SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Old 06-04-2010   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Emina Jahovic bice i glumica

Jedna od naših najlepših i najuspešnijih pevačica Emina Jahović Sandal dobila je glavnu žensku ulogu turskoj u seriji „Poljana lala“, čije emitovanje će početi na jesen. O ulozi, glumi, pevanju, porodici, budućim planovima prica Emina.


- Još uvek nije sve finalizirano, ali odlučila sam se, ako sve bude kako treba, da zaigram u seriji „Poljana lala“ koja će se emitovati na najgledanijoj komercijalnoj televiziji „Show TV“. Ovo će biti veliki izazov za mene, kome se veoma radujem - priča poznata pevačica i otkriva nam kakvu devojku će tumačiti.
- Reč je o glavnoj ženskoj ulozi. Glumiću devojku Lalu koja se nalazi na velikom životnom testu. Neću vam otkriti o čemu se radi jer imam informacije da će se serija paralelno emitovati i kod nas, što me dodatno inspiriše da moj lik i glumu uradim najbolje što umem - ističe Emina Jahović Sandal.


Ona se već sprema za snimanje.

- Prvih pet epizoda snimaće se u popularnom letovalištu Bodrumu, a zatim na raznim lokacijama u Turskoj. Emitovanje ce početi na jesen - navodi pevačica kojoj je ovo prva ozbiljna glumačka uloga.
- Imala sam prilike da kao mlađa glumim u pozorišnim predstavama. Tako da mi to nije strano, ali ništa ne prepuštam slučaju. Od sledećeg meseca ću krenuti na časove glume - kaže Emina kojoj je gluma, osim muzike, bila velika želja.
- Izgleda da je tačno ono što se u narodu kaže: „Sve iskreno što želiš to se i ostvari“ (smeh ) - kaže pevačica i ističe da će lako uklopiti porodične i poslovne obaveze.

- Moja porodica neće trpeti, pogotovo ne moj sin. Za Jamana prave poseban deo na setu kako bi što više vremena provodio sa mnom. Takođe, ljudi iz produkcije znaju za moju karijeru u Srbiji i snimanja će biti prilagođena mojim obavezama kući. Fanovi neće osetiti moje odsustvo, jer već spremam singl koji će se pojaviti najkasnije do jeseni - priča Emina koja je sve popularnija u Turskoj i kojoj je postala svakodnevnica da je i u toj zemlji ljudi prepoznaju i zaustavljaju na ulici.
- Naravno! Sve više i više, ali to je sastavni deo posla - tvrdi pevačica koja svoj mir od posla pronalazi u porodičnom domu.


- Naš kutak, sklonište od javnog života je naš porodični dom. Tu smo samo Jaman, Mustafa, ja… i maksimalno uživamo u običnim stvarima - otkriva lepa pevačica i navodi da ove godine, zbog posla neće ići na letovanje.
- Ovog leta ću raditi. Pre nego što počnu snimanja, otići ću sa sinom do Njujorka gde će moj suprug snimiti film, a ja ću iskoristiti vreme za odmor i uživanje - kaže Emina Jahović Sandal.

izvor
http://www.sandzaklive.rs/
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
bice, emina, glumica, jahovic


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:25. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)