SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 24-11-2012   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Kriminlac koji bezi iz zatvora

Spektakularan pokušaj bega srpskog kriminalca




Saša Marijančević (32) kog je zagrebačka policija u petak uhapsila zbog krađe automobila u Novom Zagrebu, izveo je danas spektakularni pokušaj bega iz zgrade Županijskoga suda na Zrinjevcu, u samom centru grada.


On je tu bio doveden zajedno sa Antom V. zbog odlučivanja da li će biti upućeni u istražni zatvor, prenosi Jutarnji.hr.

Marijančević je, doslovno pokušao da pobegne sa samoga saslušanja pred istražnim sudijom Krešimirom Devčićem i pritom je skoro uspeo. Naime, od nekuda je izvadio sprej sa suzavcem koji je uspeo da prokrijumčari kroz sve dotadašnje kontrole.

Njime je isprskao policajca i pred zaprepašćenim sudijom, zamenicom Opštinskog tužioca i svojim advokatima počeo da viče „Imam bombu. Baciću bombu.“, zatim se zatrčao prema prozoru i otvorio jedan od njih.

Nije uspeo da otvori spoljašnje staklo, koje je zatim razbio i provukao se kroz usko okno pritom se dobro isekavši na krhotine stakla.

Provukavši se kroz prozor doskočio je na ulicu ispred suda gde su mu je od pada ispala najpre jedna a zatim druga cipela budući su mu policajci već ranije skinuli pertle sa njih.

Potrčao je prema Železničkoj stanici u smeru juga, ali ubrzo ga je uhapsila patrola policije i vratila ga na sud.

Marjančević je pritom opsovao i pljunuo jednog od policajca rekavši mu „Šta me j...beš.Daj mi moje cipele“, a videvši da ga snimaju samo se smeškao u kameru. Nakon što je ponovno vraćen na sud, pozvana je i hitna pomoć koja je došla nakon 20-tak minuta kako bi ga previla jer je od posekotina obilno krvario.

Ubrzo je pod policijskom pratnjom prevezen u zatvorsku bolnicu.

Na koji je način Marjančević uspeo da unese sprej u sudnicu još uvek se utvrđuje budući je on uhapšen u petak poslepodne, i odmah je pretresen.

Marjančević je, kako prenosi Jutarnji.hr, opasan kriminalac sklon begu.

Naime, ovo mu nije prvi takav pokušaj 2009. na indentičan način je skočio s drugog sprata suda u Beogradu gde je bio doveden takođe zbog krađe automobila.

Nekoliko puta pre toga je pokušavao je da pobegne i iz zatvora u Požarevcu gde je služio kaznu zbog oružanih pljački, ali su ga uvek hvatali. Nakon bega u Beogradu ubrzo je uhapšen, ali je pre pola godine uspeo da pobegne iz zatvora u Subotici i od tada mu se gubi trag.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 24-11-2012   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

"po suncu i mesecu hodio"
sto lici na jednog, tamo naseg
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2012   #3
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

tidza is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bezi, koji, kriminlac, zatvora


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:43. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)