SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Old 27-01-2010   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Milan Dincic Dinca: Seksao sam se u ormanu!

Kada je Milan Dinčić Dinča sa juga Srbije došao u Beograd da studira Višu hotelijersku školu, nije ni slutio da će postati „Grandova" zvezda i jedan od onih na koje se računa. Danas, mladi pevač uspešno se nosi sa popularnošću i obožavateljkama koje svakodnevno kampuju ispred zgrade u kojoj živi. Iako mu pažnja lepšeg pola prija, Dinčić je trenutno preokupiran promocijom albuma prvenca, na koji je čekao pune tri godine.



- Iskren da budem, plašio sam se hoću li uopšte snimiti CD. Potajno sam se nadao da će do toga doći, iako sam bio svestan da se od svih nas favorizuju samo dva, tri imena - iskreno će Dinča na početku razgovora.

Favorizuju se Rada i Milan?
- Da, iz moje grupe Rada i Milan su ti koji se izdvajaju.

Jesi li bio ljubomoran na njih kada su objavili albume?
- Zašto bih bio?! Istina, često mi postavljaju to pitanje, ali zaista nikada nisam osetio ljubomoru. Štaviše, radujem se njihovom uspehu, jer sve što su postigli, postigli su isključivo i samo mukotrpnim radom i velikim talentom, koji ni jednom ni drugom ne manjka. Oboje su mnogo radili na sebi i rezultat je stigao. Daleko od toga da se mi ostali ne trudimo, naprotiv, ali činjenica je da nas na terenu Rada sve šije! Ona definitivno najbolje prolazi.

Znaš li da ti se kolege smeju zbog novih slika?
- Baš me briga! Mogu do sutra da mi se smeju i da me prozivaju, ne potresam se. Tri meseca nisam izlazio iz teretane, Dejan Milićević je primetio da sam dobro građen i predložio mi je da uradimo nešto drugačije, da me razgoliti. Na keca sam prihvatio tu ideju i mislim da nisam pogrešio. Slike su, kako bih ti rekao...

Previše gej?
Sve i da je tako, ne vidim u tome ništa neobično. Meni je to okej. Najvažnije je da su fotke drugačije i da se o njima priča, što mi je u neku ruku i bio cilj. Sledeći put otići ću još dalje, što će reći da ću se još više obnažiti, jer imam šta da pokažem. Dinča je stari gimnastičar (smeh)...

Da nisi kojim slučajem zastranio?
- Nisam, strejt sam. Mada, meni je gej sasvim okej. I homoseksualci su ljudi.

Kako da ti verujem kada se u javnosti nikada nisi pojavio sa devojkom?
- (smeh)... Videćete me uskoro.

Kada?
Ako se pomirimo, javno obećavam da ću „Svetu" ekskluzivno ustupiti fotke sa lepšom polovinom.



Nadam se da lepša polovina nije imaginarna ličnost.
- Zar misliš da bih tako nešto izmišljao?! Istina je da trenutno nemam devojku, ali se nadam da će se situacija uskoro promeniti. Dve godine sam bio u vrlo ozbiljnoj vezi, doduše sa prekidima, ali kao što rekoh, verujem da ćemo se pomiriti.

Javna je ličnost?
- Daleko bilo! Nikada se ne bih zabavljao sa pevačicom!

Šta imaš protiv koleginica?
- Takva veza u startu je osuđena na propast! Oboje bismo bili zatrpani obavezama, što će reći da bismo se viđali svake prestupne godine. Na kraju krajeva, na našoj estradi ne postoji dovoljno lepa pevačica sa kojom bih se eventualno zabavljao. Još mi se nije desilo da mi je neka probudila leptiriće u stomaku, da mi je srce zaigralo... a tolike sam ih sreo.

Rada i Milan i Milena i Nemanja sasvim lepo održavaju veze.
- Oni su izuzeci. Kada sam pre dve godine saznao da su Rada i Milan zajedno, u prvi mah sam bio zatečen, skeptičan, ali sam se vremenom navikao.

Koje je najneobičnije mesto na kome si vodio ljubav?
Najneobičnije mesto na kojem sam vodio ljubav je orman! U starom stanu imao sam veliki garderober, pa mi đavo nije dao mira da ga ne isprobam i u neke druge svrhe (smeh)... Ipak, kada je seks u pitanju, nisam preterano ekstreman. Bitno mi je da je devojka zver u krevetu, ali to ne znači da volim perverzije i te neke sado-mazo varijante. Moj izbor je spontan i romantičan seks.



Izvor: Svet


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
dinca, dincic, milan, ormanu, sam, seksao


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:18. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)