SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 31-12-2012   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default U Sjenici planirano ubistvo

Jutros pojedini mediji (pink tv) javljaju da je uhapseno cetiri osobe iz razlicitih gradova zbog planiranja ubistva jedne osobe iz Sjenice.
Vise detalja niko ne saopstava zbog istrage a mi cemo blagovremeno obavestiti o detaljima.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 31-12-2012   #2
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Pročitah neki komentar negde da se radi o mestu na pijaci, da su se oko toga svađali...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2012   #3
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Novopazarska policija uhapsila četvoricu muškaraca iz različitih gradova u Srbiji - naručioca i plaćenike



Novopazarska policija uhapsila je rano jutros nekoliko osoba osumnjičenih za planiranje i ogranizovanje ubistva u Sjenici, među kojima i naručioca i plaćene ubice.
Kako je potvrđeno u novopazarskoj Policijskoj upravi, uhapšena su četvorica muškaraca iz različitih gradova u Srbiji, a osumnjičeni su da su u Sjenici trebalo da izvrše naručeno ubistvo.
Policija je u koordiniranoj akciji uspela da uhapsi i naručioca i plaćene ubice.

kurirov tekst
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2012   #4
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Kako RTS nezvanicno saznaje..
Planirano ubistvo momka,studenta u Sarajevu..motiv nepoznat,narucilac iz Sjenice ubice iz Bg i dvojica iz Nove varosi..upravo javljeno na Dnevniku,uhapseni u kafani...
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2012   #5
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Novopazarska policija uhapsila je rano jutros četvoricu muškaraca osumnjičenih za planiranje i organizovanje ubistva u Sjenici, potvrđeno je RTS-u u policijskoj upravi. U akciji uhapšeni i naručilac ubistva i plaćene ubice.



Uhapšeni su Ismet G. (24) iz Sjenice, zbog sumnje da je izvršio krivična dela ubistvo u podstrekavanju i nedozoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i Agim J. (26), Zlatko M. (26) iz Nove Varoši i Nenad O. (21) iz Beograda, koji su osumnjičeni za krivično delo neprijavljivanje pripremanja krivičnog dela, saopštio je MUP.

Sumnja se da su planirali da izvrše krivično delo ubistva jednog građanina Sjenice. Kako je MUP saopštio, Ismet G. je zbog sukoba sa tim licem angažovao Agima J, koji je juče sa Nenadom O. i Zlatkom M. došao u Sjenicu.
Kako je navedeno u saopštenju, za izvršenje navedenog dela Ismet G. im je obezbedio pištolj marke „EKOL tuna", kalibra 6,35 mm, koji je prilikom pretresa njegove kuće u kojoj živi pronađen i oduzet.

Osumnjičeni će, u zakonskom roku, uz krivičnu prijavu biti privedeni dežurnom istražnom sudiji Višeg suda u Novom Pazaru.
Meta je bio student iz Sarajeva,a motiv naručenog ubistva nije poznat.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2012   #6
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Na sta su sve ljudi spremni uciniti za rad materijalne koristi nemoze se ni opisati rijecima.
Da se desilo ovdje u USA ili negde drugo i nekako bih razumeo ali u varosici poput Sjenice zaista grozno.Molim vas objavite i prezimena ovih bandita da svi znamo ko su i sta su!
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2013   #7
badgirl
Registrovan
Početnik
 
badgirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 5
Default

Ismet Graca, sin Envera Grace, planirao ubistvo nekog Kozica, valjda Muratovog.. prica iz carsije
badgirl is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2013   #8
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

au...stade mi dah,zar je moguce,poznavajuci mu oca Envera,a i rahmetli majku nemogu da dodjem do sebe,a i u to da poverujem...ko zna sta je tu u pitanju...
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2013   #9
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 51
Posts: 220
Default

....to se nekad resavalao obicnom tucom a vidi sad samo kliknes i nema te.....
cucak is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2013   #10
badgirl
Registrovan
Početnik
 
badgirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 5
Default

Današnji informer isečak:

badgirl is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2013   #11
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Hvala, preuzeli smo sliku na naslovnoj stranici sajta...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2013   #12
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Ove momke iz Varosi,licno poznajem,ne mogu jos da verujem da su upetljani u tako nesto,onaj momak sto se pise da je iz Bg,on je Varosanin,samo sto se trenutno nalazio u Bg.....Sta recji,kad nam od Hodza preti planiranje likvidacije,nije mi nista cudo ni za ovu omladinu,ja mislim da je ovo nesto najprljavije sto se moglo desiti na nasem prostoru....no,ja nisam istazni sudija,nisu krivi sve dok se ne dokaze...
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2013   #13
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 51
Posts: 220
Default

..mali hodza velikog turbana...ahhahah ako je od te droge pomago sirotinju i merhamet dijelio onda mu nije grijeh......
cucak is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2013   #14
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

I ja mislim da je pomagao sirotinju. Ako je tebi ok ubiti nekoga da bi pomogao trecem licu onda se i ne cudim sto nam hodze dilaju drogu,narucuju likvidacije i ko zna sta sve ne.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
planirano, sjenici, ubistvo


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:12. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)