SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 16-11-2009   #101
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja se i dalje pitam zasto je onoliko cekao da ubaci Muslimovica i Pjanica. Pogotovo kad je Pjanic usao, druga ekipa. Ali za 5 minuta igre ne moze nista uyradit, pa taman bio on Pele, a ne Pjanic. Jos na poluvremenu je Salihovica trebo da zamijeni Pjanicem, druga bi se danas pricala.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 17-11-2009   #102
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Marjan Mijajlovic - komentator koji prenosi svake utakmice reprezentacije BiH, najbolji komentator na zemaljskoj kugli , mozete ga slusati na radiju Stari Grad . Ovo je samo jedan mali djelic onoga kako i s koliko emocija covjek prenosi utakmice




Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2009   #103
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Mogu ga zamislit sutra kada bude prenosio,kola hitne pomoci moraju bit u blizini,za svaki slucaj
dido is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2009   #104
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Blažević: "Uplašićemo Portugal"

Selektor reprezentacije BiH Miroslav Ćiro Blažević ocenio je da bi podrška navijača u Zenici mogla da bude presudna u revanš meču baraža za SP sa Portugalom.

Blaževićeva ekipa u subotu je u Lisabonu izgubila sa 1:0, ali su igrači BiH pružili dobru partiju, dva puta pogodili stativu i jednom prečku gola domaćina. Selektor BiH rekao je da očekuje da u revanšu stadion Bilino polje u Zenici bude pun i da navijači imaju aktivnu ulogu u revanš duelu.
"Ne očekujemo samo da navijaju za nas, želimo da 'grme' sa tribina. Moraju da stvore pritisak od prvog minuta", poručio je Blažević.

FIFA je ovaj duel proglasila utakmicom visokog rizika zbog mogućih navijačkih incidenata, zbog čega je odlučila da na Bilino polje pošalje dvojicu posmatrača.

Blažević je rekao i da njegova ekipa mora da iskoristi činjenicu da je odbrana najslabiji deo reprezentacije Portugala.

"Pobedićemo u Zenici. Portugalce je u prvom meču dva puta spasila prečka i jednom stativa. Zato sam ubeđen da možemo da nadoknadimo minus i kvalifikujemo sa za Svetsko prvenstvo", naveo je Blažević.

Ipak, Portugal u poslednjih 13 godina nije izgubio u gostima u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

"Naš prvi zadatak je da u Zenici postignemo gol. Ne smemo da čekamo šta će se desiti. Portugal u revanšu mora da diktira događanja na terenu, a igrači moraju da ostanu hladnih glava", izjavio je selektor Portugala Karlos Keiroš.

Štoper Čelsija Rikardo Karvaljo kazao je da bi gol na početku utakmice dosta olakšao posao Portugalu.

"Ako dovoljno dugo budemo držali loptu u nogama, samopouzdanje će da nam raste iz minuta u minut. Takođe, ako damo gol na vreme, Bosni će biti veoma teško", zaključio je Karvaljo.

Utakmica između BiH i Portugala igra se u sredu od 20.45 u Zenici.
dido is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #105
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

PEH ZA PEHOM






Posljednji trening nogometne reprezentacije BiH pred uzvratni meč sa Portugalom, održan danas u Hrasnici donio je lošu vijest.Naime, i pored svih napora ljekarskog tima reprezentacije i želje veznjaka Wolfsburga, Zvjezdan Misimović neće biti spreman za sutrašnji uzvratni dvoboj.

Još u Lisabonu arhitekta igre "zmajeva“ dobio je nezgodan udarac u koljeno. I sinoć na Koševu nije vježbao u punom kapacitetu, ali smo se svi nadali da će istrčati na travnjak Bilinog polja.

Ovo će šefu državne nogometne selekcije, Miroslavu Ćiri Blaževiću zadati nove glavobolje, a mjesto u udarnoj postavi trebao bi zauzeti Haris Medunjanin.

Nogometaši su trenirali oko sat vremena podijeljeni u dvije grupe koji su igrali međusobno.

