SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz ostatka svijeta balkan, dijaspora, ma sve što je vezano za našu planetu zanimljivo treba smestiti ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 06-06-2010   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Svedska princeza se udaje za "obicnog momka"

Švedska princeza i buduća kraljica Viktorija udaće se za "građanina skromnog porekla" i bivšeg instruktora fitnesa.



Vest da je u planu venčanju ćerke kralja Karla Gustava XVI, preneli su britanski mediji, ocenjujući ovaj događaj kao "trijumf ljubavi nad konvencijama".

Venčanje princeze Viktorije i budućeg princa Danijela Vestlinga, poreklom iz jednog sela u centralnoj Švedskoj, najavljuje se kao najveće kraljevsko venčanje posle venčanja princa Čarlsa i princeze Dajane 1981. godine.

Iako je švedska javnost bila uverena da veza Viktorije i Vestlinga neće potrajati dugo, a kralj jasno stavio do znanja da se ne slaže sa izborom svoje ćerke, par je ostao zajedno već osam godina.

U međuvremenu, Vestling, u skladu sa svojim budućim dužnostima, potpuno je promenio imidž, pohađao časove istorije i stranih jezika, učio pravila otmenog ponašanja i dvorske etikecije, pa ga je kralj na kraju prihvatio kao budućeg zeta.

Vestlingov dolazak na dvor zapravo bi mogao da poveća popularnost kraljevske porodice, jer švedski mediji, uprkos svim pokušajima, nisu uspeli da pronađu nijednu mrlju u njegovoj prošlosti - istovremeno, on je ostao veran sredini iz koje potiče i redovno posećuje roditelje.

Tačan datum venčanja još uvek nije saopšten.

(Tanjug/MONDO)
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 06-06-2010   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

vencanje j eubrzo,mislim za par sedmica da ce biti-mislim da sam procitao ovde negde u nekim novinama...
nego,ovo nije prvi slucaj da se kraljevksa familija orodi sa nekim ko nije "plave krvi"...
ako se ja dobro secam,mislim da je i princ norveske ozenio kucnu pomocnicu, princ danske neku francuskinju, ova svedska je jos dobro i prosla...

a,mogao sam i ja...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2010   #3
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Pa dobro Stranac ti nezoves na to veselje,haha 19 juna,al cu zato poslati Frederika i Mary,haha
tidza is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2010   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

jel ova vasa buduca ili ju je vec ozenio,i da li sam u pravu da j efrancuskinja...???
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2010   #5
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Oni su vec u braku od "2004 ova je iz Australije i ona je krunisana princeza udata za frederika,koji ce nasljediti majku,bice kralj
,al zato mladji brat Joakim se nedavno ozenio sa Marijom iz francuske,a razveo se sa prvom zenom Aleksandrom....
tidza is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2010   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

e,za ovog drugog sam citao,zapravo gledao ga na DK1
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
obicnog momka, princeza, svedska, udaje


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:15. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)