SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 20-05-2008   #41
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

prijepoljka nemoj meni o tome,to mi je uza specijalnost,o tome ti mogu pisati kilometarske postove, ali evo ukratko ako je promjenis tj ides preko nekog anonimus sajta ,ili ti je nece uopste pokazati ili ce ti dati IP adresu neke druge zemlje,nikada ti nece dodeliti IP adresu iz zemlje koje se javljas.
probaj i videces...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 20-05-2008   #42
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
hahahahaha
Prijepoljka evo sam se usro.

imam njegov IP i pretece meilove,dovoljno je sve to da prosledim telekomu pa da ostane i bez adsl_a...
Nebih da budem pogresno protumacena ali reci cu ti jedno,ili si previse hrabar ili si ono drugo....
Almira sam licno upoznala,necu ti reci nista dalje o njemu jer nije moje da pisem o tome,niti da nekoga uzdizem,ali veruj mi drugacije ces razmisljati posle susreta sa njim...
  Reply With Quote
Old 20-05-2008   #43
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by sanela View Post
Nebih da budem pogresno protumacena ali reci cu ti jedno,ili si previse hrabar ili si ono drugo....
Almira sam licno upoznala,necu ti reci nista dalje o njemu jer nije moje da pisem o tome,niti da nekoga uzdizem,ali veruj mi drugacije ces razmisljati posle susreta sa njim...
Takodje!
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2008   #44
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 34
Posts: 990
Default

Ja ga nisam upozno...Resko ma ti si legenda TEBE TERA INTERPOL...Sta ima to veze...heheehehehe Almir je bre sitan za tebe...hehehehhee samo HRABRO....
__________________
Kod carobnog stapica nije bitna duzina vec MAGIJA

tmusa is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #45
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by tmusa View Post
Ja ga nisam upozno...Resko ma ti si legenda TEBE TERA INTERPOL...Sta ima to veze...heheehehehe Almir je bre sitan za tebe...hehehehhee samo HRABRO....
Xxaxaxax!!!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #46
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Ljudi previse ozbiljno shvataju internet i ovaj forum. Nemojte da dozvolite da se nesuglasice ovdje pretvore u puno veci problem
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #47
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default

Neznam kako bih zapocela ovaj post a da se sada to "nezloupotrebi"na pogresan nacin i sa pogresnog stanovnista gledista ovog posta,zato cu da zamolim one koji nerazumiju da se neoglasavaju.Jednostavno nemogu cudom da se nacudim da ima takvih "ljudi"ako se uopste mogu nazvati ljudi kada mogu ovako da nesto pisu nekome.Zato molim sve clanove naseg foruma,ponavljam NASEG zajednickog nije bitno odakle je,dali iz Sjenice ili ne,da se malo prisaberemo.Pa ljudi ovaj sajt je Tahirovce "napravio"radi NASSS,nije sigurno radi sebe,jer on je tu gdje mi godinama zelimo da smo,gdje nam je dusa i srce,makar meni,on se covjek sigurno bori da NAMA bude dusa puna nase carsije,...a niko se nepita koliko to mozda kosta njega, ne sada u materijalnom smislu,vec u ulozi oca,muza jer vrijeme koje "ON"ovdje provedi s nama....gubi na drugoj strani koje nikada nemoze nadoknaditi.Uzmite to u obzir.

Selam i pozdrav .....
mersija is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #48
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by mersija View Post
a niko se nepita koliko to mozda kosta njega, ne sada u materijalnom smislu,vec u ulozi oca,muza jer vrijeme koje "ON" ovdje provedi s nama....gubi na drugoj strani koje nikada nemoze nadoknaditi.Uzmite to u obzir.
Pa, to mu je posao! A i covek radi ono sto voli, zato mu i ide!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #49
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default

Na pocetku napisah nesto,ali eto opet se redovi preskacu izgleda ...jel zna neko ovdje dobro da crta na forumu, mozda cemo se bolje razumjeti kroz"crteze"
mersija is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #50
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by mersija View Post
Na pocetku napisah nesto,ali eto opet se redovi preskacu izgleda ...jel zna neko ovdje dobro da crta na forumu, mozda cemo se bolje razumjeti kroz"crteze"


