SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Religija islam, pravoslavlje i ostale vere...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 29-06-2008   #61
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nexen zamoli brata da napravi svoj nalog(ili mu ti napravi),iako ste braca neverujem da imate 100% ista misljenja,mislim da ce tako biti lakse vama a i nama....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 29-06-2008   #62
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Nexen zamoli brata da napravi svoj nalog(ili mu ti napravi),iako ste braca neverujem da imate 100% ista misljenja,mislim da ce tako biti lakse vama a i nama....
ok,napravice,nego desilo se sasvim slucajno...
naravno da nemamo isto misljenje....
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2008   #63
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

ok svima se desava.......nista strasno......cak je i logicno da je doslo do zabune sa obzirom na to sta je burazer napisao!!!!sellam!!
  Reply With Quote
Old 29-06-2008   #64
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja sam dobio primedbe na post koji je napisao nexenov brat sa molbama da ga obrisem, sto sam i uradio. Nista protiv njega nemam, ali neka napravi svoj nalog pa neka pise postove. Mada i tada nece moci dacitira pa i neka su to hadisi, ako pozivaju na ubijanje bilo koga.

Selam
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2008   #65
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Moj savet administratorima je da se pobrisu svi postovi,od prvog,a onda da ova tema stoji ovde sve dok ne privuce paznju jednom iz te grupacije,jednog dana(sramota me da ih nazovem vehabijama)....
KAd se pojavi,nek se izjasni kao takav,pa svi vi/mi koji ne znamo o njima neka postave pitanja.......
Meni bi bilo nepriajtno,kad bi neko postavio temu,npr."Hamidovici",nabroje sve clanove moje porodice,a onda pocnu diskusije izmedju onih koji nas vise-manje znaju,pa cak i onih koji nas ne znaju, kakav nam je prvi predak bio, kako verujemo i kolko smo "raja"!

A isto tako,ako treba da ostane tema,nek joj ime bude "Od 30 redovnih dzematlija Velike dzamije,njih je 25. Uvijek su zajedno, ne nanose zlo nikome, medjusobno se pomazu i dogovaraju o svemu! Ne dijele se na Zilkica,Zukorlica,Sulja i Rasima i izjasnajvaju se samo kao MUSLIMANI. Zovu ih Vehabije!"

Dobro,mozda ovo ne moze da bude naslov,al eto,haj i da ostane ovaj,neka ovo bude napisano u prvom postu,a posle toga postavite pitanja cije odgovore trebate.
A onda:
"Ako se neko pronalazi u opisu,neka odgovori. Sevap je sirit znanje! Unaprijed hvala!"

To je moj predlog!

Prodjimo se predrasuda,ne znamo mi nista o njima i prihvatimo to!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2008   #66
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

A ako neko zna o njima,odnosno misli da zna,a nije pripadnik ili clan,ne znam kako, neka CUTI!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2008   #67
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

e pa SUPERGIRL u pravu si bas oni sto nista ne znaju o njima nemaju pravo da pricvaju...a oni sto znaju-------hmm to je cvec druga stvar!!!!Najbolje bi bilko da pisemo nesto o islamu poucno,nesto zasta ce nas Allah dz.s nagraditi,, a ne da pricamo o nekom Jusufu sto je bio zenu ili sta ja znam.....i da osudjujemo nekoga a pojma nemamo kakvi su u stvari!!!
  Reply With Quote
Old 30-06-2008   #68
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

kakav je ovaj covek....
zamislite na onaj forum,necu ni da pominjem koji,mrsko mi,pisao je moje privatne poruke upucene njemu,u kojima sam mu se izvinjavao zbog toga sto je moj brat greskom napisao taj post preko mojeg naloga....
a nista vise nisam zeleo nego da ga upoznam kad dodje za ramazan,to sam bio napisao kad sam imao onaj problem sa odlaskom....
aman,aman....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2008   #69
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ja sad nista ne razumijem... sad ste me zbunili...

Dajte ljudi malo konkretnosti, ovaj onaj mi nista ne znaci, da bi mogao uticati ili najbolje resko, ako si upucen ti u sve ovo, regulisi kako mislite da je najbolje...

Pozz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2008   #70
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

mislim da nesporazumi treba da se resavaju pwt porukama...ovim se samo ruzi islam
  Reply With Quote
Old 30-06-2008   #71
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by altuna View Post
mislim da nesporazumi treba da se resavaju pwt porukama...ovim se samo ruzi islam
Čini mi se da si u pravu!
Ali,ruži se i ovaj forum,pa zato,najlepše molim dase uzdržite nebitnih i uvredljivih komentara!
Sellam!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2008   #72
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Ja sad nista ne razumijem... sad ste me zbunili...

Dajte ljudi malo konkretnosti, ovaj onaj mi nista ne znaci, da bi mogao uticati ili najbolje resko, ako si upucen ti u sve ovo, regulisi kako mislite da je najbolje...

