se u Srbiji,krajem 2015 bolje živeti..i evo javno kažem..trenutna moja plata je oko 450-470 evra..nadam se da ću biti živ i zdrav,da vam za godinu i po kažem,kolika mi je plata ili ću,ne samo ja,nego većina radnika dobiti otkaze iz preduzeća u restruktuiranju..
Ni tada mu ne bih jebavao po spisku,jer čvrsto verujem da će on konačno izvesti Srbiju iz svih kriza koje preživljava od 1988..a to je 36 godina..ceo život..
I ne verujem,ni Rasimu,ni Sulju,ni Tadiću..svoj trojici manje verujem od Dačića,a Vučiću se nadam će verovati 95% Srbije..uskoro..
halilce is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2014   #11
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Ili sam ja preterani optimista,ili si ti Reško,nepopravljivi pesimista..ili stvarno toliko zaslijepljen sa tim stranačkim verovanjima u SDA kao u Kur-an,da ne kažem ikonu..Ili,nećeš da vidiš..jednostavno..
Istina je,činjenica je da je išao na Pale,izjavljivao da će ubiti 100 muslimana,ali je i Drašković sekao ruke po Pazaru,pa je ispao veći demokrata od Ilića,koji je šutao novinare i jebavao (namerno bez tačkica) majku kom je stigao,a rušio Miloševića.
Činjenica je da dečko ima muda da se uhvati u koštac sa svima i svime,i više nego što je Đinđić ih imao,a imao ih je..
Biće i taj Beograd na vodi,biće i taj deo auto-puta do Boljara,rekao čovek za 4 godine,neka bude i za 5 halal mu bilo,ali će biti makar 3 meseca prije 4 godine.
I verujem da će se u Srbiji,krajem 2015 bolje živeti..i evo javno kažem..trenutna moja plata je oko 450-470 evra..nadam se da ću biti živ i zdrav,da vam za godinu i po kažem,kolika mi je plata ili ću,ne samo ja,nego većina radnika dobiti otkaze iz preduzeća u restruktuiranju..
Ni tada mu ne bih jebavao po spisku,jer čvrsto verujem da će on konačno izvesti Srbiju iz svih kriza koje preživljava od 1988..a to je 36 godina..ceo život..
I ne verujem,ni Rasimu,ni Sulju,ni Tadiću..svoj trojici manje verujem od Dačića,a Vučiću se nadam će verovati 95% Srbije..uskoro..
Potpisujem...!!!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2014   #12
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sda nema veze sa tim, ja ga licno ne mirisem, stanka mozda sa njim napravi saradnju. A sto ga ne glasa kad mu toliko verujes, tj jesi tvoj glas je otisao njemu ..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2014   #13
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Pa iskreno,da Rasim nije otišao sa njim,možda bih ga i glasao..Ne mirišem Sulja ni Rasima,od Suljovog bežanja za Sarajevo uz Nato bombardovanje,a rasima od ubistva Durovića..i to je to.. I neka uspe čovek,neka oporavi i opravi Srbiju,glasaću ga dok sam živ ..a ti ostani i idi u penziju sa Suljom..sledeći je on na redu ..neobaveštenog skide Vučić i onog experta..sad će i zubare
halilce is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2014   #14
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nikad vucic nece biti jaci nego sto je na ove izbore,pa ga otrese u Sandzak ko carapu.. Bio jak slobo, djindjic, ojaca i zukorlije a sad vucic i??
e sta sila isprati ona sila od doktora, da naprave koaliciju putin i obama nebi se smeli zaletet na njega ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2014   #15
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Isti si ko baba Vanga..ona Novosel je amater za tebe..
halilce is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2014   #16
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

klubovi da se privatizuju!
vreme je da zive od svojeg, a ne na ledja naroda.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2014   #17
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Mislim da je nerealno da se mogu ova dva kluba privitizovati!Oni osim imena i dugova nemaju nista vise!
Gledali smo svi TV duel Vujosevica i Covica,(to je i iznudilo ovu reakciju Vucica)i ono bahato razbacivanje parama gradjana Srbije!Dobijaju tolike pare od drzave a oni u dugovima do guse jos i ne isplacuju plate sportistima i zaposlenima u tim klubovima!Mislim da tu lezi problem,da se utvrdi gde idu te pare!Velika je tu korupcija!

Sto se tice Vucica?Jak je na recima ali nesto ne vidim rezultate,u ove dvije godine koliko vlada!
Osim u borbi protiv korucije,ne mogu nista drugo navesti!
Ovaj projekat"Beograd na vodi"je bajka i obican predizborni marketinski trik!U ostalom nije ni orginalan,jer su i drugi(Jul,DS)prije njega nesto slicno radili!

Rasim Ljajic!bez obzira sto mu u nazivu pise da je socijal demokrata,mislim da covek nema ideologiju zato je i pozeljan svim politickim opcijama!A kao bosnjak idealalna je politicka ikebana za svaku vladu,posebno sada kada arapi dolaze u Srbiju!
Moram biti posten i reci da je Ljajic sa svojim lijepim i odmerenim ponasanjem mnogo uradio na poboljsanju imidza nas bosnjaka u Srbiji!Narocito posle Muftijinih izleta u politiku i nacina skupljanja para u dijaspori!

Oduzih,halalite!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2014   #18
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by joku View Post
Mislim da je nerealno da se mogu ova dva kluba privitizovati!Oni osim imena i dugova nemaju nista vise!
Ova ti je njegoseva, cak se i oko stadiona tuze sa vojskom ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2014   #19
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Mnogo je dvolicnosti u ovoj Vucicevoj izjavi i previse sumnje da je iskren!Pokusa cu da objasnim i zasto tako mislm!
Do pred izbore obilato je pomagao i zvezdu i partizan,naravno preko svojih ljudi u javnim preduzecima,time se hvalio,jer zna da ogromna glasacka masinerija stoji iza ova dva kluba!Mislim na navijace!O tome su pricali,Vujosevic i Covic u onoj nevaspitanoj polemici na B92!I tek posle te emisije,kada je javnost sa pravom ogorcena,menja misljenje i daje ovakvu izjavu!Naravno da sada moze,izbori su prosli!
A gde je Vucic bio kada je trebala pomoc maloj ljepotici Tijani?Zasto tada nije pomoga?U pomoc Tijani,ustala je skoro citava javna scena,u prvom redu glumac Sergej Trifunovoc!malaTijana je uspela da na kratko ujedini cijelu bivsu Jugoslaviju!Nazalost srce male Tijane nije izdrzalo,da joj Allah(Bog)podari najlepse mesto u Dzenetu(Raju).

Zbog toga sumnjam u isrenost gospodina Vucica!Kao i uvijek,politicari racunaju na kratko pamcenje gradjana Srbije
joku is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2014   #20
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

I jos nesto,tice se ove bajke,zvane "Beograd na vodi"

Procitah negde neciju misao koja glasi da su,Beograd i beogradjani vec davno na hlebu i vodi!
joku is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bolesnoj, deci, idu, odlucio, pare, partizanu, umesto, vucic, zvezdi


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:16. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)