Prvih jedanaest koji će se suprotstaviti Portugalcima čine: Hasagić, Nadarević, Pandža, Jahić, Ibričić, Salihović, Bajramović, Pjanić, Medunjanin, Ibišević i Džeko.
dido is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #106
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

VRUĆ DOČEK PORTUGALCIMA






Reprezentacija Portugala sletila je sinoć na aerodrom u Butmiru, a prvi utisci naših sutrašnjih protivnika nisu pozitivni.

Portugalski mediji šokirani su načinom na koji su domaći navijači dočekali njihove zvijezde, vjerovatno očekujući da će biti obasuti ružinim laticama koje bacaju prelijepe hostese, a ne grubim riječima i zvižducima naših navijača koji su za ovu priliku uvježbali i riječi na portugalskom jeziku kako bi bili sigurni da će njihova poruka stići na odredište.
Portugalci su toliko razočarani dočekom na aerodromu da su njihovi mediji još sinoć najavili kako će zbog nesportskog ponašanja bh. navijača uputiti formalni protest FIFA-i i UEFA-i.

Uz vruć navijački doček, naši gosti u svojim medijima navode i nešto duži pregled na carini, nakon kojeg su se zaputili ka Zenici.

Reprezentacija Portugala u Zenicu je stigla nešto iza 23 sata, prvi trening imaće danas, od 11 sati na stadionu Bilino Polje, dok je press konferencija za novinare zakazana u 13 sati u konferencijskoj sali u hotelu Zenica.
Podsjećamo da je BiH reprezentacija zadržana na aerodromu nekoliko sati, u povratku se čekala dozvola za polijetanje aviona, novinari su maltretirani, a navijači premlaćeni.
dido is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #107
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ko ima linkove neka postavlja odmah...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #108
akica_90
°Devojčica°
Prijatelj
 
akica_90's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Sarajevo
Godine: 34
Posts: 2,125
Default

Nesanicom protiv Portugalaca

Nekolicina navijača reprezentacije BiH okupila se sinoć ispred ulaza u hotel "Zenica" gdje su priredili nezaboravnu muzičku izvedbu gostima iz Portugala. Pjesma, zvuci truba... odjekivali su do sitnih sati pod prozorima gostiju.
Nogometni reprezentativci i brojne delegacije nogometnog saveza te države koje su smještene u najprestižnijim sobama ovog luksuznog hotela dugo će pamtiti neprospavanu noć u Zenici.
Možda će ovaj krajnje neobičan ali, što je najvažnije, nenasilan način odmaganja našem protivniku, koji će večeras u 20.45 sati istrčati na teren Bilinog polja željniji sna nego pobjede, doprinijeti da BiH večeras slavi.




__________________
"Gospodaru moj, nauči me da je tolerancija, najviši stupanj moći, a želja za osvetom prvi znak slabosti. Podsjećaj me stalno, da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu!"
akica_90 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #109
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
ko ima linkove neka postavlja odmah...


Buraz, probacemo iste linkove gdje smo pratili i prvu utakmicu. Vrati se nekoliko postova unazad i naci ces
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #110
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Buraz, probacemo iste linkove gdje smo pratili i prvu utakmicu. Vrati se nekoliko postova unazad i naci ces
ok bratac,hvala...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #111
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ja mislim (nadam se) da ce veceras Bosna da probedi sa 2:0.
  Reply With Quote
Old 18-11-2009   #112
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Ja mislim (nadam se) da ce veceras Bosna da probedi sa 2:0.
:r uka:
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #113
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default




NAPRIJED ZMAJEVI!!!!
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #114
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Joj koja atmosfera
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #115
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

[QUOTE=Elvis-Eko;188177]Joj koja atmosfera [/QUOTE

Sarajevo gori.......
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #116
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

dzaba ako ovako ostane...
tvrdi i jedni i drugi,imam osecaj da se vise brane bosanci nego portugalci...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #117
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

ma pravi ste forumaši,.....LEGENDE
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #118
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

toliko o nadama..
portugal dade gol...
jbg
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #119
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ovo je kraj, tri gola treba Bosni, jako tesko ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #120
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

JOOOOJ PA STA SU FULILI SAD....
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fudbalu, kvalifikacijesp


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Evropsko Prvenstvo u fudbalu 2008. godine STRANAC Sport 264 15-07-2008 21:05
TURNIR U MALOM FUDBALU halilce Sport 14 23-05-2007 16:21


All times are GMT +2. The time now is 18:55. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)