Pozz
brate znaci ovaj ebu hamza je povredio pravo na privatnost,moje privatne poruke koje sam mu slao sa ovog sajta je iznosio na drugom forumu pod temom skandalozno,molim te da reagujes po tom pitanju...
nije imao drugog nacina da dokaze svoje ispravno verovanje pa je poceo da klevece,laze i koristi neke nedozvoljene radnje....
molim tebe i druge admine da reagujete....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2008   #73
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

halilce,tako bi bilo najbolje,naravno,sve koji krse pravila treba sankcionisati
  Reply With Quote
Old 30-06-2008   #74
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nexen neznam kako da reagujem,ja mogu da reagujem samo na ovom forumu i to na ono sto se napise javno,ako je neko izneverio tvoje poverenje,nemoj mu vise verovati i to je to....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2008   #75
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Mislim da ti je Tahirovce najbolje moguce odgovorio...
Ja ono sto procitam i vidim mogu i da odreagujem, ali ove stvari sto radite u privatnosti i na drugim sajtevima niti mogu nit me interesuje!
A ako je ebu hamza takav nek iznese svoje misljenje, bas me interesuje sto to radi...
A Nexen, mani se i njega i drugog sajta...
Ovde znaju da ne mogu da pisu sta hoce i onda pokusavaju sa smicalicama kojekavim!

Pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2008   #76
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Mislim da ti je Tahirovce najbolje moguce odgovorio...
Ja ono sto procitam i vidim mogu i da odreagujem, ali ove stvari sto radite u privatnosti i na drugim sajtevima niti mogu nit me interesuje!
A ako je ebu hamza takav nek iznese svoje misljenje, bas me interesuje sto to radi...
A Nexen, mani se i njega i drugog sajta...
Ovde znaju da ne mogu da pisu sta hoce i onda pokusavaju sa smicalicama kojekavim!

Pozzz
u redu hvala...
nego mislio sam da ne sme da iznosi moje privatne poruke koje sam mu poslao na ovom sajtu....
doticni ebu hamza ili adnan nisic nije mogao da dokaze istinitost svojeg verovanja pa je posegnuo za nekim nedozvoljenim stvarima....
nek mu ja dragi Allah dz.s. na pomoci....
njega sam se manuo a bogami i drugo sajta,previse je subjektivan da bi bio predmet moje paznje....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2008   #77
ebu_hamza
Registrovan
Početnik
 
ebu_hamza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Medina
Posts: 32
Default

Selam alejkum @NeXeN!

Nisam ljut na tebe. I dalje mislim ono sto sam napisao na drugom sajtu da si SUPER MOMAK.
Nema raloga ni ti da se ljutis. Nije bio uopste napad na tebe i ti svojom porukom mozes samo da budes ponosan.

Toliko. Mozes da mislis o meni sta hoces, ali ja svoje misljenje o tebi javno iznosim.
ebu_hamza is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2008   #78
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by ebu_hamza View Post
Selam alejkum @NeXeN!

Nisam ljut na tebe. I dalje mislim ono sto sam napisao na drugom sajtu da si SUPER MOMAK.
Nema raloga ni ti da se ljutis. Nije bio uopste napad na tebe i ti svojom porukom mozes samo da budes ponosan.

Toliko. Mozes da mislis o meni sta hoces, ali ja svoje misljenje o tebi javno iznosim.
Merhaba,
nisi ti na mene ali ja na tebe jesam ljut,jer pored svega sto si naveo da sam ja super momak i cist od "onoga" nisi smeo da iznosis moje privatne poruke, pa cak posle i da otrijes moj identitet...
Iako nije bio napad na mene,bio je na mojeg brata,i zajedno sa cetom pokvarenih ljudi na jos gorem sajtu napadate ga jer nemate dokaze (ponavljam po ne znam koji put) u ispravnost svoje vere, u to sam ubedjen iako ne poznajem toliko veru, jer to tvrdi moj brat,a on se u to Bogami razume mnogo bolje od vas.
Vi ste "braco moja" muslimani tek od juce,do tada ste bili ... (da ne pominjem sta),i ti "brate" izucavas da tako kazem Islam tek mozda od pre 3-4 godine,a moj brat je musliman od svog rodjenja,od mekteba,preko medrese do fakulteta na kojem je sad.
Moja braca su "braca",mirni,povuceni momci,zanimljivi,dobri fudbaleri,ali moj brat nije onaj "brat" koji ako ne moze da dokaze nesto,primenjuje sve nacine ne birajuci sredstva.
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2008   #79
ebu_hamza
Registrovan
Početnik
 
ebu_hamza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Medina
Posts: 32
Default

OK bratac.

Tvoje misljenje tvoja stvar.

Opusti se covece i uzivaj na ovom forumu.
ebu_hamza is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2008   #80
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

@ NeXen
navikli smo na to, tj ja sam navikao na to, da se privatni podaci iznose na tom forumu, tipa adresa i broj telefona itd...
U stilu kao:

Ramiz Zekic (zlatko@nomade.fr)
+33.682224695 (mobil)
3 Rue Guirbaden
Bischheim, 67800
FRANCE

Tako su iznosili moje privatne podatke godinama, misleci da ih ja hakujem, a ja im ni dan danas nisam otisao na sajt... Ne praktijem da idem na sajteve koji ne pripadaju meni a iste su tematike...

Ebu Hamza, ja mogu samo da apelujem na tvom zdrav i ljudski razum i zamolim te da ne radis takve stvari... Ne znam sta je u pitanju niti me interesuje, ali ne zelim ta govna sa tog sajta uopste da se pominju ovde, nisu zasluzili!

Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vehabije, zovu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ko su vehabije??? Recruit Religija 25 26-05-2009 01:16
Vehabije rastjeraju zaljubljene parove borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 39 07-11-2007 21:40
Vehabije napale novinare borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 03-04-2007 00:57


All times are GMT +2. The time now is 14:42. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)