SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Hardware - Software - Mobilna telefonija kao i što sam naslov kaže... sve vesti iz sveta mobilne telefonije, kompjutera i interneta će naći mesto ovde...

Reply
Old 25-01-2008   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default RevConnect ili DC++ - Download P2P

RevConnect ili DC++ - Download P2P

Posto se tema razbacala o ova dva programa, evo da napravim extra temu i za ovaj program!!!

U svakom slucaju postoji i DC++, koji dosta efikasnije zna da radi nego torrent, ali stim da mora da bude dc++ podloga, na primer program RevConnect, jer ja zadnji puta kad sam koristio program DC++ mogao si samo od jednog korisnika da skidas po jedan fajl.
Zato sam install RevConnect, koji ako postoji vise korisnika sa istim fajlom na vise HUBova, skida istovremeno od njih... Slicno kao kod torrenta...



Evo ti par adresa hubova, vazno je da im das dosta za SHARE (podeliti) ali obrati paznju koje foldere im dajes...
Ja najvise volim pretragu po folderima i onda za folder MY OWN FILES... i tako gledam sta imaju od privatnih slika, svasta se nadje :P

nebos.no-ip.info:5555
balkancity.no-ip.org:5555
razonoda.no-ip.org:3322
dc.balkanhub.net:411
balkanac.no-ip.info:412
kobra.no-ip.info:411
dobra-volja.no-ip.info:411
Vojvodjanska-carolija.no-ip.info:4111
slovenian-land.no-ip.info:411
beograd.no-ip.info:411
bosnacity.no-ip.info:411

Pod uslovom da ste izabrali fajl koji poseduje vise korisnika...
Ako nekada skidate neki fajl koji ima kod vise korisnika... Onda samo pritisnite gore u meniju na dugme DOWNLOAD QUEUE ili pritisnite CTRL + D i izbacice vam sta vam se trenutno skida ili sta je na cekanju...
Eh sada taj fajl lijepo markiras desnim tasterom od misa i uzimas opcije SEARCH FOR ALTERNATES, odmah ce ti izbaciti aletrnative i sam ce poceti download...

Sta je jos bitno...
da ste povezano istovremeno na vise HUB-ova, jer pretraga vazi onda za sve HUB-ove. I veca je verovatoca da cete nesto naci a bogme i brze skinuti!!!

Program deluje u pocetku dosta komplikovano, ali kad se uhodate, necete ga hteti vise menjati...

Evo za svaki slucaj i download link:
http://www.revconnect.com/latest.php

Ako postoji jos pitanja izvolite!

Pozzz Tahirovic
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 25-01-2008   #2
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Neznam jesam li dobro skontao. Jeli RevConnect program za sebe ili radi samo uz DC++?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2008   #3
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

To je program za sebe, koji radi na istom principu kao i DC++
Znaci imaju istu podlogu... samo sto RevConnect ima prosirenije funkcije i opcije...

Znaci dovoljno je samo njega da instaliras, ne oba programa, jer ne znam da li bi stvarali konflikte jedan drugom u datoteci kompjutera!!!

Cmoks na pupak
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
download, ili, p2p, revconnect


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
STARI DOWNLOAD NA FOLKOTECI keiselbach Muzika i Video 7 01-10-2017 10:51
Linux ~ Diskusije, polemika, download kalle™ Hardware - Software - Mobilna telefonija 4 20-03-2009 16:03
Kako Da Download-ujem Torrente STRANAC Hardware - Software - Mobilna telefonija 2 14-07-2008 15:22
Free Download Manager - Besplatan kao i naziv mu... iSelektor Hardware - Software - Mobilna telefonija 3 03-02-2008 23:06
Novo za download Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 101 09-12-2007 16:11


All times are GMT +2. The time now is 13:04. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)