SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 07-04-2007   #41
HaNi
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2005
Godine: 37
Posts: 41
Default

Djetinstvo u Sjenicu je stvarno specijalno ja se radije sjecam 2-3 dogadjaja iz Sjenice nego sve ostale godine u Svedskoj. Tako da vi koji ste odrasli u Sjenicu ne znate koje blago imate.
HaNi is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 07-04-2007   #42
sabina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 279
Default

to su bila srecna vremena, kad se najvise vremena provodilo u igri, kad si bezbrizan i zasticen od svega. ja se secam mog detinjstva na sancu kad smo svi bili zajedno i decaci i devojcice i igrali se svih tipicnih muskih i zenskih igara.fudbal, klikeri, izmedju dvije vatre... secam se jednom kad smo skupljali flase po komsiluku i nosili u prodavnicu da uzmemo kauciju.skupilo se dosta para, kupili lopte,rekete za bagminton, a i slatkisa da se zasladi.jedino sto muti ta secanja je cinjenica da neki sa kojim sam odrasla vise nisu medju zivima. ali vazno je da zive u secanju i u srcu.
sabina is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2007   #43
HaNi
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2005
Godine: 37
Posts: 41
Default

Quote:
Originally Posted by sabina
to su bila srecna vremena, kad se najvise vremena provodilo u igri, kad si bezbrizan i zasticen od svega. ja se secam mog detinjstva na sancu kad smo svi bili zajedno i decaci i devojcice i igrali se svih tipicnih muskih i zenskih igara.fudbal, klikeri, izmedju dvije vatre... secam se jednom kad smo skupljali flase po komsiluku i nosili u prodavnicu da uzmemo kauciju.skupilo se dosta para, kupili lopte,rekete za bagminton, a i slatkisa da se zasladi.jedino sto muti ta secanja je cinjenica da neki sa kojim sam odrasla vise nisu medju zivima. ali vazno je da zive u secanju i u srcu.


A vi ste bili ona velika deca sto mi niste dali da se igram sa vama zmurke to vam nikad necu oprostit hihi
HaNi is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2007   #44
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

E neka si se javila Hana, bas te nije dugo bilo.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2007   #45
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by sabina
secam se jednom kad smo skupljali flase po komsiluku i nosili u prodavnicu da uzmemo kauciju.skupilo se dosta para, kupili lopte,rekete za bagminton, a i slatkisa da se zasladi.jedino sto muti ta secanja je cinjenica da neki sa kojim sam odrasla vise nisu medju zivima. ali vazno je da zive u secanju i u srcu.


Od te kaucije,ja sam Sabina dobio u vojsci 10 hiljada!

Sa pismom u kojem je pisalo ovo"Evo ti ovih 10 hiljada,cicijo jedna!Kupi razglednicu,pa se javi,da cijela škola vidi da Nono ima brata vojnika!"

Tih 10 hiljada još stoje u tom pismu!

Hvala ti,jer znam da si sigurno mislila na Nona!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2007   #46
sejdzo
Gost
 
Posts: n/a
Default

eh secam se kad sam ja bio mali,eh te radne akcije!!
  Reply With Quote
Old 07-04-2007   #47
nevzad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: May 2006
Location: wien
Godine: 44
Posts: 63
Default

Ljudi bre, jel cuvao ko od vas krave ili ovce ljeti???? to je bilo pravo detinjstvo i dozivljaji..........
nevzad is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2007   #48
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

Sabina ti i Sabina Br.2 bile ste dve najsladje devojcice na sancu vi ste (mislim na vasu generaciju)i imali lijepo detinjstvo,a kad bi ja o mom pisala mnogi bi plakali,zato samo citam tudje,i lijepo mi je.
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2007   #49
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

a secate li se FOTA...??????



e,ja sam se danas setio,i smejao se kao budala...

mislim da sam tada imao mozda 13 ili 14god...

rizicno doba,jel...

vec su se tu radjale prve ljubavi,one decije,iskrene,bez interesa,a i bez cilja,ali eto,kaze se da se itada osecalo nesto prema nekome...

elem,

bili smo na nekakvom rodjendanu,i sve nekako kako po nekoj semi,vec se znalo ko je sa kim u KOMBINACIJI...

bese popularno da se uci ljubiti-i to FILMSKI....

a neki su govorili i FRANCUSKI...

ali,glavni odgovor i ucestao na tom rodjendanu,na pitanje STA DA RADI OVA FOTA,bio je da poljubi HELE-NEJSE,nekoga....

a fote sve razlicite,i svako zna cija je koja,sve namerno ali hajde da budemo COOL...

zapade i mene,te i ja se bogami lijepo izljubih taj dan,sa tadasnjom simpatijom...

ali,

sve ovo i ne bi imalo smisla,da se DOTICA,gore pomenuta,i ja nismo sreli posle desetak godina...

