SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 20-05-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default BetaOMS: SDA Sandžaka: Predsednik Ugljanin otvorio Kancelariju narodnih poslanika u N



Predsednik Ugljanin otvorio Kancelariju narodnih poslanika u Novom Pazaru Juče je u Novom Pazaru otvorena Kancelarija narodnih poslanika SDA Sandžaka, koju je zvanično otvorio predsednik Stranke i šef poslaničkog kluba “SDA Sandžaka-PDD” u Skupštini Republike Srbije, Dr Sulejman Ugljanin.



Otvaranju Kancelarije prisustvovali su poslanici Enis Imamović i Sabina Dazdarević, predsednici opština Tutin i Sjenica, Šemsudin Kučević i Hazbo Mujović, predstavnici ambasada Libije, Pakistana i Turske, kao i brojne ličnosti političkog, javnog i kulturnog života Sandžaka.

U svom obraćanju prisutnima Predsednik Ugljanin je, između ostalog, rekao da Kancelarija ima za cilj da približi poslanike svojim građanima.

“Bošnjaci Sandžaka su nam dali nesebičnu podršku i mi sada imamo obavezu da ljudima budemo dostupni za rešavanje njihovih problema”, rekao je Dr Ugljanin.

On je ocijenio neprihvaljivim trenutno stanje u kome se nalaze Bošnjaci Sandžaka. Veliki broj nerasvijetljenih zločina, nestalih i prognanih osoba, kao i neravnomjerna zastupljenost Bošnjaka u insititucijama sa javnim ovlašćenjima samo potvrđuje činjenicu da je u Sandžaku prisutna diskriminacija Bošnjačke nacionalne zajednice.

“Osnovni cilj SDA Sandžaka je adekvatna zastupljenost Bošnjaka u svim državnim organima, obezbeđivanje pravne sigurnosti, izgradnja pravne države i smanjenje nezapošljenosti”, naglasio je Ugljanin.

Predsednik Ugljanin je poručio da se početkom pregovora o ulasku Srbije u Evrosku uniju otvara svetlija budućnost za Bošnjake Sandžaka.

Kancelarija Narodnih poslanika biće na usluzi građanima svakodnevno, a svi zahtevi i problemi građana će se uzeti u razmatranje i predlagati rešenja u cilju što bržeg otklanjanja prepreka za pristupanje naše zemlje Evropskoj uniji.

Napomena:

Emitovan sadrzaj nije proizvod Bete i agencija ne odgovara za navode u njemu. U slucaju bilo kakvih pitanja u vezi sa sadrzinom, molimo da se obratite kontaktima navedenim u saopstenju.

Last edited by iSelektor; 20-05-2014 at 21:56..
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 22-05-2014   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

neka si care, taman.
sad kad nema dje da zaposlajvas ove svoje otvaraj im tako te gluposti, posto nemate prostorije ni u jednom gradu, nemate klubove, morate nedje da se okupite, jel.
plus, tu ce imat mesta da se zaposle sekretarice, konobarice, odrzavanje, obezbedjenje, i jos sta necete izmislit, a platice to sponzori, ne sekirajte se.

imam osecaj da je poceo da se takmici u igri "ko ce biti gluplji".

pred dobro, sto kaze nas narod, bojim se da mu nije pred glavu, toliko gluposti za kratko vreme ne sluti na dobro.

i, opet necu da psujem
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #3
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Koliko ja razumeh,ovde ce biti jedna kancelarija i u njoj nemogu stati svi ovi koje je STRANAC nabrojao!!Salim se naravno!
Mislim da ideja nije losa!E sad,videce mo da li ce oni tu samo kahfenisati ili ce nesto raditi i biti od pomoci gradjanima Sandzaka!
joku is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #4
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by joku View Post
Koliko ja razumeh,ovde ce biti jedna kancelarija i u njoj nemogu stati svi ovi koje je STRANAC nabrojao!!Salim se naravno!
Mislim da ideja nije losa!E sad,videce mo da li ce oni tu samo kahfenisati ili ce nesto raditi i biti od pomoci gradjanima Sandzaka!
Idem sledece hefte u Pazar...nadam se da cu naci nekog u kancelariju..
Pa makar i sekretaricu
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #5
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Zelim ti puno uspjeha Halilce,mislim na sekretaricu breee
tidza is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #6
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

E ne moze tidzo,Halilce nije nas politicki istomisljenik,tako da muvanje nase sekretarice ne dolazi u obzir!Sala mala!
Nego mi sada nesto pade napamet!halilce,ti rece da si sledece hefte u pazaru,mogao bi da izmislis neki problem,predocis im ga tamo,obavezno kazes da si druga politicka opcija i da vidimo da li ce ti pomoc!Da vidimo dali ta kancelarija funkcionise!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #7
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Da joku, i ja se slazem... probaj to
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #8
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Daj bre ljudi,šta je vama?
Ja imam toliko problema,da ne treba da ih izmišljam..
halilce is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2014   #9
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Daj bre ljudi,šta je vama?
Ja imam toliko problema,da ne treba da ih izmišljam..


oplakah...

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2014   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Samo hodzin zapis moze da mu pomogne ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2014   #11
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ma jok bre...Tu cemo mi Muftiju da angazujemo
Toliko sam zasluzio
halilce is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2014   #12
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

A jes, ja zaboravio da je i on hodza ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
betaoms, kancelariju, narodnih, otvorio, poslanika, predsednik, sandzaka, sda, ugljanin


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:11. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)