SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 29-06-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Darko Lazic: Ljubomorna devojka

Darko Lazić


Ljubomorna djevojka

Darko Lazić, pobjednik četvrtog serijala muzičkog takmičenja „Zvezde Granda", okončao je višemjesečnu vezu s Beograđankom Ivanom uoči velikog finala u Beogradskoj „Areni“. Kako piše Press, dan uoči velikog finala Ivana je ostavila Darka, koji je, uprkos tome, briljirao na sceni „Arene".

Prema riječima Press-ovog izvora, Ivana nije mogla da podnese obožavateljke koje su svakodnevno opsjedale Darka. „Ivana i Darko su se upoznali na jednom njegovom nastupu u Beogradu prije nekoliko mjeseci. Čim ju je spazio u publici, pomislio je da ona mora biti njegova. Vidjeli su se poslije nastupa, a ubrzo i otpočeli vezu. Ivana je godinu dana starija od njega i sve je funkcionisalo kako treba, međutim ona do kraja nije uspjela da se izbori s brojnim obožavateljkama koje jure Darka. Zbog toga su se svakodnevno svađali. Dan uoči finala nazvala ga je i rekla da je najbolje da prekinu vezu“, naveo je jedan od Darkovih bliskih prijatelja.


Vijest da je ponovo slobodan potvrdio je i sam Darko.“Istina je da me je devojka napustila pred samo finale. Čestitala mi je pobedu SMS-om, ali se nije pojavila na slavljeničkoj žurki. Sada sam slobodan momak i idem dalje" rekao je Darko, koga, barem na oko, raskid višemjesečne ljubavi nije previše pogodio. Inače u emisiji „Nove zvezde Granda“ od prije dva dana u revijalnom djelu učestvovalo je Top 12 kandidata, koji su prvi put javno izveli svoje nove pjesme. Poslušajte Darkovu.


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
darko, devojka, lazic, ljubomorna


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:18. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)