SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Predstavljanje članova svi naši članovi na sajtu mogu ovde da se predstave i napise nešto o sebi...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 14-10-2008   #241
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Sad ima klimu, elektricne prozore, rahatluk... pa ne moraju ni slusalice
Od kila,za čas vožnje....
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-10-2008   #242
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
trebala si,on je povozit...
samo da mu prvo spustis ručnu i posle...



moze on da se preparkira i bez nje...a ko zna koliko su im vozila za obuku i jesu li im ispravni kocioni sistemi DA da ne kazem hmmmmmmm
  Reply With Quote
Old 14-10-2008   #243
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by altuna View Post
a ko zna koliko su im vozila za obuku i jesu li im ispravni kocioni sistemi
ma ne brini,znam ga godinama,uvek staje na "zaustavnu"...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008   #244
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
ma ne brini,znam ga godinama,uvek staje na "zaustavnu"...


ti si mu asistent je li??????
a ja ti verujem i necu proveravati,jer sam vozacki ispit vec polozila i to iz prvog pokusaja...
  Reply With Quote
Old 20-10-2008   #245
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

opet su administratori pokazali da su ljudi na mestu i da vode racuna o svojim forumasima...da prate dogadjaje i izjave i sankcionisu sve sto je lose...HVALA NAJBOLJEM TIMU...bilo bi dobro da ubedimo jos naseg druga muska da se vrati...
  Reply With Quote
Old 20-10-2008   #246
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hvala altuna, ali ubedjivanja da se iko vtrati nece biti. MI smo tu da stavim odo znanja da je svako dobrodosao u svako doba, naravno ako ima dobre namere sto musko svakako ima. Ali da se moli, kumi i ubedjuje, toga nece biti. Onaj kome budemo nedostajali ce se vratiti i bez ubedjivanja
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008   #247
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
Hvala altuna, ali ubedjivanja da se iko vtrati nece biti. MI smo tu da stavim odo znanja da je svako dobrodosao u svako doba, naravno ako ima dobre namere sto musko svakako ima. Ali da se moli, kumi i ubedjuje, toga nece biti. Onaj kome budemo nedostajali ce se vratiti i bez ubedjivanja
AFERIM!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #248
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Nebih zeleo da ispadnem neko ko "zanovijeta" puno, vecina clanova ovdje na forumu me znaju kao pravednu i realnu osobu u svakoj situaciji. Imam korektne i mogu slobodno reci prijateljske odnose sa svim administratorima i clanovima i zeleo bih da tako i ostane ali zadnja desavanja na forumu su navela da se moje misljenje o istom drasticno promijeni.
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #249
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Nebih zeleo da ispadnem neko ko "zanovijeta" puno, vecina clanova ovdje na forumu me znaju kao pravednu i realnu osobu u svakoj situaciji. Imam korektne i mogu slobodno reci prijateljske odnose sa svim administratorima i clanovima i zeleo bih da tako i ostane ali zadnja desavanja na forumu su navela da se moje misljenje o istom drasticno promijeni.
a zasto?
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #250
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Eko, jel to zbog onoga sa onim tornjakom?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #251
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Necemo da sirimo diskusiju dalje. Razlozi nisu vazni. Oni koji posmatraju stvari realno ,shvatice razlog zbog kojih sam ovo rekao
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #252
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Samo pitam, nemoj se odma hujat

