SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 08-08-2006   #21
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

pa najgore je sto kazemo da je sve to daleko od nas i na kraju nas to nadze ??!!!
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 09-08-2006   #22
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

nije daleko od nas ili ako hoćete - i mi smo bili nekome daleko



Ali nisam ni ja daleko od mišljenja da ovi mladi kao što je Nidica trebaju biti pošteđeni ovakvih tema , čitav život je pred njima da brinu.Naravno ne pošteđeni u toj mjeri da budu slijepi i gluhi na tuđe patnje ali neka se više zabavljaju i bave veselim temama
suada is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2006   #23
Nidica
naida
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Location: SJENICA
Godine: 37
Posts: 83
Default

Naravno da ne trebamo biti postedjeni takvih tema,kao sto "liliput" kaze moze to nekad ne daj Boze zadesiti i nas.. Nadam se da nam je ratovanja u poslednjih 15 godina bilo dosta,Bosna,Kosovo.. Ne treba to nikada zaboraviti,niti ce se ikada zaboraviti.Meni je stvarno zao tih jadnih ljudi...Ali mislim da je vrijeme da se malo okrenemo lepsim stvarima,mada ce uvijek biti ovoga...
Nidica is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #24
djina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2006
Location: U skrivenom kutku
Godine: 50
Posts: 38
Default

Pogledala sam ove slike koje nam je predlozio liliput. Svaki komentar je suvisan, uh, oni koji su ih gledali znaju kako se ja sada osecam. Nemam reci za ova zlodela. Sad se kajem sto sam ih gledala a bespomocna sam da bilo kome pomognem, jedino sto mi preostaje jeste da ih vrtim po glavi i da me dusa boli.
djina is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #25
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

pa ja sam samo hteo da vide ljudi sta se radi tamo i kakva je situacija.ovo sto rade izraelci nije normalno a citav svijet samo posmatra i "ne simj e da se mijesa " i da zaustavi rat.
liliput is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #26
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Evo hajde ja cu se umjesat i zaustavit rat, samo mi reci kako. Daj covece, ne moj bit dijete, ne ratuje to Izrael protiv Palestine nego Amerika protiv islama. Haj ti tu nesto uradi. Nije to tako jednostavno zaustavit. Ali inshallah, bice... Allah je na nasoj strani
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #27
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

pa ja sam to hteo i da kazem.kada sam rekao da ne smije niko da se mijesa i da zaustavi rat. ostale muslimansle zemlje samo posmatraju nista drugo.to me boli sto jedna mala zemlja sve te tolike drzave ucutka i radi sta hoce!!!!
liliput is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #28
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

E,ovako,stoje stvari!Kad su nas bombardovali,bilo je svakakvih protesta,i u Srbiji i u svetu!

Naravno da to nije uspelo,dok god Srbija nije digla ruke(skinula šape)sa Kosova!A onda je došla Amerika i sad kroji kapu svima!

Slušao sam juče na radio 100+,da NVO Urban-in iz NP prikuplja potpise građana za prekid rata u Libanu!Ti potpisi će biti prosleđeni izraelskoj ambasadi u Bg.

Lep pokušaj,ali.........
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #29
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

lep pokusaj ali koga oni slusaju? nikoga.
liliput is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #30
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

lep pokusaj ali koga oni slusaju? nikoga.
liliput is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #31
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

lep pokusaj ali koga oni slusaju? nikoga.
liliput is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006   #32
XXL
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Zürich
Godine: 45
Posts: 44
Default

Pet nedelja sam ziveo sa zatvorenim ocima i usima , ne slusam vise vesti na radiju iako do tada nisam propustio ni jedno izdanje radnim danima , a kada na dnevniku dodje rubrika Liban ja prebacim . Sada sam iz nekog razloga pogledao ovu liliputovu stranicu i ponovo sam bijesan i ipak ponovo sam nemocan da uradim bilo sta sto bi ispravilo ovu nepravdu .

Kada malo bolje razmislim postavim sebi pitanje :

Sta moze da uradi jedna jedinka kada 200 000 000 Arapa sedi skrstenih ruku i toliko je glupa da naseda na svaku Iz^raelsku provokaciju ( na sta cu se kasnije vratiti)

Da bi covek razumeo sta se u stvari dolje dogadja mora da pogleda u proslost i prouci istoriju do ibrahima .