sedimo,pijemo kaficu,pricamo sve super ide,ali nekako nikad prica ne moze da ide a da se covek ne osvrne na proslost...

ima tu nas za stolom PREKO NEKOLIKO....

i sve bi super bilo,da u jednom od momenata pominjanja proslosti,DOTICNA ne rece:

-a secas li se kad smo BILI MALI i igrali se fota....

mene hladan znoj napade,bi me nesto sramota,i htedoh da iskuliram pa samo rekoh:

-aha...



a ona ce:



E, KAKO SI ME TADA IZLJUBIO....



jeste,da nisam od onih koji se stide istine,ali me nesto tada bila sramota...





eto danas sam se setio toga,i ne bi me sramota sad da vam ovo ispricam...

oprostie ako sam bio malo otvoreniji,ali znam da svi imamo ovakva i slican iskustva.samo je pitanje da li da ih ispricamo ili zadrzimo za sebe...

neko ce reci da je ovo intima,i ima pravo,i da zeli da je zadrzi za sebe...

ali eto,ja rekoh da je podelim sa vama,ovu moju LOVE STORY....
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2007   #50
sabina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 279
Default

lijepo secanje stranac. fote su bile glavna igra na rodjendanima. mi smo od nicega izmisljali igre. danasnja deca imaju sve moguce igracke,kompjutere,PS, nintendo i ne znam sta sve i opet im dosadno i ne znaju sta da se igraju.
sabina is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2007   #51
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

cini mi se da smo mi rasli zdravije,i interesantnije i cini se da smo zreliji bili...

pricam skoro sa jednim mojim prijateljem ovde,i bas sam se ludo nasmejao...

kaze on,da mi kad smo bili deca sa 15-16godina imali smo interesovanja za drustvo,devojke,pa i kafice, a kaze on,gledam ovu danasnju generaciju u tim godinama,NOSE HARD DISK U DZEPU I IDU JEDAN DO DRUGOGA DA SNIMAJU FILMOVE I IGRICE....



i u pravu je covek definitivno,i ako se samo salio...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2007   #52
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

tako je,nema danas detinjstva,mi nismo nekad ni telefonske govornice imali a danas svako mobil i jos sa kamerom.Danasnja omladina se jednostavno dosadjuje.
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2007   #53
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

igranje fudbala je bila svakodnevnica u nasem zivotu...

ali u mojoj mahali,i ako smo na 20metara od stadiona, posebno zadovoljstvo je bilo igranje GOLICA na ulici...

u pocetku smo koristili kamenje,pa izmeri 6stopa od jednog do drugog i tako na drugoj strani i igraj do mile volje...

ali auta su bila problem,i ako ih tada nestgo ne bese mnogo u saobracaju...

imalo je i onih vozaca koji bi se ljutili na to,ali uglavnom je uvek tu imao neki stariji komsija,koji nas je iz znatizelje gledao,a ujedno i bio cuvar da nam nekone narusi nas spokoj i igru...

kad se sada setim toga,mozda nam i nije trebalo ali detinjstvo se ne prozivljava dva puta,ali se seca celoga zivota...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2007   #54
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC
igranje fudbala je bila svakodnevnica u nasem zivotu...

ali u mojoj mahali,i ako smo na 20metara od stadiona, posebno zadovoljstvo je bilo igranje GOLICA na ulici...

u pocetku smo koristili kamenje,pa izmeri 6stopa od jednog do drugog i tako na drugoj strani i igraj do mile volje...

ali auta su bila problem,i ako ih tada nestgo ne bese mnogo u saobracaju...

imalo je i onih vozaca koji bi se ljutili na to,ali uglavnom je uvek tu imao neki stariji komsija,koji nas je iz znatizelje gledao,a ujedno i bio cuvar da nam nekone narusi nas spokoj i igru...

kad se sada setim toga,mozda nam i nije trebalo ali detinjstvo se ne prozivljava dva puta,ali se seca celoga zivota...
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2007   #55
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Bravo stranac
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2007   #56
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

hajde ljudi pisite,nije valjda da sam samo ja imao detinjstvo,ili da ga se samo ja secam...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2007   #57
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

ja moje izbrisala
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2007   #58
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

trebala bi ova dva moderatora plava,da nam napisu nesto iz njihovog detinjstva...

recimo da nam opisu,kako su isli u novu varos...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2007   #59
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

Bil to bila prica iz detinjstva ?ili...
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007   #60
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Da nisu i oni isli biciklima u Novu Varos
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bilo, detinjstvo, kakvo, vase


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vase japansko ime....=) akica_90 Predstavljanje članova 34 01-09-2014 00:51
Vase ime na Japanskom ALMIR- Ovo i ono 4 11-09-2008 11:39
sta mislite o staroj SFRJ dali je bilo bolje tada ili sad liliput Ovo i ono 124 24-08-2007 23:03
Nesto sto je bilo... Politika Sjenice 52 22-01-2007 09:57


All times are GMT +2. The time now is 12:58. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)