SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Old 28-02-2014   #1
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default Godišnjica otmice u Štrpcima: Nepravda najviše boli

Želim da se sa vama na ovu godišnjicu zločina u Štrpcu dogovorim, sa Srbima i sa Bošnjacima, sa muftijom i sa našim vladikom, oko posla koji moramo da uradimo, da zajedno omogućimo da naša deca žive u zemlji koja će poštovati red i u kojoj će vladati mir, da budu prva generacija dece koja će za sebe moći da kažu da su rođeni i da žive u miru - rekao je Čedomir Jovanović u Prijepolju na obeležavanju dvadesetprve godišnjice zločina u Štrpcu. On je naglasio da reči utehe ništa ne mogu da vrate i da je sramota to što u 2014. godini taj zločin još nije razrešen, čime se pokazuje da nema razumevanja za tragediju tih ljudi.
 .........

- Najviše boli nepravda i vidim puno vrlina koje ne dolaze do izražaja pred svim što je loše oko nas. Sve to moramo da promenimo, da slavimo naša bogatstva, drugačiji smo, bogatiji smo za to. Kako bi bila ova zemlja monotona da nema katedrale i džamije, koliko bismo bili siromašniji da nema Bajrama, Ramazana, katoličkog Božića. U takvu Srbiju ja verujem i za takvu Srbiju želim da radim. Vreme je, takva Srbija mora da se stvori zbog nas, zbog naše dece i to je odgovor na tragediju nesrećnih ljudi, ne naše suze i tuga, nego hrabrost da krenemo u taj veliki posao. 16. mart je šansa koju ne smemo da propustimo, jer ne vidim ko će drugi umesto nas taj posao uraditi - rekao je Jovanović.

Lider LDP je istakao da nije došao da odnese glasove iz Sandžaka za Beograd, nego da se dogovori oko posla koji mora da se uradi kako bi se od Srbije napravilo bolje mesto za život.
- Ne mogu ja da živim vaš život umesto vas, niti želim da vi živite moj umesto mene, ali hoću da zajedno iskoristimo vašu divnu energiju, toplinu s kojom svakog prihvatate kako bi uradili taj veliki posao. Želim da tu energiju podelim i s ostatkom Srbije kojoj je ona potrebna. To je onda zemlja u kojoj vredi živeti, a mi ćemo biti ponosni što smo je stvorili. Neka nama bude kako radimo, a svim dželatima, neka bude kako mi želimo - naveo je lider LDP.

Jovanović je istakao da je njegova obaveza je da zajedno sa svim ljudima koji u zemlji žive u svakom trenutku štiti vreme koje je pred nama kako bi se tragedije kao ona u Štrpcu nikada više ne bi ponovile.

- Nema srećne zemlje ako je u njenom temelju tako velika nesreća kao ova što nas je okupila ovde u Prijepolju. Davno smo rekli - nemoj da mi govoriš prvo da li si Srbin, budi čovek, takav mi trebaš - rekao je Jovanović.
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 28-02-2014   #2
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Aktivisti Fonda za humanitarno pravo (FHP), Žena u crnom i Inicijative mladih za ljudska prava su stajanjem pred ulazom u Glavnu železničku stanicu u Beogradu oblježili dvadeset i prvu godišnjicu zločina u Štrpcima. Noseći transparente “Odavde je krenuo voz smrta 671”, “Pamtimo zločin u Štrpcima 27.02.1993” kao i sa ispisanim imenima svih 19 otetih putnika, mirni protest je počeo simbilično u 15.48 sati kada je voz stao



halilce is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Da je dosao ijednom odat pocast a da to nije uoci izbora pa da mu kazem aferim cedice, ovako .... nije tema da psujem al je valjda jasno sta sam mu rekao ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #4
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Da je dosao ijednom odat pocast a da to nije uoci izbora pa da mu kazem aferim cedice, ovako .... nije tema da psujem al je valjda jasno sta sam mu rekao ...
Uoči izbora ili ne..čovek je došao..Možda treba kriviti Milana Lukića,što nije 30 marta oteo u Štrpcima..
Nema Rešade,Sjeverina,Štpca...a čini mi se ni Srebrenice..za gospodina ministra..i to odavno!Ni za jednog..ne samo za tvog..
halilce is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #5
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Ceda je jedini covek koji nikad ne menja pricu i uvek jedno te isto govori evo vec 15 godina.
vise putaj ej pricao o zlocinima nam muslimanima javno, nego sve muslimana sto ima u srbiji tajno.

rasim i suljo sve sto su rekli 100 puta su porekli, nema sta nisu slagali i sta nisu radili i radice da budu u vladi.

muftija je na prosle izbore uskratio podrsku cedi, ali ovaj ga opet vuce i to bas sada kada je na izdisaju.
mislim da ce se to cedi obit o glavu, da ce ga muftija prodati kad se bude najmanje nadao.

neka nadje neko i jedan snimak gde sulejman ili rasim pominje zlocin u srebrenici javno, ili osudjuje isto.

ceda to radi svakog dana vec 15 godina.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #7
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Mogu da shvatim da je covek privrzen jednoj stranci,ali da je nerealan i da sve od drugih,sto je vidljivo i ljudsko,minimizira,ne mogu da shvatim.Treba biti realan,korektan i konkretan.
halilce is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #8
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Jesam ja sta slago ?
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2014   #9
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ovo je bilo davno..Ne kažem da lažeš,ali je realno da kažeš ono što je očito.
Ja ću uvijek reći Aferim,kad čovek uradi nešto što vredi,a posebno u nevakat.
A...sad..Nema ni jednog ministra,Ni Rasima ni Sulja,ni u Sjeverinu,ni Štrpcima,ali ni Srebrenici..
A..za posetu Štrpcima...VAKAT JE
halilce is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2014   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Pa eto ti ga u Sjeverinu, bez izborne kampanje i videces kolko ce ko dobiti glasova tamo. nego nema mi te u onoj temi gde si pisao kako idete samostalno na izbore ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2014   #11
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Verovatno ni tebe u parlamentu
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
boli, cedomir, godisnjica, jovanovic, najvise, nepravda, otmice, prijepolju, strpcima


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:29. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)