Ne, ozbiljno, treba da nam ukazujete na nase greske (ustvari NJIHOVE, ja ih ne pravim ), da bi ovo sve odrzavali sto bolje i da nam svima bude ugodnije. Istina je da se svi zalazemo da nam ovde preovladava dobro raspolozenje i prijateljska atmosfera, ali nismo ni mi svemoguci. Ljudi smo, mozemo da pogrijesimo. Bitno je da se trudimo, zar ne?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #253
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ja pretpostavljam da Eko misli na ban koji je tornjak dobio. Ja nisam nesto upucen u temu i neznam bas o cemu se radi a nisam ni video post zbog kojeg je banovan. Ne branim nikoga ali nije trebao da pise da niko ovde nije vrijedan diskusije mada me to ne tangira. Ako mi ne bude mucno procitacu temu mada ne volim da citam prepucavanja.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #254
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Eko,zaista je malo toliko relanih ucesnika u diskusijama kao sto si ti,
i iskreno da ti kazem jako mi je drago da si bas ovde na ovom forumu jer eto prilike da i mi koji nismo takvi,imamo priliku uciti se takvom vidu komunikacije...
@na svim forumima sveta prvo i osnovno pravilo je NE SVADJATI SE SA MODERATORIMA I ONI SU UVEK UPRAVU...
eh,sad sto bi bilo drugacije i ovde...
ovi nasi momci su ovde sa nama 3 godine,i za svo to vreme nikada nikoga ni pomislili nisu da da uvrede,a komo li i ucine to...
medjutim,dolazi neko sa strane,KOJI SAMO U JEDNOJ TEMI PISE i vredja administraciju i po funkciji i prelazi na vredjanje po licnoj osnovi...
Svi postovi su mu bili ironicni i dvosmisleni(kurvinski) i ostavljao je prostor da se vadi iz sutacija...
poslednji post mu je bio direktno vredjanje Reska i cele aadministracije i odluka je vise nego merodavna i ako je zakasnela,jer trebalo ga je mnogo pre ohladiti...
ovaj covek nije ovde tek slucajno bio...

e,da...
administratori,svaka cast na korektnosti koju pruzate prema nama clanovima,
i ako necete zameriti ja vam savetujem da ne dozvoljavate da vas neko pokusava omalovazavati...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #255
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 34
Posts: 990
Default

ZA SAD SU ZLATNI...Ko ih nezna dobri su heheheheh
__________________
Kod carobnog stapica nije bitna duzina vec MAGIJA

tmusa is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #256
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ensare
taj momak je krenuo licno na mene, obzirom da me dobro poznaje smisljeno je krenuo preko foruma, e sad kad ja poznajem njega oglasicu se postom da clanovima obrazlozim cijelu stvar, verovatno ce mnogi skontati da pisanje te osobe se ne poklapa sa njegovom licnosti..
Cijeli dan razmisljam i nikako mi nije jasno ZASTO?
jer da on nije znao u startu ko sam ja, kao sto nisam ja znao ko je on pa hajde, al u kucu si mi dolazio covece , pa imas li obraza??
Jos cu o svemu razmisliti, pa mirne glave napisati i odreaogovati na ove gluposti, moram jos da razjasnim sam sa sobom da li preko foruma (gde sam napadnut) ili licno da ne kvarim atmosferu na forumu i opterecujem ostale clanove...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #257
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

sjenica nije velika i nekako se svi manje-vise medjusobno poznajemo,tako da vrlo dobro znam ko je ko...
nazalost,nekad nas neko iznenadi i to neko od koga najmanje ocekujemo...
ja,jedino sto mogu da kazem je da sam imao prilike da tebe dobro upoznam i da sam jako srecan sto imam takvog prijatelja i druga i poznanika...
ti si za ovo vreme na forumu zaista polazao svoj kvalitet i privrzenost sjenici i sjenicanima,i trudio se da nam svima udovoljis cak i vise nego sto su ti mogucnosti dozvoljavale...
pored svih svojih privatnih obaveza,jurio si na sve strane da nam slikavas,snimas,izvestavas,ispunjavas sve sto smo od tebe trazili,tako da svaka rec o tebi bila bi suvisna jer si osoba kakva se retko srece...
ziv nam bio prijatelju,i neka te ne doticu oni koji te nisu vredni...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2008   #258
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by altuna View Post
opet su administratori pokazali da su ljudi na mestu i da vode racuna o svojim forumasima...da prate dogadjaje i izjave i sankcionisu sve sto je lose...HVALA NAJBOLJEM TIMU...bilo bi dobro da ubedimo jos naseg druga muska da se vrati...
sta je bilo sa mojim drugom ,,,,
da nije njega bilo ko zna dal bih se ikada uclanila na ovom sajtu....jel mogu da znam zbog cega je napustijo forum,.,,,
nisam bila neko vrijeme pa ne znam.......
hvala....sellam
  Reply With Quote
Old 29-11-2008   #259
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
sjenica nije velika i nekako se svi manje-vise medjusobno poznajemo,tako da vrlo dobro znam ko je ko...
nazalost,nekad nas neko iznenadi i to neko od koga najmanje ocekujemo...
ja,jedino sto mogu da kazem je da sam imao prilike da tebe dobro upoznam i da sam jako srecan sto imam takvog prijatelja i druga i poznanika...
ti si za ovo vreme na forumu zaista polazao svoj kvalitet i privrzenost sjenici i sjenicanima,i trudio se da nam svima udovoljis cak i vise nego sto su ti mogucnosti dozvoljavale...
pored svih svojih privatnih obaveza,jurio si na sve strane da nam slikavas,snimas,izvestavas,ispunjavas sve sto smo od tebe trazili,tako da svaka rec o tebi bila bi suvisna jer si osoba kakva se retko srece...
ziv nam bio prijatelju,i neka te ne doticu oni koji te nisu vredni...