Ehh sto se slatko nasmijah, hahahahah . Eto, sad ti je bar jasno zasto mislim da je u pitanju kvantitet a ne kvalitet
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #51
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by mersija View Post
Na pocetku napisah nesto,ali eto opet se redovi preskacu izgleda ...jel zna neko ovdje dobro da crta na forumu, mozda cemo se bolje razumjeti kroz"crteze"
Yeah, you're the man!!
Ako hoces TOLIKU ozbiljnost, idi na forum B92, tamo su sve sami akademici, jer vidim sebe ubrajas u VELIKE!!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #52
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default

aj pa ti tek sada skontala,a ja mislila to znas od samog pocetka

Prijepoljka ovdje stavljam tacku,hvala na brizi ako mi bude trebao savjet potrazicu te,obecavam.
mersija is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #53
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by mersija View Post
aj pa ti tek sada skontala,a ja mislila to znas od samog pocetka

Prijepoljka ovdje stavljam tacku,hvala na brizi ako mi bude trebao savjet potrazicu te,obecavam.
Vazin, nije problem! Ali, ako hoces ozbiljnu komunikaciju, onda to radi sa svojim vrsnjacima, ima ih na forumu puno...
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #54
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 36
Posts: 2,266
Default

aman........grrrrrrr...zar ni jedan jedini post ne moze da se iskulira i zaobidje...jednostavno procitajte ga i ako ste ga razumjeli dobro i jeste a ako niste..i tako je dobro...
Ne mora se vala Prijepoljko svakom loncu biti poklopac...
Nije bit biti vrsnjak nekome da bi mogao da razgovaras sa njim, bit je biti na ISTOM LEVELU KOMUNIKACIJE, a ako se nekada nadjes da nisi ne moras da reagujes.......
Kroz tvoje postove svi smo shvatili da branis pericu i da ti je drag...i ja licno a mislim ni drugi clanovi nemaju nista protiv toga ali ne moras zbog jednog koji vise nije tu da se zamjeras sa drugih 10 koji su tu........
pozzz
__________________




Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #55
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 34
Posts: 990
Default

Chupka...svaka cast...od sad zovem tebe da ladis ljude...samo se svadjaju...i prepiru...i CITIRAJU...ooooooooo ako vam dodjem pa dovedem chupku da vas malo zamrsi...JESTE CULI...........ALI OPET JE OVO SHOK SOBA...NEKA SE SVADJAJU...CHUPKA NE POSECUJ OVU TEMU I SVOJ POSAO...
tmusa is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #56
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 36
Posts: 2,266
Default

naravno....Chupka je i otvorila ovu temu da bi se raspravljalo u njoj a ne u nekim drugim koje uopste nisu vezane za to........

I da znas nisam ja ovde nikakav faktor za hladjenje iznijela sam svoje misljenje...i to direktno u brk što bi narod rekao...ne volim da okolisam i prepricavam okolo...sve sto imam ja kazem...pa tako i ovde...
Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #57
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 36
Posts: 2,266
Default

Quote:
Originally Posted by tmusa View Post
MUSKO brate pomagaj...opet ne kapiram....gledo sam onu prvu stranu i mos ga je... ja nista ne razumem...A zaljubljen jesam...HVALA NA RAZUMEVANJU
Tmusa u temi NA SLOVO....do skora je bio klasicni nacin postiranja...
rijec na prethodno zadano slovo i naravno novo slovo....medjutim Halilce je unio malo mashte u svoj post i ucinio temu zanimljivijom....tako da...
u recenici vidis slovo koje je crvene boje-e na to treba da nadovezes rijec...ali u smislu da napises recenicu i neko od slova obojis u crveno i to je naredno zadano....kuzis
Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #58
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 34
Posts: 990
Default

Quote:
Originally Posted by Chupka_ View Post
Tmusa u temi NA SLOVO....do skora je bio klasicni nacin postiranja...
rijec na prethodno zadano slovo i naravno novo slovo....medjutim Halilce je unio malo mashte u svoj post i ucinio temu zanimljivijom....tako da...
u recenici vidis slovo koje je crvene boje-e na to treba da nadovezes rijec...ali u smislu da napises recenicu i neko od slova obojis u crveno i to je naredno zadano....kuzis
Ne kuzim al nema veze...ne sekiram se puno...to ce meni MUSKO lepo na papir da objasni...
tmusa is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008   #59
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by mersija View Post
.Pa ljudi ovaj sajt je Tahirovce "napravio"radi NASSS,nije sigurno radi sebe

