SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mali oglasi prodaje se ili kupuje se (plac, kuća, bicklo itd), ovde se možete oglašavati da vas ceo svet čita.

 
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 09-10-2009   #1
Zijad Zika Smajic
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2
Exclamation Izvoz vune u Njemacku

Postovani...!

Jedna njemacka firma je zainteresovana za otkup vune sa Sjenickog kraja te molim sve one koji su zainteresovani za moguci izvoz vune da mi se jave na dole navedenu mail - adresu.
Firma o kojoj je rijec spremna je u slucaju veceg interesovanja da posalje ekipu od najmanje dva clana na lice mjesta te da s ljudima koji su zainteresovani o svemu porazgovara.
Hvala Vam na ustupljenom prostoru i srdacan pozdrav iz Frankfurta!

S postovanjem

Zijad Smajic

smajiczijadzika@yahoo.de
Zijad Zika Smajic is offline  
Sponsored Links

Old 09-10-2009   #2
sabahudin
Registrovan
Prijatelj
 
sabahudin's Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: Svedska
Godine: 64
Posts: 2,400
Default

Dobra vijest za stochare ali mislim da su Shvabe malo zakasnili jer su nashe"farmere"vec oshishali Englezi.
__________________
chovek se uchi dok je ziv...
sabahudin is offline  
Old 10-10-2009   #3
Zijad Zika Smajic
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2
Arrow

Pozdrav....jos jednom!

Dobio sam jedan mail od jedne osobe vezano za ovu temu i odgovorio odmah,ali...mail mi se vratio?!! Doticnu osobu molim ljubazno da mi se opet javi i obavjestavam je da sam bas veceras ugovorio 20 tona vune (neoprane...) iz Bosne te da mi dostavi mail adresu i/ili telefonski broj gazde o kojem je u mail-rijec.
Svima vama srdacan pozdrav,

Zijad Smajic

smajiczijadzika@yahoo.de

P.S. Njemacku firmu o kojoj je rijec na ovoj temi zanima iskljucivo bijela vuna,neoprana ali lijepo slozena i spremna za utovar!
Zijad Zika Smajic is offline  
 

Bookmarks

Tags
izvoz, njemacku, vune


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:23. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)