Ensare , hvala ti puno na ovako lijepim rijecima. Sta da radim , ne volim kad vidim nepravdu bez obzira o kome se to radilo.
Tema u kojoj je @tornjak pisao je bila znacajna za sve nas. Ja sam je pratio i nisam primjetio da je bilo vrijedjanja s njegove strane. To sto je on rekao da nema nikog s kim bi razgovarao na nivou u toj temi , zar je to neka uvreda , pitam ja vas sve ?
Navescu vam primjer. Ja licno ne mogu razgovarati na nivou sa Zlatkom u temi softveri i tehnologija, ne mogu razgovarati na nivou sa Mitkom u temi Religija, ne mogu razgovarati na nivou sa @Halilcetom u temi Muzika ( narodna muzika i naftalini ) i zar je to uvreda ako se ja petljam negdje gdje mi nije mjesto a neko od ovih gore mi na to skrene paznju .
Kome se nisu svidjali njegovi tekstovi nije trebao da ih cita i nije trebao da ulazi u raspravu s njim ako nije u stanju da razgovara na nivou u vezi teme
Covjek se fino izvinuo administraciji i svima ko se nasao uvredjen i nekoliko puta skrecao paznju da skrecemo s teme ali isto tako trazio i da se njemu uzvrati izvinjenje, sto bih i ja trazio. Kako se administracija njemu izvinula , vidjeli smo.
Mi nastavljamo i dalje s radom, ja cu i dalje gledati da doprinesem forumu svojim pisanjem ali moje misljenje ostaje isto.
Tema se zove , STA MISLITE O ADMINISTRATORIMA, a moje misljenje je da su dobili jedan veliki minus
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2008   #260
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Posteno, nema sta. Mislim, svako ima svoje misljenje, a mi smo tu da popravimo utisak kod onih kod kojih smo ostavili los ili pogresan. Iza svega ovoga se izgleda krije nesto mnogo vece nego sto se samo da procitati iz postova, ali o tome znaju jedino bas njih dvojica, Resko i ovaj tornjak. Uglavnom, meni je makar drago kada nam neko ukaze i na lose strane, a ne samo da nas hvali. Sada mozemo poraditi na svemu tome, a sve u cilju da ovaj forum ima sto bolju administraciju. Zato i na kritike kao i na pohvale uvijek kazem hvala.

Sabina, sto je musko otiso se nezna, samo je napustio forum, to ces morati njega da pitas, posto se vidim znate i licno.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
administratorima, mislite, sta


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Najljepse pesme nasih ROCK grupa...Sve sto mislite da je lepo tmusa Muzika i Video 36 20-05-2013 16:06
Sta mislite koja Auto marka pravi najbolja auta Haks Automobili 7 17-03-2009 15:19
sta mislite o staroj SFRJ dali je bilo bolje tada ili sad liliput Ovo i ono 124 24-08-2007 23:03
sta mislite o uticaju politike na sport u sj leptiric Sport 11 08-08-2007 15:05


All times are GMT +2. The time now is 15:56. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)