Istina je da je izrael danasnji drevni jevrejski prostor tj. prostor u kojemu su Jahudije ziveli do njihovog prognanja .

Posle su neki postali kriscani a jos kasnije su dosli9 muslimani .

Medjutim to nije period kada za nas muslimane nastaju problemi .

Od najezde Arapa koji su dosli jos u 8 veku do Spanije naselili je i cinili vecinsko spansko i portugalsko stanovnistvo i koji su se zaustavili na pirinejima ( .....da francuskoga brijega ne bi , arapsko nas more sve poplavi ... Njegos ) pa kasnije najezdom turaka postoji rivalstvo izmedju Muslimana i krscana . U tom rivalstvu su Jahudîje beznacajni .

Dobro smo se drzali ali smo bili glupi .

Naime uz pomoc velike britanije i Francuske ( krscanskih sila) su Arapi sa juga osmanskog carstva unistili tursku (b olesnog starca na bosforu ) time sto su se ujedinili jedini i poslednji put posle nastanka islama .

Time je turska kao jedina velika sila naseljena muslimanima bila bacena na koljena.

Krscanske sile su se sastale i opet podelile Arape na takozvane drzave i uzimale ih pod svoj protektorat . Jedan od ti h protektorata je i bila palestin i liban koji su pripali Francuskoj.

Na tom sastanku su se krscani tako poigrali sa arapski tj islamskim teritorijama da su granice nastajele tamo gde ih nikada nije ni bilo . To se vidi po toku granica .Ako pogledate granice Islamskih zemalja videcete da su prave ko strijela.

Prilikom dijeljena se obracala paznja da krscani koji zive na tim prostorima uvek imaju blizu 50 % posto stanovnistva u tim drzavama gde ih uopste ima ( Liban ,Sirija , Palestina. )

Posle holokausta kojeg je bilo , jer Hicko video ko su ista su Jahudije je nastao iz pepela Izrael uz pomoc Amricku i cijelog krscanskoga svjîjeta kao jos jedan faktor nestabilnosti na islamskim prostorima .

Onda su Amerikanci i rusi se poigravalisa islamskim drzavama po principu zavadi pa vladaj .

Da se vratim na izraelsku taktiku .

Da li se secate nasih ratova . Kada su Srbi stalno pricali kako su izgubili medijski rat iako su oni zrtve ?

Taj medijski rat se vodi na bliskom istoku svakog dana .

Naime Izrael uvek pocinje sa provokacijama koje svet nevidi .

Kao sa Sirijom .

Oni su poslali svoje ljude 5 km u dubinu na niciju zemlju . Nista se nije desilo . onda su sledeci dan ih poslali jos 5 km dublje i tako svaki dan dalje i dalje dok Sirija nije reagovala .

E svijet je video samo reakciju i tako je Sirija bila ta koja pucla na civile .

To se ponavlja svaki put . Svijet vidi samo reakciju a nikad prvokaciju.

Tu je taktiku bila pocela Srbija da upraznjava ali srecom bezuspesno.

Znaci ovo nije rat palestina izrael niti amerika irak ovo je borba za opstanak i to izmedju Amerike i islama.
XXL is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006   #33
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

evo sad sam sluso na vestima da ce izrael da zaustavi bombardovanje libana i da ceka usvajanje rezolucije un (koliko je istina to neznam)
liliput is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2006   #34
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

garant su im stigli potpisi iz pazara...

imal neko da prica o nekom koncertu,filmu necemu da se malo oraspolozi narod...
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2006   #35
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ljive,da nisi ti potpisao?
halilce is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2006   #36
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

nisam,kakva mi fajda od toga...
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
izraela, liban, napad


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Napad na Rukometase STRANAC Sport 0 09-02-2009 15:21
Genocid Izraela nad Palestincima ado Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 12 03-02-2009 18:56
NAPAD NA KUCU HAJRA SABANOVICA U KLADNICI halilce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 13 29-08-2006 20:37
napad na mezar alije izetbegovica liliput Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 11 18-08-2006 08:20


All times are GMT +2. The time now is 13:17. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)