SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 14-06-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Vlado Georgiev: Moje srce je uvek slobodno

Vlado Georgiev: Moje srce je uvek slobodno


foto: Petar Vujanić za Cosmopolitan

Nakon što je prošle subote proslavio trideset treći rođendan, slavni kantautor Vlado Georgiev otkriva da su ga godine uozbiljile, ali i kako mu je, bez obzira na to da li je u vezi ili ne, najvažnije da se oseća nesputano

Harizmatičnom Vladi Georgievu, koji već godinama važi za jednog od najtalentovanijih kantautora kod nas, tokom izuzetno uspešne karijere pošlo je za rukom da, za razliku od većine kolega, u potpunosti sakrije svoj privatni život od javnosti. Zbog tajanstvenog zida koji je stvorio oko sebe i izuzetnog šarma, Georgiev je odavno jedan od najpoželjnijih neženja, a brojne pripadnice nežnijeg pola na sve načine pokušavaju da mu se približe. Srećan, nasmejan i zadovoljan, talentovani muzičar je protekle subote proslavio svoj trideset i treći rođendan, a o svom aktuelnom emotivnom statusu koji konstantno intrigira javnost, Georgiev govori samo za Story.
- Za mene je rođendan vrlo važan datum i pravi povod da se dobro provedem sa prijateljima. Lično držim do proslave rođendana i uvek se trudim da u takvim prilikama napravim dobru zabavu, a tako je bilo i ove godine - priča šarmantni umetnik čija je veoma slušana muzika dobrim delom i kombinacija odrastanja pod različitim podnebljima – rođen je u Dubrovniku, a odrastao je u Herceg-Novom, iz kog se u Beograd preselio početkom devedesetih godina.
Od svojih profesionalnih početaka do danas, trenutno jedan od najpriznatijih muzičkih producenata otkriva šta se u njegovom životu promenilo nakon što je napunio trideset tri godine.
- Rekao bih da sam se malo uozbiljio. Bez obzira na žene, srce uvek mora da bude slobodno. Ako je tako, onda s nekim možete i da trajete. Dakle, moje srce je uvek slobodno - kaže popularni pevač koji će svojim koncertom uskoro obradovati Nišlije.
- Devetnaestog juna u Nišu održaću koncert i to na mestu gde do sada nisam nastupao - velikom platou na Tvrđavi. Sviraću neke nove pesme, kao i stare koje u poslednje vreme nisam izvodio. Izuzetno volim Niš i tamošnju publiku pa mislim da ćemo se zajedno odlično provesti - kaže muzičar kroz čije stihove konstantno provejava optimizam.
- Trudim se da u ovim teškim vremenima ostanem pozitivan. Po prirodi sam optimista, verujem u Boga i ako je čovek ispravan, stvari pre ili kasnije moraju da dođu na svoje mesto - siguran je Georgiev čiji trenutni umetnički pogled na svet najbolje oslikavaju stihovi njegove nove numere Bez tebe, koja je odnedavno postavljena na portal za skidanje muzike kompanije Telenor:
Čak i kada mi loše krene, nisam ljut. Kažem dobro je, pomoći će Bog ...
- Pesma Bez tebe ne pretenduje da se danonoćno pušta na radio-stanicama, ali nadam se da je jedna od onih koje će dugo trajati. Drago mi je da se ljudima dopada novi singl i da su prepoznali starog-novog Vladu, a čim budem u prilici, svakako ću snimiti spot i za tu pesmu - zaključuje pevač.


Piše: Nikola Rumenić


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
georgiev, moje, slobodno, srce, uvek, vlado


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:33. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)