SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Old 13-03-2010   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Milan Stankovic: Evrosong nije gej festival!

Znači mi što je uz mene u ovom važnom trenutku! Brega je veliki profesionalac i sarađivati sa njim je velika čast! Ne doživljavam Evrosong kao gej festival, već kao ozbiljno muzičko takmičenje! Nikada se neću stideti „Granda"!





Mlada „zvezda Granda" Milan Stanković, kao jedan od tri kandidata koje je Goran Bregović odabrao za potencijalnog predstavnika na Evrosongu, u subotu veče okušaće sreću u RTS-ovoj emisiji „Tri pa jedan za Oslo", u kojoj će glasovi gledalaca odlučiti ko će u maju putovati u Norvešku! Nekoliko dana pre konačne odluke Milan priča o pripremama za ovaj veliki događaj i ne krije oduševljenje pesmom koju je za njega uradio Brega.

- Energija koju moja pesma nosi je fenomenalna! Vesela je, ljubavna, govori o poljupcu i na najbolji mogući način predstavlja Srbiju. Goran je veliki profesionalac i vrlo spontana osoba. U studiju je vladala prijatna atmosfera i sarađivati sa njim je velika čast.

Da li ostala dva kandidata Eminu Jahović i Olivera Katića doživljavaš kao jaku konkurenciju?
- Trebalo bi svi da odlučimo šta je najbolje za našu zemlju! Dakle, to nije arena, a mi nismo ljuti protivnici koji se bore do iznemoglosti, pa ih tako i ne doživljavam. Imam pozitivno mišljenje o njima i voleo bih da nas na tako prestižnom takmičenju predstavlja neko ko će biti primećen po glasu, stasu, energiji, harizmi i nastupu.


Kakav scenski nastup spremaš i da li možemo očekivati neke radikalne promene u tvom imidžu?
- Vremena je malo pa sam sebi i svom timu zadao jak tempo! Primetio sam da su mnogi skloni ka nekim ekstremnim, a besmislenim nastupima koji su, zapravo samo kamuflaža za nedostatak istinske energije i harizme koju pevač mora da poseduje. Zato ja spremam nastup koji je smislen i ima jasnu i vedru poruku.


Rekao si da ti je drago što će te ovim učešćem ljudi upoznati u drugačijem svetlu, da li to znači da se stidiš što si pevač „Grand produkcije"?

- Nije to bila poenta izjave. Imponuje mi što su me Goran Bregović i RTS prepoznali kao mogućeg predstavnika Srbije, jer to znači da u meni ne vide običnog pevača, već nekoga ko ima kvalitete da stane ispred cele zemlje na tako prestižnom takmičenju.


Misliš li da su tačni navodi da Evrovizijom vlada „gej lobi"?
- Isto pitanje se ponavlja iz godine u godinu, ali zaista ne razmišljam o tome. Za mene je to takmičenje kompozicija i izvođača i kao najgledaniji muzički televizijski program u celoj Evropi afirmisao je velike muzičke zvezde. Za mene bi bila velika čast da predstavim svoju zemlju.


Kako onda komentarišeš izjavu Gorana Bregovića „i mi geja za trku imamo", kojom mnogi smatraju da je mislio na tebe?
- Razumem da vam je atraktivno da povežete stvari na takav način, ali jasno je da nije mislio na mene. Bregović misli da sam ja odličan pevač i to je jedina njegova izjava koja se tiče mene. Žao mi je što na to niko nije obratio pažnju, a neko je brže-bolje pokušao da napravi skandal ni iz čega.




Podržava li te devojka Radmila Manojlović u pripremama i da li imaš tremu?
- Znači mi njena podrška u ovom trenutku, kao i svih meni dragih osoba, a svaki dobronameran savet je koristan i dobrodošao. Za tremu nemam vremena, ali to ne znači da se neće kad-tad javiti. To je prirodno i potrebno svakom izvođaču.


Ukoliko pobediš, da li se plašiš da će mnogi misliti da je „Grand" izlobirao glasove jer ima organizovane glasače?
- Ovo je takmičenje koje ima kredibilitet i od nacionalnog je značaja. Svako od nas ima svoju publiku, što je i normalno, ali prvo treba čuti i videti kompozicije i interpretaciju. Mislim da će potom publika iz cele Srbije glasati za ono što im se iskreno najviše dopada.



izvor: www.NewsRide.net




Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
evrosong, festival, gej, milan, nije, stankovic


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:35. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)