Selam i pozdrav .....
Izvini sto sam izvukla iz konteksta tvog posta samo ovo,ali hocu da ti skrenem paznju na to da niti jedan forum ne postoi samo radi NAS.
Tvoj post jeste jako lepo zamisljen i dobonameran,ali veruj mi da svaki vlasnik sajta-foruma u prvom planu ima za cilj da sa NECIM privuce paznju potencijalnih posetilaca,a sve u svrhu sto vece posecenosti,sto opet ima za cilj plasiranje razno-raznih reklama koje su cisti profit... ...eto toliko oko toga sta je svrha i bit postojanja SVAKOG foruma.

Istina ovaj jeste specifican po tome sto okuplja uglavnom Sjenicku raju,mada i sve druge Bosnjake Muslimane,i ja sam dosla tu radi toga i ako nisam iz Sjenice...

A tahirovce je prica za sebe...,svaka cast radi on dosta na ovom forumu i ja mu licno cestitam na pozrtvovanju,ali ima on svojih bubica,itekako,ja pouzdano znam da veliki broj ljudi ne posecuje ovaj forum samo radi njega.
Licno mislim da pored toga sto boluje od stranackog sindroma,on je i jako provokativan,i nastupa dosta cesto po sistemu kako je neko vec rekao "moja lopta ja kapiten" sto naravno revoltira ljude...

A kad se tice Perice... ..verujte da je momak cista desetka,jako prijatan i komunikativan,a njegovi postovi su bili uglavnom "relaksirajuceg" karaktera, i jako simpa... ...moram priznati da mi nedostaju,ali cinjenica je da ne vidimo svi isto,koliko ljudi toliko cudi.....
  Reply With Quote
Old 22-05-2008   #60
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sanela s obzirom da ne poznajes bas situaciju,evo malo cu ti pojasniti.
ja,Zlatko i Ljiv imamo druge internet prezentacije koje su profitabilne,na kojima ima zavidan broj posetilaca ,tako da se na njima reklamiraju neke od najvecih evropskih kompanija,i kapne po neki euro,a a po neka reklama ako ima na forum i to ima svoje zato,cilj nam je da makar malo sajt pocne da umanjuje nase troskove,jer verovala ili ne,sjenica.com mesecno nas kosta minimalno 150eura,mozda i ne zvuci puno ali kad pomnozis sa 12 izracunaj koliko to izadje godisnje,toliko kesa plus nas trud i rad.
Imamo jos neke ideje vezane za sajt i forum, koje zahtevaju dosta novca i truda,nas ne finansira niko,ovo nije opstinsko niti drzavno vec privatno vlasnistvo tako da neka reklama na sajtu valjda vama ne smeta, a nama ce pomoci u ostvarivanju novih ideja.
Moguce da neki ljudi ne posecuju sajt zbog mene,ali sta da radim?ne mogu svima udovoljiti,zao mi je ja se trudim koliko mogu,meni non stop dolaze PP tipa "ja vise necu da pisem zbog ovoga clana,ili on ili ja sa foruma i sl.".Ja pokusavam koliko mogu da izbalansiram nesporazume,ali samo bog je svemoguc pa pojedini i njega psuju.
Kao administrator i moderator najmanje problema imam sa clanovima iz Sjenice i sa onima sa kojima se licno poznajem,nebitno koliko imaju godina,iz kog su dela grada ili sela,koje su vere i stranacke pripadnosti,dovoljno je da me poznaju i lako nadjemo kompromis.Samo 2 clana na forumu imaju ban i to ne trajni,green mesec dana ,perica 2 meseca, s obzirom koliko forum ima clanova i postova mislim da to i nije puno,evo opet ako se vecina clanova izlasni da im treba maci ban ili nekog dodati na listi banovanih,ja cu poslusati vecinu.
Fer?....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
soba, Šok


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
SOBA IZJAVLJIVANJA LJUBAVI...///Sme li neko...? tmusa Ovo i ono 77 28-05-2008 00:50


All times are GMT +2. The time now is 00:15. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)