SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 16-05-2012   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Milan Panic podrzao Tadica

Panić: Tadiću podrška, Nikolić je "buranija"

Bivši premijer SR Jugoslavije Milan Panić uveren je da će predsednički kandidat liste "Izvor za bilji život" Boris Tadić pobediti u drugom krugu predsedničkih izbora 20. maja.



Panić je u pismu Tadiću uputio najboilje želje i uspeh i poručio da Srbiji treba odgovoran šef države "hrabar da se suoči sa izazovima, sposoban da ujedini naciju i pokrene je ka ostvarenju boljeg života".

On je Tadiću poručio da je u prošlosti dao dovoljno dokaza da je spreman i za takve, teške zadatke.

"Slobodan sam da istaknem posvecenost kao jako vidljivu crtu na vašem političkom profilu. Ona je ta koja odlučujuće može doprineti u naporima da se popravi položaj naše države i našega naroda" naveo je osnivač i predsednik kompanije MP Biomedikals i dodao da Srbi, Srbija i svi njeni građani zaslužuju i bolje i više.

Panić je ukazao u pismu i da su ga bile uznemirile price o navodnim izbornim neregularnostima i da je lično na to jako osetljiv jer je, kako tvrdi, i sam pre 20 godina bio "žrtva izbora koje je prema svim merodavnim analizama brutalno pokrao Milošević" .

"Da nije bilo te krađe, naime, tok srpske istorije nesumnjivo bi bio drugaciji" rekao je Panić i dodao da je sa zadovoljstvom primio informacije da su navodi o izbornim neregularnostima "bili lažni".

Prema njegovim rečima, Tadićev protivkandidat Nikolić ostao je ono što je i ranije bio u njegovim očima "buranija" i "figura za Diznilend".

Panić je poručio Tadiću da na njegovu pomoć može da računa i nakon izbora i da za to ne traži nikavu protivuslugu.

"Meni ce biti zadovoljstvo ako budem mogao da i dalje doprinosim razvoju demokratije i ekonomije u Srbiji, jacanju sloboda, jednom reči - promeni sistema" istakao je Panić u pismu Tadiću.

(Tanjug)
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
milan, panic, podrzao, tadica


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:28. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)