SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Poznanstva znaš nekog iz sjenice ili želiš upoznati, ovde si na pravom mestu!

Reply
Old 14-06-2012   #21
Nada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 16
Default

@halilce molim te porazgovaraj sa Sedatom, prenesi mu moje pozdrave, pa ako ista zna ili ima gde da pogleda a ne mrzi ga, neka pogleda, moja zahvalnost ce biti ogromna. Danas sam tetku rasplakala kad sam joj rekla da je kuca srusena, ali kada sam joj rekla koliko se trudite vas nekoliko bila je odusevljena kao i ja uostalom!
Puno pozdrava,
Nada
Nada is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 06-08-2012   #22
Nada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 16
Default

Zdravo Halilce,
nedavno sam se vratila sa odmora, pa samo da te pitam jesi li mozda uspeo da razovaras sa Sedatom? Ima li nekih vesti? Nadam se da je u nasledjenim papirima imao neki podatak koji bi nam rastumacio tajne proslosti...
Kakvo vam je vreme? Ovde je kao u kazanu, 41 stepen i jedva se dise..
Pozdravljam te i zelim sve najbolje tebi i tvojima
Nada is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
daleke, gojko, gojku, informacije, istorija, podaci, pomoc, proslosti, rat, saznati, trazim, tubic, tubicu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:09. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)