SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 19-09-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Haris Dzinovic: Imate 40 dana da naucite nove pjesme

Haris Dzinovic: Imate 40 dana da naučite nove pjesme

Haris Džinović ovih dana završava novi dugoočekivani album i najavljuje koncert u "Beogradskoj areni" 12. decembra. "Ne znam da li je koncert očekivan ili neočekivan, ali ja sam rješio da ga napravim. Novi CD će izaći 1. novembra, tako da će publika imati 40 dana vremena da se upozna sa pjesmama - kaže Haris. Karte za ovaj koncert u prodaji će biti već od ponedeljka, a Dejan Maksimović, direktor „Music star production”, kuće koja objavljuje album i organizuje koncert, ističe da će cene ulaznica biti u skladu sa ekonomskom situacijom.



"Arena" je uvijek lutrija, bez obzira na rejting i kvalitet pjevačke zvezde koja će održati koncert. Ali ako sam jedne godine imao koncerte osam dana zaredom u "Sava centru", a druge devet, pri čemu sam mogao bar još šest… procjenio sam da mogu da napunim Arenu", objašnjava Haris. Nove pjesme su, prema rječima Marine Tucaković koja je napisala tekstove, baš onakve kakve od Harisa Džinovića očekujemo. Ona ih je opisala kao dobre, kvalitetne, moćne i energične, a Haris je dodao da je tema ona vječna, neiscrpna - ljubav.

Izvor: Blic


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
dana, dzinovic, haris, imate, naucite, nove, pjesme


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:41. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)